Schema oefenwedstrijden zaalseizoen

Het zaalseizoen zit er weer aan te komen en om goed van start te gaan is er door de TC in samenspraak met trainers/coaches een oefenwedstrijden schema opgesteld. Elk team zal op All Day Valto op 4 november thuis spelen maar sommige teams hebben eerder nog een wedstrijd. Dit kan of tijdens de Haagse Korfbaldagen zijn, de Zuid-Holland Korfbal Cup of een wedstrijd tegen een ploeg uit de regio op 28 oktober. 

Voor vragen over deze wedstrijden kun je bij je coach of bij de TC Coördinatoren terecht. 

Datum Dag Tijd Thuis Uit Locatie
26-okt Donderdag 19:15 Velocitas 1 Valto 1 Vreeloo/1
           
28-okt Zaterdag 10:00 Kangoeroe-instuif   Vreeloo/2
           
           
28-okt Zaterdag 13:00 Valto A2 HKV/OE A2 Vreeloo/2
28-okt Zaterdag 11:15 Valto B1 NIO B1 Vreeloo/1
28-okt Zaterdag 13:00 Valto C2 Meervogels C2 Vreeloo/1
28-okt Zaterdag 14:00 Valto C1 Meervogels C1 Vreeloo/1
28-okt Zaterdag 15:15 Valto 1 ONDO 1 Vreeloo/1
28-okt Zaterdag 13:15 Achilles 2 Valto 2 Ockenburgh
           
28-okt Zaterdag 14:15 HKV A1 Valto A1 HKV/OE hal
           
30-okt Maandag 20:45 Valto A1 De Meervogels A1 Vreeloo/1
           
31-okt Dinsdag  20:45 KZ Danaiden 1 Valto 1 Zuidhaghe
           
01-nov Woensdag 19:15 Valto A1   KVS A1 De Blinkerd
           
02-nov Donderdag 19:15 Valto 1 indien door   HKV/OE hal
           
03-nov Vrijdag 20:45 Valto A1 indien door   HKV/OE Hal
           
04-nov Zaterdag 09:00 Valto F1 Meervogels F2 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 09:00 Valto F2 Meervogels F3 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 09:00 Valto E3 Olympia E3 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 09:50 Valto E4 Olympia E4 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 09:50 Valto E2 Olympia E2 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 09:50 Kangoeroes Kangoeroes Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 10:40 Valto F3 Olympia F1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 10:40 Valto E1 Olympia E1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 10:40 Valto F4 Madjoe F3 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 11:30 Valto D2 Olympia D1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 12:30 Valto D1 Achilles D1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 13:30 Valto C1 Achilles C1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 14:30 Valto 2 ALO 2 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 15:40 Valto C2 Excelsior C1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 16:40 Valto B1 Weidevogels B1 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 17:50 Valto 3 Achilles 3 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 19:00 Valto A2 Weidevogels A2 Vreeloo/1
04-nov Zaterdag 20:10 Valto 4 WION 4 Vreeloo/1
           
04-nov Zaterdag 09:00 Valto D5 Olympia D3 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 10:00 Valto D4 Excelsior D4 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 11:00 Valto D3 Olympia D2 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 12:00 Valto C3 Olympia C1 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 13:00 Valto C4 Olympia C4 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 14:00 Valto B3 Olympia B2 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 15:00 Valto B2 Weidevogels B2 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 16:00 Valto A3 Olympia A2 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 17:10 Valto 5 WION 5 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 18:20 Valto 6 WION 6 Vreeloo/2
04-nov Zaterdag 19:30 Valto 7 Weidevogels 5 Vreeloo/2
           
04-nov Zaterdag 17:50 Valto 1 inden door Finale HKD HKV/OE Hal

Namens de TC, 

Bart Versteegen, bart.versteegen@ckv-valto.nl / 0621297535

Reageren

*