Wedstrijd bijgewerkt: Valto F1 - Die Haghe F1 (F-jeugd BK vj F-076, Isabel van den Berg, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E1 - RWA E2 (E-jeugd BK vj E-127, Koert Ridder, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E3 - Phoenix E3 (E-jeugd BK vj E-150, Elise Rijsdijk, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Driekamp F-nieuw - Dijkvogels/RWA/Valto (, , 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto D1 - Achilles (Hg) D1 (D-jeugd BK vj D-088, Martijn Dijkstra, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: ODO F1 - Valto F2 (F-jeugd BK vj F-087, Dana van der End, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: KVS/Groeneveld Keukens E6 - Valto E4 (E-jeugd BK vj E-158, Rachael Pronk, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: DES (D) C1 - Valto C3 (C-jeugd BK vj C-078, Afgeschermd, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto F3 - Maassluis F3 (F-jeugd BK vj F-100, Marja de Jong, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E2 - ONDO (G) E2 (E-jeugd BK vj E-137, Marleen Slaman, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Maassluis E2 - Valto E5 (E-jeugd BK vj E-144, Fleur v.d. Lee, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Avanti/Post Makelaardij D3 - Valto D3 (D-jeugd BK vj D-100, , 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C4 - ONDO (G) C3 (C-jeugd BK vj C-080, Daan van Oudheusden, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Vriendenschaar (B) D2 - Valto D4 (D-jeugd BK vj D-105, , 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C1 - Vitesse (Ba) C1 (C-jeugd 1e klasse C1-005, , 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Nikantes A1 - Valto A4 (A-jeugd BK vj A-056, Jaco Meijboom, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Dijkvogels D1 - Valto D2 (D-jeugd BK vj D-092, Wouter Verkade, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C5 - Korbis C4 (C-jeugd BK vj C-081, Mirthe van Staalduinen, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: 't Capproen B1 - Valto B2 (B-jeugd BK vj B-052, Rick van der Kellen, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto B1 - TOP/IAA fresh B1 (B-jeugd hoofdklasse BHK-004, Jochem Schuurman, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Weidevogels A1 - Valto A2 (A-jeugd 2e klasse A2-013, Frank Mijnans, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 6 - NIO 3 (Senioren BK vj S-069, Laurens Verbaan, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: PKC/Vertom A1 - Valto A1 (A-jeugd hoofdklasse AHK-002, Alphonse Meijer, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 3 - Fortuna 6 (Reserve 2e klasse R2-25, Joost Vollering, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto B3 - Gemini B1 (B-jeugd BK vj B-059, Thom Voskamp, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Paal Centraal 2 - Valto 5 (Reserve 3e klasse R3-24, Werner Mozes, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: VEO 4 - Valto 4 (Reserve 2e klasse R2-26, , 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 2 - Vriendenschaar (H) 2 (Reserve hoofdklasse RHK-06, Ronald Peters, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Velocitas 8 - Valto 8 (Senioren BK vj S-068, Bram Grims, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: De Meervogels C2 - Valto C2 (C-jeugd BK vj C-073, Niels van Brecht, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto A3 - Albatros A4 (A-jeugd BK vj A-052, Wouter Dijkstra, 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 1 - KOAG 1 (Ereklasse EK-D-004, R. (Riejander) Deen (sr)
L (Lodewijk) Hut (sr), 2024-05-25)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E4 - Achilles (Hg) E3 (E-jeugd BK vj E-158, , 2024-05-27)
Wedstrijd bijgewerkt: Paal Centraal 3 - Valto 7 (Senioren BK vj S-073, Tim Oude Kotte, 2024-05-27)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto F1 - Achilles (Hg) F1 (F-jeugd BK vj F-076, Afgeschermd, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E2 - Fortuna E4 (E-jeugd BK vj E-137, Ryanne Boeters, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E5 - Avanti/Post Makelaardij E3 (E-jeugd BK vj E-144, David van Dijk, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Vitesse (Ba) F3 - Valto F3 (F-jeugd BK vj F-100, Talitha Knockaert, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto D2 - Die Haghe D2 (D-jeugd BK vj D-092, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: ONDO (G) D1 - Valto D1 (D-jeugd BK vj D-088, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: ONDO (G) D4 - Valto D4 (D-jeugd BK vj D-105, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Avanti/Post Makelaardij C2 - Valto C3 (C-jeugd BK vj C-078, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto F2 - Phoenix F2 (F-jeugd BK vj F-087, Marja de Jong, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Dijkvogels E1 - Valto E1 (E-jeugd BK vj E-127, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C5 - Avanti/Post Makelaardij C3 (C-jeugd BK vj C-081, Máté Ridder, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Dunas C2 - Valto C4 (C-jeugd BK vj C-080, Kevin Harteveld, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto A1 - DVO/Transus A1 (A-jeugd hoofdklasse AHK-002, Herman Hoffman, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: KOAG B2 - Valto B3 (B-jeugd BK vj B-059, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C2 - GKV (H) C1 (C-jeugd BK vj C-073, Marcel