Programma

zaterdag 22 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - GKV/Enomics 1 D. (Dave) van der Meulen (sr)
A. (Arthur) den Ouden (sr)
Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Tilburg 2 Sjaak Dikkeboom Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
17:30 Valto 3 - KOAG 3 Jos van Velzen Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 17:00
14:00 KVS/Maritiem 5 - Valto 4 Cas van Dijkpark Veld 3 (40x20) 13:00
17:30 Valto 6 - DES (D) 6 Thom Voskamp Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 17:00
14:00 Dijkvogels 4 - Valto 7 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 2 (40x20) 13:00
11:20 Excelsior (D) 9 - Valto 8 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 10:20
13:00 Valto A1 - De Meervogels/Fisica A1 Ronald Peters Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:00
12:15 Valto A2 - Weidevogels A2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:45
16:00 Valto A3 - Phoenix A3 Laurens van Eijk Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:00
10:00 Valto B1 - KVS/Maritiem B1 Nol Karbet Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:30
11:00 ONDO (G) B2 - Valto B2 Juliana Sportpark Veld 2 (40x20) 10:00
14:45 Valto B3 - Dijkvogels B2 Thomas Ris Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:15
12:00 Valto C1 - TOP/SolarCompleet C1 Erik Krop Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
11:00 Olympia (S) C1 - Valto C2 Sportpark De Brug Veld 2 (40x20) 10:00
11:15 Valto C3 - Avanti/Flexcom C3 Lisa de Rijcke Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
11:00 Valto C4 - Nieuwerkerk C4 Pieter van Muyen Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
10:00 Fortuna/Delta Logistiek D2 - Valto D1 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 4 (40x20) 09:00
12:30 DES (D) D1 - Valto D2 Sportpark Biesland 5K40 (dkc) 11:30
13:45 Valto D3 - ODO D2 Stijn Vrugt Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:15
09:00 Valto D4 - ONDO (G) D3 Tessa Boers Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:30
10:30 Avanti/Flexcom D5 - Valto D5 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 09:30
11:00 Achilles (Hg) E1 - Valto E1 Pomonaplein Veld 3 (40x20/gras) 10:00
09:30 Excelsior (D) E2 - Valto E2 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 08:30
10:00 Valto E3 - ONDO (G) E7 Iris van Paassen Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30
09:00 Valto E4 - Avanti/Flexcom E3 Noa de Meulmeester Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
10:00 Valto E5 - ODO E5 Fabian de Jong Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
10:00 ONDO (G) E10 - Valto E6 Juliana Sportpark Veld 4 (40x20/gras) 09:00
11:30 Excelsior (D) E6 - Valto E7 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 10:30
09:00 Valto F1 - Excelsior (D) F1 Inge van Dop Sportpark De Zwet Veld 3 (24x12) 08:30
09:00 Valto F2 - IJsselvogels F1 Luca Hagemans Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
11:00 Fortuna/Delta Logistiek F6 - Valto F3 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 2 (40x20) 10:00

dinsdag 25 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:45 Refleks 4 - Valto 5 Remon Coolegem Sportpark Prinses Irene Veld 2 (40x20) 19:45

