Mooi overzicht programma eindfase zaalcompetitie

We zijn aanbeland in de spannende slotweken van de zaalcompetitie. Wat staat ons tot en met 7 april in de hoogste klassen te wachten?!

Dinsdag 20 maart
Play-offs Hoofdklasse (beslissend derde duel)

20.30 uur DeetosSnel – AW.DTV

Vrijdag 23 maart
Play-offs Reserve Korfbal League (één duel)
20.30 uur DOS’46 2 – DVO/Accountor 2
20.30 uur Blauw-Wit (A) 2 – PKC/SWKGroep 2

Zaterdag 24 maart 
Play-offs Korfbal League (ronde één in best of three)

15.30 uur PKC/SWKGroep – Fortuna/Delta Logistiek TICKETINFORMATIE
20.00 uur TOP/SolarCompleet – Blauw-Wit (A) TICKETINFORMATIE

Hoofdklassefinale (bij PKC/SWKGroep in Papendrecht)
20.00 uur Dalto/Klaverblad verzekeringen – DeetosSnel / AW.DTV TICKETINFORMATIE

Play-offs Hoofdklasse junioren (tweede ronde in best of three)
15:30 uur Oranje Wit (D) A1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 (Dalto won eerste duel 29-27)
19.00 uur Groen Geel A1 – Fortuna/Delta Logistiek A1 (Fortuna won eerste duel 20-19)

Finale Hoofdklasse B-jeugd (bij Groen Geel in Wormer)
12.00 uur Harkema/Frigro/Invicta B1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1

Bekijk hier het overzicht van de beslissingswedstrijden in alle klassen.

Woensdag 28 maart 
Playdowns Korfbal League/Hoofdklasse (eerste ronde in best of three)
Verliezer Hoofdklasse-finale – DVO/Accountor (nummer 9 Korfbal League)

Play-offs Hoofdklasse junioren (eventuele beslissende derde ronde)
Fortuna/Delta Logistiek A1 – Groen Geel A1
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 – Oranje Wit (D) A1

Vrijdag 30 maart 
Finale Reserve Korfbal League 
 
Zaterdag 31 maart 
Play-offs Korfbal League (tweede ronde in best of three) (onder voorbehoud zaterdag 31 maart)

Fortuna/Delta Logistiek – PKC/SWKGroep TICKETINFORMATIE
Blauw-Wit (A) – TOP/SolarCompleet TICKETINFORMATIE

Playdowns Korfbal League/Hoofdklasse (tweede ronde in best of three) 
DVO/Accountor (nummer 9 Korfbal League) – verliezer Hoofdklassefinale

Dinsdag 3 april
Play-offs Korfbal League (eventuele beslissende derde ronde)

PKC/SWKGroep – Fortuna/Delta Logistiek
TOP/SolarCompleet – Blauw-Wit (A)

Woensdag 4 april 
Playdowns Korfbal League/Hoofdklasse (eventuele beslissende derde ronde)

Verliezer Hoofdklasse-finale – DVO/Accountor (nummer 9 Korfbal League)

 Zaterdag 7 april 
13.30 uur Finale Hoofdklasse junioren
16.00 uur Korfbal Leaguefinale

 

Bron: Korfbal.nl

Reageren

*