Uitslagen

Saturday 21 November 2020

WedstrijdUitslag 
oefenKANGOEROE-INSTUIF-ValtoVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 14 November 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-Sporting Trigon 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-Meervogels 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3-Sporting Trigon 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4-Achilles 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5-Avanti 6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 7-Avanti 10Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKVS A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-Avanti A3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3-Avanti A4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Avanti B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B3-Avanti B4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B4-Avanti B5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Maassluis C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2-Avanti C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C3-Avanti C3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C4-Avanti C5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Avanti D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2-ONDO D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3-Avanti D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Avanti D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5-Avanti D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D6-Avanti D5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1-Tempo E1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 12 November 2020

WedstrijdUitslag 
oefenFiks 1-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenFiks 2-Valto 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 07 November 2020

WedstrijdUitslag 
Achilles 1-Valto 1
Achilles 2-Valto 2
Achilles 3-Valto 3
Avanti C1-Valto C1

Saturday 31 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto A1-De Meervogels A2
Avanti B1-Valto B1
Valto B1-Valto A2
oefenValto B3-Valto C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B4-Valto C3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Valto B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1/2 mix-Valto D1/2 mixVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3-Valto D5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Valto D6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1-Valto E2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2-Valto E3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E3-Valto E1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4-Valto E5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E5-Valto E6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6-Valto E4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1-Valto F2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2-Valto F3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F3-Valto F1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 24 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-HKC (Ha) 1
Valto 2-KCR 2
Refleks 5-Valto 3
Refleks 4-Valto 4
Achilles (Hg) 6-Valto 5
KZ Danaïden A1-Valto A1
Valto A2-Refleks A2
Valto B1-Nieuwerkerk B1
Fortuna/Delta Logistiek C1-Valto C1
Valto D3-Korbis D2

Tuesday 20 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto A2-Madjoe A1

Saturday 17 October 2020

WedstrijdUitslag 
DOS (W) 1-Valto 1
KCC/CK Kozijnen 3-Valto 2
Valto 3-TOP/LITTA 5
Valto 4-DES (D) 4
Valto 5-De Meervogels 4
Paal Centraal 4-Valto 8
Valto A1-Phoenix A1
DES (D) A1-Valto A2
KCC/CK Kozijnen B1-Valto B1
Valto C1-ONDO (G) C1
Valto C4-DES (D) C2

Monday 12 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 9-Fortuna/Delta Logistiek 812 - 11

Saturday 10 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Oranje Wit (D) 119  -  16
Valto 2-Oranje Wit (D) 213  -  21
Madjoe 3-Valto 35  -  8
KVS/Maritiem 5-Valto 411  -  12
VEO 4-Valto 518  -  6
Valto 6-Fortuna/Delta Logistiek 77  -  6
Weidevogels 6-Valto 711  -  7
Valto 8-Paal Centraal 412  -  13
Trekvogels 2-Valto 97  -  17
Avanti/Post Makelaardij A2-Valto A111  -  17
Valto A3-Twist A29  -  10
Valto B1-DeetosSnel B110  -  13
Korbis B2-Valto B211  -  7
Valto B3-KVS/Maritiem B27  -  4
Dijkvogels B2-Valto B414  -  2
Tempo C1-Valto C110  -  6
Valto C2-Fortuna/Delta Logistiek C38  -  5
HKV/Ons Eibernest C1-Valto C35  -  8
't Capproen C1-Valto C45  -  1
Dunas C1-Valto C517  -  2
Valto D1-Maassluis D18  -  1
ONDO (G) D3-Valto D211  -  4
Achilles (Hg) D2-Valto D416  -  3
Valto D5-Excelsior (D) D410  -  0
Valto D6-Avanti/Post Makelaardij D53  -  3
KVS/Maritiem E1-Valto E113  -  5
Valto E2-Thor (R) E111  -  3
Valto E3-Achilles (Hg) E211  -  10
De Meervogels E1-Valto E419  -  5
Maassluis E5-Valto E53  -  2 (4  -  2)
Valto E6-KVS/Maritiem E60  -  11
Valto F1-ONDO (G) F16  -  12 (5  -  6)
ONDO (G) F2-Valto F222  -  3 (5  -  5)

Thursday 08 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto F1-Olympia (S) F13  -  3 (4  -  4)

Tuesday 06 October 2020

WedstrijdUitslag 
Valto B1-Albatros B115  -  27

Saturday 03 October 2020

WedstrijdUitslag 
ONDO (M) 1-Valto 116 - 19
DeetosSnel 3-Valto 219 - 13
Valto 3-Velocitas 417 - 16
Valto 4-Velocitas 315 - 14
Excelsior (D) 6-Valto 515 - 16
Achilles (Hg) 7-Valto 614 - 7
Valto 7-GKV (H) 311 - 8
Valto 8-Phoenix 54 - 10
Fortuna/Delta Logistiek 8-Valto 914 - 14
Valto A1-Refleks A112 - 10
Dunas A1-Valto A212 - 12
Nexus A1-Valto A312 - 13
ONDO (G) B1-Valto B112 - 12
Valto B2-Gemini B118 - 8
Valto B3-Avanti/Post Makelaardij B34 - 5
NIO B1-Valto B48 - 7
GG/IJskoud de Beste C1-Valto C16 - 5
Valto C2-Nieuwerkerk C22 - 2
Fortuna/Delta Logistiek C4-Valto C32 - 6
VEO C2-Valto C59 - 4
Valto D1-Korbis D112 - 4
Valto D2-ALO D16 - 11
Valto D3-Avanti/Post Makelaardij D41 - 5
Excelsior (D) D3-Valto D416 - 2
ONDO (G) D6-Valto D50 - 2
Valto D6-ONDO (G) D42 - 6
Valto E1-Nieuwerkerk E15 - 22
ONDO (G) E4-Valto E27 - 7
ONDO (G) E7-Valto E36 - 7
Valto E4-RWA E11 - 11
ZKV (Zu) E1-Valto E52 - 1
Valto E6-ONDO (G) E103 - 6
Fortuna/Delta Logistiek F2-Valto F15 - 6
Valto F2-KCC/CK Kozijnen F25 - 11

Monday 28 September 2020

WedstrijdUitslag 
Valto B2-Korbis B214 - 8

Saturday 26 September 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Excelsior (D) 112 - 13
Valto 2-Fortuna/Delta Logistiek 314 - 12
Atlantis 3-Valto 317 - 17
De Meervogels 3-Valto 420 - 10
Valto 5-KVS/Maritiem 613 - 7
Valto 6-Maassluis 58 - 11
ODO 5-Valto 720 - 11
ONDO (G) 6-Valto 815 - 6
Valto 9-Nexus 313 - 15
Velocitas A1-Valto A113 - 16
Valto A2-Fortuna/Delta Logistiek A316 - 14
Valto A3-De Meervogels A314 - 8
Phoenix B1-Valto B212 - 8
Fortuna/Delta Logistiek B4-Valto B314 - 11
Valto B4-Excelsior (D) B27 - 6
Valto C1-Die Haghe C19 - 9
RWA C2-Valto C25 - 4
Valto C3-ALO C12 - 5
Twist C2-Valto C45 - 3
Valto C5-Nieuwerkerk C35 - 10
KVS/Maritiem D1-Valto D110 - 13
Excelsior (D) D2-Valto D212 - 0
HKV/Ons Eibernest D1-Valto D314 - 2
Valto D4-KVS/Maritiem D32 - 8
Valto D5-Dunas D45 - 2
De Meervogels D3-Valto D62 - 14
Korbis E1-Valto E113 - 11
Valto E2-Maassluis E25 - 3
Valto E3-KVS/Maritiem E47 - 4
Dijkvogels E2-Valto E49 - 7
Valto E5-RWA E41 - 8
ALO E3-Valto E64 - 5
Maassluis F1-Valto F215 - 1

Wednesday 23 September 2020

WedstrijdUitslag 
Maassluis 5-Valto 612  -  11

Saturday 19 September 2020

WedstrijdUitslag 
Vriendenschaar (H) 1-Valto 117  -  15
Nieuwerkerk 3-Valto 218  -  13
Valto 3-KZ Danaïden 413  -  10
Valto 4-Excelsior (D) 56  -  11
Valto 5-Fortuna/Delta Logistiek 56  -  18
Fortuna/Delta Logistiek 7-Valto 613  -  8
Valto 7-Weidevogels 67  -  13
Valto 9-Trekvogels 222  -  6
Valto A1-De Meervogels A2
ALO A2-Valto A215  -  17
Twist A2-Valto A312  -  15
PKC/Vertom B1-Valto B127  -  4
KVS/Maritiem B2-Valto B36  -  5
Valto B4-Dijkvogels B24  -  12
Valto C1-KZ/Thermo4U C14  -  11
Fortuna/Delta Logistiek C3-Valto C25  -  6
Valto C3-HKV/Ons Eibernest C18  -  5
Valto C4-'t Capproen C13  -  6
Valto C5-Dunas C13  -  12
Maassluis D1-Valto D19  -  13
Valto D2-ONDO (G) D30  -  10
Korbis D2-Valto D37  -  6
Valto D4-Achilles (Hg) D20  -  11
Excelsior (D) D4-Valto D52  -  9
Avanti/Post Makelaardij D5-Valto D63  -  0
Valto E1-KVS/Maritiem E17  -  14 (5  -  5)
Thor (R) E1-Valto E23  -  8 (4  -  5)
Achilles (Hg) E2-Valto E39  -  6 (0  -  0)
Valto E4-De Meervogels E14  -  20
Valto E5-Maassluis E50  -  3 (2  -  3)
KVS/Maritiem E6-Valto E63  -  5 (1  -  2)
ONDO (G) F1-Valto F110  -  4 (3  -  4)
Valto F2-ONDO (G) F24  -  20 (2  -  1)

Thursday 17 September 2020

WedstrijdUitslag 
Nieuwerkerk C2-Valto C24  -  3

Tuesday 15 September 2020

WedstrijdUitslag 
ODO 3-Valto 416 - 12

Saturday 12 September 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-SDO/Fiable 113 - 23
Valto 2-SDO/Fiable 216 - 12
SDO/Fiable 4-Valto 39 - 17
ONDO (G) 3-Valto 511 - 11
Valto 6-Achilles (Hg) 710 - 8
GKV (H) 3-Valto 713 - 16
Phoenix 5-Valto 817 - 9
Valto 9-Fortuna/Delta Logistiek 8
VEO A1-Valto A114 - 24
Valto A2-Dijkvogels A110 - 14
Valto A3-Nexus A18 - 6
Valto B1-Fortis B111 - 14
Gemini B1-Valto B28 - 12
Avanti/Post Makelaardij B3-Valto B36 - 4
Valto B4-NIO B16 - 4
TOP/SolarCompleet C1-Valto C110 - 13
Valto C3-Fortuna/Delta Logistiek C48 - 0
DES (D) C2-Valto C48 - 10
Valto C5-VEO C20 - 10
Korbis D1-Valto D14 - 9
ALO D1-Valto D212 - 7
Avanti/Post Makelaardij D4-Valto D35 - 5
Valto D4-Excelsior (D) D32 - 13
Valto D5-ONDO (G) D62 - 7
ONDO (G) D4-Valto D610 - 3
Nieuwerkerk E1-Valto E125 - 4
Valto E2-ONDO (G) E46 - 5
Valto E3-ONDO (G) E73 - 1
RWA E1-Valto E423 - 4
Valto E5-ZKV (Zu) E10 - 7
ONDO (G) E10-Valto E63 - 5
Valto F1-Fortuna/Delta Logistiek F27 - 11
KCC/CK Kozijnen F2-Valto F211 - 3

Saturday 05 September 2020

WedstrijdUitslag 
HKC (Ha) 1-Valto 123 - 15
KCR 2-Valto 212 - 18
Valto 3-Refleks 513 - 11
Valto 4-Refleks 415 - 11
Valto 5-Achilles (Hg) 619 - 6
Valto 7-ODO 58 - 16
Valto 8-ONDO (G) 610 - 7
Nexus 3-Valto 95 - 8
Valto A1-KZ Danaïden A122 - 8
Refleks A2-Valto A28 - 6
De Meervogels A3-Valto A37 - 16
Nieuwerkerk B1-Valto B111 - 10
Valto B2-Phoenix B113 - 4
Valto B3-Fortuna/Delta Logistiek B410 - 7
Excelsior (D) B2-Valto B43 - 9
Valto C1-Fortuna/Delta Logistiek C15 - 22
Valto C2-RWA C212 - 6
ALO C1-Valto C310 - 3
Valto C4-Twist C21 - 9
Nieuwerkerk C3-Valto C58 - 1
Valto D1-KVS/Maritiem D15 - 13
Valto D2-Excelsior (D) D20 - 8
Valto D3-HKV/Ons Eibernest D13 - 6
KVS/Maritiem D3-Valto D44 - 6
Dunas D4-Valto D51 - 7
Valto D6-De Meervogels D36 - 0
Valto E1-Korbis E12 - 20
Maassluis E2-Valto E24 - 4
KVS/Maritiem E4-Valto E36 - 6
Valto E4-Dijkvogels E22 - 9
RWA E4-Valto E52 - 2
Valto E6-ALO E31 - 6
Olympia (S) F1-Valto F13 - 10
Valto F2-Maassluis F12 - 13

