Programma

woensdag 18 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
19:45 Korbis 3 - Valto 4 Arjan van Baaren Sportpark Sniep Veld 1 (40x20) 18:45

zaterdag 21 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - VEO 1 M. (Melvin) de Groot (asr) P. (Patrick) de Haan (sr) Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - DVO/Accountor 3 Herman Hoffman Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
17:00 Excelsior (D) 6 - Valto 3 Alexander Wolff Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 16:00
15:30 Dijkvogels 3 - Valto 5 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 14:30
16:55 Valto 6 - Fortuna/Delta Logistiek 6 Steven Vijverberg Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:25
14:45 ONDO (G) 7 - Valto 7 Patrick van Nieuwkerk Juliana Sportpark Veld 2 (60x30) 13:45
15:35 Valto 8 - Excelsior (D) 9 Bart Versteegen Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:05
15:30 VEO 6 - Valto 9 Sportcomplex Westvliet Veld 1 (60x30) 14:30
10:45 Tempo A2 - Valto A1 Wim Houwerzijl Sportcomplex Zegersloot Veld 2 (40x20) 09:15
17:20 Valto A2 - DES (D) A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 16:50
14:00 Phoenix A2 - Valto A3 Robbert Winkel Van Doornenplantsoen (veld) Veld 2 (40x20) 12:30
14:15 Valto A4 - ALO A2 Laurens van Eijk Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:45
13:15 Valto B1 - Albatros B1 Peter Blok Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:45
12:00 Valto B2 - Sporting Delta B2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
12:00 KCR B2 - Valto B3 Reyerpark KCR Veld 1 (40x20) 11:00
11:00 Valto C1 - BEP C1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
13:15 Valto C2 - Excelsior (D) C1 Jesper Valstar Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:45
10:00 KOAG C2 - Valto C3 Robbert Loef Groene Wetering Veld 3 (40x20) 09:00
12:15 Valto C4 - KVS/Maritiem C3 Twan Boers Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:45
14:00 VEO C2 - Valto C5 Sportcomplex Westvliet Veld 2 (40x20) 13:00
11:15 Valto D1 - Olympia (S) D1 Thijs Dijkstra Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
10:05 Meervogels/Física D2 - Valto D2 Joep Kooijman Vernedesportpark Veld 2 (40x20) 09:05
10:15 Valto D3 - Phoenix D4 Iris van Paassen Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
09:15 Valto D4 - Phoenix D5 Bart van Seters Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
09:00 Meervogels/Física E1 - Valto E1 Nicky Haneveld Vernedesportpark Veld 1 (60x30) 08:00
10:00 Valto E2 - Meervogels/Física E2 Jasper van der Eijk Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
09:30 KVS/Maritiem E3 - Valto E3 Cas van Dijkpark 5K24 08:30
10:00 Achilles (Hg) E2 - Valto E4 Marinus Stulp Pomonaplein Veld 1 (24x12) 09:00
10:30 ONDO (G) E8 - Valto E5 Sjoerd Valstar Juliana Sportpark Veld 4 (40x20/gras) 09:30
10:00 Valto E6 - Excelsior (D) E6 Justin Vermeer Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
09:00 Valto E7 - Meervogels/Física E6 Sanne Dikkenberg Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
11:30 VEO E3 - Valto E8 Sportcomplex Westvliet Veld 3 (40x20/gras) 10:30
09:00 Valto F1 - Dubbel Zes F1 Koert Ridder Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
09:00 Valto F2 - ODO F2 Thomas Kleijweg Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30