zaterdag 29 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 HKC (Ha) 1 - Valto 1 M (Martijn) de Boer (sr)
S. (Stefan) Hoppel (asr)
Sportveld Boven Hardinxveld Veld 1 (40x20) 14:30
14:40 HKC (Ha) 2 - Valto 2 Mireille van Zoggel-Foolen Sportveld Boven Hardinxveld Veld 1 (40x20) 13:10
17:00 Weidevogels 3 - Valto 3 Ronald de Ronde Sportcomplex Merenveld Veld 1 (40x20) 16:00
13:00 Valto 4 - ODO 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:30
13:40 ODO 4 - Valto 5 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 12:40
12:30 DES (D) 6 - Valto 6 Sportpark Biesland Veld 3 (40x20) (des) 11:30
12:30 Valto 7 - Dijkvogels 4 Steven Vijverberg Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:00
14:30 Valto 8 - Excelsior (D) 9 Petra Dijkstra Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:00
13:00 Vitesse (Ba) A1 - Valto A1 Martijn de Widt Sportpark De Bongerd Veld 1 (40x20) 11:30
11:15 Maassluis A2 - Valto A2 Wipperspark Veld 3 (40x20) 10:15
11:30 Phoenix A3 - Valto A3 Afgeschermd Van Doornenplantsoen (veld) Veld 1 (60x30) 10:00
11:15 KVS/Maritiem B1 - Valto B1 Cas van Dijkpark Veld 1 (40x20) 10:15
16:00 Valto B2 - ONDO (G) B2 Niels Koole Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:30
10:00 Dijkvogels B2 - Valto B3 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 09:00
11:00 KZ/Thermo4U C1 - Valto C1 Afgeschermd Sportpark De Koog Veld 1 (40x20) 10:00
11:00 Valto C2 - Olympia (S) C1 Jeroen Voskamp Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
12:30 Avanti/Flexcom C3 - Valto C3 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 11:30
11:30 Phoenix C3 - Valto C4 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 2 (60x30) 10:30
10:15 Valto D1 - Fortuna/Delta Logistiek D2 Max Hulsebosch Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
12:00 Valto D2 - DES (D) D1 Rosanne Staalduinen Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
10:30 ODO D2 - Valto D3 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 09:30
11:00 ONDO (G) D3 - Valto D4 Juliana Sportpark Veld 5 (40x20/gras) 10:00
11:15 Valto D5 - Avanti/Flexcom D5 Lotte van Geest Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
10:00 Valto E1 - Achilles (Hg) E1 Vera Lagerwerf Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
09:00 Valto E2 - Excelsior (D) E2 Myrte Sevinga Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
09:00 ONDO (G) E7 - Valto E3 Juliana Sportpark Veld 3 (40x20/gras) 08:00
09:00 Avanti/Flexcom E3 - Valto E4 Sportpark De Groene Wijdte Veld 3 (24x12) 08:00
10:00 ODO E5 - Valto E5 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 09:00
10:00 Valto E6 - ONDO (G) E10 Ruben Hoogerbrugge Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30
09:00 Valto E7 - Excelsior (D) E6 Laura van der Eijk Sportpark De Zwet Veld 3 (24x12) 08:30
10:30 Excelsior (D) F1 - Valto F1 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 09:30
09:30 IJsselvogels F1 - Valto F2 Dyonne de Wilde Sportlaan Moordrecht 2bK24 08:30
09:00 Valto F3 - Fortuna/Delta Logistiek F6 Marja de Jong Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30

