Bar- en keukenrooster

Hieronder vinden jullie het schema van de barbezetting voor de komende 2 weken. Het complete schema voor het najaar kunnen jullie vinden op de site.

  • Degene die op zaterdag bij de eerste dienst (8.15-12.00) als derde genoemd staat mag om 9.15 uur beginnen.
  • Degene die op zaterdag bij de eerste dienst (8.15-12.00) als eerste genoemd staat moet van tevoren de sleutel en kas ophalen bij Teun Voskamp, van Montegnestraat 2, 06-40673596. Stuur hem van tevoren even een berichtje om wat af te spreken hierover. En als je de sleutel bij iemand anders ophaalt ook even een berichtje naar Teun.
  • Degene die de kantine afsluit moet de sleutels en de kas weer terugbrengen bij Teun Voskamp. Dit moet voor 22.45 uur gebeuren. Mocht dit niet lukken dan moet degene een sms naar Teun sturen met de mededeling hoe laat hij de spullen komt langs brengen, in ieder geval vóór 13.00 uur de volgende dag!!
  • Als je erop staat, maar je kan niet dan zelf even voor vervanging zorgen en doorgeven op jbridder@caiw.nl
  • Alvast bedankt voor jullie hulp.

Groetjes Mariëlle Ridder, 06-48761966

Datum Dag Gebeurtenis Tijdsduur Aantal Bar/keuken Bar/keuken Bar/keuken Bar/keuken Keuken
                   
                   
22-mrt do Training 19.30-23.30 1 Vincent Cornelisse        
                   
24-mrt za Oefen 7.45-10.45 3 Sandra Kortekaas Pascal van Dijk Jolanda de Meulmeester    
24-mrt za Oefen 10.45-13.45 3 Irma Koornneef Annemieke Dukker Ellen vd Kaaij    
24-mrt za Oefen 13.45-16.45 3 André v Geest Antoinette Saarloos Herma van Venetiën   17.00-20.30:
24-mrt za Oefen 16.45-19.45 4 Valto 5 Valto 5 Valto 5 Valto 5 Marcel Schouten en
24-mrt za Valto 1 thuis vanaf 19.30   GJ Stolk       Laurens van Eik
                   
29-mrt do Training 19.30-23.30 1 Ben van Duijn        
                   
31-mrt za Competitie 08.15-12.00 3 Wilma Prins Annemieke v Leeuwen Suzanne Ousoren    
31-mrt za Competitie 12.00-15.00 3 Trude Veerhoek Mieke van Geest Heleen van Dasler    
31-mrt za Competitie 15.00-18.00 3 Chantal van Kester Claudia vd Voorn Nico Kolenbrander    
31-mrt za Valto 1 thuis 17.30-20.30 4 Valto 4 Valto 4 Valto 4 Valto 4 Willem Ditewig en Martin vd Wel
                   
05-apr do Training 19.30-23.30 1 Pim vd Beukel        
                   
12-apr do Training 19.30-23.30 1 Arie Dijkstra        
                   
14-apr za Competitie 08.30-12.00 2 Helma vd Berg Anne Marie Barendse      
14-apr za Competitie 11.00-14.00 1 Corine Vreugdenhil        
14-apr za Competitie 12.00-15.00 2 Helma Stolze Esther Bouwmeester      
14-apr za Competitie 15.00-18.00 2 Pámela Aarts Henk Molenaar      
14-apr za Valto 1 uit 17.30-20.30 2 Valto A2 Valto A2     2 leden van Valto A2
                   
19-apr do Training 19.30-23.30 1 Vincent Cornelisse        
                   
20-apr vr Koningsspelen 8.30-12.00 4 Lisette van Vliet Anke Schouten ??? ??? ???
                   
21-apr za Competitie 08.15-12.00 3 Sandra Boekestijn Heleen Vermeer Marianne van Os    
21-apr za Competitie 12.00-15.00 3 Antoinette Saarloos Herma van Venetiën Denise Vermeer    
21-apr za Competitie 15.00-18.00 3 Janine Krapels Caroline Schouten Wendy van Geest    
21-apr za Valto 1 thuis 17.30-20.30 4 Valto 3 Valto 3 Valto 3 Valto 3 GJ Stolk en Arco Poot
                   
26-apr do Training 19.30-23.30 1 Ben van Duijn        
                   
28-apr za Competitie 10.00-12.00 2 Helma vd Berg Ellen vd Kaaij      
28-apr za Competitie 12.00-15.00 2 Agnes Lansbergen Marnix of Judith vd Berg      
28-apr za Valto 1 uit 15.00-18.00 2 Nico Kolenbrander Simone Bongaards      
                   
30-apr ma Clinics 9.30-12.30 2 Annemarie Barendse Heleen Vermeer      
30-apr ma Clinics 12.30-15.30 2 Linda Stolk ???      
                   
03-mei do Training 19.30-23.30 1 Pim vd Beukel        
                   
12-mei za Competitie 09.15-12.00 2 Lisette van Vliet Dita Poot      
12-mei za Competitie 11.00-14.00 1 Susan Zwinkels        
12-mei za Competitie 12.00-15.00 2 Chantal van Kester Otwin of Jacqueline van Geest      
12-mei za Competitie 15.00-18.00 2 Janine Krapels Liesbeth van Staalduinen      
12-mei za Valto 1 uit 17.30-20.30 2 Valto 6 Valto 6     2 leden van Valto 6
                   
17-mei do Training 19.30-23.30 1 Patrick Boeters        
                   
24-mei do Training 19.30-23.30 1 Arie Dijkstra        
                   
26-mei za Competitie 08.15-12.00 3 Sandra Kortekaas Jolanda de Meulmeester Wendy vd Meijs    
26-mei za Competitie 12.00-15.00 3 André van Geest Helma Stolze Hilde vd Mark    
26-mei za Competitie 15.00-18.00 3 Linda Hoogendonk Marjo Hoogerbrugge Nico Kolenbrander    
26-mei za Valto 1 thuis 17.30-20.30 4 Valto 7 Valto 7 Valto 7 Valto 7 Nick Voskamp en Niels vd Lingen
                   
31-mei do Training 19.00-23.30 1 Vincent Cornelisse        
                   
02-jun za Competitie 09.45-12.00 2 Sandra Boekestijn Annemieke van Leeuwen      
02-jun za Competitie 11.00-14.00 1 Corine Vreugdenhil        
02-jun za Competitie 12.00-15.00 2 Trude Veerhoek Hilde vd Mark      
02-jun za Competitie 15.00-18.00 2 Caroline Schouten Wendy van Geest      
02-jun za Valto 1 uit 17.30-20.30 2 Valto 8 Valto 8     2 leden van Valto 8
                   
16-jun za Einddag 9.30-12.00 2 Irma Koornneef Annemieke Dukker      
16-jun za Einddag 12.00-14.00 3 Agnes Lansbergen Denise Vermeer Marnix of Judith vd Berg    
16-jun za Einddag 14.00-16.00 3 Heleen van Dasler Esther Bouwmeester Lisette van Vliet    
16-jun za Einddag 16.00-17.30 3 Arie Dijkstra Claudia vd Voorn Simone Bongaards    
16-jun za Einddag 17.30-19.30 3 Henk Molenaar Liesbeth van Staalduinen Marjo Hoogerbrugge    
16-jun za Einddag 19.30-21.30 2 Nico Kolenbrander Michiel Cornelisse      

 

Reageren

*