Bijblijver 26, jaargang 51 19 februari 2024

Programma

Zaterdag 24 februari 2024

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie
11:00 Valto D3 - KVS/Groeneveld Keukens D5 Máté Ridder Vreeloo

Dinsdag 27 februari 2024

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie
17:30 Valto D1 - RWA D1 Thom Voskamp Vreeloo

Zaterdag 2 maart 2024

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie
18:40 Valto 1 - Swift (M) 1 B. (Bas) van Meerveld (sr)
P. (Pascal) Huisman (sr)
Vreeloo
17:10 Valto 2 - Achilles (Hg) 3 Douwe van der Meer Vreeloo
13:05 Excelsior 3 - Valto 3 De Buitenhof
15:25 Valto 4 - Weidevogels 4 Vreeloo
14:00 Valto 5 - Excelsior 5 Vreeloo
14:15 Valto 6 - Avanti/Post Makelaardij 6 Twan Korteland Vreeloo
16:35 Valto 7 - Avanti/Post Makelaardij 7 Marco Boekestijn Vreeloo
19:15 Dijkvogels 5 - Valto 8 Sporthal Maasdijk
15:40 Valto A1 - Kinderdijk A1 J.B. (Hans) Ridder (Juryvoorzitter) W (Wim) Kool (sr)
Vreeloo
16:00 De Meervogels A1 - Valto A2 De Veur
14:25 KCR A3 - Valto A3 De Wissel
13:00 Reeuwijk A1 - Valto A4 De Meerkoet
11:10 Vitesse (Ba) B1 - Valto B1 Bongerdhal
12:15 Valto B2 - KZ Danaïden B1 Gerard Verbraeken Vreeloo
10:00 Avanti/Post Makelaardij B4 - Valto B3 Emerald
13:00 Valto C1 - TOP/IAA fresh C1 Jordy Roeleven Vreeloo
11:50 Achilles (Hg) C2 - Valto C2 Sportcampus Zuiderpark
13:15 Valto C3 - VEO C1 Jesper Valstar Vreeloo
11:15 Valto C4 - IJsselvogels C3 Mirthe van Staalduinen Vreeloo
11:00 KCR D1 - Valto D1 De Wissel
12:30 HKV/Ons Eibernest D1 - Valto D2 HKV/Ons Eibernesthal
12:00 Valto D3 - Korbis D3 Mandy Boeters Vreeloo
11:00 Valto E2 - VEO E2 Kees Mostert Vreeloo
11:00 Valto E3 - Dunas E1 Levi Sales Vreeloo
13:00 NIO E2 - Valto E4 Wilgenring
10:00 Valto E5 - KVS/Groeneveld Keukens E2 Jorn Kagchelland Vreeloo
10:00 ONDO (G) F2 - Valto F1 De Hoekstee
10:45 Avanti/Post Makelaardij F1 - Valto F2 De Viergang

Uitslagen

dinsdag 13 februari 2024

Wedstrijd Uitslag
DES (D) 4 - Valto 5     29 - 16

zaterdag 17 februari 2024

Wedstrijd Uitslag
Valto 6 - KZ Danaïden 7     14 - 15
oefenDijkvogels G1 - Valto A3     5 - 12
KVS/Groeneveld Keukens B2 - Valto B2     12 - 9
Valto C2 - KVS/Groeneveld Keukens C2     7 - 2
Valto E4 - ZKV E1     14 - 1
Valto F2 - Weidevogels F2     3 - 11

Van de TC

Inhaalronde – Vooral vakantie

Weinig wedstrijden op het programma afgelopen zaterdag, deels door de vakantie, maar ook door het verplaatsen van de wedstrijden van de D2 en C5 vanwege het overlijden van Roland, vader van Sten, Vinn en Yente en echtgenoot van Natasja. We wensen jullie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies en hopen dat wij als club daar een steunende rol in kunnen hebben.

