Telefoonnummers

Mocht je verhinderd zijn om een wedstrijd te spelen, meld je dan tijdig af bij het wedstrijdsecretariaat (zie Technische Commissie). Tegenstanders die een wedstrijd af willen zeggen, kunnen hier ook terecht.


Bestuur
bestuur@ckv-valto.nl


  Naam Tel. nr. Email
 janjaap-elenbaas Voorzitter
Jan Jaap Elenbaas
06-29585387 voorzitter@ckv-valto.nl
 Bart van Muyven Voorzitter TC
Bart van Muyen
06-27024902 vztc@ckv-valto.nl
  Penningmeester
Ria Zuidgeest
06-41347988 penningmeester@ckv-valto.nl
  Marketing & Promotie
Marije van Dalen
06-57120072 marketing@ckv-valto.nl
  Secretaris
Joke van Oudheusden
Muskaat 29
2678 WJ De Lier
06-20162280
secretariaat@ckv-valto.nl


TC
tc@ckv-valto.nl


  Naam Tel. nr. Email
 Bart Versteegen Wedstrijdsecretaris sr. zaal,
Trainingstijden & Accommodatie

Bart Versteegen
0621297535 wsz@ckv-valto.nl
  Wedstrijdsecretars sr. veld
Thom Voskamp
  wsv@ckv-valto.nl
 Johan Coördinator Senioren
Manon van der Ende
  cooSen@ckv-valto.nl
 Johan Coördinator Coaches en Trainers
Johan van der Meer
 0653154889  
 Petra Coördinator A en B
Petra Dijkstra
0621409023 cooAenB@ckv-valto.nl
 Marleen Coördinator C en D
Marleen Slaman
0636355418 cooCenD@ckv-valto.nl
 korfbal Coördinator E, F en Kangoeroes
Sharon Prins
0613703732 cooEenF@ckv-valto.nl
 Cock Voorzitter arbitragecommissie
Cock Matthijsse
0627063992 scheidsrechterszaken@ckv-valto.nl
 Liesbeth van Wingerden Arbitragecommissie
Piërre van Venetiën
0174-513375 scheidsrechterszaken@ckv-valto.nl
 korfbal Arbitragecommissie
Thijs Dijkstra
0681732539 scheidsrechterszaken@ckv-valto.nl
 korfbal Oefenwedstrijden

  oefenwedstrijden@ckv-valto.nl

Overige aanspreekpunten


  Naam Tel. nr. Email
Logo_valto Kantine
Teun Voskamp
0640673596 vzkc@ckv-valto.nl
Logo_valto Lappenmand
Joke van Dop
  lappenmand@ckv-valto.nl
Logo_valto Activiteiten
Liesbeth van Wingerden
  activiteiten@ckv-valto.nl
Logo_valto Jeugdkamp
Denise Herbert
06-13229967 jeugdkamp@ckv-valto.nl
Logo_valto Sponsoring
Michiel v.d. Bos
0652494559 sponsors@ckv-valto.nl
Logo_valto Coördinator barrooster
Mariëlle Ridder
  barrooster@ckv-valto.nl
Logo_valto Informatie
Fam. De Rijcke
0174-518015 info@ckv-valto.nl
Logo_valto Vertrouwenspersoon
Peter van Duin
0174-520270 / 06-13664763  
Logo_valto Vertrouwenspersoon
Marja Varekamp
0174–540802 / 06-53658537  
Logo_valto Coördinator schoonmaakrooster
Edith van Geest
   
Logo_valto Ledenadministratie
Joke van Oudheusden
06-20162280 leden@ckv-valto.nl
Logo_valto BijBlijver
Annemieke Lagerwerf
0630034415 bijblijver@ckv-valto.nl
Logo_valto Onderhoud & materialen
Frank Poot
06-51648577 onderhoud@ckv-valto.nl
Logo_valto BijBlijver
Peter de Rijcke
0174-518015 bijblijver@ckv-valto.nl
Logo_valto Sportverzorging
AdFysio / Michiel Cornelisse
   
Logo_valto Distributie BijBlijver
Wil Zuur
0174-516939  
Logo_valto Webmaster
Rosanne van Staalduinen
0614378115 webmaster@ckv-valto.nl