Indelingen jeugd

Jaarschema CKV Valto
Het jaarschema van CKV Valto is te vinden via deze link. In dit schema wordt weergegeven wanneer het seizoen weer start bijvoorbeeld maar ook wat korfbalvrije weekenden zijn.

Trainers & Coaches seizoen 2018-2019
De trainers en coaches voor het seizoen van 2018-2019 zijn rond. Frank de Rijcke heeft hier een grote rol in gespeeld waarvoor we hem graag willen bedanken! Het uitgangspunt bij het matchen van trainers/coaches en teams is dat we zoveel mogelijk proberen om de eigen training en het trainen geven te combineren waar dat mogelijk is.

Trainer worden?
Heb je interesse om trainer/coach te worden of vind je het leuk om een nog betere trainer/coach te worden door te leren van ervaren trainers van Valto of van een trainersbegeleider van het KNKV? Je kunt altijd tijdens het seizoen aansluiten bij een team om wat ervaring op te doen. Als je al enkele jaren trainer bent en je wilt meer handvatten hebben om jouw trainingen voor te bereiden dan wilt Valto je ook graag de kans bieden om te leren! Stuur een mail naar Bart Versteegen zodat we kunnen kijken welke trainersopleiding bij jou past. Valto investeert graag in haar vrijwilligers, zonder vrijwilligers geen Valto!

INDELING JEUGDTEAMS 2018/2019

A1
Trainer/coach A1: Nikki Koster & Luuk Jansen

Martijn Dijkstra
Wouter Dijkstra
Max Hulsebosch
Martijn Potters
Tessa van Dijk
Laura van der Eijk
Sheila Herbert
Vera Lagerwerf
Myrte Sevinga

A2
Trainer/coach A2: Ron Boekestijn & Twan Korteland

Bas Ridder
Luca Hagemans
Rolf Jansen
Fabian de Jong
Stijn Vrugt
Rianca Aarts
Tessa Boers
Inge van Dop
Noa de Meulmeester
Iris van Paassen

A3
Coach: Martin van der Eijk & Nico Ridder
Trainer: Steven Vijverberg & Daniël Verbaan

Lorenzo Matthijsse
Jimmy van der Meer
Floris Prins
Máté Ridder
Ivar van der Stok
Julia van der Eijk
Amber Jans
Romy van der Meer
Nida Simsek

B1
Trainer/coach: Pieter van Muijen & Frank de Rijcke

Jan Pieter Vermeer
Jasper van der Eijk
Romeo Kortekaas
Daan van Oudheusden
Koert Ridder
Iris Lagerwerf
Romy Lansbergen
Julia van der Mout
Annelie Prins
Elise Rijsdijk

B2
Trainer/coach: Mark van Geest & Nikki van Spronsen

Daan Boekestijn
Jordi Lammers
Mink de Meulmeester
Bart van Seters
Justin Vermeer
Kim van Dop
Jolijn van Eendenburg
Emma Looijenga
Rosanne Mulder
Ilse Slaman
Laura Wiedmann

B3

Coach: vacant
Trainer: Petra Dijkstra

Bart Aarts
Joah van Dijk
Tim van Dijk
Stan Keijzer
Fabian van Vliet
Isabelle van Geest
Marit van Nieuwkerk
Marleen Poot
Sanne Poot
Jytte Stolze
Jordan Verkade

C1
Trainer/coach: Simon Kok & Bart van Leeuwen 

David van Dijk
Thomas Kleijweg
Tim Krapels
Milan Lansbergen
Emma van den Bos
Sanne Dikkenberg
Renkse van Kester
Brecht van der Meer
Sanne Rijsdijk

C2
Trainer/coach: Mees Koole & Floris van Muijen

Jens Berkhout
Niels van Nieuwkerk
Marith Mostert
Sanne van Oudheusden
Mieke Stolze
Elise van Geest
Mette Bongaards
Nouky Staats
Miloe van Vliet

C3
Trainer/coach: Thijs Dijkstra & Romee Valstar

Luke Aarts
Levi van Baarle
Igor Strik
Alicia van Dijk
Lisa van Oudheusden
Nova Post
Marit Schriel
Julia Vreugdenhil
Danique van Wensen
Estelle de Zeeuw

C4
Coach: Stijn Vrugt & Martijn Potters
Trainer: Zané de Roo, Rick van Dasler & Alex Kok

Tim Borsboom
Lucas Bruurmijn
Tristan Hagemans
Dave van der Meer
Roald Molenaar
Jayden Versteeg
Isabel van den Berg
Rowena van Dijk
Iris Staats
Yara Vreugdenhil
Jennifer van der Wel