Voor de komende week staat er één wedstrijd op zaterdag en één wedstrijd doordeweeks de week erna op het programma. Op 2 maart is er weer een volle speelronde. Hierdoor wordt er deze week in principe niet getraind.

Oefenwedstrijd Valto A3 tegen Dijkvogels G1
Afgelopen zaterdag speelde een samengesteld team van Valto A3 tegen het eerste G-team van Dijkvogels. Hoewel Valto met 12-5 won, is Dijkvogels erg blij dat ze weer een oefenwedstijd konden spelen met meer tegenstand dan dat ze in de competitie krijgen. Vanuit onze club werken we daar graag aan mee en ik wil dan ook iedereen vanuit Valto die heeft meegedaan en dit mede mogelijk heeft gemaakt bedanken voor de medewerking. Heel mooi om te zien hoe maatschappelijke betrokken jullie zijn en hoe zo’n initiatief zoveel moois brengt!

Oefenwedstrijden veld
Het duurt nog even, maar voor je het weet spelen we weer buiten op het veld. De eerste oefenwedstrijden staan al in het programma. Kijk er vast even naar, vooral omdat het in het Paasweekend is.

RTC-selecties
Afgelopen weken zijn voor de RTC-ontwikkelteams U15, U17 en U19 de voorspeelwedstrijden en trainingen geweest en naar aanleiding daarvan zijn Stacey, Luna (U15) en Sanne (U19) geselecteerd, gefeliciteerd met jullie plek en succes bij de verdere trainingen!

En doordat RTC West de Korfbalchallenge heeft gewonnen, mag Luna Nederland vertegenwoordigen op het EK U15 in Polen. Heel gaaf en succes daar Luna!

Trainersbijeenkomsten
De eerstvolgende avonden (19.00 uur) waarop deze bijeenkomsten gaan plaatsvinden zijn:

  1. Maandag 11 maart
  2. Maandag 6 mei
  3. Maandag 10 juni

Omdat we dit als Valto een belangrijk onderwerp vinden, gaan we ervanuit dat alle trainers van de F tot en met de A aanwezig zijn op deze avonden. We vragen jullie dan ook deze avonden nu al voor het hele jaar in jullie agenda te zetten zodat de kans klein is dat je verhinderd bent. Mocht het onverhoopt tóch voorkomen dat je niet aanwezig kunt zijn op een avond kun je je afmelden bij Bart van Leeuwen (06-34980328).

Met vriendelijke groet,

Jan Jaap Elenbaas, trotse voorzitter TC
vztc@ckv-valto.nl / 06- 2958 5387

Van het AC

RijkZwaan Jeugdkamp 2024

Woohoo! Het is zover, het leukste weekend van het jaar komt er weer aan; Rijk Zwaan Jeugdweekend 2024! Van 12 t/m 14  april gaan we er weer een geweldig weekend van maken! 

 Als er nog vragen zijn kunt u altijd bij ons terecht zowel voor, tijdens als na het kamp. jeuk@ckv-valto.nl 

Jeugdweekend aanmeldingen

Hieronder een overzicht wie zich heeft aangemeld voor het Rijkzwaan Jeugdweekend. Fijn dat er al zoveel aanmeldingen zijn. De aanmeldingen staan hieronder, op deze manier kan je checken of de aanmelding goed is gegaan. Is het niet goed gegaan, stuur dan een bericht naar jeuk@ckv-valto.nl

Er zijn nog enkele plekken, dus wees er nog snel bij!

