Bijblijver 4, jaargang 49 6 september 2021

Van de voorzitter

Wie jarig is trakteert!

Voor de zomer uit hebben wij met het bestuur zitten bomen wat nu een leuke attentie zou zijn om onze leden te geven. Daar zijn best veel ideeën naar voren gekomen, maar uiteindelijk waren wij het vrij snel eens dat handdoeken met Valto 60 jaar een leuke attentie zou zijn. Natuurlijk hebben wij ook bekeken wat te doen met contributie en ook daar waren wij vrij snel uit dat de oplossing met munten ter besteding in de eigen kantine binnen Valto een leuke oplossing zou zijn. Wij hebben ontzettende leuke reacties ontvangen en daar zijn wij als bestuur heel blij mee. Temeer dat in deze tijden een bestuur vormen helemaal geen makkelijke opgave is. Immers doen we het nooit voor iedereen het helemaal goed, maar we doen zeker ons best en horen diegene die positief iets bij kan brengen aan het geheel binnen Valto graag en luisteren juist naar deze bijdragen.

Afgelopen zaterdag was daar ook de kickoff van het Jumbo plaatjes actie boek. Een boek wat heel mooi op zijn plek valt binnen ons 60 jarig jubileum en waar wij als vereniging graag aan mee willen werken. Tenminste de meesten van ons. Helaas hebben een aantal leden zaterdag hun pasfoto niet laten nemen en dat is jammer. Jammer voor de fotograaf die op jullie stonden te wachten en de vrijwilligers die haar ondersteunden met het helpen van invullen van het AVG formulier en de overige registratie. Voor diegene die afgelopen zaterdag hebben gemist, is er a.s woensdag 8 september nog een inhaal middag en avond. Vanaf 16:15 tm 21:00 is Aileen er om SV De Lier leden op de foto te schieten. Tussendoor kunnen onze leden die zaterdag verhinderd waren nog langs komen om zijn/haar pasfoto te laten nemen. Ben je niet in de gelegenheid , dan is het jammer en mis je dus het schitterende boek. Jeugdleden van B tm de F zijn al 90% voorzien van een foto, maar helaas binnen senioren teams en de A jeugd is het zaterdag dus mislukt en zijn velen hun afspraak niet nagekomen. Aan deze leden dus a.s woensdag nogmaals een laatste kans om op de foto te gaan. Hebben jullie het AVG formulier nog niet ingevuld als lid en moeten jullie dit nog doen, naast de ingang bij de villa, staat een blauwe krat waarin jullie het formulier kunnen deponeren. We rekenen op jullie medewerking en zouden het jammer vinden als bv een A jeugd helemaal niet in het boek zal voorkomen vanwege dat ze liever niet op de foto gaan. Natuurlijk gaan zij a.s woensdag 8 september komen, zodat we het boek compleet zullen kunnen aanleveren bij de Jumbo.  Ook de scholen zijn weer begonnen , een ieder a.s week weer succes in jullie nieuwe omgeving en nieuwe school of klas de aankomende week gewenst.

Met sportieve groet,

Marco Stolze
voorzitter@ckv-valto.nl
06-30728817

 

Programma

Dinsdag 7 september 2021

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie
20:45 oefenAvanti 1 - Valto 1 De Groene Wijdte
20:15 oefenValto 2 - Avanti 2 De Zwet
20:30 oefenValto 3 - Die Haghe 5 De Zwet

Zaterdag 11 september 2021

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie
15:30 Excelsior (D) 1 - Valto 1 Biesland
14:15 DeetosSnel 3 - Valto 2 Vorrinklaan
15:30 KVS/Maritiem 5 - Valto 3 Cas van Dijkpark
13:30 Nieuwerkerk 4 - Valto 5 De Kleine Vink Veld
13:00 Valto 7 - Reeuwijk 4 Twan Boers De Zwet
14:30 Valto 8 - Avanti/Post Makelaardij 9 Laurens van Eijk De Zwet
10:00 Valto A1 - Fortuna/Delta Logistiek A2 Afgeschermd De Zwet
12:10 ONDO (G) A2 - Valto A2 Juliana Sportpark
11:15 Maassluis B1 - Valto B1 Wipperspark
13:30 Valto B2 - Phoenix B1 Thomas Ris De Zwet
12:00 ALO B1 - Valto B3 Bosjes van Pex
15:45 Valto B4 - HKV/Ons Eibernest B1 Máté Ridder De Zwet
11:00 Valto C1 - ONDO (G) C1 De Zwet
12:00 Valto C2 - Dunas C2 Floris van Muyen De Zwet
09:30 Avanti/Post Makelaardij C5 - Valto C4 De Groene Wijdte
11:30 Valto D1 - Maassluis D1 Thom Voskamp De Zwet
11:30 Excelsior (D) D1 - Valto D2 Biesland
12:30 Valto D3 - GKV (H) D1 Stijn Vrugt De Zwet
10:30 Excelsior (D) D3 - Valto D4 Biesland
09:00 Valto D5 - Olympia (S) D1 Marja de Jong De Zwet
10:00 Fortuna/Delta Logistiek E2 - Valto E1 Kruithuisweg-Oost
10:00 Valto E2 - WION E1 Lisette van Dijk De Zwet
10:00 Vitesse (Ba) E3 - Valto E3 De Bongerd
09:00 Valto E4 - Dunas E2 Lisanne van den Berg De Zwet
09:00 Weidevogels E3 - Valto E5 Merenveld
10:00 Valto F1 - Refleks F1 Marleen Slaman De Zwet
09:00 Valto F2 - RWA F3 Jolijn van Eendenburg De Zwet