Wednesday 02 September 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto C1-Maassluis C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 31 August 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto C1-Sporting Delta C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 29 August 2020

WedstrijdUitslag 
oefenExcelsior D1-Achilles D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior D1-Dijkvogels D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDijkvogels D1-Excelsior D10 - 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDijkvogels D2-Excelsior D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDES D1-Excelsior D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKVS 1-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKVS 2-Valto 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3-ONDO 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4-Maassluis 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenONDO 4-Valto 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenONDO 6-Valto 7Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis 4-Valto 8/6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 9-Maassluis 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenSKF A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-ONDO A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenONDO A3-Valto A3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKCC B1-Valto B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKCC C1-Valto C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Excelsior D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Dijkvogels D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenAchilles D1-Valto D12 - 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2-Excelsior D23 - 9Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3-Valto D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3-Dijkvogels D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior D3-Valto D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Excelsior D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Dijkvogels D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5-Valto D6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5-DES D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior D4-Valto D5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D6-Excelsior D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D6-DES D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 27 August 2020

WedstrijdUitslag 
oefenExcelsior 1-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior 2-Valto 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1-Tempo A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 24 August 2020

WedstrijdUitslag 
oefenTwist 3-Valto 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenTwist 4-Valto 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 22 August 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-OVVO 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-OVVO 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3-OVVO 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4-OVVO 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1-OVVO A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-OVVO A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-OVVO B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-OVVO C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 09 July 2020

WedstrijdUitslag 
oefenHKV/Ons Eibernest A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-HKV/Ons Eibernest B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 07 July 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto A2-Refleks A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 06 July 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto D3-KVS D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 02 July 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto 7-WeidevogelsVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1-KVS A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Avanti B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 15 April 2020

WedstrijdUitslag 
oefenValto B1-Maassluis B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 14 April 2020

WedstrijdUitslag 
oefenMaassluis C1-Valto C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 07 April 2020

WedstrijdUitslag 
oefenHKV/Ons Eibernest A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3-Valto B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 04 April 2020

WedstrijdUitslag 
oefenDijkvogels D1-Valto D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 28 March 2020

WedstrijdUitslag 
Sporting Trigon 1-Valto 1
KZ/Thermo4U 4-Valto 2
DES (D) 5-Valto 3
Valto 4-ODO 3
Valto 5-Paal Centraal 3
Valto 6-DeetosSnel 6
Excelsior (D) 7-Valto 7
Dijkvogels 5-Valto 8
Valto A1-ONDO (G) A1
Valto A2-Refleks A2
De Meervogels A3-Valto A3
Korbis A2-Valto A4
KVS/Maritiem B1-Valto B1
Valto B2-Merwede/Multiplaat B1
Valto C1-Vitesse (Ba) C1
Valto C2-OVVO/De Kroon C2
Valto C3-Avanti/Post Makelaardij C5
Valto C4-KVS/Maritiem C4
Excelsior (D) C2-Valto C5
NIO D1-Valto D1
KCC D1-Valto D2
Valto D3-Die Haghe D2
HKV/Ons Eibernest D2-Valto D4
Valto E1-ODO E2
Excelsior (D) E1-Valto E2
Valto E4-RWA E2
Valto E5-HKV/Ons Eibernest E1
Excelsior (D) E4-Valto E6
Valto E7-KOAG E3
Olympia (S) E2-Valto E8
Valto F1-IJsselvogels F1
Avanti/Post Makelaardij F3-Valto F2
Valto F3-ONDO (G) F3
De Meervogels F2-Valto F4

Friday 27 March 2020

WedstrijdUitslag 
KVS/Maritiem E1-Valto E1

Saturday 21 March 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-KVS/Maritiem 1
Valto 2-SDO/BlijWerkt 2
Valto 3-Maassluis 3
DES (D) 4-Valto 4
ODO 4-Valto 5
Fortuna/Delta Logistiek 6-Valto 6
Valto 9-ONDO (G) 5
TOP (A) A1-Valto A1
Phoenix A1-Valto A2
Valto A3-Weidevogels A2
Vriendenschaar (B) A2-Valto A4
Valto B1-Fortuna/Delta Logistiek B2
Achilles (Hg) B2-Valto B3
IJsselvogels C1-Valto C1
Korbis C2-Valto C2
ODO C3-Valto C3
Olympia (S) C3-Valto C4
Fortuna/Delta Logistiek C4-Valto C5
Valto D1-RWA D1
Excelsior (D) D2-Valto D3
Valto D4-VEO D2
ONDO (G) E3-Valto E1
Valto E2-De Meervogels E2
Valto E3-Vitesse (Ba) E2
PKC/SWKGroep E5-Valto E4
Valto E6-Refleks E3
Korbis E8-Valto E7
Achilles (Hg) F1-Valto F1
Valto F2-Fortuna/Delta Logistiek F3
KVS/Maritiem F3-Valto F3
Valto F4-Twist F1

Saturday 14 March 2020

WedstrijdUitslag 
HKV/Ons Eibernest 1-Valto 1
HKV/Ons Eibernest 2-Valto 2
ONDO (G) 3-Valto 3
Valto 4-Twist 3
Valto 5-Dubbel Zes/Futura 3
Valto 6-Trekvogels 2
Weidevogels 5-Valto 7
SKV 2-Valto 8
Avanti/Post Makelaardij 6-Valto 9
Valto A1-Vitesse (Ba) A1
Valto A2-ALO A1
HKV/Ons Eibernest B1-Valto B1
Valto B2-ALO B1
Olympia (S) B2-Valto B3
Valto C1-Albatros C1
IJsselvogels C2-Valto C2
Phoenix C2-Valto C3
Thor (R) C1-Valto C4
Valto C5-KCC C2
Valto D2-ODO D2
ODO D1-Valto D3
Valto D4-Refleks D3
Valto E1-KVS/Maritiem E1
IJsselvogels E1-Valto E2
Valto E3-ONDO (G) E2
Valto E5-ONDO (G) E4
Fortuna/Delta Logistiek E6-Valto E7
Valto E8-NIO E2
ONDO (G) F1-Valto F1
Valto F2-Refleks F1

Saturday 07 March 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-VEO 120 - 14
Valto 2-VEO 216 - 14
Valto 3-Vriendenschaar (B) 314 - 12
Dijkvogels 3-Valto 419 - 15
Olympia (S) 3-Valto 515 - 15
Valto 7-'t Capproen 36 - 10
Valto 8-Avanti/Post Makelaardij 109 - 17
Valto 9-Achilles (Hg) 715 - 11
Oranje Wit (D) A1-Valto A121 - 18
Madjoe A1-Valto A211 - 7
Avanti/Post Makelaardij A3-Valto A313 - 11
Valto B1-Achilles (Hg) B123 - 9
De Meervogels B2-Valto B26 - 18
Valto B3-Die Haghe B28 - 7
Nieuwerkerk C1-Valto C112 - 5
Valto C2-Avanti/Post Makelaardij C34 - 4
Valto C3-Die Haghe C28 - 5
Valto C4-ZKV (Zu) C15 - 4
Nexus C1-Valto C55 - 3
Avanti/Post Makelaardij D2-Valto D15 - 12
Valto D2-Avanti/Post Makelaardij D311 - 5
Futura D3-Valto D39 - 9
Dubbel Zes D2-Valto D43 - 19
Valto E2-Phoenix E112 - 10
Valto E4-Vitesse (Ba) E12 - 14
RWA E3-Valto E58 - 7
Valto E6-ONDO (G) E96 - 4
Twist E3-Valto E84 - 3
Valto F1-Fortuna/Delta Logistiek F111 - 11
Dubbel Zes F1-Valto F28 - 11
Avanti/Post Makelaardij F4-Valto F38 - 8
Nieuwerkerk F7-Valto F410 - 7

Saturday 29 February 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 4-VEO 417 - 23
TOP/SolarCompleet 7-Valto 916 - 14
Nieuwerkerk A4-Valto A48 - 17
Valto C5-IJsselvogels C39 - 4

Saturday 22 February 2020

WedstrijdUitslag 
Nieuwerkerk C3-Valto C35  -  6
De Meervogels E3-Valto E510  -  5 (3  -  3)

Wednesday 19 February 2020

WedstrijdUitslag 
ONDO (G) 4-Valto 613 - 12

Saturday 15 February 2020

WedstrijdUitslag 
GKV/Enomics 1-Valto 120 - 20
OVVO/De Kroon 3-Valto 219 - 20
Twist 4-Valto 310 - 21
Valto 4-VEO 4
Valto 5-VEO 519 - 18
IJsselvogels 5-Valto 712 - 12
Nieuwerkerk 8-Valto 818 - 13
Valto A1-Tilburg A114 - 14
Valto A2-Luno A122 - 19
Valto A3-KOAG A27 - 18
De Meervogels B1-Valto B14 - 26
Valto B2-Weidevogels B114 - 12
Nieuwerkerk B2-Valto B38 - 4
Valto C1-Avanti/Post Makelaardij C110 - 13
Avanti/Post Makelaardij C3-Valto C24 - 17
ONDO (G) C4-Valto C43 - 4
Valto C5-Nexus C17 - 8
Valto D1-Achilles (Hg) D116 - 8
NIO D2-Valto D21 - 19
Valto D3-Achilles (Hg) D29 - 2
Valto D4-Excelsior (D) D413 - 3
Valto E1-Maassluis E110 - 4
Nieuwerkerk E2-Valto E26 - 8
Valto E3-KVS/Maritiem E38 - 8
Twist E1-Valto E420 - 5
KVS/Maritiem E2-Valto E64 - 16
ONDO (G) E10-Valto E77 - 16
Valto E8-Korbis E69 - 5
KVS/Maritiem F1-Valto F110 - 6
Valto F2-ALO F210 - 5
Valto F3-Futura F114 - 14
KCC F2-Valto F43 - 7

Saturday 08 February 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Vriendenschaar (H) 126 - 17
Valto 2-Vriendenschaar (H) 217 - 17
Weidevogels 4-Valto 324 - 20
Achilles (Hg) 6-Valto 415 - 23
KVS/Maritiem 6-Valto 518 - 15
Avanti/Post Makelaardij 5-Valto 620 - 10
Valto 7-Maassluis 65 - 14
Valto 8-Korbis 45 - 12
Sporting Delta A2-Valto A118 - 20
Valto A2-ESDO A119 - 8
WION A2-Valto A39 - 14
Valto A4-Korbis A219 - 10
Avanti/Post Makelaardij B2-Valto B218 - 15
Avanti/Post Makelaardij B4-Valto B39 - 9
Valto C1-KCC C118 - 8
ODO C1-Valto C25 - 7
Valto C3-Vitesse (Ba) C27 - 14
Valto C5-De Meervogels C24 - 12
Valto D1-Olympia (S) D111 - 5
Vitesse (Ba) D2-Valto D26 - 3
Valto D3-ODO D12 - 11
Dijkvogels D2-Valto D49 - 9
Valto E1-Weidevogels E115 - 4
Valto E3-Korbis E45 - 13
Maassluis E2-Valto E418 - 4
Achilles (Hg) E2-Valto E512 - 2
Valto E6-Avanti/Post Makelaardij E521 - 11
Valto E7-Vitesse (Ba) E49 - 2
Albatros E7-Valto E814 - 5
HKV/Ons Eibernest F2-Valto F212 - 5
Nieuwerkerk F6-Valto F32 - 9
Valto F4-Phoenix F14 - 8