D1
Trainer/coach:    Sheila Herbert & Thomas Ris

Sven van Dijk
Jorn Kagchelland
Kees Mostert
Frenk Poot
Finne Elenbaas
Jill Koornneef
Luna Koornneef
Jonne van der Meer
Isa Stolk

D2
Trainer/coach: Rolf Jansen & Sjors Jansen

Lucas Elgersma
Justin van Geest
Michel Noordam
Daan van Seters
Rosann van den Beukel
Dieuwertje van Geest
Sanne Hanemaaijer
Maartje van Leeuwen
Danique Vijverberg

D3
Coach: Helen Lochmans
Trainer/coach: Martijn Dijkstra & Ruben Hoogerbrugge

Kevin Bouwmeester
Robin Hartholt
Lars Knoll
Floor Boekestijn
Jette Dukker
Tess Lochmans
Iris Vermeer
Noortje van Vliet
Lenne van der Voorn

D4
Coach: Lysanne van Venetiën
Trainer/coach: Wouter Dijkstra & Luca Hagemans & Joyce Meijer & Jan Pieter Vermeer                           

Tim van den Berg
Bram Hanemaaijer
Ben van Os
Milan Vermeer
Gwen Bos
Joëlle van Dijk
Nikki van der Marel
Roos Oussoren
Lieke Volkering

D5
Trainer/coach: Bart van Muijen & Thom Voskamp
Trainer: Floris Prins & Ivar van de Stok

Ryan Barten
Geppe Mazzucco
Rick van der Meer
Bjorn Mons
Esme Aarts
Joanne van den Berg
Eline van der Kaaij
Piera Mazzucco
Michelle van Mensch
Julia Zoeteweij

E1
Coach: Vera van der Eijk & Bas Ridder 

Toon van Vliet Elise van Dijk
Sara Dukker
Isis Groen
Anouk Koole
Lize van Vliet

E2
Coach: Romy van der Berg & Mandy Herbert

Bas van der Kaaij
Mike Zwinkels
Deon Mons
Stacey Eberhardt
Lieke van Eendenburg
Anne Elgersma

E3
Coach: Laura van der Eijk & Iris Lagerwerf & Vera Lagerwerf

Sara van den Berg
Sofie van den Berg
Dieke Poot
Charlotte van Ruijven
Jet Schenkeveld

E4
Coach: Rianca Aarts & Ilse Slaman

Jennifer van den Akker
Liv Doorduin
Valerie de Jong
Amber Knoll
Jill Mensink
Veerle Oussoren

E5
Coach: Lisette van Dijk & Myrte Sevinga

Steven van den Berge
Duncan Scholtes
Jaylon Cijntje
Julia van den Berg
Lucy van der Meijs
Daniek de Koning
Nora Ruigrok

E6
Coach: Noa de Meulmeester & Iris van Paassen

Lotte Bakker
Britt Cevaal
Maud Cevaal
Lisa van der Mark
Lisanne van der Voort

E7
Coach: Daan van Oudheusden & Lisa van Wingerden

Vinn Duyvesteijn
Tim Hartholt
Mirte de Bruin
Lizzy Hanemaaijer
Nora Bakker
Sophie van ’t Wout
Solana de Kuijper

Trainers E-groep:
Rianne Kok (coördinatie)

Rianca Aarts
Romy van der Berg
Lisette van Dijk
Jasper van der Eijk
Laura van der Eijk
Vera van der Eijk
Mandy Herbert
Romeo Kortekaas
Iris Lagerwerf
Vera Lagerwerf
Noa de Meulmeester
Daan van Oudheusden
Iris van Paassen
Koert Ridder
Bas Ridder
Myrte Sevinga
Ilse Slaman
Lisa van Wingerden
Romy Lansbergen
Julia van der Mout

F1
Coach: Lisanne Onck

Daan van Veldhoven
Don van Veldhoven
Rosan van den Berg
Jade Verbraeken
Luna Kester
Suze Volkering

F2
Coaches: Elise Rijsdijk & Tessa van Dijk

Vienne Kagchelland
Lotte Neijssel
Rosanne van Dijk
Lizzy van ‘t Woudt
Meike Boekestijn
Fem Schenkeveld

F3
Coach: Fleur van Duin

Julian Hanemaaijer
Lourens van Geest
Lisa de Vreede
Des Doorduin
Nikki Vermeer

Trainers/coaches F-groep:
Tessa van Dijk
Fleur van Duin
Fabian de Jong
Maaike Ridder
Elise Rijsdijk
Lisanne Onck
Gerard Verbraeken                          

Kangoeroes

Kjell Zwinkels
Rens de Ruiter
Lenn van der Velden
Fien Langelaan
Koen Schoone
Lotte van Eendenburg

Trainers Kangoeroes:
Inge van Dop
Kim van Dop
Sanne Rijsdijk
Jimmy van der Meer
Romy van der Meer
Máté Ridder