zaterdag 28 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - Excelsior (D) 1 Jermain Smits Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 Sjoerd Sanderse Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
14:00 Refleks 4 - Valto 3 Sportpark Prinses Irene Veld 2 (40x20) 13:00
14:50 Vitesse (Ba) 4 - Valto 4 Sportpark De Bongerd Veld 1 (40x20) 13:50
12:30 Twist 3 - Valto 5 Sportcomplex Claudius Civilislaan Veld 1 (40x20) 11:30
13:30 Fortuna/Delta Logistiek 6 - Valto 6 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 3 (40x20) 12:30
14:45 Valto 7 - ONDO (G) 7 Erik Elgersma Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:15
13:30 Excelsior (D) 9 - Valto 8 Sportpark Biesland Veld 7 (40x20) 12:30
13:05 Valto 9 - VEO 6 Pierre van Venetiën Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:35
12:30 Pernix A1 - Valto A1 Merenwijk Veld 1 (40x20) 11:00
11:45 Valto A2 - Phoenix A1 Robin Pardoen Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:15
16:10 Valto A3 - Phoenix A2 Jeroen Voskamp Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:10
12:30 ALO A2 - Valto A4 Bosjes van Pex Veld 1 (40x20) 11:30
10:00 Valto B1 - PKC/SWKGroep B1 Stefan Goudriaan Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:30
10:00 Sporting Delta B2 - Valto B2 Joost Nagtegaal Sportcomplex Gravensingel Veld 1 (40x20) 09:00
11:15 Valto B3 - KCR B2 Ryanne Boeters Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
16:00 Avanti/Post Makelaardij C1 - Valto C1 Theo van der Horst Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 15:00
10:30 Excelsior (D) C1 - Valto C2 Sportpark Biesland Veld 7 (40x20) 09:30
13:30 Valto C3 - Twist C1 Wouter Vijverberg Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:00
10:45 KVS/Maritiem C3 - Valto C4 Cas van Dijkpark Veld 1 (40x20) 09:45
12:30 Valto C5 - VEO C2 Esmee Binnendijk Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:00
12:15 Olympia (S) D1 - Valto D1 Sportpark De Brug Veld 2 (40x20) 11:15
09:00 Valto D2 - Meervogels/Física D2 Wouter Dijkstra Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:30
12:00 Phoenix D4 - Valto D3 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 1 (40x20) 11:00
11:00 Phoenix D5 - Valto D4 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 1 (40x20) 10:00
10:30 Valto E1 - Meervogels/Física E1 Thom Voskamp Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:00
09:00 Meervogels/Física E2 - Valto E2 Daphne Weidmann Vernedesportpark Veld 1 (60x30) 08:00
09:30 Valto E3 - KVS/Maritiem E3 Marja de Jong Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:00
10:30 Valto E4 - Achilles (Hg) E2 Marije van Dalen Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 10:00
10:30 Valto E5 - ONDO (G) E8 Afgeschermd Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 10:00
11:30 Excelsior (D) E6 - Valto E6 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 10:30
09:00 Meervogels/Física E6 - Valto E7 Michelle Lots Vernedesportpark Veld 2 (60x30) 08:00
09:30 Valto E8 - VEO E3 Romy van den Berg Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:00
10:00 Dubbel Zes F1 - Valto F1 Afgeschermd Stokroosveld (DZ) Veld 1 (40x20) 09:00
10:00 ODO F2 - Valto F2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 09:00
09:30 Valto F3 - Nieuwerkerk F6 Petra de Jong Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:00

dinsdag 01 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
17:30 Valto E1 - Refleks E1 Afgeschermd Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 17:00