Saturday 01 February 2020

WedstrijdUitslag 
Swift (M) 1-Valto 134 - 27
Refleks 2-Valto 215 - 17
Valto 3-Excelsior (D) 522 - 15
Valto 4-Excelsior (D) 47 - 20
Valto 5-OZC 314 - 13
Valto 6-Nikantes 411 - 13
De Meervogels 6-Valto 721 - 14
VEO 6-Valto 922 - 22
Valto A1-PKC/SWKGroep A216 - 15
De Meervogels A2-Valto A212 - 18
KOAG A2-Valto A315 - 14
Valto A4-Avanti/Post Makelaardij A410 - 5
Refleks B1-Valto B17 - 22
Valto B2-ODO B18 - 15
Valto B3-ALO B26 - 9
ONDO (G) C1-Valto C111 - 12
Valto C2-Excelsior (D) C18 - 9
KCR C4-Valto C44 - 3
KCR D1-Valto D18 - 5
Valto D2-ONDO (G) D510 - 3
De Meervogels D2-Valto D36 - 5
Valto D4-Avanti/Post Makelaardij D521 - 0
ODO E2-Valto E14 - 5
Valto E2-Korbis E26 - 6
Avanti/Post Makelaardij E1-Valto E315 - 8
Valto E4-WION E13 - 15
Valto E5-IJsselvogels E33 - 10
Phoenix E3-Valto E66 - 17
Weidevogels E3-Valto E71 - 7
Valto E8-Maassluis E64 - 0
Weidevogels F1-Valto F111 - 8
Valto F3-Nikantes F18 - 8
Weidevogels F2-Valto F45 - 4

Saturday 25 January 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Sporting Trigon 119 - 18
Valto 2-KZ/Thermo4U 421 - 14
Valto 3-DES (D) 517 - 9
ODO 3-Valto 432 - 12
Paal Centraal 3-Valto 518 - 14
DeetosSnel 6-Valto 68 - 10
Valto 7-Excelsior (D) 715 - 10
Valto 8-Dijkvogels 55 - 10
Valto 9-Refleks 711 - 13
ONDO (G) A1-Valto A122 - 21
Refleks A2-Valto A214 - 9
Valto A3-De Meervogels A313 - 10
Valto A4-Nieuwerkerk A411 - 8
Valto B1-KVS/Maritiem B121 - 6
Merwede/Multiplaat B1-Valto B214 - 7
Vitesse (Ba) C1-Valto C110 - 13
OVVO/De Kroon C2-Valto C25 - 4
Avanti/Post Makelaardij C5-Valto C35 - 11
IJsselvogels C3-Valto C512 - 5
Valto D1-NIO D17 - 13
Valto D2-KCC D17 - 5
Die Haghe D2-Valto D36 - 3
Valto D4-HKV/Ons Eibernest D27 - 5
Nieuwerkerk E3-Valto E13 - 13
Valto E2-Excelsior (D) E118 - 9
Futura E1-Valto E34 - 6
RWA E2-Valto E46 - 8
HKV/Ons Eibernest E1-Valto E520 - 0
Valto E6-Excelsior (D) E411 - 3
KOAG E3-Valto E71 - 6
Valto E8-Olympia (S) E210 - 0
IJsselvogels F1-Valto F15 - 7
Valto F2-Avanti/Post Makelaardij F32 - 3
ONDO (G) F3-Valto F311 - 6
Valto F4-De Meervogels F23 - 6

Thursday 23 January 2020

WedstrijdUitslag 
't Capproen 3-Valto 711  -  9

Tuesday 21 January 2020

WedstrijdUitslag 
Korbis 4-Valto 817 - 11

Saturday 18 January 2020

WedstrijdUitslag 
KVS/Maritiem 1-Valto 133  -  17
SDO/BlijWerkt 2-Valto 223  -  24
Maassluis 3-Valto 311  -  26
Valto 4-DES (D) 411  -  18
Valto 5-ODO 420  -  10
Valto 6-Fortuna/Delta Logistiek 613  -  13
ONDO (G) 5-Valto 910  -  13
Valto A1-TOP (A) A119  -  23
Valto A2-Phoenix A110  -  14
Weidevogels A2-Valto A314  -  11
OZC A1-Valto A411  -  8
Fortuna/Delta Logistiek B2-Valto B113  -  20
Valto B3-Achilles (Hg) B212  -  5
Valto C1-IJsselvogels C13  -  19
Valto C2-Korbis C26  -  8
Valto C3-ODO C36  -  10
Valto C4-Olympia (S) C31  -  7
Valto C5-Fortuna/Delta Logistiek C413  -  10
RWA D1-Valto D116  -  14
ODO D2-Valto D26  -  11
Valto D3-Excelsior (D) D24  -  4
VEO D2-Valto D44  -  12
Valto E1-ONDO (G) E39  -  7 (8  -  3)
De Meervogels E2-Valto E215  -  3
Vitesse (Ba) E2-Valto E315  -  11 (0  -  0)
Valto E4-PKC/SWKGroep E58  -  14 (1  -  3)
Refleks E3-Valto E62  -  14 (2  -  1)
Valto E7-Korbis E816  -  3 (4  -  2)
Valto F1-Achilles (Hg) F17  -  13 (4  -  3)
Fortuna/Delta Logistiek F3-Valto F22  -  3 (5  -  1)
Valto F3-KVS/Maritiem F38  -  11 (2  -  3)
Twist F1-Valto F46  -  11 (3  -  5)

Saturday 11 January 2020

WedstrijdUitslag 
Valto 1-HKV/Ons Eibernest 125 - 25
Valto 2-HKV/Ons Eibernest 222 - 8
Valto 3-ONDO (G) 313 - 15
Twist 3-Valto 416 - 17
Dubbel Zes/Futura 3-Valto 516 - 12
Trekvogels 2-Valto 611 - 14
Valto 7-Weidevogels 513 - 7
Valto 8-WION 79 - 7
Valto 9-Avanti/Post Makelaardij 614 - 16
Vitesse (Ba) A1-Valto A121 - 15
ALO A1-Valto A211 - 12
Olympia (S) A1-Valto A315 - 12
ONDO (G) A5-Valto A46 - 10
Valto B1-HKV/Ons Eibernest B116 - 8
ALO B1-Valto B216 - 8
Albatros C1-Valto C121 - 6
Valto C3-Phoenix C27 - 10
Valto C4-Thor (R) C13 - 3
Valto D2-NIO D225 - 0
Refleks D3-Valto D45 - 8
Valto E1-Nieuwerkerk E317 - 3
Valto E2-IJsselvogels E14 - 8
ONDO (G) E2-Valto E318 - 8
ONDO (G) E4-Valto E55 - 3
Valto E7-Fortuna/Delta Logistiek E67 - 4
NIO E2-Valto E82 - 5
Valto F1-ONDO (G) F14 - 4
Refleks F1-Valto F29 - 5
Valto F4-ONDO (G) F4
Valto F4-KCC F24 - 4

Saturday 04 January 2020

WedstrijdUitslag 
Valto C5-Excelsior (D) C25 - 14

Saturday 21 December 2019

WedstrijdUitslag 
Avanti/Post Makelaardij 10-Valto 822 - 9
Valto 9-VEO 613 - 13
Valto A3-Olympia (S) A114 - 13
Valto A4-ONDO (G) A516 - 4
Weidevogels B1-Valto B214 - 12
Valto C4-KCR C41 - 9
Valto D1-KCR D114 - 9
Valto E5-De Meervogels E37 - 5
Valto E7-Weidevogels E311 - 8
Valto F4-Nieuwerkerk F710 - 2

Saturday 14 December 2019

WedstrijdUitslag 
VEO 1-Valto 122 - 27
VEO 2-Valto 212 - 12
Vriendenschaar (B) 3-Valto 320 - 12
Valto 4-Dijkvogels 313 - 16
Valto 5-Olympia (S) 312 - 14
Valto 6-ONDO (G) 47 - 5
WION 7-Valto 810 - 12
Achilles (Hg) 7-Valto 97 - 5
Valto A1-Oranje Wit (D) A118 - 23
Valto A2-Madjoe A111 - 16
Valto A4-OZC A111 - 12
Achilles (Hg) B1-Valto B18 - 22
Valto B2-De Meervogels B28 - 5
Die Haghe B2-Valto B37 - 12
Valto C1-Nieuwerkerk C17 - 15
Excelsior (D) C1-Valto C27 - 6
Die Haghe C2-Valto C33 - 11
ZKV (Zu) C1-Valto C43 - 8
Valto C5-Excelsior (D) C25 - 11
Valto D1-Avanti/Post Makelaardij D213 - 8
Avanti/Post Makelaardij D3-Valto D29 - 3
Valto D3-Futura D311 - 5
Valto D4-Dubbel Zes D210 - 3
Phoenix E1-Valto E26 - 8
Valto E3-Avanti/Post Makelaardij E17 - 14
Vitesse (Ba) E1-Valto E48 - 8
Valto E5-RWA E37 - 5
ONDO (G) E9-Valto E66 - 9
Valto E8-Twist E32 - 6
Fortuna/Delta Logistiek F1-Valto F112 - 5
Valto F2-Dubbel Zes F13 - 14
Valto F3-Avanti/Post Makelaardij F44 - 17

Tuesday 10 December 2019

WedstrijdUitslag 
Valto F3-Nieuwerkerk F64 - 6

Saturday 07 December 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-GKV/Enomics 119 - 25
Valto 2-OVVO/De Kroon 319 - 13
Valto 3-Twist 415 - 10
VEO 4-Valto 425 - 9
VEO 5-Valto 512 - 15
Valto 7-IJsselvogels 56 - 10
Valto 8-Nieuwerkerk 811 - 12
Refleks 7-Valto 913 - 14
Tilburg A1-Valto A129 - 16
Luno A1-Valto A219 - 13
Valto A3-WION A217 - 12
Valto B1-De Meervogels B119 - 11
Weidevogels B1-Valto B2
Valto B3-Nieuwerkerk B210 - 5
Avanti/Post Makelaardij C1-Valto C114 - 8
Valto C4-ONDO (G) C44 - 6
Achilles (Hg) D2-Valto D34 - 10
Excelsior (D) D4-Valto D42 - 9
Maassluis E1-Valto E16 - 9
Valto E2-Nieuwerkerk E23 - 9
KVS/Maritiem E3-Valto E311 - 10
Valto E4-Twist E19 - 13
Valto E6-KVS/Maritiem E26 - 0
Valto E7-ONDO (G) E1012 - 3
Korbis E6-Valto E89 - 7
Valto F1-KVS/Maritiem F13 - 4
ALO F2-Valto F215 - 5
Futura F1-Valto F32 - 3
KCC F2-Valto F4

Saturday 30 November 2019

WedstrijdUitslag 
Vriendenschaar (H) 1-Valto 127 - 14
Vriendenschaar (H) 2-Valto 221 - 28
Valto 3-Weidevogels 427 - 13
Valto 4-Achilles (Hg) 613 - 15
Valto 5-KVS/Maritiem 615 - 14
Valto 6-Avanti/Post Makelaardij 58 - 23
Maassluis 6-Valto 711 - 13
Valto 9-TOP/SolarCompleet 716 - 10
Valto A1-Sporting Delta A218 - 14
ESDO A1-Valto A219 - 20
Valto A3-Avanti/Post Makelaardij A35 - 4
Avanti/Post Makelaardij A4-Valto A411 - 21
Valto B2-Avanti/Post Makelaardij B29 - 14
Valto B3-Avanti/Post Makelaardij B414 - 7
KCC C1-Valto C19 - 13
Valto C2-ODO C16 - 5
Vitesse (Ba) C2-Valto C310 - 3
KVS/Maritiem C4-Valto C47 - 0
KCC C2-Valto C54 - 7
Olympia (S) D1-Valto D12 - 14
Valto D2-Vitesse (Ba) D210 - 2
Valto D4-Dijkvogels D29 - 2
Weidevogels E1-Valto E11 - 13
Korbis E2-Valto E215 - 12
Korbis E4-Valto E311 - 9
Valto E4-Maassluis E26 - 7
Valto E5-Achilles (Hg) E22 - 8
Avanti/Post Makelaardij E5-Valto E62 - 22
Vitesse (Ba) E4-Valto E74 - 9
Valto E8-Albatros E710 - 3
Phoenix F1-Valto F42 - 6

Tuesday 26 November 2019

WedstrijdUitslag 
Valto F2-HKV/Ons Eibernest F28 - 14

Saturday 23 November 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Swift (M) 119 - 30
Valto 2-Refleks 217 - 18
Excelsior (D) 5-Valto 312 - 19
Excelsior (D) 4-Valto 420 - 10
OZC 3-Valto 512 - 15
Nikantes 4-Valto 625 - 14
Valto 7-De Meervogels 612 - 14
Valto 8-SKV 212 - 8
PKC/SWKGroep A2-Valto A125 - 24
Valto A2-De Meervogels A217 - 16
Valto A4-Vriendenschaar (B) A27 - 7
Valto B1-Refleks B125 - 9
ODO B1-Valto B210 - 6
ALO B2-Valto B34 - 7
Valto C1-ONDO (G) C111 - 10
Valto C3-Nieuwerkerk C38 - 7
De Meervogels C2-Valto C512 - 7
Achilles (Hg) D1-Valto D17 - 12
ONDO (G) D5-Valto D22 - 16
Valto D3-De Meervogels D212 - 2
Avanti/Post Makelaardij D5-Valto D45 - 13
Valto E3-Futura E112 - 13
WION E1-Valto E419 - 6
IJsselvogels E3-Valto E515 - 1
Valto E6-Phoenix E39 - 8
Maassluis E6-Valto E84 - 7
Valto F1-Weidevogels F113 - 14
Nikantes F1-Valto F36 - 2
Valto F4-Weidevogels F210 - 7