Schouten, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Olympia (S) B1 - Valto B2 (B-jeugd BK vj B-052, Wim Kooijman, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: KCR A3 - Valto A3 (A-jeugd BK vj A-052, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C1 - Excelsior C1 (C-jeugd 1e klasse C1-005, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 6 - Refleks 7 (Senioren BK vj S-069, Frank de Rijcke, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: ONDO (G) D5 - Valto D3 (D-jeugd BK vj D-100, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 5 - Excelsior 4 (Reserve 3e klasse R3-24, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: GG/RMcD Huis Emma B1 - Valto B1 (B-jeugd hoofdklasse BHK-004, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 7 - GKV (H) 3 (Senioren BK vj S-073, Laurens Verbaan, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: GKV/Enomics 2 - Valto 2 (Reserve hoofdklasse RHK-06, Afgeschermd, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 4 - DES (D) 3 (Reserve 2e klasse R2-26, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 8 - Vriendenschaar (B) 4 (Senioren BK vj S-068, Gerard Verbraeken, 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Nieuwerkerk 1 - Valto 1 (Ereklasse EK-D-004, E.W. (Eric) de Vos (sr)
R. (Rene) Zwart (sr), 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 3 - ODO 3 (Reserve 2e klasse R2-25, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Dijkvogels A1 - Valto A2 (A-jeugd 2e klasse A2-013, , 2024-06-01)
Wedstrijd bijgewerkt: Vitesse (Ba) C1 - Valto C1 (C-jeugd 1e klasse C1-005, Stefan Rijkaart van Cappellen, 2024-06-03)
Wedstrijd bijgewerkt: Twist A2 - Valto A4 (A-jeugd BK vj A-056, Afgeschermd, 2024-06-05)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto D4 - Twist D1 (D-jeugd BK vj D-105, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Nikantes E1 - Valto E2 (E-jeugd BK vj E-137, Afgeschermd, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto F3 - Avanti/Post Makelaardij F4 (F-jeugd BK vj F-100, Afgeschermd, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto E3 - ODO E1 (E-jeugd BK vj E-150, Floor Boekestijn, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: KVS/Groeneveld Keukens E1 - Valto E1 (E-jeugd BK vj E-127, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: ONDO (G) E4 - Valto E5 (E-jeugd BK vj E-144, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C4 - ODO C2 (C-jeugd BK vj C-080, Jesper Valstar, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: KVS/Groeneveld Keukens F2 - Valto F1 (F-jeugd BK vj F-076, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: De Meervogels F2 - Valto F2 (F-jeugd BK vj F-087, Kim Korte, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Fortuna C3 - Valto C5 (C-jeugd BK vj C-081, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Avanti/Post Makelaardij 9 - Valto 7 (Senioren BK vj S-073, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: ODO E4 - Valto E4 (E-jeugd BK vj E-158, Aimeé Doesborgh, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto B2 - Maassluis B2 (B-jeugd BK vj B-052, Ron Boekestijn, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto C3 - Die Haghe C2 (C-jeugd BK vj C-078, Romee Valstar, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Maassluis D1 - Valto D2 (D-jeugd BK vj D-092, Sjoerd van Dalum, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Kinderdijk C1 - Valto C1 (C-jeugd 1e klasse C1-005, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: KZ/Keukensale.com A1 - Valto A1 (A-jeugd hoofdklasse AHK-002, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto D3 - ODO D1 (D-jeugd BK vj D-100, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto B1 - Avanti/Post Makelaardij B1 (B-jeugd hoofdklasse BHK-004, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Excelsior C2 - Valto C2 (C-jeugd BK vj C-073, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: KCR B3 - Valto B3 (B-jeugd BK vj B-059, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto D1 - KVS/Groeneveld Keukens D1 (D-jeugd BK vj D-088, Thom Voskamp, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto A2 - Twist A1 (A-jeugd 2e klasse A2-013, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Gemini 3 - Valto 6 (Senioren BK vj S-069, Afgeschermd, 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: HKV/Ons Eibernest 3 - Valto 3 (Reserve 2e klasse R2-25, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Weidevogels 4 - Valto 5 (Reserve 3e klasse R3-24, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto A3 - Avanti/Post Makelaardij A4 (A-jeugd BK vj A-052, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 2 - DeetosSnel/QLS 2 (Reserve hoofdklasse RHK-06, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Die Haghe 4 - Valto 4 (Reserve 2e klasse R2-26, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto A4 - RWA A2 (A-jeugd BK vj A-056, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto 1 - DeetosSnel/QLS 1 (Ereklasse EK-D-004, , 2024-06-08)
Wedstrijd bijgewerkt: Maassluis F3 - Valto F3 (F-jeugd BK vj F-100, Thijs Kempke, 2024-06-15)
Wedstrijd bijgewerkt: RWA E2 - Valto E1 (E-jeugd BK vj E-127, , 2024-06-15)
Wedstrijd bijgewerkt: VEO E3 - Valto E3 (E-jeugd BK vj E-150, , 2024-06-15)
Wedstrijd bijgewerkt: Valto B3 - Vitesse (Ba) B3 (B-jeugd BK vj B-059, Gerard Verbraeken, 2024-06-15)
Wedstrijd bijgewerkt: KIOS (N) 4 - Valto 8 (Senioren BK vj S-068, , 2024-06-15)