zaterdag 06 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - Swift (M) 1 J (John) Schaap (sr)
SJ (Sjaak) Dikkeboom (asr)
Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Swift (M) 2 Michel Steenvoorden Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
18:00 Valto 3 - Avanti/Flexcom 4 Dennis Dallinga Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 17:30
15:00 Excelsior (D) 4 - Valto 4 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 14:00
16:30 Valto 5 - Paal Centraal 3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:00
13:00 VEO 6 - Valto 6 Sportcomplex Westvliet Veld 1 (60x30) 12:00
18:30 Valto 7 - KVS/Maritiem 8 Laurens Verbaan Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 18:00
16:00 ONDO (G) 4 - Valto 8 Juliana Sportpark Veld 1 (60x30) 15:00
13:00 Valto A1 - KVS/Maritiem A1 Robert van Gorkum Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:00
12:15 Valto A2 - Excelsior (D) A1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:45
15:00 Valto A3 - DES (D) A2 Ruud Stolze Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:00
11:00 Valto B1 - Nieuwerkerk B1 Corne Pronk Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:30
13:45 Valto B2 - Fortuna/Delta Logistiek B3 Hans Ridder Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:15
09:45 Achilles (Hg) B2 - Valto B3 Pomonaplein Veld 1 (40x20) 08:45
17:30 Valto C1 - Groen Geel C1 Ad Volkers Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 17:00
12:00 Valto C2 - KOAG C2 Afgeschermd Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
10:00 Valto C3 - ALO C1 Lysanne van Venetiën Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:30
11:45 ONDO (G) C3 - Valto C4 Juliana Sportpark Veld 1 (40x20) 10:45
11:15 De Meervogels/Fisica D1 - Valto D1 Reinier v.d. Hoeven Vernedesportpark Veld 2 (40x20) 10:15
10:45 ONDO (G) D2 - Valto D2 Emma van de Linden Juliana Sportpark Veld 1 (40x20) 09:45
10:00 ONDO (G) D5 - Valto D3 Juliana Sportpark Veld 5 (40x20/gras) 09:00
11:00 Valto D4 - Excelsior (D) D4 Ilse Korteland Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
09:00 Valto D5 - ONDO (G) D6 Koert Ridder Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:30
10:00 Valto E1 - Phoenix E1 Joyce Meijer Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30
10:00 ONDO (G) E2 - Valto E2 Simone Tak Juliana Sportpark Veld 4 (40x20/gras) 09:00
10:15 Excelsior (D) E3 - Valto E3 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 09:15
10:00 Phoenix E4 - Valto E4 Lars Riphagen Van Doornenplantsoen (veld) Veld 2 (60x30) 09:00
10:00 Valto E5 - ONDO (G) E9 Fleur van Duin Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
09:00 Valto E6 - Excelsior (D) E7 Jan Pieter Vermeer Sportpark De Zwet Veld 3 (24x12) 08:30
09:00 Nieuwerkerk E10 - Valto E7 De Kleine Vink Veld 2cK24 08:00
09:30 Dijkvogels F1 - Valto F1 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 4 (24x12) 08:30
09:00 Valto F2 - Fortuna/Delta Logistiek F1 Daan van Oudheusden Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
09:00 Valto F3 - ONDO (G) F5 Iris Lagerwerf Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30

zaterdag 13 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Vriendenschaar (H) 1 - Valto 1 M (Ron) Ringma (sr)
B (Brian) de Vree (asr)
Sportcomplex Sluisweg Veld 1 (60x30) 14:30
14:30 Rust Roest 2 - Valto 2 Bert Weeren Sportpark Strijp Veld 3 (40x20) 13:00
14:30 Vriendenschaar (H) 2 - Valto 3 Aard Brouwer Sportcomplex Sluisweg Veld 1 (60x30) 13:30
15:30 Valto 4 - Weidevogels 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
11:00 Maassluis 4 - Valto 5 Wipperspark Veld 1 (40x20) 10:00
14:05 Valto 6 - Maassluis 4 Kees Verkade Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:35
12:30 Weidevogels 5 - Valto 7 Sportcomplex Merenveld Veld 1 (40x20) 11:30
15:45 Valto 8 - Fortuna/Delta Logistiek 6 Jesper Valstar Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:15
12:45 Valto A1 - Die Haghe A1 Peter van Putten Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:45
11:15 Valto A2 - DES (D) A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:45
14:30 De Meervogels/Fisica A3 - Valto A3 Marte Rozenbrand Vernedesportpark Veld 2 (60x30) 13:00
12:45 Dijkvogels B1 - Valto B1 Kees van Wijk Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 11:45
09:45 Phoenix B1 - Valto B2 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 1 (40x20) 08:45
13:30 Valto B3 - Avanti/Flexcom B4 Laurens van der Meer Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:00
10:15 Valto C1 - Die Haghe C1 Thomas de Vette Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
11:00 Avanti/Flexcom C2 - Valto C2 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 10:00
10:10 VEO C2 - Valto C3 Sportcomplex Westvliet Veld 1 (40x20) 09:10
14:45 Valto C4 - Phoenix C3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:15
11:00 LYNX C1 - Valto C4 Sportpark Boswijk Veld 1 (40x20) 10:00
09:15 Valto D1 - Excelsior (D) D1 Thijs Dijkstra Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
11:20 Valto D2 - Excelsior (D) D2 Mandy Boeters Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:50
12:20 Valto D3 - Dijkvogels D2 Laura van der Meer - de Rijcke Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:50
10:00 Avanti/Flexcom D4 - Valto D4 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 09:00
11:00 Dubbel Zes D2 - Valto D5 Stokroosveld (DZ) Veld 1 (40x20) 10:00
11:30 ONDO (G) E5 - Valto E1 Juliana Sportpark Veld 3 (40x20/gras) 10:30
09:00 Valto E2 - Olympia (S) E1 Lorenzo Matthijsse Sportpark De Zwet Veld 3 (24x12) 08:30
10:00 Valto E3 - De Meervogels/Fisica E3 Floris Prins Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
10:00 Valto E4 - Fortuna/Delta Logistiek E5 Ryanne Boeters Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30
09:00 Avanti/Flexcom E6 - Valto E5 Sportpark De Groene Wijdte Veld 3 (24x12) 08:00
12:00 Avanti/Flexcom E7 - Valto E6 Sportpark De Groene Wijdte Veld 3 (24x12) 11:00
09:00 Valto E7 - Fortuna/Delta Logistiek E6 Jimmy van der Meer Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
09:00 Valto F1 - ONDO (G) F1 Julia van der Eijk Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
09:30 ODO F1 - Valto F2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 08:30
09:30 Excelsior (D) F3 - Valto F3 Sportpark Biesland 7bK24 08:30