Saturday 16 November 2019

WedstrijdUitslag 
oefenKangoeroes-ValtoVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 1-Wit Blauw Kampen 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-Wit Blauw Kampen 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3-Vitesse 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4-Vitesse 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5-DES 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 6-Vitesse 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenNikantes 4-Valto 7Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1-Valto 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-Vitesse A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3-Madjoe A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A4-Excelsior A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Meervogels B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Meervogels B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B3-Meervogels B3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Maassluis C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2-Meervogels C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C3-Meervogels C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C4-Madjoe C5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C5-Dijkvogels C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Meervogels D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2-Meervogels D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3-Meervogels D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Maassluis D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1-Korbis E1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 12 November 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-Sporting Delta 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-Sporting Delta 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 09 November 2019

WedstrijdUitslag 
oefenKANGOEROE-INSTUIF-ValtoVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenTweemaal Zes 1-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenTweemaal Zes 2-Valto 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenNic 3-Valto 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenNic 4-Valto 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 9-Paal Centraal 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-ONDO A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Die Haghe B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Madjoe B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Die Haghe C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2-Dijkvogels C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenRefleks D3-Valto D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1-Meervogels E1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2-Meervogels E2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E3-Meervogels E3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4-Dijkvogels E2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E5-Meervogels E4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6-Dijkvogels E3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E7-Meervogels E5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E8-Meervogels E6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1-Meervogels F1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2-Dijkvogels F1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F3-Meervogels F2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F4-ODO F3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 02 November 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto A1-HKV/Ons Eibernest A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto E1-Die Haghe E14 - 12
DES (D) F1-Valto F212 - 6

Thursday 31 October 2019

WedstrijdUitslag 
oefenAvanti A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 26 October 2019

WedstrijdUitslag 
Oranje Wit (D) 1-Valto 114 - 23
Oranje Wit (D) 2-Valto 213 - 13
Valto 3-ODO 316 - 8
Valto 4-Maassluis 312 - 13
Valto 5-Velocitas 410 - 11
Valto A1-Weidevogels A112 - 4
ODO A1-Valto A212 - 8
Oranje Wit (D) B1-Valto B110 - 24
KZ/Thermo4U C1-Valto C110 - 2

Saturday 19 October 2019

WedstrijdUitslag 
KVA 1-Valto 116 - 16
OVVO/De Kroon 3-Valto 28 - 16
Valto 3-Meervogels/Física 315 - 12
Valto 4-Twist 410 - 10
Excelsior (D) 4-Valto 514 - 8
Valto 9-Trekvogels 112 - 14
Valto A1-Refleks A111 - 11
Excelsior (D) A1-Valto A24 - 20
Valto A3-Refleks A38 - 4
ALO A2-Valto A410 - 15
KOAG B1-Valto B116 - 19
Die Haghe C1-Valto C112 - 3
Valto E1-Die Haghe E110 - 5
Phoenix F1-Valto F33 - 2

Thursday 17 October 2019

WedstrijdUitslag 
Nieuwerkerk D2-Valto D18 - 10

Saturday 12 October 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Pernix 114 - 21
Valto 2-Pernix 219 - 17
KZ Danaïden 5-Valto 310 - 9
Excelsior (D) 5-Valto 421 - 5
Valto 5-Achilles (Hg) 616 - 11
Paal Centraal 4-Valto 67 - 5
Weidevogels 5-Valto 713 - 9
Avanti/Post Makelaardij 9-Valto 810 - 5
Valto 9-ONDO (G) 412 - 14
ONDO (G) A1-Valto A114 - 11
Valto A2-ONDO (G) A210 - 13
Valto A3-Fortuna/Delta Logistiek A414 - 17
Avanti/Post Makelaardij A6-Valto A43 - 12
Valto B1-Fortis B118 - 13
Valto B2-Weidevogels B112 - 7
Avanti/Post Makelaardij B3-Valto B313 - 6
Valto C1-GG/IJskoud de Beste C18 - 8
Valto C2-ODO C16 - 2
Valto C3-RWA C212 - 4
Valto C4-ONDO (G) C44 - 1
Refleks C2-Valto C514 - 5
Valto D2-Excelsior (D) D210 - 2
Valto D3-Excelsior (D) D38 - 3
Weidevogels D2-Valto D49 - 3
Die Haghe E1-Valto E110 - 5
Valto E2-Avanti/Post Makelaardij E18 - 2
Phoenix E2-Valto E311 - 6
ONDO (G) E7-Valto E411 - 5
Valto E5-Dijkvogels E20 - 9
Valto E6-ONDO (G) E108 - 3
ONDO (G) E12-Valto E70 - 5
DES (D) E1-Valto E85 - 1
Valto F1-ONDO (G) F211 - 4
DES (D) F1-Valto F214 - 4
Valto F3-Vriendenschaar (B) F27 - 5

Saturday 05 October 2019

WedstrijdUitslag 
ONDO (M) 1-Valto 114 - 18
SKF 3-Valto 218 - 17
Valto 3-KVS/Maritiem 519 - 13
Valto 4-HKC (Ha) 413 - 15
Valto 5-VEO 411 - 12
Valto 6-GKV (H) 319 - 10
Valto 7-Dijkvogels 511 - 15
Valto 8-DES (D) 710 - 9
Trekvogels 1-Valto 914 - 10
Valto A1-VEO A119 - 11
Dijkvogels A1-Valto A210 - 6
Refleks A3-Valto A35 - 13
Valto A4-ONDO (G) A47 - 7
Fortuna/Delta Logistiek B1-Valto B112 - 10
ODO B1-Valto B215 - 14
Valto B3-Nikantes B115 - 6
Valto C1-TOP/SolarCompleet C17 - 7
Avanti/Post Makelaardij C4-Valto C25 - 5
Olympia (S) C2-Valto C38 - 2
Excelsior (D) C3-Valto C410 - 1
Valto C5-Phoenix C26 - 10
Valto D1-IJsselvogels D17 - 1
Avanti/Post Makelaardij D3-Valto D26 - 4
DES (D) D2-Valto D31 - 8
Valto D4-Excelsior (D) D48 - 0
Excelsior (D) E1-Valto E28 - 9
Valto E3-Fortuna/Delta Logistiek E218 - 10
Valto E4-KVS/Maritiem E215 - 2
Die Haghe E2-Valto E54 - 7
Phoenix E3-Valto E60 - 11
Valto E7-Avanti/Post Makelaardij E74 - 5
Valto E8-GKV (H) E13 - 16
Fortuna/Delta Logistiek F2-Valto F111 - 8
Valto F2-Fortuna/Delta Logistiek F35 - 10
Weidevogels F2-Valto F36 - 5

Tuesday 01 October 2019

WedstrijdUitslag 
Valto E1-Refleks E114 - 17

Saturday 28 September 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Excelsior (D) 112 - 10
Valto 2-Dalto/Klaverblad Verzekeringen 414 - 12
Refleks 4-Valto 311 - 23
Vitesse (Ba) 4-Valto 413 - 8
Twist 3-Valto 57 - 11
Fortuna/Delta Logistiek 6-Valto 611 - 8
Valto 7-ONDO (G) 74 - 13
Excelsior (D) 9-Valto 810 - 8
Valto 9-VEO 69 - 15
Pernix A1-Valto A110 - 15
Valto A2-Phoenix A110 - 16
Valto A3-Phoenix A21 - 3
Valto B1-PKC/SWKGroep B16 - 13
Sporting Delta B2-Valto B215 - 7
Valto B3-KCR B23 - 15
Avanti/Post Makelaardij C1-Valto C112 - 2
Excelsior (D) C1-Valto C27 - 4
Valto C3-Twist C12 - 2
KVS/Maritiem C3-Valto C413 - 0
Valto C5-VEO C20 - 1
Olympia (S) D1-Valto D14 - 8
Valto D2-Meervogels/Física D26 - 2
Phoenix D4-Valto D36 - 1
Phoenix D5-Valto D45 - 5
Valto E1-Meervogels/Física E18 - 12
Meervogels/Física E2-Valto E219 - 7
Valto E3-KVS/Maritiem E38 - 12
Valto E4-Achilles (Hg) E23 - 7
Valto E5-ONDO (G) E80 - 7
Excelsior (D) E6-Valto E67 - 0
Meervogels/Física E6-Valto E72 - 7
Valto E8-VEO E36 - 3
Dubbel Zes F1-Valto F16 - 8
ODO F2-Valto F29 - 3
Valto F3-Nieuwerkerk F64 - 3

Saturday 21 September 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-VEO 116 - 20
Valto 2-DVO/Accountor 314 - 17
Excelsior (D) 6-Valto 36 - 13
Dijkvogels 3-Valto 517 - 9
ONDO (G) 7-Valto 77 - 11
Valto 8-Excelsior (D) 99 - 9
VEO 6-Valto 97 - 11
Tempo A2-Valto A111 - 17
Valto A2-DES (D) A115 - 13
Phoenix A2-Valto A312 - 9
Valto A4-ALO A29 - 6
Valto B1-Albatros B117 - 9
Valto B2-Sporting Delta B27 - 10
KCR B2-Valto B320 - 9
Valto C1-BEP C14 - 4
Valto C2-Excelsior (D) C13 - 4
KOAG C2-Valto C33 - 2
Valto C4-KVS/Maritiem C32 - 6
VEO C2-Valto C55 - 7
Valto D1-Olympia (S) D111 - 6
Meervogels/Física D2-Valto D22 - 4
Valto D3-Phoenix D44 - 2
Valto D4-Phoenix D512 - 1
Meervogels/Física E1-Valto E18 - 6
Valto E2-Meervogels/Física E29 - 14
KVS/Maritiem E3-Valto E310 - 3
Achilles (Hg) E2-Valto E45 - 3
ONDO (G) E8-Valto E56 - 1
Valto E6-Excelsior (D) E64 - 9
Valto E7-Meervogels/Física E67 - 5
VEO E3-Valto E80 - 12
Valto F1-Dubbel Zes F15 - 5
Valto F2-ODO F21 - 5

Wednesday 18 September 2019

WedstrijdUitslag 
Korbis 3-Valto 413 - 13

Saturday 14 September 2019

WedstrijdUitslag 
SDO/BlijWerkt 1-Valto 125 - 21
SDO/BlijWerkt 2-Valto 213 - 13
Valto 3-ONDO (G) 314 - 12
Valto 4-IJsselvogels 49 - 10
Valto 5-DES (D) 421 - 12
Valto 6-Paal Centraal 410 - 8
Valto 7-Weidevogels 510 - 11
ONDO (G) 4-Valto 98 - 10
Valto A1-Achilles (Hg) A214 - 5
Refleks A2-Valto A214 - 11
Fortuna/Delta Logistiek A4-Valto A314 - 7
Valto A4-Avanti/Post Makelaardij A610 - 7
KCC B1-Valto B118 - 21
Weidevogels B1-Valto B210 - 20
Fortuna/Delta Logistiek C1-Valto C124 - 7
ODO C1-Valto C26 - 3
OZC C2-Valto C34 - 7
ONDO (G) C4-Valto C42 - 4
Valto C5-Refleks C26 - 7
Valto D1-Nieuwerkerk D213 - 1
Excelsior (D) D2-Valto D26 - 5
Excelsior (D) D3-Valto D36 - 9
Valto D4-Weidevogels D21 - 12
Valto E1-Die Haghe E15 - 16
Avanti/Post Makelaardij E1-Valto E28 - 13
Valto E3-Phoenix E22 - 8
Valto E4-ONDO (G) E714 - 9
Dijkvogels E2-Valto E59 - 7
ONDO (G) E10-Valto E66 - 1
Valto E7-ONDO (G) E126 - 0
Valto E8-DES (D) E12 - 9
ONDO (G) F2-Valto F12 - 11
Valto F2-DES (D) F12 - 8
Valto F3-Korbis F24 - 6

Saturday 07 September 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Oranje Wit (D) 117 - 13
Valto 2-Oranje Wit (D) 217 - 17
ODO 3-Valto 37 - 12
Maassluis 3-Valto 410 - 16
Velocitas 4-Valto 515 - 3
GKV (H) 3-Valto 610 - 14
Dijkvogels 5-Valto 77 - 12
DES (D) 7-Valto 87 - 9
Weidevogels A1-Valto A114 - 14
Valto A2-ODO A110 - 8
Valto A3-Refleks A33 - 2
ONDO (G) A4-Valto A49 - 6
Valto B1-Oranje Wit (D) B117 - 7
Valto B2-ODO B16 - 11
Nikantes B1-Valto B32 - 11
Valto C1-KZ/Thermo4U C15 - 13
Valto C2-Avanti/Flexcom C45 - 2
Valto C3-Nieuwerkerk C34 - 6
Valto C4-Excelsior (D) C30 - 10
Phoenix C2-Valto C59 - 5
IJsselvogels D1-Valto D19 - 12
Valto D2-Avanti/Flexcom D37 - 2
Valto D3-DES (D) D214 - 2
Excelsior (D) D4-Valto D46 - 13
Refleks E1-Valto E126 - 6
Valto E2-Excelsior (D) E111 - 10
Fortuna/Delta Logistiek E2-Valto E35 - 6
KVS/Maritiem E2-Valto E42 - 11
Valto E5-Die Haghe E27 - 5
Valto E6-Phoenix E35 - 5
Avanti/Flexcom E7-Valto E71 - 1
GKV (H) E1-Valto E89 - 1
Valto F1-Fortuna/Delta Logistiek F29 - 3
Fortuna/Delta Logistiek F3-Valto F27 - 1
Avanti/Flexcom F4-Valto F35 - 2

Wednesday 04 September 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto B1-Fortuna B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Maassluis B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Fortuna D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 03 September 2019

WedstrijdUitslag 
Er zijn geen uitslagen bekend.