B1 Bram Isis
Frenk SaraD
TimB Danique
B2 MilanV Eline
Joanne
Zipporah
Sophie
LotteV
LiekeV
B3 Michelle
Isa
Mirte
C1 SaraB
Lize
Stacey
Luna
C2 Jesse Dieke
Cas Jet
LiekeE
Vienne
Rosanne
FieneP
Anouk
C3 Mette
Naomi
Suze
Rosan
Suus
Meike
Julia
Lynn
Daniek
C4 Aris TessB
Steven SaarB
Berkay
C5 Jade
Daimy
Pearl
 

 

D1 Luuk Fem
Tom FieneB
Denzel Iris
Kim
D2 Beau Fayenne
Jens
Bhodey
D3 Oliver Sanne
Brandon Jill
LotteB
D4 Julia
Bente
Nikki
E1 Thimo TessR
SaarW
Bibi
LiekeB
E2 MilanJ Jasmijn
Bohdan Merel
Charlotte
E3 TimM Juul
Myrthe
Emma
E4 Kaatje
Dana
E5 Joey Romée
Sven Maaike
Yinthe
Fien

Evenementenkalender

Vrijdag 26 april 2024
AdFysio Giga Kangoeroedag 2024

Vrijdag 3 mei 2024
Tappen in de tent - Vrijdag 3 mei 2024

Donderdag 9 mei 2024
Activiteitenochtend voor de jeugd

Vrijdag 24 mei 2024
PubQuiz 2024

Woensdag 29 mei 2024
Priva Schoolkorfbaltoernooi 2024

Zaterdag 22 juni 2024
Valto einddag 2024

Zaterdag 21 juni 2025
Valto einddag 2025

Overige berichten

Potgrondactie 2024

Ook in 2024 gaan we potgrond in allerlei diverse soorten verkopen.
Tevens gaan we violen verkopen in allerlei potmaten en diverse kleuren.

Het totale assortiment staat online in de webshop van Valto.

Bestel nu:  Valto Shop

Zaterdag 16 maart a.s komen wij het weer thuis afleveren.

Na het succes van de afgelopen jaren, ook dit jaar weer van harte aanbevolen bij jullie.

De Potgrond Commissie.

Prestatie buiten de lijnen

Afgelopen donderdag (1 februari) presteerde Valto weer eens, maar nu buiten de lijnen.

Op uitnodiging van de nieuwbouwcommissie waren een 30-tal enthousiaste leden en/of ouders naar de Villa gekomen voor een update over de nieuwbouwplannen, maar ook om zelf mee te denken in het initiatief. Nadat afgelopen zomer de gemeente Westland duidelijkheid heeft gegeven over de uitbereiding van Sportpark De Zweth, hebben er tal van overleggen plaatsgevonden met deelnemende agrarisch ondernemers, tennis en gemeente. Door deze overleggen hebben we helderheid verkregen over welk perceel voor Valto beschikbaar komt en ons de extra ruimte biedt die we nodig hebben. Extra ruimte is nodig voor de volgende zaken (in volgorde van belangrijkheid):

  1. Meer binnensportruimte
  2. Meer accommodatieruimte
  3. Meer buitensportruimte

De informatieavond van afgelopen donderdag diende ervoor geïnteresseerden binnen Valto te informeren over alle overwegingen die hebben geleid tot de huidige indeling van Sportpark De Zweth. Ook bood het ruimte aan alle creatieve geesten en praktische denkers om zelf met alternatieve indelingen te komen. Knip en plak werk op leagueniveau is deze avond beoefend. Hierbij werd niet geschroomd buiten de lijnen te denken. Vanuit het kernteam concluderen we dat de avond buitengewoon succesvol was. Met een opkomst die menig ALV oversteeg hebben we een groot deel van Valto weten te informeren en waardevolle suggesties en verdere eisen en wensen opgehaald. Dank jullie wel!

Vervolgstap in het proces is het concretiseren van de nieuwbouwplannen. Hiervoor hebben we allereerst een professioneel architectenbureau nodig die Valto daarbij kan helpen. We hebben een drietal bureaus uit de regio gevraagd de volgende 3 vragen te beantwoorden:

Op basis van de inzending van de architecten zullen we een partij kiezen om mee verder te gaan. Samen met deze partij bespreken we de ideeën van de informatieavond en werken we een voorstel uit ter realisatie. Dit voorstel, de kosten daarvan en de weerslag op de vereniging (jaarlijkse financiële lasten en beroep op vrijwilligers) presenteren we graag op de voorjaarvergadering waarbij uiteindelijk de instemming van de vergadering gevraagd zal worden. Waarschijnlijk wordt er voordien nog een informatie-inloopavond georganiseerd. Tegelijkertijd doorloopt de gemeente het goedkeuringsproces naar de raad. We willen de politici met sterke banden met onze vereniging dan ook alle wijsheid en kracht toe wensen.