zaterdag 20 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:30 Valto 1 - Nieuwerkerk 1 T P (Tim) Huijsman (asr)
P (Patrick) Fuchs (sr)
Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:30
14:30 Valto 2 - TOP (A) 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
13:00 Valto 3 - Vitesse (Ba) 2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:30
13:15 ONDO (G) 3 - Valto 4 Juliana Sportpark Veld 1 (60x30) 12:15
11:30 Valto 5 - Futura 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:00
12:30 Tempo A1 - Valto A1 Sportcomplex Zegersloot Veld 1 (40x20) 11:00
12:30 Dijkvogels A1 - Valto A2 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 11:30
12:45 DES (D) A2 - Valto A3 Sportpark Biesland 5K40 (dkc) 11:15
10:10 Achilles (Hg) C1 - Valto C1 Pomonaplein Veld 1 (40x20) 09:10
11:30 Valto C4 - Gemini C2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:00

zaterdag 27 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
15:30 Oranje Wit (D) 1 - Valto 1 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 14:00
13:30 PKC/SWKGroep 4 - Valto 2 Sportpark Oostpolder Veld 2 (40x20) 12:00
14:00 WION 2 - Valto 3 Sportcomplex Max Planckplaats Veld 1 (60x30) 13:00
12:30 Valto 4 - Dijkvogels 2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:00
14:00 Valto 5 - KVS/Maritiem 7 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
12:00 Maassluis 4 - Valto 6 Wipperspark Veld 1 (40x20) 11:00
11:15 Achilles (Hg) A1 - Valto A1 Pomonaplein Veld 1 (60x30) 09:45
10:30 Refleks A1 - Valto A2 Sportpark Prinses Irene Veld 1 (40x20) 09:30
11:00 Fortuna/Delta Logistiek C1 - Valto C1 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 1 (40x20) 10:00

zaterdag 03 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
18:15 oefenHKV/OE A1 - Valto A1 Sportcentrum HKV/Ons Eibernest 16:45

maandag 05 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:45 oefenDie Haghe A1 - Valto A1 Vreeloo-hal Hal 1 19:15

woensdag 07 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:45 oefenDe Meervogels A1 - Valto A1 Vernedesportpark 19:15

vrijdag 09 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:45 oefenValto A1 - indien door Sportcentrum HKV/Ons Eibernest 20:15