Saturday 31 August 2019

WedstrijdUitslag 
oefenVictum toernooi-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVictum toernooi-Valto 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVictum toernooi-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVictum toernooi-Valto A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 29 August 2019

WedstrijdUitslag 
Er zijn geen uitslagen bekend.

Wednesday 28 August 2019

WedstrijdUitslag 
oefenONDO D1-Valto D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 27 August 2019

WedstrijdUitslag 
oefenONDO B1-Valto B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 24 August 2019

WedstrijdUitslag 
Er zijn geen uitslagen bekend.

Saturday 17 August 2019

WedstrijdUitslag 
Er zijn geen uitslagen bekend.

Thursday 27 June 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto A1-Avanti A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-Avanti A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 26 June 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto B1-Avanti B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Avanti B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Avanti C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 15 June 2019

WedstrijdUitslag 
Nieuwerkerk 1-Valto 120 - 21
TOP (A) 3-Valto 217 - 18
Vitesse (Ba) 2-Valto 3
Valto 4-ONDO (G) 310 - 16
Futura 3-Valto 511 - 13
Valto 6-GKV (H) 310 - 10
DES (D) 7-Valto 711 - 8
Avanti/Flexcom 9-Valto 822 - 10
Valto 9-Avanti/Flexcom 89 - 10
Valto A1-Tempo A116 - 19
Valto A2-Dijkvogels A115 - 16
KVS/Maritiem A3-Valto A311 - 17
Valto B1-KCR B126 - 6
Avanti/Flexcom B3-Valto B212 - 15
Valto B3-DES (D) B27 - 9
VEO C2-Valto C22 - 15
Meervogels/Física C2-Valto C311 - 8
Valto C4-Twist C22 - 2
Valto D1-Korbis D113 - 7
Weidevogels D1-Valto D25 - 6
Meervogels/Física D2-Valto D35 - 7
Valto D4-Dijkvogels D24 - 4
Twist D2-Valto D53 - 7
Phoenix E1-Valto E118 - 10
Avanti/Flexcom E4-Valto E25 - 13
Valto E3-Phoenix E46 - 9
RWA E4-Valto E43 - 14
Weidevogels E4-Valto E59 - 12
Korbis E4-Valto E67 - 3
Avanti/Flexcom E6-Valto E77 - 4
Valto F1-ONDO (G) F113 - 13
Dijkvogels F3-Valto F23 - 17
Fortuna/Delta Logistiek F3-Valto F37 - 7
Valto F4-KCC/SO natural F37 - 0

Saturday 08 June 2019

WedstrijdUitslag 
Valto C1-Achilles (Hg) C116 - 4
ZKV (Zu) D1-Valto D56 - 4

Thursday 06 June 2019

WedstrijdUitslag 
Paal Centraal 4-Valto 63 - 14
Excelsior (D) D3-Valto D41 - 10
Valto E5-Fortuna/Delta Logistiek E730 - 9

Wednesday 05 June 2019

WedstrijdUitslag 
Valto D5-ZKV (Zu) D17 - 2

Tuesday 04 June 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 4-Excelsior (D) 419 - 13

Monday 03 June 2019

WedstrijdUitslag 
Er zijn geen uitslagen bekend.

Saturday 01 June 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Vriendenschaar (H) 121 - 26
Valto 2-Rust Roest 213 - 11
Valto 3-Vriendenschaar (H) 28 - 16
Weidevogels 4-Valto 417 - 14
Valto 7-ONDO (G) 712 - 8
Valto 8-VEO 64 - 13
KOAG 5-Valto 96 - 11
Die Haghe A1-Valto A118 - 13
DES (D) A1-Valto A212 - 16
Valto A3-VEO A26 - 17
Achilles (Hg) B1-Valto B111 - 20
Valto B2-ONDO (G) B28 - 8
ALO B2-Valto B314 - 17
Die Haghe C1-Valto C115 - 15
Valto C2-Avanti/Flexcom C211 - 7
Gemini C2-Valto C40 - 14
Excelsior (D) D1-Valto D110 - 13
Valto D2-Dijkvogels D112 - 7
Valto E1-Fortuna/Delta Logistiek E110 - 26
Valto E2-Excelsior (D) E518 - 7
ONDO (G) E5-Valto E310 - 14
Valto E4-Vitesse (Ba) E615 - 3
Valto E6-IJsselvogels E57 - 11
Valto E7-Excelsior (D) E76 - 15
ODO F1-Valto F14 - 7
Valto F2-ODO F37 - 4
Valto F3-ONDO (G) F64 - 14
DES (D) F1-Valto F47 - 9

Monday 27 May 2019

WedstrijdUitslag 
Valto C3-Fortuna/Delta Logistiek C413 - 3
Valto D3-Achilles (Hg) D26 - 10

Saturday 25 May 2019

WedstrijdUitslag 
Swift (M) 1-Valto 117 - 14
Swift (M) 2-Valto 212 - 14
Avanti/Flexcom 4-Valto 318 - 14
Paal Centraal 3-Valto 512 - 13
Excelsior (D) 9-Valto 610 - 11
Valto 7-Paal Centraal 512 - 5
Meervogels/Física 6-Valto 814 - 8
Valto 9-Achilles (Hg) 713 - 10
KVS/Maritiem A1-Valto A126 - 11
Excelsior (D) A1-Valto A215 - 12
Valto A3-Avanti/Flexcom A38 - 12
Valto B1-Dijkvogels B117 - 5
Thor (R) B1-Valto B216 - 6
Excelsior (D) B2-Valto B314 - 6
Groen Geel C1-Valto C115 - 12
Dubbel Zes C1-Valto C27 - 12
Valto C3-ODO C15 - 5
Valto C4-Phoenix C33 - 7
KVS/Maritiem D1-Valto D18 - 7
Meervogels/Física D1-Valto D28 - 7
Valto D3-Excelsior (D) D210 - 9
ODO D2-Valto D45 - 4
Valto D5-DVS '69 D210 - 3
ODO E1-Valto E110 - 13
Valto E2-Fortuna/Delta Logistiek E516 - 5
Avanti/Flexcom E3-Valto E34 - 9
Valto E4-Nikantes E218 - 3
Meervogels/Física E5-Valto E51 - 16
Gemini E3-Valto E60 - 10
HKV/Ons Eibernest E3-Valto E716 - 2
Fortuna/Delta Logistiek F1-Valto F19 - 14
Valto F2-Avanti/Flexcom F221 - 7
Excelsior (D) F3-Valto F310 - 5
ONDO (G) F7-Valto F46 - 2

Wednesday 22 May 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 9-KOAG 511 - 11

Saturday 18 May 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-HKC (Ha) 116 - 15
Valto 2-HKC (Ha) 212 - 12
Valto 3-Weidevogels 39 - 13
ODO 3-Valto 413 - 8
Valto 5-ODO 416 - 4
Valto 6-Excelsior (D) 98 - 6
Paal Centraal 5-Valto 77 - 13
Valto 8-Meervogels/Física 65 - 11
Achilles (Hg) 7-Valto 95 - 14
Valto A1-Vitesse (Ba) A114 - 13
Valto A2-Maassluis A213 - 13
Avanti/Flexcom A3-Valto A37 - 6
Dijkvogels B1-Valto B112 - 18
Valto B2-Thor (R) B16 - 16
Valto B3-Excelsior (D) B25 - 8
Valto C1-KZ/Thermo4U C110 - 5
Valto C2-Dubbel Zes C114 - 4
ODO C1-Valto C36 - 3
Phoenix C3-Valto C414 - 3
Valto D1-KVS/Maritiem D116 - 9
Valto D2-Meervogels/Física D13 - 6
Excelsior (D) D2-Valto D315 - 7
Valto D4-ODO D26 - 6
DVS '69 D2-Valto D51 - 11
Valto E1-ODO E19 - 16
Fortuna/Delta Logistiek E5-Valto E25 - 14
Valto E3-Avanti/Flexcom E35 - 6
Nikantes E2-Valto E40 - 14
Valto E5-Meervogels/Física E59 - 2
Valto E6-Gemini E325 - 0
Meervogels/Física E4-Valto E75 - 5
Valto F1-Fortuna/Delta Logistiek F118 - 8
Avanti/Flexcom F2-Valto F26 - 22
Valto F3-Excelsior (D) F311 - 12
Valto F4-ONDO (G) F72 - 5

Saturday 11 May 2019

WedstrijdUitslag 
GKV/Enomics 1-Valto 116 - 15
Tilburg 2-Valto 217 - 25
KOAG 3-Valto 317 - 5
Valto 4-KVS/Maritiem 58 - 10
Valto 5-Refleks 413 - 12
GKV (H) 3-Valto 68 - 10
Valto 7-DES (D) 711 - 7
Valto 8-Avanti/Flexcom 99 - 9
Avanti/Flexcom 8-Valto 98 - 10
Meervogels/Física A1-Valto A119 - 13
Weidevogels A2-Valto A28 - 21
Valto A3-KVS/Maritiem A310 - 4
KCR B1-Valto B19 - 18
Valto B2-Avanti/Flexcom B34 - 9
DES (D) B2-Valto B312 - 6
TOP/SolarCompleet C1-Valto C127 - 8
Valto C2-VEO C211 - 0
Valto C3-Meervogels/Física C25 - 10
Twist C2-Valto C42 - 1
Korbis D1-Valto D16 - 13
Valto D2-Weidevogels D19 - 2
Valto D3-Meervogels/Física D28 - 8
Dijkvogels D2-Valto D44 - 6
Valto D5-Twist D28 - 1
Valto E1-Phoenix E111 - 13
Valto E2-Avanti/Flexcom E49 - 2
Phoenix E4-Valto E312 - 7
Valto E4-RWA E411 - 2
Valto E5-Weidevogels E411 - 4
Valto E6-Korbis E43 - 6
ONDO (G) F1-Valto F110 - 15
Valto F2-Dijkvogels F312 - 3
Valto F3-Fortuna/Delta Logistiek F36 - 13
KCC/SO natural F3-Valto F45 - 4

Thursday 09 May 2019

WedstrijdUitslag 
Valto E7-Fortuna/Delta Logistiek E62  -  14 (0  -  3)

Wednesday 08 May 2019

WedstrijdUitslag 
Valto D1-Excelsior (D) D16  -  4

Wednesday 01 May 2019

WedstrijdUitslag 
Excelsior (D) 6-Valto 518  -  7

Saturday 20 April 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Merwede/Multiplaat 116  -  14
Valto 2-Merwede/Multiplaat 215  -  14
Valto 3-DES (D) 415  -  14
Achilles (Hg) 5-Valto 418  -  15
Valto 6-Paal Centraal 49  -  5
ONDO (G) 7-Valto 75  -  9
VEO 6-Valto 87  -  12
Valto A1-Kinderdijk A117  -  14
Valto A2-ODO A112  -  7
VEO A2-Valto A35  -  9
Valto B1-Achilles (Hg) B116  -  8
ONDO (G) B2-Valto B25  -  6
Valto B3-ALO B211  -  7
Valto C1-Tempo C113  -  11
Avanti/Flexcom C2-Valto C211  -  7
Fortuna/Delta Logistiek C4-Valto C38  -  8
Valto C4-Gemini C25  -  6
Dijkvogels D1-Valto D213  -  9
Achilles (Hg) D2-Valto D313  -  12
Valto D4-Excelsior (D) D313  -  3
Fortuna/Delta Logistiek E1-Valto E121  -  12
Excelsior (D) E5-Valto E25  -  9 (4  -  4)
Valto E3-ONDO (G) E57  -  8 (1  -  1)
Vitesse (Ba) E6-Valto E47  -  7 (1  -  2)
Fortuna/Delta Logistiek E7-Valto E52  -  15 (0  -  1)
IJsselvogels E5-Valto E615  -  2 (3  -  4)
Valto F1-ODO F18  -  5 (4  -  1)
ODO F3-Valto F21  -  11
ONDO (G) F6-Valto F313  -  5 (5  -  2)
Valto F4-DES (D) F14  -  1 (2  -  3)

Wednesday 17 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto D3-Valto C4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDie Haghe E1-Valto E1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 16 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-Oranje Wit 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-Oranje Wit 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 15 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto B2-Valto A3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Valto D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 13 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenKangoeroes-ValtoVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1-ONDO A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDES C1-Valto C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVEO C2-Valto C3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenALO-Valto D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2-Valto E3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4/E5/E6-driekamp 1,5 uurVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6-Valto E7Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto E7-ONDO (G) E70  -  4 (1  -  2)
oefenValto F1-ONDO F2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2-ONDO F6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto F3-GKV (H) F15  -  5 (3  -  2)
oefenValto F3-Valto F4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Friday 12 April 2019

WedstrijdUitslag 
Er zijn geen uitslagen bekend.

