Telefoonnummers

Mocht je verhinderd zijn om een wedstrijd te spelen, meld je dan tijdig af bij het wedstrijdsecretariaat (zie Technische Commissie). Tegenstanders die een wedstrijd af willen zeggen, kunnen hier ook terecht.


Bestuur
bestuur@ckv-valto.nl


  Naam Tel. nr. Email
Voorzitter
Jan Jaap Elenbaas
06-29585387 voorzitter@ckv-valto.nl
Secretaris
Fiona Rijsdijk
Triremestraat 5
2672 LB
NAALDWIJK06-24568207
secretariaat@ckv-valto.nl
Penningmeester
Ria Zuidgeest
06-41347988 penningmeester@ckv-valto.nl
Voorzitter TC
Bart Versteegen
06-21297535 vztc@ckv-valto.nl
Marketing & Promotie
Marije van Dalen
06-57120072 marketing@ckv-valto.nl


TC
tc@ckv-valto.nl


  Naam Tel. nr. Email
Wedstrijdsecretaris sr. zaal
Petra Dijkstra
06-21409023 wsz@ckv-valto.nl
  Wedstrijdsecretars sr. veld
Thom Voskamp
  wsv@ckv-valto.nl
Coördinator Senioren
Bart Versteegen
  06-21297535 cooSen@ckv-valto.nl
Johan Coördinator Coaches en Trainers
Johan van der Meer
 06-53154889  cooTrainers@ckv-valto.nl
Coördinator A en B
Petra Dijkstra
06-21409023 cooAenB@ckv-valto.nl
Coördinator C en D
Marleen Slaman
06-36355418 cooCenD@ckv-valto.nl
Coördinator E, F en Kangoeroes
Sharon Prins
06-13703732 cooEenF@ckv-valto.nl
Voorzitter arbitragecommissie
Cock Matthijsse
06-27063992 scheidsrechterszaken@ckv-valto.nl
Arbitragecommissie
Piërre van Venetiën
0174-513375 scheidsrechterszaken@ckv-valto.nl
Arbitragecommissie
Thijs Dijkstra
06-81732539 scheidsrechterszaken@ckv-valto.nl
korfbal Oefenwedstrijden

  oefenwedstrijden@ckv-valto.nl

Overige aanspreekpunten


  Naam Tel. nr. Email
Logo_valto Kantine
Teun Voskamp
0640673596 vzkc@ckv-valto.nl
Logo_valto Lappenmand
Joke van Dop
  lappenmand@ckv-valto.nl
Logo_valto Activiteiten
Liesbeth van Wingerden
  activiteiten@ckv-valto.nl
Logo_valto Jeugdkamp
Denise Herbert
06-13229967 jeugdkamp@ckv-valto.nl
Logo_valto Sponsoring
Michiel van den Bos
06-52494559 sponsors@ckv-valto.nl
Logo_valto Coördinator barrooster
Mariëlle Ridder
  barrooster@ckv-valto.nl
Logo_valto Informatie
Fam. De Rijcke
0174-518015 info@ckv-valto.nl
Logo_valto Vertrouwenspersoon
Peter van Duin
0174-520270 / 06-13664763  
Logo_valto Vertrouwenspersoon
Marja Varekamp
0174–540802 / 06-53658537  
Logo_valto Coördinator schoonmaakrooster
Edith van Geest
   
Logo_valto Ledenadministratie
Fiona Rijsdijk
06-24568207 leden@ckv-valto.nl
Logo_valto BijBlijver
Annemieke Lagerwerf
06-30034415 bijblijver@ckv-valto.nl
Logo_valto Onderhoud & materialen
Frank Poot
  onderhoud@ckv-valto.nl
Logo_valto BijBlijver
Peter de Rijcke
0174-518015 bijblijver@ckv-valto.nl
Logo_valto Sportverzorging
AdFysio / Michiel Cornelisse
   
Logo_valto Distributie BijBlijver
Wil Zuur
0174-516939  
Logo_valto Webmaster
Rosanne van Staalduinen
06-14378115 webmaster@ckv-valto.nl