Zaterdag 18 september 2021

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie
15:30 Valto 1 - SDO/Fiable 1 Frank den Hollander De Zwet
14:00 Valto 2 - SDO/Fiable 2 Pascal Huisman De Zwet
17:00 Valto 3 - De Meervogels 4 De Zwet
14:15 Twist 4 - Valto 4 Claudius Civilislaan
11:15 Valto 5 - KVS/Maritiem 6 De Zwet
17:00 De Meervogels 7 - Valto 7 Vernedesportpark
14:00 KOAG 5 - Valto 8 Groene Wetering
11:00 Avanti/Post Makelaardij A1 - Valto A1 De Groene Wijdte
13:00 Valto A2 - DES (D) A1 De Zwet
12:45 KOAG A3 - Valto A3 Groene Wetering
12:45 Valto B1 - Albatros B1 Frido Kuijper De Zwet
13:15 Die Haghe B2 - Valto B2 Baambruggestraat 10
14:30 Valto B3 - Avanti/Post Makelaardij B4 Max Hulsebosch De Zwet
15:00 ONDO (G) B3 - Valto B4 Juliana Sportpark
09:30 Albatros C1 - Valto C1 Develstein
10:15 Excelsior (D) C2 - Valto C2 Biesland
11:15 Excelsior (D) C3 - Valto C3 Biesland
11:45 Valto C4 - Fortuna/Delta Logistiek C4 Marleen Slaman De Zwet
10:00 KVS/Maritiem D1 - Valto D1 Cas van Dijkpark
10:45 Valto D2 - Dunas D1 Romee Valstar De Zwet
11:45 Refleks D2 - Valto D3 Prinses Irene
09:45 Valto D4 - De Meervogels D4 Martijn Potters De Zwet
10:00 Nieuwerkerk D5 - Valto D5 De Kleine Vink Veld
10:00 Valto E1 - Nieuwerkerk E2 Sheila Herbert De Zwet
10:00 Maassluis E2 - Valto E2 Wipperspark
10:00 Valto E3 - Nieuwerkerk E8 Ryanne Boeters De Zwet
09:30 ONDO (G) E6 - Valto E4 Juliana Sportpark
10:00 Valto E5 - KVS/Maritiem E7 Julia van der Mout De Zwet
10:30 ONDO (G) F3 - Valto F1 Juliana Sportpark
10:30 KOAG F1 - Valto F2 Groene Wetering

Van de TC

Het piept en het kraakt, maar we starten weer op

Misschien een wat negatieve insteek, terwijl ik normaal juist positief ben. Begrijp me niet verkeerd, ik en iedereen die ik spreek vindt het geweldig dat het seizoen weer is begonnen, voorlopig met alles erop en eraan. Afgelopen zaterdag met zon, publiek, een drukke kantine en weer veel bedrijvigheid. Maar ook voel je dat het starten van de motor die een jaartje heeft stilgestaan niet super soepel gaat. Het goede nieuws is, dat als we allemaal onze schouders er even onder zetten, hij voor je het weet weer als een zonnetje loopt.

Afgelopen weekend stond nog in het teken van oefenen. Van jeugdtoernooien in Delft, Maasdijk en De Lier tot driekampen in Zoetermeer en er waren ook een aantal gewone oefenwedstrijden. Ik heb een aantal bekers voorbij zien komen en ook een paar nipte tweede plaatsen, maar vooral weer een lach op de gezichten in veel gevallen. Helaas ook een flinke tegenvaller met ziekenhuisbezoek en zelfs een operatie voor Marcella. Dan loopt de seizoensstart even anders dan je had gedacht. Heel veel beterschap gewenst!

Alle scheidsrechters staan weer ingedeeld voor de eerste helft van het veldseizoen, voldoende tijd dus om te kijken of je kunt en zo niet om te ruilen. Zie ook het stukje van Thom verderop. Peter heeft de gastheren weer ingedeeld, zodat we de bezoekende scheidsrechters netjes kunnen ontvangen. Tenslotte is Petra ook weer begonnen met het wedstrijdsecretariaat. Zij is de persoon waarbij je je als senior dient af te melden, liefst zo ver mogelijk van te voren en als je op een andere tijd die dag eventueel wel zou kunnen spelen, laat dat dan ook weten. De jeugd geeft afmeldingen door aan de coach!