Thursday 11 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenONDO A2-Valto A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Valto B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 10 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-VEO 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-VEO 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 6-Valto 9Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 7-Valto 8Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-VEO D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 09 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenAchilles A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-VEO A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis B1-Valto B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis C1-Valto C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 08 April 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto C2-Valto B3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis D1-Valto D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2-Valto C3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis D2-Valto D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Valto D5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 04 April 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 8-Nexus 410  -  7

Saturday 30 March 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 2-TOP (A) 216  -  19
Valto 3-KCR 313  -  21
KZ Danaïden 2-Valto 422  -  17
Weidevogels 4-Valto 518  -  11
Avanti/Flexcom 8-Valto 620  -  7
Dijkvogels 4-Valto 710  -  14
Valto 8-NIO 514  -  10
Valto A1-Die Haghe A114  -  25
Dijkvogels A1-Valto A222  -  11
Weidevogels A2-Valto A315  -  8
Fortuna/Delta Logistiek B2-Valto B18  -  9
WION B1-Valto B212  -  10
Avanti/Flexcom B5-Valto B37  -  4
KCC/SO natural C1-Valto C112  -  10
Valto C2-Vitesse (Ba) C221  -  3
Valto C3-'t Capproen C19  -  9
Valto C4-Weidevogels C26  -  3
Korbis D1-Valto D111  -  10
Valto D2-Avanti/Flexcom D216  -  1
DES (D) D2-Valto D31  -  17
Excelsior (D) D3-Valto D44  -  9
Valto D5-Weidevogels D23  -  8
Valto E1-Excelsior (D) E124  -  8 (5  -  9)
Valto E2-Futura E28  -  5 (4  -  1)
Weidevogels E1-Valto E323  -  1 (3  -  3)
Valto E4-Excelsior (D) E416  -  3 (1  -  2)
Valto E5-KIOS (N) E58  -  1 (3  -  0)
Nieuwerkerk E10-Valto E60  -  8 (1  -  6)
Nieuwerkerk F1-Valto F110  -  6 (5  -  5)
Valto F2-KOAG F15  -  0 (3  -  1)
Meervogels/Física F3-Valto F35  -  7 (3  -  4)

Thursday 28 March 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Ten Donck 144  -  18

Saturday 23 March 2019

WedstrijdUitslag 
Roda 1-Valto 122  -  31
KCC/SO natural 4-Valto 223  -  27
Rust Roest 3-Valto 318  -  10
Valto 4-Atlas 217  -  13
Valto 5-ODO 414  -  11
Valto 6-Fortuna/Delta Logistiek 611  -  18
Weidevogels 5-Valto 712  -  12
VEO 6-Valto 815  -  10
Achilles (Hg) 7-Valto 912  -  15
PKC/SWKGroep A2-Valto A119  -  17
Valto A2-Maassluis A216  -  23
Valto B2-Avanti/Flexcom B33  -  7
Valto B3-KCC/SO natural B34  -  9
Die Haghe C2-Valto C22  -  10
ALO C1-Valto C37  -  4
RWA C2-Valto C49  -  6
Valto D1-Korbis D110  -  14
Avanti/Flexcom D2-Valto D26  -  13
Valto D3-Nikantes D115  -  2
Valto D4-Futura D215  -  1
Excelsior (D) D4-Valto D514  -  6
Nieuwerkerk E2-Valto E114  -  11
Phoenix E4-Valto E23  -  12 (2  -  5)
Valto E3-Die Haghe E216  -  5 (2  -  3)
Nexus E1-Valto E414  -  2 (3  -  2)
Meervogels/Física E5-Valto E53  -  5 (1  -  0)
Valto E6-DES (D) E25  -  8 (1  -  2)
Valto E7-Dubbel Zes E317  -  6 (4  -  3)
Valto F1-RWA F19  -  6 (4  -  3)
Die Haghe F1-Valto F222  -  6 (3  -  5)
Valto F3-GKV (H) F14  -  7 (3  -  2)

Saturday 16 March 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Excelsior (D) 124  -  23
Valto 2-Excelsior (D) 217  -  19
Valto 3-KOAG 314  -  17
Excelsior (D) 6-Valto 529  -  10
Excelsior (D) 8-Valto 614  -  10
Valto 7-Avanti/Flexcom 1013  -  8
Valto 9-KOAG 513  -  6
Valto A1-Nieuwerkerk A116  -  16
Phoenix A1-Valto A218  -  11
WION A2-Valto A37  -  17
KVS/Maritiem B1-Valto B112  -  24
Fortuna/Delta Logistiek B3-Valto B218  -  6
ODO B2-Valto B310  -  1
Maassluis C1-Valto C112  -  4
Valto C2-Avanti/Flexcom C210  -  7
Valto C4-Trekvogels C13  -  17
Vitesse (Ba) D2-Valto D12  -  9
Phoenix D1-Valto D26  -  3
Fortuna/Delta Logistiek D5-Valto D33  -  14
ONDO (G) D3-Valto D42  -  10
Valto D5-Avanti/Flexcom D54  -  5
Valto E2-Fortuna/Delta Logistiek E512  -  7 (3  -  3)
Excelsior (D) E5-Valto E36  -  5 (0  -  0)
Valto E4-Dijkvogels E311  -  3 (3  -  2)
Valto E5-HKV/Ons Eibernest E33  -  9 (3  -  4)
Die Haghe E3-Valto E61  -  6
ODO F1-Valto F19  -  8 (5  -  1)
Korbis F2-Valto F224  -  5 (7  -  4)
Valto F3-Die Haghe F23  -  13 (3  -  4)
oefenValto F4-Dijkvogels FVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 09 March 2019

WedstrijdUitslag 
ZKV (Za) 1-Valto 125  -  22
Tempo 2-Valto 224  -  19
DES (D) 3-Valto 320  -  11
Valto 4-Excelsior (D) 520  -  17
Valto 5-KVS/Maritiem 718  -  8
Valto 8-IJsselvogels 512  -  14
Valto 9-KCC/SO natural 718  -  15
Tempo A2-Valto A118  -  21
Valto A2-ALO A113  -  28
HKV/Ons Eibernest A2-Valto A310  -  9
Valto B1-Achilles (Hg) B117  -  6
Valto B2-Twist B111  -  10
ALO B2-Valto B312  -  8
Valto C1-Fortuna/Delta Logistiek C16  -  12
DES (D) C2-Valto C37  -  11
Avanti/Flexcom C6-Valto C45  -  4
Fortuna/Delta Logistiek D3-Valto D26  -  8
Dijkvogels D2-Valto D32  -  4
Korbis E1-Valto E18  -  6 (0  -  0)
Valto E2-Achilles (Hg) E27  -  2 (3  -  2)
KVS/Maritiem E2-Valto E316  -  4
Phoenix E3-Valto E416  -  2 (4  -  1)
Valto E5-Excelsior (D) E610  -  0 (3  -  3)
ONDO (G) E10-Valto E710  -  8 (2  -  2)
WION F1-Valto F110  -  17 (2  -  5)
Excelsior (D) F1-Valto F213  -  2 (2  -  1)

Saturday 23 February 2019

WedstrijdUitslag 
ONDO (G) 4-Valto 68  -  11
ONDO (G) C3-Valto C418  -  2
KVS/Maritiem D2-Valto D45  -  2

Saturday 16 February 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Tilburg 126  -  16
Valto 2-SDO/BlijWerkt 221  -  19
Valto 3-PKC/SWKGroep 512  -  18
DES (D) 5-Valto 423  -  12
Paal Centraal 3-Valto 513  -  21
Meervogels/Física 5-Valto 916  -  15
Valto A1-Fortuna/Delta Logistiek A217  -  18
VEO A2-Valto A214  -  23
Valto A3-KVS/Maritiem A315  -  11
HKV/Ons Eibernest B1-Valto B115  -  10
Phoenix B1-Valto B27  -  14
Valto B3-DES (D) B26  -  14
ONDO (G) C1-Valto C17  -  12
Nikantes C1-Valto C27  -  9
Valto C3-Fortuna/Delta Logistiek C313  -  3
Valto C4-Avanti/Flexcom C63  -  4
KVS/Maritiem D1-Valto D110  -  6
Dijkvogels D1-Valto D27  -  5
Valto D3-ONDO (G) D56  -  5
Valto D4-KVS/Maritiem D23  -  4
Valto D5-ONDO (G) D62  -  7
Valto E1-Avanti/Flexcom E112  -  17 (6  -  3)
Valto E4-Avanti/Flexcom E54  -  6 (1  -  6)
Valto E5-Avanti/Flexcom E65  -  5
ONDO (G) E11-Valto E61  -  1 (3  -  6)
Excelsior (D) E7-Valto E79  -  16 (5  -  4)
Valto F1-KCR F121  -  1 (4  -  5)
Nieuwerkerk F3-Valto F29  -  5 (2  -  2)
Dijkvogels F2-Valto F311  -  5 (3  -  3)

Saturday 09 February 2019

WedstrijdUitslag 
Rapid 1-Valto 125  -  35
KVS/Maritiem 3-Valto 226  -  17
GKV/Enomics 3-Valto 315  -  12
Valto 4-OZC 211  -  16
DES (D) 6-Valto 613  -  13
ONDO (G) 7-Valto 714  -  10
Valto 8-WION 613  -  8
Avanti/Flexcom 6-Valto 915  -  10
KVS/Maritiem A1-Valto A133  -  21
Valto A2-KVS/Maritiem A224  -  12
Valto A3-Achilles (Hg) A414  -  13
Valto B1-ONDO (G) B112  -  15
Valto B2-Nieuwerkerk B27  -  1
KOAG B3-Valto B39  -  4
Nieuwerkerk C1-Valto C113  -  9
Valto C2-Olympia (S) C17  -  2
Valto C3-ALO C12  -  5
Oranje Wit (D) C4-Valto C48  -  4
Valto D1-Excelsior (D) D17  -  9
ODO D1-Valto D27  -  5
Valto D3-Avanti/Flexcom D411  -  2
Valto D4-Korbis D39  -  0
Valto D5-Nieuwerkerk D40  -  18
Valto E1-ODO E110  -  12
Valto E2-Refleks E310  -  3 (5  -  4)
HKV/Ons Eibernest E1-Valto E321  -  0 (1  -  2)
Avanti/Flexcom E6-Valto E58  -  6 (2  -  5)
Valto E6-Avanti/Flexcom E84  -  0 (4  -  2)
Meervogels/Física E4-Valto E72  -  9 (5  -  5)
Valto F2-Excelsior (D) F13  -  10 (4  -  4)
Die Haghe F2-Valto F319  -  4 (5  -  1)

Saturday 02 February 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-ONDO (M) 129  -  20
Valto 2-TOP/SolarCompleet 419  -  24
Valto 3-Nieuwerkerk 310  -  19
Avanti/Flexcom 4-Valto 416  -  9
Avanti/Flexcom 5-Valto 519  -  13
Valto 6-Paal Centraal 419  -  10
Valto 7-Meervogels/Física 710  -  8
Nieuwerkerk 9-Valto 89  -  13
Valto A1-Avanti/Flexcom A117  -  19
Avanti/Flexcom A2-Valto A230  -  13
Twist A3-Valto A35  -  14
Refleks B1-Valto B113  -  13
ONDO (G) B2-Valto B210  -  9
Valto B3-Achilles (Hg) B25  -  7
Valto C1-Oranje Wit (D) C19  -  9
Maassluis C2-Valto C23  -  12
Valto D1-Olympia (S) D113  -  4
Valto D2-OZC D15  -  4
Achilles (Hg) D3-Valto D45  -  4
Die Haghe D3-Valto D55  -  1
Phoenix E1-Valto E113  -  12
Meervogels/Física E2-Valto E28  -  7 (2  -  4)
Valto E3-ONDO (G) E76  -  6 (3  -  1)
Valto E4-DES (D) E18  -  9 (3  -  3)
Valto E6-Pernix E53  -  6 (3  -  3)
Valto E7-Excelsior (D) E711  -  2 (2  -  0)
Fortuna/Delta Logistiek F1-Valto F110  -  12 (3  -  2)
Valto F3-Excelsior (D) F410  -  13 (0  -  5)