Plaatjes delen we liever nog niet in de Bijblijver of op de website, maar schroom niet iemand van de nieuwbouwcommissie te benaderen wanneer je vragen hebt.

Marco Stolze – Valto voorzitter

Pascal van Dijk – Valto penningmeester

Gertjan Stolk – Valto complexbeheer

Chris van Staalduinen – nieuwbouw penningmeester

Hans Ridder – nieuwbouw sponsoring

Michiel van den Bos – nieuwbouw projectmanager

Vacature trainer/coach Valto 2 

Korfbalvereniging Valto zoekt met ingang van het seizoen 2024/2025 een trainer/coach voor Valto 2. Dit selectieteam hoopt in de zaal te promoveren naar de reserve overgangsklasse en speelt op het veld in de reserve hoofdklasse.

Functie-eisen
Valto zoekt een enthousiaste en betrokken trainer/coach. Hij/zij heeft ervaring met het zelfstandig leiden van een team, staat als leider duidelijk boven de groep en heeft daarnaast interesse in wat zijn of haar spelers bezighoudt binnen en buiten de sport. Coaching vindt plaats zowel op groepsniveau, als ook op individueel niveau.

De trainer werkt samen met trainers van Valto 1 (Mark Tissink en Thomas Reijgersberg) aan het behalen van de doelen die de Valto selectie en de TC hebben gesteld. Ook is er nauw contact met de trainers/coaches van Valto A1 voor reserves en doorstroom vanuit de jeugd. Valto speelt al meerdere jaren dynamisch korfbal met veel beweging, scoren vanuit veel schijven, continu aanvallende dreiging en verdedigende druk. Deze speelstijl voeren we ook door in de verschillende jeugdteams, waardoor overkomende jeugd goed kan aansluiten op de speelstijl van de (senioren)selectie.

Team
Het huidige Valto 2 speelt dit seizoen op het veld in de reserve hoofdklasse en strijdt in de zaal om promotie naar de reserve overgangsklasse. Het team is een mix van jongere spelers en wat meer ervaren spelers, met ieder jaar een gezonde aanwas vanuit de A1. Het wil aansluiting behouden met het eerste team en is leergierig als groep en individueel.

#ditisvalto
Valto is ambitieus en dit verwachten we ook van trainers die de club komen versterken. Valto heeft een duidelijke visie en gezonde ambitie. Deze wordt gedragen door de 5 G’s (Goed, Gezellig, Gaaf, Groen en Gezond). De Technische Commissie binnen Valto is verantwoordelijk voor de G van Goed. De doelstelling van de TC is om optimale omstandigheden te creëren voor het goed laten presteren van de teams. Naast de G van Goed hechten wij als vereniging ook aan de G van Gezellig. Wij vinden dat sportplezier en prestaties hand in hand moeten gaan.

Valto staf
De staf van de Valto selectie bestaat uit de trainers/coaches van het eerste team, trainer/coach van het tweede team, een videoanalist, verzorger en teambegeleiders. De staf wordt bijgestaan door een begeleidend fysiotherapeut (partner AdFysio) voor een optimale prestatie op fysiek en mentaal gebied.

Praktische invulling Valto selectie

Samenwerking met partner Adfysio

Zowel trainers/coaches met ervaring, als ook beginnende trainers/coaches die als speler op (hoog) niveau hebben geacteerd wordt gevraagd om te reageren.

Geïnteresseerden kunnen reageren naar: Marcel Schouten, TC coördinator senioren wedstrijdsport: marcel.schouten@ckv-valto.nl of voor vragen bellen met 06-13325057.

Foto: Mieke van Leeuwen