Blessures en afmeldingen zijn ook de reden dat we helaas een wedstrijdteam in de senioren hebben moeten terugtrekken. Voor de zomer zag het plaatje er erg goed uit met drie leuke teams en voldoende mensen. Gaandeweg kwamen er meer onzekerheden en uiteindelijk hebben we in een spoedoverleg moeten besluiten dat het zo niet meer rond te breien is iedere week. Dat zou teveel geregel worden en de kans op blessures door het vele spelen alleen maar doen toenemen. Zuur voor de mensen wie het betreft, niet de schuld van één persoon, maar een samenloop van omstandigheden waar we niet lichtzinnig over hebben moeten besluiten. Laten we hopen dat we richting de zaal er weer beter voorstaan.

En nog één keer voor de start van de competitie het onderstaande.

Trainers en coaches
Voor dit seizoen zijn we de laatste losse eindjes en open plekken aan het vullen voor wat betreft de trainers en coaches. Uiteraard zijn we heel blij met de trainers en coaches die al een team hebben, voor de mensen die nog een vraag krijgen zou ik willen zeggen: denk er over na, bekijk hoe leuk het kan zijn en bedenk dat je er de club het team en de spelers een heel groot plezier mee doet!

Indeling TC
Nog even voor de duidelijkheid en volledigheid, de verdeling van de TC voor dit seizoen.

Met vriendelijke groet,
Jan Jaap Elenbaas, voorzitter TC
vztc@ckv-valto.nl / 06- 2958 5387

Evenementenkalender

Zaterdag 21 juni 2025
Valto einddag 2025

Overige berichten

Fluiten doen we samen

Hallo allemaal,
Het is weer zo ver, het moment waar velen van jullie tegenop zien.. Ik heb alle scheidsrechters voor de eerste helft veld ingedeeld en dus zullen velen deze week weer mails gaan krijgen wanneer ingedeeld bent. Ik weet dat velen van jullie geen fan zijn van een potje fluiten. Echter hebben alle wedstrijden toch een scheidsrechter nodig. Het is vaak een kleine tijdsbesteding, maar je maakt er minimaal 19 mensen blij mee.
Ik heb zo goed mogelijk geprobeerd rekening te houden met eigen wedstrijden en coachen. Toch heb ik ongetwijfeld iets over het hoofd gezien. Als dit zo is, laat het me dan even weten, dan zoeken we naar een oplossing.
Verder graag zo veel mogelijk onderling ruilen. Het schema is voor de komende 8 weken ingevuld, dus je kunt met heel veel mensen ruilen. Mocht je op zoek zijn naar contactgegevens, laat het mij dan even weten.
Met sportieve groet,
Thom Voskamp
06 13 23 51 55
thomvoskamp@hotmail.nl

Pennen te koop

Team NL komt naar Valto!

De oplettende lezer heeft het wellicht al gelezen op korfbal.nl: Team NL komt naar Valto! Van 25 tot en met 30 oktober speelt Team NL op het Europees Kampioenschap korfbal in België. Als voorbereiding op dit toernooi, worden er drie uitzwaaiwedstrijden gespeeld. Eén van deze wedstrijden is op dinsdagavond 5 oktober bij Valto. Wie exact de tegenstander van Team NL wordt deze avond, is nog niet bekend. Ook weten we nu nog niet of er publiek bij de wedstrijd aanwezig kan zijn. Dit is afhankelijk van de Corona-maatregelen die tegen die tijd gelden. We hopen natuurlijk dat het voor iedereen mogelijk is om de beste korfballers van Nederland live in de Lierse Vreeloo-hal in actie te zien. Mocht dat niet lukken, dan zal uiteraard de bekende Valto-live-stream wel van de partij zijn.
We houden jullie op de hoogte!

Schoonmaakrooster

Schoonmaken Villa

Het schoonmaken van de Villa gaan we ook dit seizoen weer met elkaar doen. We maken schoon op vrijdagavond van 19:00-20:00 uur.
De sleutel van de Villa kan op vrijdagavond vanaf 18.30 gehaald worden bij Jan Jaap Elenbaas, Meidoornhof 21. Daarvoor is een code nodig, deze krijg je van Jan Jaap. Daarmee kan het sleutelkastje worden opengemaakt. Niet ontvangen? Stuur dan een appje naar 06-29585387.

Op de volgende data zijn de volgende teams ingedeeld:

Alvast bedankt voor jullie inzet!

Kantinerooster

datum dag gebeurtenis tijdsduur aantal bezetting 1
15-06-2024 zaterdag competitie 13.00-16.00 2 Kim Sonneveld