Saturday 26 January 2019

WedstrijdUitslag 
Ten Donck 1-Valto 119  -  33
TOP (A) 2-Valto 226  -  17
KCR 3-Valto 319  -  12
Valto 4-KZ Danaïden 210  -  30
Valto 5-Weidevogels 410  -  19
Valto 6-Avanti/Flexcom 811  -  17
Valto 7-Dijkvogels 412  -  9
Die Haghe A1-Valto A129  -  11
Valto A2-Dijkvogels A110  -  16
Valto A3-Weidevogels A27  -  10
Valto B1-Fortuna/Delta Logistiek B216  -  11
Valto B2-WION B113  -  13
Valto B3-Avanti/Flexcom B57  -  5
Valto C1-KCC/SO natural C111  -  21
Vitesse (Ba) C2-Valto C26  -  12
't Capproen C1-Valto C34  -  5
Weidevogels C2-Valto C42  -  2
KCR D1-Valto D111  -  6
Valto D2-Fortuna/Delta Logistiek D316  -  9
Valto D3-DES (D) D225  -  5
Valto D4-Excelsior (D) D310  -  8
Weidevogels D2-Valto D55  -  9
Excelsior (D) E1-Valto E110  -  9
Futura E2-Valto E28  -  6 (4  -  6)
Valto E3-Weidevogels E12  -  10 (4  -  1)
Excelsior (D) E4-Valto E410  -  6 (2  -  3)
KIOS (N) E5-Valto E53  -  8 (2  -  6)
Valto E6-Nieuwerkerk E105  -  2 (2  -  4)
Valto E7-Maassluis E64  -  11 (2  -  5)
Valto F1-Nieuwerkerk F17  -  10 (5  -  4)
KOAG F1-Valto F23  -  1 (5  -  3)
Valto F3-Meervogels/Física F317  -  6 (3  -  2)

Saturday 19 January 2019

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Roda 133  -  29
Valto 2-KCC/SO natural 419  -  24
Valto 3-Rust Roest 314  -  23
Atlas 2-Valto 414  -  15
ODO 4-Valto 520  -  17
Fortuna/Delta Logistiek 6-Valto 610  -  9
Valto 7-Weidevogels 58  -  10
Valto 8-VEO 610  -  16
Valto 9-Achilles (Hg) 714  -  11
Valto A1-PKC/SWKGroep A222  -  20
Maassluis A2-Valto A215  -  11
Avanti/Flexcom B3-Valto B27  -  12
KCC/SO natural B3-Valto B35  -  4
Valto C2-Die Haghe C29  -  1
Valto C3-KCR C27  -  3
Valto C4-RWA C24  -  8
Korbis D1-Valto D1
Nikantes D1-Valto D31  -  21
Valto D5-Excelsior (D) D44  -  9
Valto E1-Nieuwerkerk E28  -  4
Valto E2-Phoenix E413  -  0 (3  -  5)
Die Haghe E2-Valto E35  -  9 (4  -  2)
Valto E4-Nexus E14  -  13 (0  -  1)
Valto E5-Meervogels/Física E57  -  9 (1  -  4)
DES (D) E2-Valto E63  -  5 (3  -  2)
Dubbel Zes E3-Valto E72  -  7 (0  -  1)
RWA F1-Valto F16  -  17 (4  -  4)
Valto F2-Die Haghe F14  -  28 (0  -  4)
GKV (H) F1-Valto F33  -  11 (3  -  1)

Saturday 12 January 2019

WedstrijdUitslag 
Excelsior (D) 1-Valto 116  -  28
Excelsior (D) 2-Valto 227  -  22
KOAG 3-Valto 316  -  16
Valto 5-Excelsior (D) 611  -  11
Valto 6-Excelsior (D) 85  -  10
KOAG 5-Valto 914  -  18
Nieuwerkerk A1-Valto A118  -  15
Valto A2-Phoenix A117  -  14
Valto A3-WION A215  -  12
Valto B1-KVS/Maritiem B114  -  8
Valto B2-Fortuna/Delta Logistiek B36  -  9
Valto B3-ODO B24  -  7
Valto C1-Maassluis C112  -  16
Avanti/Flexcom C2-Valto C28  -  5
Trekvogels C1-Valto C48  -  5
Valto D1-Vitesse (Ba) D211  -  4
Valto D3-Fortuna/Delta Logistiek D59  -  4
Valto D4-ONDO (G) D36  -  6
Avanti/Flexcom D5-Valto D55  -  2
Valto E1-Phoenix E111 (3)  -  8 (4)
Valto E2-Meervogels/Física E26 (4)  -  10 (5)
Valto E3-Excelsior (D) E59 (2)  -  5 (4)
Dijkvogels E3-Valto E49  -  6
HKV/Ons Eibernest E3-Valto E55 (2)  -  5 (3)
Valto E6-Die Haghe E38 (3)  -  1 (2)
Valto E7-Avanti/Flexcom E715 (5)  -  6 (4)
Valto F1-ODO F16 (8)  -  4 (2)
Valto F3-Dijkvogels F28 (2)  -  19 (2)

Tuesday 08 January 2019

WedstrijdUitslag 
oefenSporting Delta 1-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 05 January 2019

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-Tweemaal Zes 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-Tweemaal Zes 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenSporting Delta A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-KCC B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Valto C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Fortuna/Delta Logistiek E5-Valto E24  -  6

Saturday 22 December 2018

WedstrijdUitslag 
Meervogels/Física 7-Valto 79  -  21
Nexus 4-Valto 810  -  6
Fortuna/Delta Logistiek C3-Valto C36  -  7
Olympia (S) D1-Valto D18  -  11
Korbis D3-Valto D43  -  8
ONDO (G) E7-Valto E314  -  4
DES (D) E1-Valto E412  -  11
KVS/Maritiem E5-Valto E512  -  4
Valto F2-ODO F24  -  8
Valto F3-ONDO (G) F32  -  14

Saturday 15 December 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 1-ZKV (Za) 125  -  16
Valto 2-Tempo 215  -  22
Valto 3-DES (D) 314  -  18
Excelsior (D) 5-Valto 419  -  19
KVS/Maritiem 7-Valto 520  -  21
Valto 6-ONDO (G) 410  -  11
Valto 7-DES (D) 713  -  7
IJsselvogels 5-Valto 814  -  9
KCC/SO natural 7-Valto 911  -  8
Valto A1-Tempo A214  -  12
ALO A1-Valto A223  -  15
Valto A3-HKV/Ons Eibernest A216  -  9
Achilles (Hg) B1-Valto B19  -  12
Twist B1-Valto B215  -  9
Valto B3-ALO B23  -  13
Fortuna/Delta Logistiek C1-Valto C117  -  10
Valto C3-DES (D) C29  -  2
Excelsior (D) D1-Valto D16  -  5
Valto D2-Phoenix D17  -  5
Valto D3-Dijkvogels D27  -  8
Futura D2-Valto D43  -  7
Valto E1-Korbis E112  -  5
Achilles (Hg) E2-Valto E26  -  4
Valto E3-KVS/Maritiem E23  -  12
Valto E4-Phoenix E311  -  5
Excelsior (D) E6-Valto E52  -  7
Pernix E5-Valto E64  -  10
Valto E7-ONDO (G) E1010  -  10
Valto F1-WION F127  -  5
ODO F2-Valto F28  -  2
ONDO (G) F3-Valto F39  -  5

Saturday 08 December 2018

WedstrijdUitslag 
Tilburg 1-Valto 118  -  26
SDO/BlijWerkt 2-Valto 223  -  16
PKC/SWKGroep 5-Valto 330  -  14
Valto 4-DES (D) 514  -  19
Valto 5-Paal Centraal 315  -  11
DES (D) 7-Valto 711  -  13
Valto 8-Nieuwerkerk 919  -  10
Valto 9-Meervogels/Física 58  -  15
Fortuna/Delta Logistiek A2-Valto A119  -  21
Valto A2-VEO A226  -  6
KVS/Maritiem A3-Valto A311  -  19
Valto B1-HKV/Ons Eibernest B113  -  11
Valto B2-Phoenix B117  -  5
DES (D) B2-Valto B38  -  8
Valto C1-ONDO (G) C15  -  13
Valto C2-Nikantes C112  -  4
Valto C3-Avanti/Flexcom C33  -  2
Valto C4-ONDO (G) C37  -  9
Valto D1-KVS/Maritiem D112  -  7
Valto D2-Dijkvogels D113  -  6
ONDO (G) D5-Valto D34  -  7
ONDO (G) D6-Valto D56  -  3
Avanti/Flexcom E1-Valto E17  -  15
Avanti/Flexcom E5-Valto E425  -  3
Valto E5-KVS/Maritiem E58  -  9
Valto E6-ONDO (G) E114  -  2
Avanti/Flexcom E7-Valto E72  -  18
KCR F1-Valto F12  -  25
Valto F2-Nieuwerkerk F34  -  8

Saturday 01 December 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Rapid 139  -  15
Valto 2-KVS/Maritiem 318  -  18
Valto 3-GKV/Enomics 317  -  22
OZC 2-Valto 415  -  10
Valto 6-DES (D) 68  -  17
Valto 7-ONDO (G) 714  -  19
WION 6-Valto 89  -  16
Valto 9-Avanti/Flexcom 66  -  9
Valto A1-KVS/Maritiem A113  -  27
KVS/Maritiem A2-Valto A215  -  8
Achilles (Hg) A4-Valto A37  -  15
ONDO (G) B1-Valto B116  -  14
Nieuwerkerk B2-Valto B26  -  8
Valto B3-KOAG B31  -  11
Valto C1-Nieuwerkerk C111  -  9
Olympia (S) C1-Valto C23  -  11
Avanti/Flexcom C3-Valto C36  -  5
Valto C4-Oranje Wit (D) C44  -  9
Valto D1-KCR D18  -  12
Valto D2-ODO D14  -  12
Avanti/Flexcom D4-Valto D33  -  12
Nieuwerkerk D4-Valto D59  -  1
ODO E1-Valto E110  -  11
Refleks E3-Valto E27  -  6
Valto E3-HKV/Ons Eibernest E10  -  15
Avanti/Flexcom E8-Valto E65  -  7
Valto E7-Meervogels/Física E45  -  8

Saturday 24 November 2018

WedstrijdUitslag 
ONDO (M) 1-Valto 121  -  24
TOP/SolarCompleet 4-Valto 225  -  24
Nieuwerkerk 3-Valto 332  -  17
Valto 4-Avanti/Flexcom 416  -  15
Valto 5-Avanti/Flexcom 516  -  10
Paal Centraal 4-Valto 68  -  9
Avanti/Flexcom 10-Valto 76  -  6
NIO 5-Valto 815  -  15
Avanti/Flexcom A1-Valto A116  -  14
Valto A2-Avanti/Flexcom A215  -  15
Valto A3-Twist A320  -  3
Valto B1-Refleks B123  -  12
Valto B2-ONDO (G) B27  -  8
Achilles (Hg) B2-Valto B39  -  9
Oranje Wit (D) C1-Valto C19  -  16
Valto C2-Maassluis C215  -  4
KCR C2-Valto C35  -  6
OZC D1-Valto D210  -  2
Valto D4-Achilles (Hg) D37  -  2
Valto D5-Die Haghe D33  -  10
Maassluis E6-Valto E717  -  5
Valto F1-Fortuna/Delta Logistiek F115  -  13
Valto F2-Korbis F28  -  10
Excelsior (D) F4-Valto F39  -  7