zaterdag 10 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
11:00 oefenValto - Kangoeroe-instuif Vreeloo-hal Hal 1 10:30
17:45 oefenValto 1 - AVO 1 Vreeloo-hal Hal 1 16:45
16:30 oefenValto 2 - AVO 2 Vreeloo-hal Hal 1 15:30
15:15 oefenValto A2 - ONDO A2 Vreeloo-hal Hal 1 14:45
15:00 oefenValto B1 - Tempo B1 Vreeloo-hal Hal 2 14:30
14:00 oefenValto B2 - Tempo B2 Vreeloo-hal Hal 2 13:30
13:00 oefenValto C1 - Tempo C1 Vreeloo-hal Hal 2 12:30
12:00 oefenValto C2 - Dijkvogels C1 Vreeloo-hal Hal 2 11:30
14:15 oefenValto E1 - Avanti E1 Vreeloo-hal Hal 1 13:45
12:15 oefenValto E2 - Avanti E2 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 11:45
12:15 oefenValto E2 - Avanti E2 Vreeloo-hal Hal 1 11:45
12:15 oefenValto E3 - Avanti E3 Vreeloo-hal Hal 1 11:45
13:15 oefenValto E4 - Avanti E4 Vreeloo-hal Hal 1 12:45
14:15 oefenValto E5 - Avanti E6 Vreeloo-hal Hal 1 13:45
13:15 oefenValto E6 - Avanti E7 Vreeloo-hal Hal 1 12:45
12:15 oefenValto E7 - Avanti E8 Vreeloo-hal Hal 1 11:45
13:15 oefenValto F2 - ONDO F2 Vreeloo-hal Hal 1 12:45
14:15 oefenValto F3 - Avanti F2 Vreeloo-hal Hal 1 13:45

dinsdag 13 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
21:30 oefenOranje Wit 1 - Valto 1 Sportcomplex Stadspolders 20:00
19:30 oefenOranje Wit 2 - Valto 2 Sportcomplex Stadspolders 18:00

zaterdag 17 november

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
10:00 oefenValto - Kangoeroes Vreeloo-hal Hal 1 09:30
19:50 oefenValto 1 - KVA 1 Vreeloo-hal Hal 1 18:50
18:40 oefenValto 2 - KVA 2 Vreeloo-hal Hal 1 17:40
21:00 oefenValto 3 - Avanti 4 Vreeloo-hal Hal 1 20:30
16:10 oefenValto 4 - Avanti 5 Vreeloo-hal Hal 2 15:40
17:20 oefenValto 5 - Avanti 6 Vreeloo-hal Hal 2 16:50
18:30 oefenValto 6 - Avanti 9 Vreeloo-hal Hal 2 18:00
19:40 oefenValto 7 - Avanti 10 Vreeloo-hal Hal 2 19:10
17:30 oefenValto A1 - KVA A1 Vreeloo-hal Hal 1 16:30
16:20 oefenValto A2 - Valto A3 Vreeloo-hal Hal 1 15:50
15:00 oefenValto A3 - Avanti A4 Vreeloo-hal Hal 2 14:00
15:10 oefenValto B1 - Velocitas B1 Vreeloo-hal Hal 1 14:40
14:00 oefenValto B2 - Avanti B2 Vreeloo-hal Hal 1 13:30
14:00 oefenValto B3 - Avanti B4 Vreeloo-hal Hal 2 13:30
13:00 oefenValto C1 - De Meervogels C1 Vreeloo-hal Hal 1 12:30
13:00 oefenValto C2 - Avanti C2 Vreeloo-hal Hal 2 12:30
11:00 oefenValto C3 - Avanti C3 Vreeloo-hal Hal 2 10:30
12:00 oefenValto C4 - Avanti C6 Vreeloo-hal Hal 2 11:30
11:00 oefenValto D1 - Avanti D2 Vreeloo-hal Hal 1 10:30
09:00 oefenValto D2 - De Meervogels D2 Vreeloo-hal Hal 2 08:30
12:00 oefenValto D3 - Avanti D3 Vreeloo-hal Hal 1 11:30
10:00 oefenValto D4 - Avanti D4 Vreeloo-hal Hal 2 09:30
09:00 oefenValto D5 - Avanti D5 Vreeloo-hal Hal 1 08:30
10:00 oefenValto F1 - De Meervogels F2 Vreeloo-hal Hal 1 09:30