zaterdag 05 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 ONDO (M) 1 - Valto 1 R. (Rene) Zwart (sr) C. (Cor) Pluister (asr) Sportpark De Brigge Veld 1 (40x20) 14:30
15:30 SKF 3 - Valto 2 Ruud Baerends Sportpark De Groene Velden Veld 1 (40x20) 14:00
11:00 Valto 3 - KVS/Maritiem 5 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
13:40 Valto 4 - HKC (Ha) 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:10
15:00 Valto 5 - VEO 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:30
15:50 Valto 6 - GKV (H) 3 Frans Dekker Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:20
17:10 Valto 7 - Dijkvogels 5 Daniël Verbaan Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:40
16:20 Valto 8 - DES (D) 7 Hans Ridder Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:50
10:30 Trekvogels 1 - Valto 9 Ingang De Waghemakerestraat Veld 1 (40x20) 09:30
12:20 Valto A1 - VEO A1 Werner Klompmaker Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:20
12:30 Dijkvogels A1 - Valto A2 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 11:30
15:30 Refleks A3 - Valto A3 Sportpark Prinses Irene Veld 1 (40x20) 14:00
14:30 Valto A4 - ONDO (G) A4 Bart Versteegen Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:00
10:00 Fortuna/Delta Logistiek B1 - Valto B1 Bas van der Meijden Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 3 (40x20) 09:00
11:45 ODO B1 - Valto B2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 10:45
11:15 Valto B3 - Nikantes B1 Martijn Dijkstra Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
13:30 Valto C1 - TOP/SolarCompleet C1 Marco Roeleveld Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:00
16:00 Avanti/Post Makelaardij C4 - Valto C2 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 15:00
13:15 Olympia (S) C2 - Valto C3 Sportpark De Brug Veld 2 (40x20) 12:15
10:00 Excelsior (D) C3 - Valto C4 Sportpark Biesland Veld 8 (40x20) 09:00
12:30 Valto C5 - Phoenix C2 Afgeschermd Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:00
10:15 Valto D1 - IJsselvogels D1 Thom Voskamp Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
12:30 Avanti/Post Makelaardij D3 - Valto D2 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 11:30
09:10 DES (D) D2 - Valto D3 Sportpark Biesland Veld 3 (40x20) (des) 08:10
09:15 Valto D4 - Excelsior (D) D4 Tessa Boers Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
10:15 Excelsior (D) E1 - Valto E2 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 09:15
10:00 Valto E3 - Fortuna/Delta Logistiek E2 Fabian de Jong Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
10:00 Valto E4 - KVS/Maritiem E2 Romee Valstar Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30
11:00 Die Haghe E2 - Valto E5 Baambruggestraat 10 Veld 1 (24x12) 10:00
12:00 Phoenix E3 - Valto E6 Van Doornenplantsoen (veld) 3bVeld 1 (24x12) 11:00
09:00 Valto E7 - Avanti/Post Makelaardij E7 Máté Ridder Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
10:00 Valto E8 - GKV (H) E1 Jordi Lammers Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
10:00 Fortuna/Delta Logistiek F2 - Valto F1 Sportpark Kruithuisweg-Oost 2bVeld 2 (40x20) 09:00
09:00 Valto F2 - Fortuna/Delta Logistiek F3 Julia van der Mout Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
09:00 Weidevogels F2 - Valto F3 Laura van Rijn Sportcomplex Merenveld Veld 1a (24x12) 08:00

zaterdag 12 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - Pernix 1 G.J. (Geert) Habben Jansen (asr) M S (Marijn) de Groot (sr) Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Pernix 2 Bert Gelissen Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
12:00 KZ Danaïden 5 - Valto 3 Montgomerystraat Veld 1 (60x30) 11:00
11:00 Excelsior (D) 5 - Valto 4 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 10:00
16:55 Valto 5 - Achilles (Hg) 6 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:25
12:00 Paal Centraal 4 - Valto 6 Henk van Grootheest Sportcentrum TU Delft Veld 1 (40x20) 11:00
14:00 Weidevogels 5 - Valto 7 Sportcomplex Merenveld Veld 2 (40x20) 13:00
17:00 Avanti/Post Makelaardij 9 - Valto 8 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 16:00
17:30 Valto 9 - ONDO (G) 4 Laurens Verbaan Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 17:00
10:00 ONDO (G) A1 - Valto A1 Gerard van Gend Juliana Sportpark Veld 1 (60x30) 08:30
14:15 Valto A2 - ONDO (G) A2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:45
15:35 Valto A3 - Fortuna/Delta Logistiek A4 Nick Voskamp Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:35
11:30 Avanti/Post Makelaardij A6 - Valto A4 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 10:30
13:15 Valto B1 - Fortis B1 Arjan Roos Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:45
12:00 Valto B2 - Weidevogels B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
13:30 Avanti/Post Makelaardij B3 - Valto B3 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 12:30
11:00 Valto C1 - GG/IJskoud de Beste C1 Kees van Wijk Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
13:15 Valto C2 - ODO C1 Thom Voskamp Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:45
12:15 Valto C3 - RWA C2 Marco Boekestijn Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:45
11:15 Valto C4 - ONDO (G) C4 Jolanda Berkhout Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
13:00 Refleks C2 - Valto C5 Sportpark Prinses Irene Veld 1 (40x20) 12:00
10:15 Valto D2 - Excelsior (D) D2 Zane de Roo Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
09:15 Valto D3 - Excelsior (D) D3 Julia van der Eijk Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
10:00 Weidevogels D2 - Valto D4 Vincent van der Burg Sportcomplex Merenveld Veld 1 (40x20) 09:00
11:00 Die Haghe E1 - Valto E1 Baambruggestraat 10 2bVeld 2 (24x12) 10:00
09:00 Valto E2 - Avanti/Post Makelaardij E1 Marije van Dalen Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
10:00 Phoenix E2 - Valto E3 Van Doornenplantsoen (veld) 3bVeld 1 (24x12) 09:00
11:30 ONDO (G) E7 - Valto E4 Hein Aafjes Juliana Sportpark Veld 3 (40x20/gras) 10:30
10:00 Valto E5 - Dijkvogels E2 Jimmy van der Meer Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
10:00 Valto E6 - ONDO (G) E10 Romy Lansbergen Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
10:30 ONDO (G) E12 - Valto E7 Jasmijn de Vries Juliana Sportpark Veld 4 (40x20/gras) 09:30
12:00 DES (D) E1 - Valto E8 Sportpark Biesland Veld 4 (24x12) (des) 11:00
09:00 Valto F1 - ONDO (G) F2 Nikki van der Hak Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
09:00 DES (D) F1 - Valto F2 Sportpark Biesland Veld 4 (24x12) (des) 08:00
10:00 Valto F3 - Vriendenschaar (B) F2 Amber Jans Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30

donderdag 17 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
18:30 Nieuwerkerk D2 - Valto D1 De Kleine Vink Veld Veld 3 (40x20) 17:30

zaterdag 19 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 KVA 1 - Valto 1 Amstelveen Veld 1 (60x30) 14:30
12:00 OVVO/De Kroon 3 - Valto 2 Sportpark Daalseweide Veld 1 (40x20) 10:30
11:30 Valto 3 - Meervogels/Física 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:00
13:15 Valto 4 - Twist 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:45
13:45 Excelsior (D) 4 - Valto 5 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 12:45
14:00 Valto 9 - Trekvogels 1 Max Hulsebosch Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:30
15:00 Valto A1 - Refleks A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:00
12:15 Excelsior (D) A1 - Valto A2 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 11:15
17:20 Valto A3 - Refleks A3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 16:20
11:30 KOAG B1 - Valto B1 Groene Wetering Veld 1 (40x20) 10:30
10:15 Die Haghe C1 - Valto C1 Baambruggestraat 10 Veld 1 (40x20) 09:15
10:00 Phoenix F1 - Valto F3 Van Doornenplantsoen (veld) 3bVeld 1 (24x12) 09:00

zaterdag 26 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
15:30 Oranje Wit (D) 1 - Valto 1 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 14:00
14:00 Oranje Wit (D) 2 - Valto 2 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 12:30
11:30 Valto 3 - ODO 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:00
14:30 Valto 4 - Maassluis 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:00
13:00 Valto 5 - Velocitas 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:30
10:00 Valto A1 - Weidevogels A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:00
13:00 ODO A1 - Valto A2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 12:00
17:00 Oranje Wit (D) B1 - Valto B1 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 16:00
10:00 KZ/Thermo4U C1 - Valto C1 Sportpark De Koog Veld 1 (40x20) 09:00