Saturday 17 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenValto-KangoeroesVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 1-KVA 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-KVA 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3-Avanti 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4-Avanti 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5-Avanti 6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 6-Avanti 9Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 7-Avanti 10Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1-KVA A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-Avanti A3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3-Avanti A4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Velocitas B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Avanti B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B3-Avanti B4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-De Meervogels C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2-Avanti C2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C3-Avanti C3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C4-Avanti C6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1-Avanti D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2-De Meervogels D2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3-Avanti D3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4-Avanti D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5-Avanti D5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1-De Meervogels F2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 13 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenOranje Wit 1-Valto 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenOranje Wit 2-Valto 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 10 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenValto-Kangoeroe-instuifVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 1-AVO 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-AVO 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 9-Odo 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2-ONDO A2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Tempo B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2-Tempo B2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C en B-clinicVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1-Tempo C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2-Dijkvogels C1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D-clinicVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1-Avanti E1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2-Avanti E2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E3-Avanti E3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4-Avanti E4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E5-Avanti E6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6-Avanti E7Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E7-Avanti E8Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2-ONDO F2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F3-Avanti F2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Friday 09 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenValto A1-indien doorVan oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 07 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenDe Meervogels A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 05 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenDie Haghe A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 03 November 2018

WedstrijdUitslag 
oefenHKV/OE A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1-Die Haghe B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 29 October 2018

WedstrijdUitslag 
oefenMaassluis D1-Valto D1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 27 October 2018

WedstrijdUitslag 
Oranje Wit (D) 1-Valto 119  -  18
PKC/SWKGroep 4-Valto 223  -  27
WION 2-Valto 315  -  11
Valto 4-Dijkvogels 211  -  11
Valto 5-KVS/Maritiem 79  -  8
Maassluis 4-Valto 615  -  10
Achilles (Hg) A1-Valto A113  -  8
Refleks A1-Valto A218  -  10
Fortuna/Delta Logistiek C1-Valto C113  -  7

Saturday 20 October 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Nieuwerkerk 119  -  22
Valto 2-TOP (A) 321  -  11
Valto 3-Vitesse (Ba) 210  -  22
ONDO (G) 3-Valto 413  -  9
Valto 5-Futura 315  -  13
Tempo A1-Valto A117  -  16
Dijkvogels A1-Valto A214  -  13
DES (D) A2-Valto A313  -  11
oefenValto B2-ALO B1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Achilles (Hg) C1-Valto C17  -  10
Valto C4-Gemini C24  -  5
oefenValto D1-3-Valto D1-3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenAchilles D3-Valto D4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto D5-Avanti/Flexcom D54  -  5
oefenValto E1-7-Valto E1-7Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1-3-Valto F1-3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 17 October 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 4-ODO 318  -  18

Saturday 13 October 2018

WedstrijdUitslag 
Vriendenschaar (H) 1-Valto 121  -  14
Rust Roest 2-Valto 213  -  15
Vriendenschaar (H) 2-Valto 319  -  11
Valto 4-Weidevogels 47  -  12
Maassluis 4-Valto 5
Valto 6-Maassluis 46  -  6
Weidevogels 5-Valto 78  -  8
Valto 8-Fortuna/Delta Logistiek 612  -  15
Valto A1-Die Haghe A16  -  15
Valto A2-DES (D) A111  -  5
Meervogels/Física A3-Valto A312  -  6
Dijkvogels B1-Valto B110  -  18
Phoenix B1-Valto B29  -  10
Valto B3-Avanti/Flexcom B48  -  7
Valto C1-Die Haghe C18  -  14
Avanti/Flexcom C2-Valto C28  -  11
VEO C2-Valto C37  -  6
LYNX C1-Valto C410  -  3
Valto D1-Excelsior (D) D16  -  4
Valto D2-Excelsior (D) D29  -  4
Valto D3-Dijkvogels D26  -  4
Avanti/Flexcom D4-Valto D43  -  6
Dubbel Zes D2-Valto D52  -  12
ONDO (G) E5-Valto E18  -  9
Valto E2-Olympia (S) E14  -  6
Valto E3-Meervogels/Física E35  -  12
Valto E4-Fortuna/Delta Logistiek E50  -  9
Avanti/Flexcom E6-Valto E57  -  0
Avanti/Flexcom E7-Valto E613  -  2
Valto E7-Fortuna/Delta Logistiek E66  -  11
Valto F1-ONDO (G) F18  -  5
ODO F1-Valto F214  -  2
Excelsior (D) F3-Valto F39  -  7

Saturday 06 October 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Swift (M) 112  -  23
Valto 2-Swift (M) 213  -  14
Valto 3-Avanti/Flexcom 414  -  27
Excelsior (D) 4-Valto 411  -  10
Valto 5-Paal Centraal 313  -  8
VEO 6-Valto 67  -  9
Valto 7-KVS/Maritiem 89  -  7
ONDO (G) 4-Valto 811  -  9
Valto A1-KVS/Maritiem A111  -  19
Valto A2-Excelsior (D) A18  -  20
Valto A3-DES (D) A23  -  11
Valto B1-Nieuwerkerk B118  -  9
Valto B2-Fortuna/Delta Logistiek B32  -  9
Achilles (Hg) B2-Valto B36  -  14
Valto C1-Groen Geel C112  -  13
Valto C2-KOAG C29  -  1
Valto C3-ALO C19  -  7
Meervogels/Física D1-Valto D18  -  5
ONDO (G) D2-Valto D24  -  8
ONDO (G) D5-Valto D35  -  6
Valto D4-Excelsior (D) D411  -  0
Valto D5-ONDO (G) D60  -  2
Valto E1-Phoenix E117  -  20
ONDO (G) E2-Valto E27  -  8
Excelsior (D) E3-Valto E320  -  1
Phoenix E4-Valto E49  -  2
Valto E5-ONDO (G) E92  -  0
Valto E6-Excelsior (D) E70  -  6
Nieuwerkerk E10-Valto E71  -  3
Dijkvogels F1-Valto F14  -  6
Valto F2-Fortuna/Delta Logistiek F14  -  23
Valto F3-ONDO (G) F515  -  9

Saturday 29 September 2018

WedstrijdUitslag 
HKC (Ha) 1-Valto 124  -  20
HKC (Ha) 2-Valto 211  -  23
Weidevogels 3-Valto 317  -  13
ODO 4-Valto 515  -  14
DES (D) 6-Valto 67  -  7
Valto 7-Dijkvogels 48  -  6
Valto 8-Excelsior (D) 914  -  20
Vitesse (Ba) A1-Valto A122  -  7
Maassluis A2-Valto A215  -  10
Phoenix A3-Valto A37  -  6
KVS/Maritiem B1-Valto B114  -  16
Valto B2-ONDO (G) B27  -  8
Dijkvogels B2-Valto B320  -  1
KZ/Thermo4U C1-Valto C15  -  2
Valto C2-Olympia (S) C19  -  2
Avanti/Flexcom C3-Valto C33  -  4
Phoenix C3-Valto C46  -  3
Valto D1-Fortuna/Delta Logistiek D24  -  4
Valto D2-DES (D) D17  -  5
ODO D2-Valto D33  -  10
ONDO (G) D3-Valto D410  -  6
Valto D5-Avanti/Flexcom D52  -  11
Valto E1-Achilles (Hg) E112  -  10
Valto E2-Excelsior (D) E24  -  10
ONDO (G) E7-Valto E34  -  1
Avanti/Flexcom E3-Valto E47  -  6
ODO E5-Valto E57  -  2
Valto E6-ONDO (G) E102  -  7
Valto E7-Excelsior (D) E63  -  7
Excelsior (D) F1-Valto F17  -  7
IJsselvogels F1-Valto F219  -  8
Valto F3-Fortuna/Delta Logistiek F66  -  2

Tuesday 25 September 2018

WedstrijdUitslag 
Refleks 4-Valto 520  -  10

Saturday 22 September 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 1-GKV/Enomics 116  -  14
Valto 2-Tilburg 219  -  10
Valto 3-KOAG 38  -  22
KVS/Maritiem 5-Valto 415  -  14
Valto 6-DES (D) 68  -  10
Dijkvogels 4-Valto 75  -  8
Excelsior (D) 9-Valto 816  -  10
Valto A1-Meervogels/Física A19  -  7
Valto A2-Weidevogels A215  -  11
Valto A3-Phoenix A38  -  12
Valto B1-KVS/Maritiem B120  -  10
ONDO (G) B2-Valto B28  -  10
Valto C1-TOP/SolarCompleet C15  -  15
Olympia (S) C1-Valto C22  -  8
Valto C3-Avanti/Flexcom C36  -  5
Valto C4-Nieuwerkerk C43  -  4
Fortuna/Delta Logistiek D2-Valto D11  -  8
DES (D) D1-Valto D23  -  8
Valto D3-ODO D26  -  2
Valto D4-ONDO (G) D38  -  3
Avanti/Flexcom D5-Valto D54  -  1
Achilles (Hg) E1-Valto E111  -  12
Excelsior (D) E2-Valto E219  -  1
Valto E3-ONDO (G) E74  -  7
Valto E4-Avanti/Flexcom E32  -  9
Valto E5-ODO E54  -  12
ONDO (G) E10-Valto E68  -  0
Excelsior (D) E6-Valto E72  -  4
Valto F1-Excelsior (D) F116  -  6
Valto F2-IJsselvogels F15  -  17
Fortuna/Delta Logistiek F6-Valto F34  -  9

Saturday 15 September 2018

WedstrijdUitslag 
Merwede/Multiplaat 1-Valto 113  -  9
Merwede/Multiplaat 2-Valto 217  -  21
DES (D) 4-Valto 316  -  15
Valto 4-Achilles (Hg) 522  -  8
Valto 5-Excelsior (D) 67  -  16
Valto 7-Weidevogels 57  -  4
Fortuna/Delta Logistiek 6-Valto 815  -  7
Kinderdijk A1-Valto A117  -  15
ODO A1-Valto A211  -  12
Valto A3-De Meervogels/Fisica A314  -  12
Valto B1-Dijkvogels B116  -  7
Valto B2-Phoenix B115  -  4
Avanti/Flexcom B4-Valto B35  -  6
Tempo C1-Valto C18  -  7
Valto C2-Avanti/Flexcom C29  -  4
Valto C3-VEO C25  -  9
Twist C2-Valto C43  -  5
Excelsior (D) D1-Valto D111  -  9
Excelsior (D) D2-Valto D25  -  6
Dijkvogels D2-Valto D33  -  5
Valto D4-Avanti/Flexcom D42  -  2
Valto D5-Dubbel Zes D24  -  1
Valto E1-ONDO (G) E510  -  5
Olympia (S) E1-Valto E212  -  5
De Meervogels/Fisica E3-Valto E37  -  2
Fortuna/Delta Logistiek E5-Valto E415  -  0
Valto E5-Avanti/Flexcom E61  -  6
Valto E6-Avanti/Flexcom E73  -  3
Fortuna/Delta Logistiek E6-Valto E710  -  1
ONDO (G) F1-Valto F18  -  14
Valto F2-ODO F12  -  20
Valto F3-Excelsior (D) F32  -  7

Wednesday 12 September 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 2-PKC/SWKGroep 416  -  9

Saturday 08 September 2018

WedstrijdUitslag 
Valto 1-Oranje Wit (D) 114  -  19
Valto 3-WION 210  -  15
Dijkvogels 2-Valto 412  -  19
KVS/Maritiem 7-Valto 511  -  18
Valto 6-VEO 615  -  5
KVS/Maritiem 8-Valto 78  -  12
Valto 8-ONDO (G) 44  -  11
Valto A1-Achilles (Hg) A17  -  21
Valto A2-Refleks A15  -  15
Nieuwerkerk B1-Valto B16  -  15
Fortuna/Delta Logistiek B3-Valto B210  -  10
Valto B3-Achilles (Hg) B26  -  5
Valto C1-Fortuna/Delta Logistiek C19  -  18
KOAG C2-Valto C21  -  8
ALO C1-Valto C35  -  6
Valto C4-ONDO (G) C35  -  11
Valto D1-De Meervogels/Fisica D113  -  8
Valto D2-ONDO (G) D27  -  3
Valto D3-ONDO (G) D59  -  2
Excelsior (D) D4-Valto D43  -  11
ONDO (G) D6-Valto D54  -  2
Phoenix E1-Valto E114  -  13
Valto E2-ONDO (G) E23  -  7
Valto E3-Excelsior (D) E32  -  9
Valto E4-Phoenix E41  -  16
ONDO (G) E9-Valto E51  -  0
Excelsior (D) E7-Valto E60  -  0
Valto E7-Nieuwerkerk E1010  -  0
Valto F1-Dijkvogels F113  -  4
Fortuna/Delta Logistiek F1-Valto F24  -  2
ONDO (G) F5-Valto F32  -  6

Saturday 01 September 2018

WedstrijdUitslag 
oefenValto 1-Die Haghe 1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2-Die Haghe 2Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis 3-Valto 3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis 4-Valto 4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5-ODO 5Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDe Meervogels 8-Valto 7Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 8-ODO 6Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenSKF A1-Valto A1Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenHKV/Ons Eibernest e.a.-Valto A2 + A3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenHKV/Ons Eibernest e.a.-Valto B1 t/m C4Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenHKV/Ons Eibernest e.a.-Valto A2 t/m F3Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen