Uitslagen

Saturday 21 November 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenKANGOEROE-INSTUIF - Valto Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 14 November 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - Sporting Trigon 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - Meervogels 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3 - Sporting Trigon 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4 - Achilles 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5 - Avanti 6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 7 - Avanti 10 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKVS A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - Avanti A3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3 - Avanti A4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Avanti B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B3 - Avanti B4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B4 - Avanti B5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Maassluis C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2 - Avanti C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C3 - Avanti C3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C4 - Avanti C5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Avanti D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2 - ONDO D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3 - Avanti D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Avanti D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5 - Avanti D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D6 - Avanti D5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1 - Tempo E1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 12 November 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenFiks 1 - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenFiks 2 - Valto 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 07 November 2020

Wedstrijd Uitslag  
Achilles 1 - Valto 1
Achilles 2 - Valto 2
Achilles 3 - Valto 3
Avanti C1 - Valto C1

Saturday 31 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto A1 - De Meervogels A2
Avanti B1 - Valto B1
Valto B1 - Valto A2
oefenValto B3 - Valto C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B4 - Valto C3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Valto B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1/2 mix - Valto D1/2 mix Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3 - Valto D5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Valto D6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1 - Valto E2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2 - Valto E3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E3 - Valto E1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4 - Valto E5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E5 - Valto E6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6 - Valto E4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1 - Valto F2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2 - Valto F3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F3 - Valto F1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 24 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - HKC (Ha) 1
Valto 2 - KCR 2
Refleks 5 - Valto 3
Refleks 4 - Valto 4
Achilles (Hg) 6 - Valto 5
KZ Danaïden A1 - Valto A1
Valto A2 - Refleks A2
Valto B1 - Nieuwerkerk B1
Fortuna/Delta Logistiek C1 - Valto C1
Valto D3 - Korbis D2

Tuesday 20 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto A2 - Madjoe A1

Saturday 17 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
DOS (W) 1 - Valto 1
KCC/CK Kozijnen 3 - Valto 2
Valto 3 - TOP/LITTA 5
Valto 4 - DES (D) 4
Valto 5 - De Meervogels 4
Paal Centraal 4 - Valto 8
Valto A1 - Phoenix A1
DES (D) A1 - Valto A2
KCC/CK Kozijnen B1 - Valto B1
Valto C1 - ONDO (G) C1
Valto C4 - DES (D) C2

Monday 12 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 9 - Fortuna/Delta Logistiek 8 12 - 11

Saturday 10 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Oranje Wit (D) 1 19  -  16
Valto 2 - Oranje Wit (D) 2 13  -  21
Madjoe 3 - Valto 3 5  -  8
KVS/Maritiem 5 - Valto 4 11  -  12
VEO 4 - Valto 5 18  -  6
Valto 6 - Fortuna/Delta Logistiek 7 7  -  6
Weidevogels 6 - Valto 7 11  -  7
Valto 8 - Paal Centraal 4 12  -  13
Trekvogels 2 - Valto 9 7  -  17
Avanti/Post Makelaardij A2 - Valto A1 11  -  17
Valto A3 - Twist A2 9  -  10
Valto B1 - DeetosSnel B1 10  -  13
Korbis B2 - Valto B2 11  -  7
Valto B3 - KVS/Maritiem B2 7  -  4
Dijkvogels B2 - Valto B4 14  -  2
Tempo C1 - Valto C1 10  -  6
Valto C2 - Fortuna/Delta Logistiek C3 8  -  5
HKV/Ons Eibernest C1 - Valto C3 5  -  8
't Capproen C1 - Valto C4 5  -  1
Dunas C1 - Valto C5 17  -  2
Valto D1 - Maassluis D1 8  -  1
ONDO (G) D3 - Valto D2 11  -  4
Achilles (Hg) D2 - Valto D4 16  -  3
Valto D5 - Excelsior (D) D4 10  -  0
Valto D6 - Avanti/Post Makelaardij D5 3  -  3
KVS/Maritiem E1 - Valto E1 13  -  5
Valto E2 - Thor (R) E1 11  -  3
Valto E3 - Achilles (Hg) E2 11  -  10
De Meervogels E1 - Valto E4 19  -  5
Maassluis E5 - Valto E5 3  -  2 (4  -  2)
Valto E6 - KVS/Maritiem E6 0  -  11
Valto F1 - ONDO (G) F1 6  -  12 (5  -  6)
ONDO (G) F2 - Valto F2 22  -  3 (5  -  5)

Thursday 08 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto F1 - Olympia (S) F1 3  -  3 (4  -  4)

Tuesday 06 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto B1 - Albatros B1 15  -  27

Saturday 03 October 2020

Wedstrijd Uitslag  
ONDO (M) 1 - Valto 1 16 - 19
DeetosSnel 3 - Valto 2 19 - 13
Valto 3 - Velocitas 4 17 - 16
Valto 4 - Velocitas 3 15 - 14
Excelsior (D) 6 - Valto 5 15 - 16
Achilles (Hg) 7 - Valto 6 14 - 7
Valto 7 - GKV (H) 3 11 - 8
Valto 8 - Phoenix 5 4 - 10
Fortuna/Delta Logistiek 8 - Valto 9 14 - 14
Valto A1 - Refleks A1 12 - 10
Dunas A1 - Valto A2 12 - 12
Nexus A1 - Valto A3 12 - 13
ONDO (G) B1 - Valto B1 12 - 12
Valto B2 - Gemini B1 18 - 8
Valto B3 - Avanti/Post Makelaardij B3 4 - 5
NIO B1 - Valto B4 8 - 7
GG/IJskoud de Beste C1 - Valto C1 6 - 5
Valto C2 - Nieuwerkerk C2 2 - 2
Fortuna/Delta Logistiek C4 - Valto C3 2 - 6
VEO C2 - Valto C5 9 - 4
Valto D1 - Korbis D1 12 - 4
Valto D2 - ALO D1 6 - 11
Valto D3 - Avanti/Post Makelaardij D4 1 - 5
Excelsior (D) D3 - Valto D4 16 - 2
ONDO (G) D6 - Valto D5 0 - 2
Valto D6 - ONDO (G) D4 2 - 6
Valto E1 - Nieuwerkerk E1 5 - 22
ONDO (G) E4 - Valto E2 7 - 7
ONDO (G) E7 - Valto E3 6 - 7
Valto E4 - RWA E1 1 - 11
ZKV (Zu) E1 - Valto E5 2 - 1
Valto E6 - ONDO (G) E10 3 - 6
Fortuna/Delta Logistiek F2 - Valto F1 5 - 6
Valto F2 - KCC/CK Kozijnen F2 5 - 11

Monday 28 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto B2 - Korbis B2 14 - 8

Saturday 26 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Excelsior (D) 1 12 - 13
Valto 2 - Fortuna/Delta Logistiek 3 14 - 12
Atlantis 3 - Valto 3 17 - 17
De Meervogels 3 - Valto 4 20 - 10
Valto 5 - KVS/Maritiem 6 13 - 7
Valto 6 - Maassluis 5 8 - 11
ODO 5 - Valto 7 20 - 11
ONDO (G) 6 - Valto 8 15 - 6
Valto 9 - Nexus 3 13 - 15
Velocitas A1 - Valto A1 13 - 16
Valto A2 - Fortuna/Delta Logistiek A3 16 - 14
Valto A3 - De Meervogels A3 14 - 8
Phoenix B1 - Valto B2 12 - 8
Fortuna/Delta Logistiek B4 - Valto B3 14 - 11
Valto B4 - Excelsior (D) B2 7 - 6
Valto C1 - Die Haghe C1 9 - 9
RWA C2 - Valto C2 5 - 4
Valto C3 - ALO C1 2 - 5
Twist C2 - Valto C4 5 - 3
Valto C5 - Nieuwerkerk C3 5 - 10
KVS/Maritiem D1 - Valto D1 10 - 13
Excelsior (D) D2 - Valto D2 12 - 0
HKV/Ons Eibernest D1 - Valto D3 14 - 2
Valto D4 - KVS/Maritiem D3 2 - 8
Valto D5 - Dunas D4 5 - 2
De Meervogels D3 - Valto D6 2 - 14
Korbis E1 - Valto E1 13 - 11
Valto E2 - Maassluis E2 5 - 3
Valto E3 - KVS/Maritiem E4 7 - 4
Dijkvogels E2 - Valto E4 9 - 7
Valto E5 - RWA E4 1 - 8
ALO E3 - Valto E6 4 - 5
Maassluis F1 - Valto F2 15 - 1

Wednesday 23 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
Maassluis 5 - Valto 6 12  -  11

Saturday 19 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
Vriendenschaar (H) 1 - Valto 1 17  -  15
Nieuwerkerk 3 - Valto 2 18  -  13
Valto 3 - KZ Danaïden 4 13  -  10
Valto 4 - Excelsior (D) 5 6  -  11
Valto 5 - Fortuna/Delta Logistiek 5 6  -  18
Fortuna/Delta Logistiek 7 - Valto 6 13  -  8
Valto 7 - Weidevogels 6 7  -  13
Valto 9 - Trekvogels 2 22  -  6
Valto A1 - De Meervogels A2
ALO A2 - Valto A2 15  -  17
Twist A2 - Valto A3 12  -  15
PKC/Vertom B1 - Valto B1 27  -  4
KVS/Maritiem B2 - Valto B3 6  -  5
Valto B4 - Dijkvogels B2 4  -  12
Valto C1 - KZ/Thermo4U C1 4  -  11
Fortuna/Delta Logistiek C3 - Valto C2 5  -  6
Valto C3 - HKV/Ons Eibernest C1 8  -  5
Valto C4 - 't Capproen C1 3  -  6
Valto C5 - Dunas C1 3  -  12
Maassluis D1 - Valto D1 9  -  13
Valto D2 - ONDO (G) D3 0  -  10
Korbis D2 - Valto D3 7  -  6
Valto D4 - Achilles (Hg) D2 0  -  11
Excelsior (D) D4 - Valto D5 2  -  9
Avanti/Post Makelaardij D5 - Valto D6 3  -  0
Valto E1 - KVS/Maritiem E1 7  -  14 (5  -  5)
Thor (R) E1 - Valto E2 3  -  8 (4  -  5)
Achilles (Hg) E2 - Valto E3 9  -  6 (0  -  0)
Valto E4 - De Meervogels E1 4  -  20
Valto E5 - Maassluis E5 0  -  3 (2  -  3)
KVS/Maritiem E6 - Valto E6 3  -  5 (1  -  2)
ONDO (G) F1 - Valto F1 10  -  4 (3  -  4)
Valto F2 - ONDO (G) F2 4  -  20 (2  -  1)

Thursday 17 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
Nieuwerkerk C2 - Valto C2 4  -  3

Tuesday 15 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
ODO 3 - Valto 4 16 - 12

Saturday 12 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - SDO/Fiable 1 13 - 23
Valto 2 - SDO/Fiable 2 16 - 12
SDO/Fiable 4 - Valto 3 9 - 17
ONDO (G) 3 - Valto 5 11 - 11
Valto 6 - Achilles (Hg) 7 10 - 8
GKV (H) 3 - Valto 7 13 - 16
Phoenix 5 - Valto 8 17 - 9
Valto 9 - Fortuna/Delta Logistiek 8
VEO A1 - Valto A1 14 - 24
Valto A2 - Dijkvogels A1 10 - 14
Valto A3 - Nexus A1 8 - 6
Valto B1 - Fortis B1 11 - 14
Gemini B1 - Valto B2 8 - 12
Avanti/Post Makelaardij B3 - Valto B3 6 - 4
Valto B4 - NIO B1 6 - 4
TOP/SolarCompleet C1 - Valto C1 10 - 13
Valto C3 - Fortuna/Delta Logistiek C4 8 - 0
DES (D) C2 - Valto C4 8 - 10
Valto C5 - VEO C2 0 - 10
Korbis D1 - Valto D1 4 - 9
ALO D1 - Valto D2 12 - 7
Avanti/Post Makelaardij D4 - Valto D3 5 - 5
Valto D4 - Excelsior (D) D3 2 - 13
Valto D5 - ONDO (G) D6 2 - 7
ONDO (G) D4 - Valto D6 10 - 3
Nieuwerkerk E1 - Valto E1 25 - 4
Valto E2 - ONDO (G) E4 6 - 5
Valto E3 - ONDO (G) E7 3 - 1
RWA E1 - Valto E4 23 - 4
Valto E5 - ZKV (Zu) E1 0 - 7
ONDO (G) E10 - Valto E6 3 - 5
Valto F1 - Fortuna/Delta Logistiek F2 7 - 11
KCC/CK Kozijnen F2 - Valto F2 11 - 3

Saturday 05 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
HKC (Ha) 1 - Valto 1 23 - 15
KCR 2 - Valto 2 12 - 18
Valto 3 - Refleks 5 13 - 11
Valto 4 - Refleks 4 15 - 11
Valto 5 - Achilles (Hg) 6 19 - 6
Valto 7 - ODO 5 8 - 16
Valto 8 - ONDO (G) 6 10 - 7
Nexus 3 - Valto 9 5 - 8
Valto A1 - KZ Danaïden A1 22 - 8
Refleks A2 - Valto A2 8 - 6
De Meervogels A3 - Valto A3 7 - 16
Nieuwerkerk B1 - Valto B1 11 - 10
Valto B2 - Phoenix B1 13 - 4
Valto B3 - Fortuna/Delta Logistiek B4 10 - 7
Excelsior (D) B2 - Valto B4 3 - 9
Valto C1 - Fortuna/Delta Logistiek C1 5 - 22
Valto C2 - RWA C2 12 - 6
ALO C1 - Valto C3 10 - 3
Valto C4 - Twist C2 1 - 9
Nieuwerkerk C3 - Valto C5 8 - 1
Valto D1 - KVS/Maritiem D1 5 - 13
Valto D2 - Excelsior (D) D2 0 - 8
Valto D3 - HKV/Ons Eibernest D1 3 - 6
KVS/Maritiem D3 - Valto D4 4 - 6
Dunas D4 - Valto D5 1 - 7
Valto D6 - De Meervogels D3 6 - 0
Valto E1 - Korbis E1 2 - 20
Maassluis E2 - Valto E2 4 - 4
KVS/Maritiem E4 - Valto E3 6 - 6
Valto E4 - Dijkvogels E2 2 - 9
RWA E4 - Valto E5 2 - 2
Valto E6 - ALO E3 1 - 6
Olympia (S) F1 - Valto F1 3 - 10
Valto F2 - Maassluis F1 2 - 13

Wednesday 02 September 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto C1 - Maassluis C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 31 August 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto C1 - Sporting Delta C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 29 August 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenExcelsior D1 - Achilles D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior D1 - Dijkvogels D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDijkvogels D1 - Excelsior D1 0 - 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDijkvogels D2 - Excelsior D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDES D1 - Excelsior D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKVS 1 - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKVS 2 - Valto 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3 - ONDO 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4 - Maassluis 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenONDO 4 - Valto 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenONDO 6 - Valto 7 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis 4 - Valto 8/6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 9 - Maassluis 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenSKF A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - ONDO A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenONDO A3 - Valto A3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKCC B1 - Valto B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenKCC C1 - Valto C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Excelsior D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Dijkvogels D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenAchilles D1 - Valto D1 2 - 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2 - Excelsior D2 3 - 9 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3 - Valto D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3 - Dijkvogels D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior D3 - Valto D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Excelsior D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Dijkvogels D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5 - Valto D6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5 - DES D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior D4 - Valto D5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D6 - Excelsior D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D6 - DES D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 27 August 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenExcelsior 1 - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenExcelsior 2 - Valto 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1 - Tempo A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 24 August 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenTwist 3 - Valto 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenTwist 4 - Valto 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 22 August 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - OVVO 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - OVVO 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3 - OVVO 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4 - OVVO 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1 - OVVO A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - OVVO A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - OVVO B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - OVVO C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 09 July 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenHKV/Ons Eibernest A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - HKV/Ons Eibernest B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 07 July 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto A2 - Refleks A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 06 July 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto D3 - KVS D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 02 July 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 7 - Weidevogels Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1 - KVS A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Avanti B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 15 April 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto B1 - Maassluis B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 14 April 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenMaassluis C1 - Valto C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 07 April 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenHKV/Ons Eibernest A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3 - Valto B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 04 April 2020

Wedstrijd Uitslag  
oefenDijkvogels D1 - Valto D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 28 March 2020

Wedstrijd Uitslag  
Sporting Trigon 1 - Valto 1
KZ/Thermo4U 4 - Valto 2
DES (D) 5 - Valto 3
Valto 4 - ODO 3
Valto 5 - Paal Centraal 3
Valto 6 - DeetosSnel 6
Excelsior (D) 7 - Valto 7
Dijkvogels 5 - Valto 8
Valto A1 - ONDO (G) A1
Valto A2 - Refleks A2
De Meervogels A3 - Valto A3
Korbis A2 - Valto A4
KVS/Maritiem B1 - Valto B1
Valto B2 - Merwede/Multiplaat B1
Valto C1 - Vitesse (Ba) C1
Valto C2 - OVVO/De Kroon C2
Valto C3 - Avanti/Post Makelaardij C5
Valto C4 - KVS/Maritiem C4
Excelsior (D) C2 - Valto C5
NIO D1 - Valto D1
KCC D1 - Valto D2
Valto D3 - Die Haghe D2
HKV/Ons Eibernest D2 - Valto D4
Valto E1 - ODO E2
Excelsior (D) E1 - Valto E2
Valto E4 - RWA E2
Valto E5 - HKV/Ons Eibernest E1
Excelsior (D) E4 - Valto E6
Valto E7 - KOAG E3
Olympia (S) E2 - Valto E8
Valto F1 - IJsselvogels F1
Avanti/Post Makelaardij F3 - Valto F2
Valto F3 - ONDO (G) F3
De Meervogels F2 - Valto F4

Friday 27 March 2020

Wedstrijd Uitslag  
KVS/Maritiem E1 - Valto E1

Saturday 21 March 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - KVS/Maritiem 1
Valto 2 - SDO/BlijWerkt 2
Valto 3 - Maassluis 3
DES (D) 4 - Valto 4
ODO 4 - Valto 5
Fortuna/Delta Logistiek 6 - Valto 6
Valto 9 - ONDO (G) 5
TOP (A) A1 - Valto A1
Phoenix A1 - Valto A2
Valto A3 - Weidevogels A2
Vriendenschaar (B) A2 - Valto A4
Valto B1 - Fortuna/Delta Logistiek B2
Achilles (Hg) B2 - Valto B3
IJsselvogels C1 - Valto C1
Korbis C2 - Valto C2
ODO C3 - Valto C3
Olympia (S) C3 - Valto C4
Fortuna/Delta Logistiek C4 - Valto C5
Valto D1 - RWA D1
Excelsior (D) D2 - Valto D3
Valto D4 - VEO D2
ONDO (G) E3 - Valto E1
Valto E2 - De Meervogels E2
Valto E3 - Vitesse (Ba) E2
PKC/SWKGroep E5 - Valto E4
Valto E6 - Refleks E3
Korbis E8 - Valto E7
Achilles (Hg) F1 - Valto F1
Valto F2 - Fortuna/Delta Logistiek F3
KVS/Maritiem F3 - Valto F3
Valto F4 - Twist F1

Saturday 14 March 2020

Wedstrijd Uitslag  
HKV/Ons Eibernest 1 - Valto 1
HKV/Ons Eibernest 2 - Valto 2
ONDO (G) 3 - Valto 3
Valto 4 - Twist 3
Valto 5 - Dubbel Zes/Futura 3
Valto 6 - Trekvogels 2
Weidevogels 5 - Valto 7
SKV 2 - Valto 8
Avanti/Post Makelaardij 6 - Valto 9
Valto A1 - Vitesse (Ba) A1
Valto A2 - ALO A1
HKV/Ons Eibernest B1 - Valto B1
Valto B2 - ALO B1
Olympia (S) B2 - Valto B3
Valto C1 - Albatros C1
IJsselvogels C2 - Valto C2
Phoenix C2 - Valto C3
Thor (R) C1 - Valto C4
Valto C5 - KCC C2
Valto D2 - ODO D2
ODO D1 - Valto D3
Valto D4 - Refleks D3
Valto E1 - KVS/Maritiem E1
IJsselvogels E1 - Valto E2
Valto E3 - ONDO (G) E2
Valto E5 - ONDO (G) E4
Fortuna/Delta Logistiek E6 - Valto E7
Valto E8 - NIO E2
ONDO (G) F1 - Valto F1
Valto F2 - Refleks F1

Saturday 07 March 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - VEO 1 20 - 14
Valto 2 - VEO 2 16 - 14
Valto 3 - Vriendenschaar (B) 3 14 - 12
Dijkvogels 3 - Valto 4 19 - 15
Olympia (S) 3 - Valto 5 15 - 15
Valto 7 - 't Capproen 3 6 - 10
Valto 8 - Avanti/Post Makelaardij 10 9 - 17
Valto 9 - Achilles (Hg) 7 15 - 11
Oranje Wit (D) A1 - Valto A1 21 - 18
Madjoe A1 - Valto A2 11 - 7
Avanti/Post Makelaardij A3 - Valto A3 13 - 11
Valto B1 - Achilles (Hg) B1 23 - 9
De Meervogels B2 - Valto B2 6 - 18
Valto B3 - Die Haghe B2 8 - 7
Nieuwerkerk C1 - Valto C1 12 - 5
Valto C2 - Avanti/Post Makelaardij C3 4 - 4
Valto C3 - Die Haghe C2 8 - 5
Valto C4 - ZKV (Zu) C1 5 - 4
Nexus C1 - Valto C5 5 - 3
Avanti/Post Makelaardij D2 - Valto D1 5 - 12
Valto D2 - Avanti/Post Makelaardij D3 11 - 5
Futura D3 - Valto D3 9 - 9
Dubbel Zes D2 - Valto D4 3 - 19
Valto E2 - Phoenix E1 12 - 10
Valto E4 - Vitesse (Ba) E1 2 - 14
RWA E3 - Valto E5 8 - 7
Valto E6 - ONDO (G) E9 6 - 4
Twist E3 - Valto E8 4 - 3
Valto F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1 11 - 11
Dubbel Zes F1 - Valto F2 8 - 11
Avanti/Post Makelaardij F4 - Valto F3 8 - 8
Nieuwerkerk F7 - Valto F4 10 - 7

Saturday 29 February 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 4 - VEO 4 17 - 23
TOP/SolarCompleet 7 - Valto 9 16 - 14
Nieuwerkerk A4 - Valto A4 8 - 17
Valto C5 - IJsselvogels C3 9 - 4

Saturday 22 February 2020

Wedstrijd Uitslag  
Nieuwerkerk C3 - Valto C3 5  -  6
De Meervogels E3 - Valto E5 10  -  5 (3  -  3)

Wednesday 19 February 2020

Wedstrijd Uitslag  
ONDO (G) 4 - Valto 6 13 - 12

Saturday 15 February 2020

Wedstrijd Uitslag  
GKV/Enomics 1 - Valto 1 20 - 20
OVVO/De Kroon 3 - Valto 2 19 - 20
Twist 4 - Valto 3 10 - 21
Valto 4 - VEO 4
Valto 5 - VEO 5 19 - 18
IJsselvogels 5 - Valto 7 12 - 12
Nieuwerkerk 8 - Valto 8 18 - 13
Valto A1 - Tilburg A1 14 - 14
Valto A2 - Luno A1 22 - 19
Valto A3 - KOAG A2 7 - 18
De Meervogels B1 - Valto B1 4 - 26
Valto B2 - Weidevogels B1 14 - 12
Nieuwerkerk B2 - Valto B3 8 - 4
Valto C1 - Avanti/Post Makelaardij C1 10 - 13
Avanti/Post Makelaardij C3 - Valto C2 4 - 17
ONDO (G) C4 - Valto C4 3 - 4
Valto C5 - Nexus C1 7 - 8
Valto D1 - Achilles (Hg) D1 16 - 8
NIO D2 - Valto D2 1 - 19
Valto D3 - Achilles (Hg) D2 9 - 2
Valto D4 - Excelsior (D) D4 13 - 3
Valto E1 - Maassluis E1 10 - 4
Nieuwerkerk E2 - Valto E2 6 - 8
Valto E3 - KVS/Maritiem E3 8 - 8
Twist E1 - Valto E4 20 - 5
KVS/Maritiem E2 - Valto E6 4 - 16
ONDO (G) E10 - Valto E7 7 - 16
Valto E8 - Korbis E6 9 - 5
KVS/Maritiem F1 - Valto F1 10 - 6
Valto F2 - ALO F2 10 - 5
Valto F3 - Futura F1 14 - 14
KCC F2 - Valto F4 3 - 7

Saturday 08 February 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Vriendenschaar (H) 1 26 - 17
Valto 2 - Vriendenschaar (H) 2 17 - 17
Weidevogels 4 - Valto 3 24 - 20
Achilles (Hg) 6 - Valto 4 15 - 23
KVS/Maritiem 6 - Valto 5 18 - 15
Avanti/Post Makelaardij 5 - Valto 6 20 - 10
Valto 7 - Maassluis 6 5 - 14
Valto 8 - Korbis 4 5 - 12
Sporting Delta A2 - Valto A1 18 - 20
Valto A2 - ESDO A1 19 - 8
WION A2 - Valto A3 9 - 14
Valto A4 - Korbis A2 19 - 10
Avanti/Post Makelaardij B2 - Valto B2 18 - 15
Avanti/Post Makelaardij B4 - Valto B3 9 - 9
Valto C1 - KCC C1 18 - 8
ODO C1 - Valto C2 5 - 7
Valto C3 - Vitesse (Ba) C2 7 - 14
Valto C5 - De Meervogels C2 4 - 12
Valto D1 - Olympia (S) D1 11 - 5
Vitesse (Ba) D2 - Valto D2 6 - 3
Valto D3 - ODO D1 2 - 11
Dijkvogels D2 - Valto D4 9 - 9
Valto E1 - Weidevogels E1 15 - 4
Valto E3 - Korbis E4 5 - 13
Maassluis E2 - Valto E4 18 - 4
Achilles (Hg) E2 - Valto E5 12 - 2
Valto E6 - Avanti/Post Makelaardij E5 21 - 11
Valto E7 - Vitesse (Ba) E4 9 - 2
Albatros E7 - Valto E8 14 - 5
HKV/Ons Eibernest F2 - Valto F2 12 - 5
Nieuwerkerk F6 - Valto F3 2 - 9
Valto F4 - Phoenix F1 4 - 8

Saturday 01 February 2020

Wedstrijd Uitslag  
Swift (M) 1 - Valto 1 34 - 27
Refleks 2 - Valto 2 15 - 17
Valto 3 - Excelsior (D) 5 22 - 15
Valto 4 - Excelsior (D) 4 7 - 20
Valto 5 - OZC 3 14 - 13
Valto 6 - Nikantes 4 11 - 13
De Meervogels 6 - Valto 7 21 - 14
VEO 6 - Valto 9 22 - 22
Valto A1 - PKC/SWKGroep A2 16 - 15
De Meervogels A2 - Valto A2 12 - 18
KOAG A2 - Valto A3 15 - 14
Valto A4 - Avanti/Post Makelaardij A4 10 - 5
Refleks B1 - Valto B1 7 - 22
Valto B2 - ODO B1 8 - 15
Valto B3 - ALO B2 6 - 9
ONDO (G) C1 - Valto C1 11 - 12
Valto C2 - Excelsior (D) C1 8 - 9
KCR C4 - Valto C4 4 - 3
KCR D1 - Valto D1 8 - 5
Valto D2 - ONDO (G) D5 10 - 3
De Meervogels D2 - Valto D3 6 - 5
Valto D4 - Avanti/Post Makelaardij D5 21 - 0
ODO E2 - Valto E1 4 - 5
Valto E2 - Korbis E2 6 - 6
Avanti/Post Makelaardij E1 - Valto E3 15 - 8
Valto E4 - WION E1 3 - 15
Valto E5 - IJsselvogels E3 3 - 10
Phoenix E3 - Valto E6 6 - 17
Weidevogels E3 - Valto E7 1 - 7
Valto E8 - Maassluis E6 4 - 0
Weidevogels F1 - Valto F1 11 - 8
Valto F3 - Nikantes F1 8 - 8
Weidevogels F2 - Valto F4 5 - 4

Saturday 25 January 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Sporting Trigon 1 19 - 18
Valto 2 - KZ/Thermo4U 4 21 - 14
Valto 3 - DES (D) 5 17 - 9
ODO 3 - Valto 4 32 - 12
Paal Centraal 3 - Valto 5 18 - 14
DeetosSnel 6 - Valto 6 8 - 10
Valto 7 - Excelsior (D) 7 15 - 10
Valto 8 - Dijkvogels 5 5 - 10
Valto 9 - Refleks 7 11 - 13
ONDO (G) A1 - Valto A1 22 - 21
Refleks A2 - Valto A2 14 - 9
Valto A3 - De Meervogels A3 13 - 10
Valto A4 - Nieuwerkerk A4 11 - 8
Valto B1 - KVS/Maritiem B1 21 - 6
Merwede/Multiplaat B1 - Valto B2 14 - 7
Vitesse (Ba) C1 - Valto C1 10 - 13
OVVO/De Kroon C2 - Valto C2 5 - 4
Avanti/Post Makelaardij C5 - Valto C3 5 - 11
IJsselvogels C3 - Valto C5 12 - 5
Valto D1 - NIO D1 7 - 13
Valto D2 - KCC D1 7 - 5
Die Haghe D2 - Valto D3 6 - 3
Valto D4 - HKV/Ons Eibernest D2 7 - 5
Nieuwerkerk E3 - Valto E1 3 - 13
Valto E2 - Excelsior (D) E1 18 - 9
Futura E1 - Valto E3 4 - 6
RWA E2 - Valto E4 6 - 8
HKV/Ons Eibernest E1 - Valto E5 20 - 0
Valto E6 - Excelsior (D) E4 11 - 3
KOAG E3 - Valto E7 1 - 6
Valto E8 - Olympia (S) E2 10 - 0
IJsselvogels F1 - Valto F1 5 - 7
Valto F2 - Avanti/Post Makelaardij F3 2 - 3
ONDO (G) F3 - Valto F3 11 - 6
Valto F4 - De Meervogels F2 3 - 6

Thursday 23 January 2020

Wedstrijd Uitslag  
't Capproen 3 - Valto 7 11  -  9

Tuesday 21 January 2020

Wedstrijd Uitslag  
Korbis 4 - Valto 8 17 - 11

Saturday 18 January 2020

Wedstrijd Uitslag  
KVS/Maritiem 1 - Valto 1 33  -  17
SDO/BlijWerkt 2 - Valto 2 23  -  24
Maassluis 3 - Valto 3 11  -  26
Valto 4 - DES (D) 4 11  -  18
Valto 5 - ODO 4 20  -  10
Valto 6 - Fortuna/Delta Logistiek 6 13  -  13
ONDO (G) 5 - Valto 9 10  -  13
Valto A1 - TOP (A) A1 19  -  23
Valto A2 - Phoenix A1 10  -  14
Weidevogels A2 - Valto A3 14  -  11
OZC A1 - Valto A4 11  -  8
Fortuna/Delta Logistiek B2 - Valto B1 13  -  20
Valto B3 - Achilles (Hg) B2 12  -  5
Valto C1 - IJsselvogels C1 3  -  19
Valto C2 - Korbis C2 6  -  8
Valto C3 - ODO C3 6  -  10
Valto C4 - Olympia (S) C3 1  -  7
Valto C5 - Fortuna/Delta Logistiek C4 13  -  10
RWA D1 - Valto D1 16  -  14
ODO D2 - Valto D2 6  -  11
Valto D3 - Excelsior (D) D2 4  -  4
VEO D2 - Valto D4 4  -  12
Valto E1 - ONDO (G) E3 9  -  7 (8  -  3)
De Meervogels E2 - Valto E2 15  -  3
Vitesse (Ba) E2 - Valto E3 15  -  11 (0  -  0)
Valto E4 - PKC/SWKGroep E5 8  -  14 (1  -  3)
Refleks E3 - Valto E6 2  -  14 (2  -  1)
Valto E7 - Korbis E8 16  -  3 (4  -  2)
Valto F1 - Achilles (Hg) F1 7  -  13 (4  -  3)
Fortuna/Delta Logistiek F3 - Valto F2 2  -  3 (5  -  1)
Valto F3 - KVS/Maritiem F3 8  -  11 (2  -  3)
Twist F1 - Valto F4 6  -  11 (3  -  5)

Saturday 11 January 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - HKV/Ons Eibernest 1 25 - 25
Valto 2 - HKV/Ons Eibernest 2 22 - 8
Valto 3 - ONDO (G) 3 13 - 15
Twist 3 - Valto 4 16 - 17
Dubbel Zes/Futura 3 - Valto 5 16 - 12
Trekvogels 2 - Valto 6 11 - 14
Valto 7 - Weidevogels 5 13 - 7
Valto 8 - WION 7 9 - 7
Valto 9 - Avanti/Post Makelaardij 6 14 - 16
Vitesse (Ba) A1 - Valto A1 21 - 15
ALO A1 - Valto A2 11 - 12
Olympia (S) A1 - Valto A3 15 - 12
ONDO (G) A5 - Valto A4 6 - 10
Valto B1 - HKV/Ons Eibernest B1 16 - 8
ALO B1 - Valto B2 16 - 8
Albatros C1 - Valto C1 21 - 6
Valto C3 - Phoenix C2 7 - 10
Valto C4 - Thor (R) C1 3 - 3
Valto D2 - NIO D2 25 - 0
Refleks D3 - Valto D4 5 - 8
Valto E1 - Nieuwerkerk E3 17 - 3
Valto E2 - IJsselvogels E1 4 - 8
ONDO (G) E2 - Valto E3 18 - 8
ONDO (G) E4 - Valto E5 5 - 3
Valto E7 - Fortuna/Delta Logistiek E6 7 - 4
NIO E2 - Valto E8 2 - 5
Valto F1 - ONDO (G) F1 4 - 4
Refleks F1 - Valto F2 9 - 5
Valto F4 - ONDO (G) F4
Valto F4 - KCC F2 4 - 4

Saturday 04 January 2020

Wedstrijd Uitslag  
Valto C5 - Excelsior (D) C2 5 - 14

Saturday 21 December 2019

Wedstrijd Uitslag  
Avanti/Post Makelaardij 10 - Valto 8 22 - 9
Valto 9 - VEO 6 13 - 13
Valto A3 - Olympia (S) A1 14 - 13
Valto A4 - ONDO (G) A5 16 - 4
Weidevogels B1 - Valto B2 14 - 12
Valto C4 - KCR C4 1 - 9
Valto D1 - KCR D1 14 - 9
Valto E5 - De Meervogels E3 7 - 5
Valto E7 - Weidevogels E3 11 - 8
Valto F4 - Nieuwerkerk F7 10 - 2

Saturday 14 December 2019

Wedstrijd Uitslag  
VEO 1 - Valto 1 22 - 27
VEO 2 - Valto 2 12 - 12
Vriendenschaar (B) 3 - Valto 3 20 - 12
Valto 4 - Dijkvogels 3 13 - 16
Valto 5 - Olympia (S) 3 12 - 14
Valto 6 - ONDO (G) 4 7 - 5
WION 7 - Valto 8 10 - 12
Achilles (Hg) 7 - Valto 9 7 - 5
Valto A1 - Oranje Wit (D) A1 18 - 23
Valto A2 - Madjoe A1 11 - 16
Valto A4 - OZC A1 11 - 12
Achilles (Hg) B1 - Valto B1 8 - 22
Valto B2 - De Meervogels B2 8 - 5
Die Haghe B2 - Valto B3 7 - 12
Valto C1 - Nieuwerkerk C1 7 - 15
Excelsior (D) C1 - Valto C2 7 - 6
Die Haghe C2 - Valto C3 3 - 11
ZKV (Zu) C1 - Valto C4 3 - 8
Valto C5 - Excelsior (D) C2 5 - 11
Valto D1 - Avanti/Post Makelaardij D2 13 - 8
Avanti/Post Makelaardij D3 - Valto D2 9 - 3
Valto D3 - Futura D3 11 - 5
Valto D4 - Dubbel Zes D2 10 - 3
Phoenix E1 - Valto E2 6 - 8
Valto E3 - Avanti/Post Makelaardij E1 7 - 14
Vitesse (Ba) E1 - Valto E4 8 - 8
Valto E5 - RWA E3 7 - 5
ONDO (G) E9 - Valto E6 6 - 9
Valto E8 - Twist E3 2 - 6
Fortuna/Delta Logistiek F1 - Valto F1 12 - 5
Valto F2 - Dubbel Zes F1 3 - 14
Valto F3 - Avanti/Post Makelaardij F4 4 - 17

Tuesday 10 December 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto F3 - Nieuwerkerk F6 4 - 6

Saturday 07 December 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - GKV/Enomics 1 19 - 25
Valto 2 - OVVO/De Kroon 3 19 - 13
Valto 3 - Twist 4 15 - 10
VEO 4 - Valto 4 25 - 9
VEO 5 - Valto 5 12 - 15
Valto 7 - IJsselvogels 5 6 - 10
Valto 8 - Nieuwerkerk 8 11 - 12
Refleks 7 - Valto 9 13 - 14
Tilburg A1 - Valto A1 29 - 16
Luno A1 - Valto A2 19 - 13
Valto A3 - WION A2 17 - 12
Valto B1 - De Meervogels B1 19 - 11
Weidevogels B1 - Valto B2
Valto B3 - Nieuwerkerk B2 10 - 5
Avanti/Post Makelaardij C1 - Valto C1 14 - 8
Valto C4 - ONDO (G) C4 4 - 6
Achilles (Hg) D2 - Valto D3 4 - 10
Excelsior (D) D4 - Valto D4 2 - 9
Maassluis E1 - Valto E1 6 - 9
Valto E2 - Nieuwerkerk E2 3 - 9
KVS/Maritiem E3 - Valto E3 11 - 10
Valto E4 - Twist E1 9 - 13
Valto E6 - KVS/Maritiem E2 6 - 0
Valto E7 - ONDO (G) E10 12 - 3
Korbis E6 - Valto E8 9 - 7
Valto F1 - KVS/Maritiem F1 3 - 4
ALO F2 - Valto F2 15 - 5
Futura F1 - Valto F3 2 - 3
KCC F2 - Valto F4

Saturday 30 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
Vriendenschaar (H) 1 - Valto 1 27 - 14
Vriendenschaar (H) 2 - Valto 2 21 - 28
Valto 3 - Weidevogels 4 27 - 13
Valto 4 - Achilles (Hg) 6 13 - 15
Valto 5 - KVS/Maritiem 6 15 - 14
Valto 6 - Avanti/Post Makelaardij 5 8 - 23
Maassluis 6 - Valto 7 11 - 13
Valto 9 - TOP/SolarCompleet 7 16 - 10
Valto A1 - Sporting Delta A2 18 - 14
ESDO A1 - Valto A2 19 - 20
Valto A3 - Avanti/Post Makelaardij A3 5 - 4
Avanti/Post Makelaardij A4 - Valto A4 11 - 21
Valto B2 - Avanti/Post Makelaardij B2 9 - 14
Valto B3 - Avanti/Post Makelaardij B4 14 - 7
KCC C1 - Valto C1 9 - 13
Valto C2 - ODO C1 6 - 5
Vitesse (Ba) C2 - Valto C3 10 - 3
KVS/Maritiem C4 - Valto C4 7 - 0
KCC C2 - Valto C5 4 - 7
Olympia (S) D1 - Valto D1 2 - 14
Valto D2 - Vitesse (Ba) D2 10 - 2
Valto D4 - Dijkvogels D2 9 - 2
Weidevogels E1 - Valto E1 1 - 13
Korbis E2 - Valto E2 15 - 12
Korbis E4 - Valto E3 11 - 9
Valto E4 - Maassluis E2 6 - 7
Valto E5 - Achilles (Hg) E2 2 - 8
Avanti/Post Makelaardij E5 - Valto E6 2 - 22
Vitesse (Ba) E4 - Valto E7 4 - 9
Valto E8 - Albatros E7 10 - 3
Phoenix F1 - Valto F4 2 - 6

Tuesday 26 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto F2 - HKV/Ons Eibernest F2 8 - 14

Saturday 23 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Swift (M) 1 19 - 30
Valto 2 - Refleks 2 17 - 18
Excelsior (D) 5 - Valto 3 12 - 19
Excelsior (D) 4 - Valto 4 20 - 10
OZC 3 - Valto 5 12 - 15
Nikantes 4 - Valto 6 25 - 14
Valto 7 - De Meervogels 6 12 - 14
Valto 8 - SKV 2 12 - 8
PKC/SWKGroep A2 - Valto A1 25 - 24
Valto A2 - De Meervogels A2 17 - 16
Valto A4 - Vriendenschaar (B) A2 7 - 7
Valto B1 - Refleks B1 25 - 9
ODO B1 - Valto B2 10 - 6
ALO B2 - Valto B3 4 - 7
Valto C1 - ONDO (G) C1 11 - 10
Valto C3 - Nieuwerkerk C3 8 - 7
De Meervogels C2 - Valto C5 12 - 7
Achilles (Hg) D1 - Valto D1 7 - 12
ONDO (G) D5 - Valto D2 2 - 16
Valto D3 - De Meervogels D2 12 - 2
Avanti/Post Makelaardij D5 - Valto D4 5 - 13
Valto E3 - Futura E1 12 - 13
WION E1 - Valto E4 19 - 6
IJsselvogels E3 - Valto E5 15 - 1
Valto E6 - Phoenix E3 9 - 8
Maassluis E6 - Valto E8 4 - 7
Valto F1 - Weidevogels F1 13 - 14
Nikantes F1 - Valto F3 6 - 2
Valto F4 - Weidevogels F2 10 - 7

Saturday 16 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenKangoeroes - Valto Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 1 - Wit Blauw Kampen 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - Wit Blauw Kampen 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3 - Vitesse 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4 - Vitesse 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5 - DES 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 6 - Vitesse 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenNikantes 4 - Valto 7 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1 - Valto 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - Vitesse A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3 - Madjoe A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A4 - Excelsior A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Meervogels B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Meervogels B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B3 - Meervogels B3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Maassluis C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2 - Meervogels C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C3 - Meervogels C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C4 - Madjoe C5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C5 - Dijkvogels C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Meervogels D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2 - Meervogels D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3 - Meervogels D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Maassluis D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1 - Korbis E1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 12 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - Sporting Delta 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - Sporting Delta 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 09 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenKANGOEROE-INSTUIF - Valto Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenTweemaal Zes 1 - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenTweemaal Zes 2 - Valto 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenNic 3 - Valto 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenNic 4 - Valto 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 9 - Paal Centraal 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - ONDO A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Die Haghe B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Madjoe B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Die Haghe C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2 - Dijkvogels C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenRefleks D3 - Valto D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1 - Meervogels E1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2 - Meervogels E2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E3 - Meervogels E3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4 - Dijkvogels E2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E5 - Meervogels E4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6 - Dijkvogels E3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E7 - Meervogels E5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E8 - Meervogels E6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1 - Meervogels F1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2 - Dijkvogels F1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F3 - Meervogels F2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F4 - ODO F3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 02 November 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto A1 - HKV/Ons Eibernest A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto E1 - Die Haghe E1 4 - 12
DES (D) F1 - Valto F2 12 - 6

Thursday 31 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenAvanti A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 26 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
Oranje Wit (D) 1 - Valto 1 14 - 23
Oranje Wit (D) 2 - Valto 2 13 - 13
Valto 3 - ODO 3 16 - 8
Valto 4 - Maassluis 3 12 - 13
Valto 5 - Velocitas 4 10 - 11
Valto A1 - Weidevogels A1 12 - 4
ODO A1 - Valto A2 12 - 8
Oranje Wit (D) B1 - Valto B1 10 - 24
KZ/Thermo4U C1 - Valto C1 10 - 2

Saturday 19 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
KVA 1 - Valto 1 16 - 16
OVVO/De Kroon 3 - Valto 2 8 - 16
Valto 3 - Meervogels/Física 3 15 - 12
Valto 4 - Twist 4 10 - 10
Excelsior (D) 4 - Valto 5 14 - 8
Valto 9 - Trekvogels 1 12 - 14
Valto A1 - Refleks A1 11 - 11
Excelsior (D) A1 - Valto A2 4 - 20
Valto A3 - Refleks A3 8 - 4
ALO A2 - Valto A4 10 - 15
KOAG B1 - Valto B1 16 - 19
Die Haghe C1 - Valto C1 12 - 3
Valto E1 - Die Haghe E1 10 - 5
Phoenix F1 - Valto F3 3 - 2

Thursday 17 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
Nieuwerkerk D2 - Valto D1 8 - 10

Saturday 12 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Pernix 1 14 - 21
Valto 2 - Pernix 2 19 - 17
KZ Danaïden 5 - Valto 3 10 - 9
Excelsior (D) 5 - Valto 4 21 - 5
Valto 5 - Achilles (Hg) 6 16 - 11
Paal Centraal 4 - Valto 6 7 - 5
Weidevogels 5 - Valto 7 13 - 9
Avanti/Post Makelaardij 9 - Valto 8 10 - 5
Valto 9 - ONDO (G) 4 12 - 14
ONDO (G) A1 - Valto A1 14 - 11
Valto A2 - ONDO (G) A2 10 - 13
Valto A3 - Fortuna/Delta Logistiek A4 14 - 17
Avanti/Post Makelaardij A6 - Valto A4 3 - 12
Valto B1 - Fortis B1 18 - 13
Valto B2 - Weidevogels B1 12 - 7
Avanti/Post Makelaardij B3 - Valto B3 13 - 6
Valto C1 - GG/IJskoud de Beste C1 8 - 8
Valto C2 - ODO C1 6 - 2
Valto C3 - RWA C2 12 - 4
Valto C4 - ONDO (G) C4 4 - 1
Refleks C2 - Valto C5 14 - 5
Valto D2 - Excelsior (D) D2 10 - 2
Valto D3 - Excelsior (D) D3 8 - 3
Weidevogels D2 - Valto D4 9 - 3
Die Haghe E1 - Valto E1 10 - 5
Valto E2 - Avanti/Post Makelaardij E1 8 - 2
Phoenix E2 - Valto E3 11 - 6
ONDO (G) E7 - Valto E4 11 - 5
Valto E5 - Dijkvogels E2 0 - 9
Valto E6 - ONDO (G) E10 8 - 3
ONDO (G) E12 - Valto E7 0 - 5
DES (D) E1 - Valto E8 5 - 1
Valto F1 - ONDO (G) F2 11 - 4
DES (D) F1 - Valto F2 14 - 4
Valto F3 - Vriendenschaar (B) F2 7 - 5

Saturday 05 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
ONDO (M) 1 - Valto 1 14 - 18
SKF 3 - Valto 2 18 - 17
Valto 3 - KVS/Maritiem 5 19 - 13
Valto 4 - HKC (Ha) 4 13 - 15
Valto 5 - VEO 4 11 - 12
Valto 6 - GKV (H) 3 19 - 10
Valto 7 - Dijkvogels 5 11 - 15
Valto 8 - DES (D) 7 10 - 9
Trekvogels 1 - Valto 9 14 - 10
Valto A1 - VEO A1 19 - 11
Dijkvogels A1 - Valto A2 10 - 6
Refleks A3 - Valto A3 5 - 13
Valto A4 - ONDO (G) A4 7 - 7
Fortuna/Delta Logistiek B1 - Valto B1 12 - 10
ODO B1 - Valto B2 15 - 14
Valto B3 - Nikantes B1 15 - 6
Valto C1 - TOP/SolarCompleet C1 7 - 7
Avanti/Post Makelaardij C4 - Valto C2 5 - 5
Olympia (S) C2 - Valto C3 8 - 2
Excelsior (D) C3 - Valto C4 10 - 1
Valto C5 - Phoenix C2 6 - 10
Valto D1 - IJsselvogels D1 7 - 1
Avanti/Post Makelaardij D3 - Valto D2 6 - 4
DES (D) D2 - Valto D3 1 - 8
Valto D4 - Excelsior (D) D4 8 - 0
Excelsior (D) E1 - Valto E2 8 - 9
Valto E3 - Fortuna/Delta Logistiek E2 18 - 10
Valto E4 - KVS/Maritiem E2 15 - 2
Die Haghe E2 - Valto E5 4 - 7
Phoenix E3 - Valto E6 0 - 11
Valto E7 - Avanti/Post Makelaardij E7 4 - 5
Valto E8 - GKV (H) E1 3 - 16
Fortuna/Delta Logistiek F2 - Valto F1 11 - 8
Valto F2 - Fortuna/Delta Logistiek F3 5 - 10
Weidevogels F2 - Valto F3 6 - 5

Tuesday 01 October 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto E1 - Refleks E1 14 - 17

Saturday 28 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Excelsior (D) 1 12 - 10
Valto 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 14 - 12
Refleks 4 - Valto 3 11 - 23
Vitesse (Ba) 4 - Valto 4 13 - 8
Twist 3 - Valto 5 7 - 11
Fortuna/Delta Logistiek 6 - Valto 6 11 - 8
Valto 7 - ONDO (G) 7 4 - 13
Excelsior (D) 9 - Valto 8 10 - 8
Valto 9 - VEO 6 9 - 15
Pernix A1 - Valto A1 10 - 15
Valto A2 - Phoenix A1 10 - 16
Valto A3 - Phoenix A2 1 - 3
Valto B1 - PKC/SWKGroep B1 6 - 13
Sporting Delta B2 - Valto B2 15 - 7
Valto B3 - KCR B2 3 - 15
Avanti/Post Makelaardij C1 - Valto C1 12 - 2
Excelsior (D) C1 - Valto C2 7 - 4
Valto C3 - Twist C1 2 - 2
KVS/Maritiem C3 - Valto C4 13 - 0
Valto C5 - VEO C2 0 - 1
Olympia (S) D1 - Valto D1 4 - 8
Valto D2 - Meervogels/Física D2 6 - 2
Phoenix D4 - Valto D3 6 - 1
Phoenix D5 - Valto D4 5 - 5
Valto E1 - Meervogels/Física E1 8 - 12
Meervogels/Física E2 - Valto E2 19 - 7
Valto E3 - KVS/Maritiem E3 8 - 12
Valto E4 - Achilles (Hg) E2 3 - 7
Valto E5 - ONDO (G) E8 0 - 7
Excelsior (D) E6 - Valto E6 7 - 0
Meervogels/Física E6 - Valto E7 2 - 7
Valto E8 - VEO E3 6 - 3
Dubbel Zes F1 - Valto F1 6 - 8
ODO F2 - Valto F2 9 - 3
Valto F3 - Nieuwerkerk F6 4 - 3

Saturday 21 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - VEO 1 16 - 20
Valto 2 - DVO/Accountor 3 14 - 17
Excelsior (D) 6 - Valto 3 6 - 13
Dijkvogels 3 - Valto 5 17 - 9
ONDO (G) 7 - Valto 7 7 - 11
Valto 8 - Excelsior (D) 9 9 - 9
VEO 6 - Valto 9 7 - 11
Tempo A2 - Valto A1 11 - 17
Valto A2 - DES (D) A1 15 - 13
Phoenix A2 - Valto A3 12 - 9
Valto A4 - ALO A2 9 - 6
Valto B1 - Albatros B1 17 - 9
Valto B2 - Sporting Delta B2 7 - 10
KCR B2 - Valto B3 20 - 9
Valto C1 - BEP C1 4 - 4
Valto C2 - Excelsior (D) C1 3 - 4
KOAG C2 - Valto C3 3 - 2
Valto C4 - KVS/Maritiem C3 2 - 6
VEO C2 - Valto C5 5 - 7
Valto D1 - Olympia (S) D1 11 - 6
Meervogels/Física D2 - Valto D2 2 - 4
Valto D3 - Phoenix D4 4 - 2
Valto D4 - Phoenix D5 12 - 1
Meervogels/Física E1 - Valto E1 8 - 6
Valto E2 - Meervogels/Física E2 9 - 14
KVS/Maritiem E3 - Valto E3 10 - 3
Achilles (Hg) E2 - Valto E4 5 - 3
ONDO (G) E8 - Valto E5 6 - 1
Valto E6 - Excelsior (D) E6 4 - 9
Valto E7 - Meervogels/Física E6 7 - 5
VEO E3 - Valto E8 0 - 12
Valto F1 - Dubbel Zes F1 5 - 5
Valto F2 - ODO F2 1 - 5

Wednesday 18 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
Korbis 3 - Valto 4 13 - 13

Saturday 14 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
SDO/BlijWerkt 1 - Valto 1 25 - 21
SDO/BlijWerkt 2 - Valto 2 13 - 13
Valto 3 - ONDO (G) 3 14 - 12
Valto 4 - IJsselvogels 4 9 - 10
Valto 5 - DES (D) 4 21 - 12
Valto 6 - Paal Centraal 4 10 - 8
Valto 7 - Weidevogels 5 10 - 11
ONDO (G) 4 - Valto 9 8 - 10
Valto A1 - Achilles (Hg) A2 14 - 5
Refleks A2 - Valto A2 14 - 11
Fortuna/Delta Logistiek A4 - Valto A3 14 - 7
Valto A4 - Avanti/Post Makelaardij A6 10 - 7
KCC B1 - Valto B1 18 - 21
Weidevogels B1 - Valto B2 10 - 20
Fortuna/Delta Logistiek C1 - Valto C1 24 - 7
ODO C1 - Valto C2 6 - 3
OZC C2 - Valto C3 4 - 7
ONDO (G) C4 - Valto C4 2 - 4
Valto C5 - Refleks C2 6 - 7
Valto D1 - Nieuwerkerk D2 13 - 1
Excelsior (D) D2 - Valto D2 6 - 5
Excelsior (D) D3 - Valto D3 6 - 9
Valto D4 - Weidevogels D2 1 - 12
Valto E1 - Die Haghe E1 5 - 16
Avanti/Post Makelaardij E1 - Valto E2 8 - 13
Valto E3 - Phoenix E2 2 - 8
Valto E4 - ONDO (G) E7 14 - 9
Dijkvogels E2 - Valto E5 9 - 7
ONDO (G) E10 - Valto E6 6 - 1
Valto E7 - ONDO (G) E12 6 - 0
Valto E8 - DES (D) E1 2 - 9
ONDO (G) F2 - Valto F1 2 - 11
Valto F2 - DES (D) F1 2 - 8
Valto F3 - Korbis F2 4 - 6

Saturday 07 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Oranje Wit (D) 1 17 - 13
Valto 2 - Oranje Wit (D) 2 17 - 17
ODO 3 - Valto 3 7 - 12
Maassluis 3 - Valto 4 10 - 16
Velocitas 4 - Valto 5 15 - 3
GKV (H) 3 - Valto 6 10 - 14
Dijkvogels 5 - Valto 7 7 - 12
DES (D) 7 - Valto 8 7 - 9
Weidevogels A1 - Valto A1 14 - 14
Valto A2 - ODO A1 10 - 8
Valto A3 - Refleks A3 3 - 2
ONDO (G) A4 - Valto A4 9 - 6
Valto B1 - Oranje Wit (D) B1 17 - 7
Valto B2 - ODO B1 6 - 11
Nikantes B1 - Valto B3 2 - 11
Valto C1 - KZ/Thermo4U C1 5 - 13
Valto C2 - Avanti/Flexcom C4 5 - 2
Valto C3 - Nieuwerkerk C3 4 - 6
Valto C4 - Excelsior (D) C3 0 - 10
Phoenix C2 - Valto C5 9 - 5
IJsselvogels D1 - Valto D1 9 - 12
Valto D2 - Avanti/Flexcom D3 7 - 2
Valto D3 - DES (D) D2 14 - 2
Excelsior (D) D4 - Valto D4 6 - 13
Refleks E1 - Valto E1 26 - 6
Valto E2 - Excelsior (D) E1 11 - 10
Fortuna/Delta Logistiek E2 - Valto E3 5 - 6
KVS/Maritiem E2 - Valto E4 2 - 11
Valto E5 - Die Haghe E2 7 - 5
Valto E6 - Phoenix E3 5 - 5
Avanti/Flexcom E7 - Valto E7 1 - 1
GKV (H) E1 - Valto E8 9 - 1
Valto F1 - Fortuna/Delta Logistiek F2 9 - 3
Fortuna/Delta Logistiek F3 - Valto F2 7 - 1
Avanti/Flexcom F4 - Valto F3 5 - 2

Wednesday 04 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto B1 - Fortuna B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Maassluis B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Fortuna D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 03 September 2019

Wedstrijd Uitslag  
Er zijn geen uitslagen bekend.

Saturday 31 August 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenVictum toernooi - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVictum toernooi - Valto 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVictum toernooi - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVictum toernooi - Valto A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 29 August 2019

Wedstrijd Uitslag  
Er zijn geen uitslagen bekend.

Wednesday 28 August 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenONDO D1 - Valto D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 27 August 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenONDO B1 - Valto B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 24 August 2019

Wedstrijd Uitslag  
Er zijn geen uitslagen bekend.

Saturday 17 August 2019

Wedstrijd Uitslag  
Er zijn geen uitslagen bekend.

Thursday 27 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto A1 - Avanti A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - Avanti A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 26 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto B1 - Avanti B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Avanti B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Avanti C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 15 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Nieuwerkerk 1 - Valto 1 20 - 21
TOP (A) 3 - Valto 2 17 - 18
Vitesse (Ba) 2 - Valto 3
Valto 4 - ONDO (G) 3 10 - 16
Futura 3 - Valto 5 11 - 13
Valto 6 - GKV (H) 3 10 - 10
DES (D) 7 - Valto 7 11 - 8
Avanti/Flexcom 9 - Valto 8 22 - 10
Valto 9 - Avanti/Flexcom 8 9 - 10
Valto A1 - Tempo A1 16 - 19
Valto A2 - Dijkvogels A1 15 - 16
KVS/Maritiem A3 - Valto A3 11 - 17
Valto B1 - KCR B1 26 - 6
Avanti/Flexcom B3 - Valto B2 12 - 15
Valto B3 - DES (D) B2 7 - 9
VEO C2 - Valto C2 2 - 15
Meervogels/Física C2 - Valto C3 11 - 8
Valto C4 - Twist C2 2 - 2
Valto D1 - Korbis D1 13 - 7
Weidevogels D1 - Valto D2 5 - 6
Meervogels/Física D2 - Valto D3 5 - 7
Valto D4 - Dijkvogels D2 4 - 4
Twist D2 - Valto D5 3 - 7
Phoenix E1 - Valto E1 18 - 10
Avanti/Flexcom E4 - Valto E2 5 - 13
Valto E3 - Phoenix E4 6 - 9
RWA E4 - Valto E4 3 - 14
Weidevogels E4 - Valto E5 9 - 12
Korbis E4 - Valto E6 7 - 3
Avanti/Flexcom E6 - Valto E7 7 - 4
Valto F1 - ONDO (G) F1 13 - 13
Dijkvogels F3 - Valto F2 3 - 17
Fortuna/Delta Logistiek F3 - Valto F3 7 - 7
Valto F4 - KCC/SO natural F3 7 - 0

Saturday 08 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto C1 - Achilles (Hg) C1 16 - 4
ZKV (Zu) D1 - Valto D5 6 - 4

Thursday 06 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Paal Centraal 4 - Valto 6 3 - 14
Excelsior (D) D3 - Valto D4 1 - 10
Valto E5 - Fortuna/Delta Logistiek E7 30 - 9

Wednesday 05 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto D5 - ZKV (Zu) D1 7 - 2

Tuesday 04 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 4 - Excelsior (D) 4 19 - 13

Monday 03 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Er zijn geen uitslagen bekend.

Saturday 01 June 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Vriendenschaar (H) 1 21 - 26
Valto 2 - Rust Roest 2 13 - 11
Valto 3 - Vriendenschaar (H) 2 8 - 16
Weidevogels 4 - Valto 4 17 - 14
Valto 7 - ONDO (G) 7 12 - 8
Valto 8 - VEO 6 4 - 13
KOAG 5 - Valto 9 6 - 11
Die Haghe A1 - Valto A1 18 - 13
DES (D) A1 - Valto A2 12 - 16
Valto A3 - VEO A2 6 - 17
Achilles (Hg) B1 - Valto B1 11 - 20
Valto B2 - ONDO (G) B2 8 - 8
ALO B2 - Valto B3 14 - 17
Die Haghe C1 - Valto C1 15 - 15
Valto C2 - Avanti/Flexcom C2 11 - 7
Gemini C2 - Valto C4 0 - 14
Excelsior (D) D1 - Valto D1 10 - 13
Valto D2 - Dijkvogels D1 12 - 7
Valto E1 - Fortuna/Delta Logistiek E1 10 - 26
Valto E2 - Excelsior (D) E5 18 - 7
ONDO (G) E5 - Valto E3 10 - 14
Valto E4 - Vitesse (Ba) E6 15 - 3
Valto E6 - IJsselvogels E5 7 - 11
Valto E7 - Excelsior (D) E7 6 - 15
ODO F1 - Valto F1 4 - 7
Valto F2 - ODO F3 7 - 4
Valto F3 - ONDO (G) F6 4 - 14
DES (D) F1 - Valto F4 7 - 9

Monday 27 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto C3 - Fortuna/Delta Logistiek C4 13 - 3
Valto D3 - Achilles (Hg) D2 6 - 10

Saturday 25 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Swift (M) 1 - Valto 1 17 - 14
Swift (M) 2 - Valto 2 12 - 14
Avanti/Flexcom 4 - Valto 3 18 - 14
Paal Centraal 3 - Valto 5 12 - 13
Excelsior (D) 9 - Valto 6 10 - 11
Valto 7 - Paal Centraal 5 12 - 5
Meervogels/Física 6 - Valto 8 14 - 8
Valto 9 - Achilles (Hg) 7 13 - 10
KVS/Maritiem A1 - Valto A1 26 - 11
Excelsior (D) A1 - Valto A2 15 - 12
Valto A3 - Avanti/Flexcom A3 8 - 12
Valto B1 - Dijkvogels B1 17 - 5
Thor (R) B1 - Valto B2 16 - 6
Excelsior (D) B2 - Valto B3 14 - 6
Groen Geel C1 - Valto C1 15 - 12
Dubbel Zes C1 - Valto C2 7 - 12
Valto C3 - ODO C1 5 - 5
Valto C4 - Phoenix C3 3 - 7
KVS/Maritiem D1 - Valto D1 8 - 7
Meervogels/Física D1 - Valto D2 8 - 7
Valto D3 - Excelsior (D) D2 10 - 9
ODO D2 - Valto D4 5 - 4
Valto D5 - DVS '69 D2 10 - 3
ODO E1 - Valto E1 10 - 13
Valto E2 - Fortuna/Delta Logistiek E5 16 - 5
Avanti/Flexcom E3 - Valto E3 4 - 9
Valto E4 - Nikantes E2 18 - 3
Meervogels/Física E5 - Valto E5 1 - 16
Gemini E3 - Valto E6 0 - 10
HKV/Ons Eibernest E3 - Valto E7 16 - 2
Fortuna/Delta Logistiek F1 - Valto F1 9 - 14
Valto F2 - Avanti/Flexcom F2 21 - 7
Excelsior (D) F3 - Valto F3 10 - 5
ONDO (G) F7 - Valto F4 6 - 2

Wednesday 22 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 9 - KOAG 5 11 - 11

Saturday 18 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - HKC (Ha) 1 16 - 15
Valto 2 - HKC (Ha) 2 12 - 12
Valto 3 - Weidevogels 3 9 - 13
ODO 3 - Valto 4 13 - 8
Valto 5 - ODO 4 16 - 4
Valto 6 - Excelsior (D) 9 8 - 6
Paal Centraal 5 - Valto 7 7 - 13
Valto 8 - Meervogels/Física 6 5 - 11
Achilles (Hg) 7 - Valto 9 5 - 14
Valto A1 - Vitesse (Ba) A1 14 - 13
Valto A2 - Maassluis A2 13 - 13
Avanti/Flexcom A3 - Valto A3 7 - 6
Dijkvogels B1 - Valto B1 12 - 18
Valto B2 - Thor (R) B1 6 - 16
Valto B3 - Excelsior (D) B2 5 - 8
Valto C1 - KZ/Thermo4U C1 10 - 5
Valto C2 - Dubbel Zes C1 14 - 4
ODO C1 - Valto C3 6 - 3
Phoenix C3 - Valto C4 14 - 3
Valto D1 - KVS/Maritiem D1 16 - 9
Valto D2 - Meervogels/Física D1 3 - 6
Excelsior (D) D2 - Valto D3 15 - 7
Valto D4 - ODO D2 6 - 6
DVS '69 D2 - Valto D5 1 - 11
Valto E1 - ODO E1 9 - 16
Fortuna/Delta Logistiek E5 - Valto E2 5 - 14
Valto E3 - Avanti/Flexcom E3 5 - 6
Nikantes E2 - Valto E4 0 - 14
Valto E5 - Meervogels/Física E5 9 - 2
Valto E6 - Gemini E3 25 - 0
Meervogels/Física E4 - Valto E7 5 - 5
Valto F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1 18 - 8
Avanti/Flexcom F2 - Valto F2 6 - 22
Valto F3 - Excelsior (D) F3 11 - 12
Valto F4 - ONDO (G) F7 2 - 5

Saturday 11 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
GKV/Enomics 1 - Valto 1 16 - 15
Tilburg 2 - Valto 2 17 - 25
KOAG 3 - Valto 3 17 - 5
Valto 4 - KVS/Maritiem 5 8 - 10
Valto 5 - Refleks 4 13 - 12
GKV (H) 3 - Valto 6 8 - 10
Valto 7 - DES (D) 7 11 - 7
Valto 8 - Avanti/Flexcom 9 9 - 9
Avanti/Flexcom 8 - Valto 9 8 - 10
Meervogels/Física A1 - Valto A1 19 - 13
Weidevogels A2 - Valto A2 8 - 21
Valto A3 - KVS/Maritiem A3 10 - 4
KCR B1 - Valto B1 9 - 18
Valto B2 - Avanti/Flexcom B3 4 - 9
DES (D) B2 - Valto B3 12 - 6
TOP/SolarCompleet C1 - Valto C1 27 - 8
Valto C2 - VEO C2 11 - 0
Valto C3 - Meervogels/Física C2 5 - 10
Twist C2 - Valto C4 2 - 1
Korbis D1 - Valto D1 6 - 13
Valto D2 - Weidevogels D1 9 - 2
Valto D3 - Meervogels/Física D2 8 - 8
Dijkvogels D2 - Valto D4 4 - 6
Valto D5 - Twist D2 8 - 1
Valto E1 - Phoenix E1 11 - 13
Valto E2 - Avanti/Flexcom E4 9 - 2
Phoenix E4 - Valto E3 12 - 7
Valto E4 - RWA E4 11 - 2
Valto E5 - Weidevogels E4 11 - 4
Valto E6 - Korbis E4 3 - 6
ONDO (G) F1 - Valto F1 10 - 15
Valto F2 - Dijkvogels F3 12 - 3
Valto F3 - Fortuna/Delta Logistiek F3 6 - 13
KCC/SO natural F3 - Valto F4 5 - 4

Thursday 09 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto E7 - Fortuna/Delta Logistiek E6 2  -  14 (0  -  3)

Wednesday 08 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto D1 - Excelsior (D) D1 6  -  4

Wednesday 01 May 2019

Wedstrijd Uitslag  
Excelsior (D) 6 - Valto 5 18  -  7

Saturday 20 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Merwede/Multiplaat 1 16  -  14
Valto 2 - Merwede/Multiplaat 2 15  -  14
Valto 3 - DES (D) 4 15  -  14
Achilles (Hg) 5 - Valto 4 18  -  15
Valto 6 - Paal Centraal 4 9  -  5
ONDO (G) 7 - Valto 7 5  -  9
VEO 6 - Valto 8 7  -  12
Valto A1 - Kinderdijk A1 17  -  14
Valto A2 - ODO A1 12  -  7
VEO A2 - Valto A3 5  -  9
Valto B1 - Achilles (Hg) B1 16  -  8
ONDO (G) B2 - Valto B2 5  -  6
Valto B3 - ALO B2 11  -  7
Valto C1 - Tempo C1 13  -  11
Avanti/Flexcom C2 - Valto C2 11  -  7
Fortuna/Delta Logistiek C4 - Valto C3 8  -  8
Valto C4 - Gemini C2 5  -  6
Dijkvogels D1 - Valto D2 13  -  9
Achilles (Hg) D2 - Valto D3 13  -  12
Valto D4 - Excelsior (D) D3 13  -  3
Fortuna/Delta Logistiek E1 - Valto E1 21  -  12
Excelsior (D) E5 - Valto E2 5  -  9 (4  -  4)
Valto E3 - ONDO (G) E5 7  -  8 (1  -  1)
Vitesse (Ba) E6 - Valto E4 7  -  7 (1  -  2)
Fortuna/Delta Logistiek E7 - Valto E5 2  -  15 (0  -  1)
IJsselvogels E5 - Valto E6 15  -  2 (3  -  4)
Valto F1 - ODO F1 8  -  5 (4  -  1)
ODO F3 - Valto F2 1  -  11
ONDO (G) F6 - Valto F3 13  -  5 (5  -  2)
Valto F4 - DES (D) F1 4  -  1 (2  -  3)

Wednesday 17 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto D3 - Valto C4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDie Haghe E1 - Valto E1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 16 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - Oranje Wit 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - Oranje Wit 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 15 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto B2 - Valto A3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Valto D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 13 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenKangoeroes - Valto Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1 - ONDO A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDES C1 - Valto C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenVEO C2 - Valto C3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenALO - Valto D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2 - Valto E3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4/E5/E6 - driekamp 1,5 uur Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6 - Valto E7 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto E7 - ONDO (G) E7 0  -  4 (1  -  2)
oefenValto F1 - ONDO F2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2 - ONDO F6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto F3 - GKV (H) F1 5  -  5 (3  -  2)
oefenValto F3 - Valto F4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Friday 12 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
Er zijn geen uitslagen bekend.

Thursday 11 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenONDO A2 - Valto A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Valto B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 10 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - VEO 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - VEO 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 6 - Valto 9 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 7 - Valto 8 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - VEO D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 09 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenAchilles A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - VEO A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis B1 - Valto B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis C1 - Valto C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 08 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto C2 - Valto B3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis D1 - Valto D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2 - Valto C3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis D2 - Valto D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Valto D5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Thursday 04 April 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 8 - Nexus 4 10  -  7

Saturday 30 March 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 2 - TOP (A) 2 16  -  19
Valto 3 - KCR 3 13  -  21
KZ Danaïden 2 - Valto 4 22  -  17
Weidevogels 4 - Valto 5 18  -  11
Avanti/Flexcom 8 - Valto 6 20  -  7
Dijkvogels 4 - Valto 7 10  -  14
Valto 8 - NIO 5 14  -  10
Valto A1 - Die Haghe A1 14  -  25
Dijkvogels A1 - Valto A2 22  -  11
Weidevogels A2 - Valto A3 15  -  8
Fortuna/Delta Logistiek B2 - Valto B1 8  -  9
WION B1 - Valto B2 12  -  10
Avanti/Flexcom B5 - Valto B3 7  -  4
KCC/SO natural C1 - Valto C1 12  -  10
Valto C2 - Vitesse (Ba) C2 21  -  3
Valto C3 - 't Capproen C1 9  -  9
Valto C4 - Weidevogels C2 6  -  3
Korbis D1 - Valto D1 11  -  10
Valto D2 - Avanti/Flexcom D2 16  -  1
DES (D) D2 - Valto D3 1  -  17
Excelsior (D) D3 - Valto D4 4  -  9
Valto D5 - Weidevogels D2 3  -  8
Valto E1 - Excelsior (D) E1 24  -  8 (5  -  9)
Valto E2 - Futura E2 8  -  5 (4  -  1)
Weidevogels E1 - Valto E3 23  -  1 (3  -  3)
Valto E4 - Excelsior (D) E4 16  -  3 (1  -  2)
Valto E5 - KIOS (N) E5 8  -  1 (3  -  0)
Nieuwerkerk E10 - Valto E6 0  -  8 (1  -  6)
Nieuwerkerk F1 - Valto F1 10  -  6 (5  -  5)
Valto F2 - KOAG F1 5  -  0 (3  -  1)
Meervogels/Física F3 - Valto F3 5  -  7 (3  -  4)

Thursday 28 March 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Ten Donck 1 44  -  18

Saturday 23 March 2019

Wedstrijd Uitslag  
Roda 1 - Valto 1 22  -  31
KCC/SO natural 4 - Valto 2 23  -  27
Rust Roest 3 - Valto 3 18  -  10
Valto 4 - Atlas 2 17  -  13
Valto 5 - ODO 4 14  -  11
Valto 6 - Fortuna/Delta Logistiek 6 11  -  18
Weidevogels 5 - Valto 7 12  -  12
VEO 6 - Valto 8 15  -  10
Achilles (Hg) 7 - Valto 9 12  -  15
PKC/SWKGroep A2 - Valto A1 19  -  17
Valto A2 - Maassluis A2 16  -  23
Valto B2 - Avanti/Flexcom B3 3  -  7
Valto B3 - KCC/SO natural B3 4  -  9
Die Haghe C2 - Valto C2 2  -  10
ALO C1 - Valto C3 7  -  4
RWA C2 - Valto C4 9  -  6
Valto D1 - Korbis D1 10  -  14
Avanti/Flexcom D2 - Valto D2 6  -  13
Valto D3 - Nikantes D1 15  -  2
Valto D4 - Futura D2 15  -  1
Excelsior (D) D4 - Valto D5 14  -  6
Nieuwerkerk E2 - Valto E1 14  -  11
Phoenix E4 - Valto E2 3  -  12 (2  -  5)
Valto E3 - Die Haghe E2 16  -  5 (2  -  3)
Nexus E1 - Valto E4 14  -  2 (3  -  2)
Meervogels/Física E5 - Valto E5 3  -  5 (1  -  0)
Valto E6 - DES (D) E2 5  -  8 (1  -  2)
Valto E7 - Dubbel Zes E3 17  -  6 (4  -  3)
Valto F1 - RWA F1 9  -  6 (4  -  3)
Die Haghe F1 - Valto F2 22  -  6 (3  -  5)
Valto F3 - GKV (H) F1 4  -  7 (3  -  2)

Saturday 16 March 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Excelsior (D) 1 24  -  23
Valto 2 - Excelsior (D) 2 17  -  19
Valto 3 - KOAG 3 14  -  17
Excelsior (D) 6 - Valto 5 29  -  10
Excelsior (D) 8 - Valto 6 14  -  10
Valto 7 - Avanti/Flexcom 10 13  -  8
Valto 9 - KOAG 5 13  -  6
Valto A1 - Nieuwerkerk A1 16  -  16
Phoenix A1 - Valto A2 18  -  11
WION A2 - Valto A3 7  -  17
KVS/Maritiem B1 - Valto B1 12  -  24
Fortuna/Delta Logistiek B3 - Valto B2 18  -  6
ODO B2 - Valto B3 10  -  1
Maassluis C1 - Valto C1 12  -  4
Valto C2 - Avanti/Flexcom C2 10  -  7
Valto C4 - Trekvogels C1 3  -  17
Vitesse (Ba) D2 - Valto D1 2  -  9
Phoenix D1 - Valto D2 6  -  3
Fortuna/Delta Logistiek D5 - Valto D3 3  -  14
ONDO (G) D3 - Valto D4 2  -  10
Valto D5 - Avanti/Flexcom D5 4  -  5
Valto E2 - Fortuna/Delta Logistiek E5 12  -  7 (3  -  3)
Excelsior (D) E5 - Valto E3 6  -  5 (0  -  0)
Valto E4 - Dijkvogels E3 11  -  3 (3  -  2)
Valto E5 - HKV/Ons Eibernest E3 3  -  9 (3  -  4)
Die Haghe E3 - Valto E6 1  -  6
ODO F1 - Valto F1 9  -  8 (5  -  1)
Korbis F2 - Valto F2 24  -  5 (7  -  4)
Valto F3 - Die Haghe F2 3  -  13 (3  -  4)
oefenValto F4 - Dijkvogels F Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 09 March 2019

Wedstrijd Uitslag  
ZKV (Za) 1 - Valto 1 25  -  22
Tempo 2 - Valto 2 24  -  19
DES (D) 3 - Valto 3 20  -  11
Valto 4 - Excelsior (D) 5 20  -  17
Valto 5 - KVS/Maritiem 7 18  -  8
Valto 8 - IJsselvogels 5 12  -  14
Valto 9 - KCC/SO natural 7 18  -  15
Tempo A2 - Valto A1 18  -  21
Valto A2 - ALO A1 13  -  28
HKV/Ons Eibernest A2 - Valto A3 10  -  9
Valto B1 - Achilles (Hg) B1 17  -  6
Valto B2 - Twist B1 11  -  10
ALO B2 - Valto B3 12  -  8
Valto C1 - Fortuna/Delta Logistiek C1 6  -  12
DES (D) C2 - Valto C3 7  -  11
Avanti/Flexcom C6 - Valto C4 5  -  4
Fortuna/Delta Logistiek D3 - Valto D2 6  -  8
Dijkvogels D2 - Valto D3 2  -  4
Korbis E1 - Valto E1 8  -  6 (0  -  0)
Valto E2 - Achilles (Hg) E2 7  -  2 (3  -  2)
KVS/Maritiem E2 - Valto E3 16  -  4
Phoenix E3 - Valto E4 16  -  2 (4  -  1)
Valto E5 - Excelsior (D) E6 10  -  0 (3  -  3)
ONDO (G) E10 - Valto E7 10  -  8 (2  -  2)
WION F1 - Valto F1 10  -  17 (2  -  5)
Excelsior (D) F1 - Valto F2 13  -  2 (2  -  1)

Saturday 23 February 2019

Wedstrijd Uitslag  
ONDO (G) 4 - Valto 6 8  -  11
ONDO (G) C3 - Valto C4 18  -  2
KVS/Maritiem D2 - Valto D4 5  -  2

Saturday 16 February 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Tilburg 1 26  -  16
Valto 2 - SDO/BlijWerkt 2 21  -  19
Valto 3 - PKC/SWKGroep 5 12  -  18
DES (D) 5 - Valto 4 23  -  12
Paal Centraal 3 - Valto 5 13  -  21
Meervogels/Física 5 - Valto 9 16  -  15
Valto A1 - Fortuna/Delta Logistiek A2 17  -  18
VEO A2 - Valto A2 14  -  23
Valto A3 - KVS/Maritiem A3 15  -  11
HKV/Ons Eibernest B1 - Valto B1 15  -  10
Phoenix B1 - Valto B2 7  -  14
Valto B3 - DES (D) B2 6  -  14
ONDO (G) C1 - Valto C1 7  -  12
Nikantes C1 - Valto C2 7  -  9
Valto C3 - Fortuna/Delta Logistiek C3 13  -  3
Valto C4 - Avanti/Flexcom C6 3  -  4
KVS/Maritiem D1 - Valto D1 10  -  6
Dijkvogels D1 - Valto D2 7  -  5
Valto D3 - ONDO (G) D5 6  -  5
Valto D4 - KVS/Maritiem D2 3  -  4
Valto D5 - ONDO (G) D6 2  -  7
Valto E1 - Avanti/Flexcom E1 12  -  17 (6  -  3)
Valto E4 - Avanti/Flexcom E5 4  -  6 (1  -  6)
Valto E5 - Avanti/Flexcom E6 5  -  5
ONDO (G) E11 - Valto E6 1  -  1 (3  -  6)
Excelsior (D) E7 - Valto E7 9  -  16 (5  -  4)
Valto F1 - KCR F1 21  -  1 (4  -  5)
Nieuwerkerk F3 - Valto F2 9  -  5 (2  -  2)
Dijkvogels F2 - Valto F3 11  -  5 (3  -  3)

Saturday 09 February 2019

Wedstrijd Uitslag  
Rapid 1 - Valto 1 25  -  35
KVS/Maritiem 3 - Valto 2 26  -  17
GKV/Enomics 3 - Valto 3 15  -  12
Valto 4 - OZC 2 11  -  16
DES (D) 6 - Valto 6 13  -  13
ONDO (G) 7 - Valto 7 14  -  10
Valto 8 - WION 6 13  -  8
Avanti/Flexcom 6 - Valto 9 15  -  10
KVS/Maritiem A1 - Valto A1 33  -  21
Valto A2 - KVS/Maritiem A2 24  -  12
Valto A3 - Achilles (Hg) A4 14  -  13
Valto B1 - ONDO (G) B1 12  -  15
Valto B2 - Nieuwerkerk B2 7  -  1
KOAG B3 - Valto B3 9  -  4
Nieuwerkerk C1 - Valto C1 13  -  9
Valto C2 - Olympia (S) C1 7  -  2
Valto C3 - ALO C1 2  -  5
Oranje Wit (D) C4 - Valto C4 8  -  4
Valto D1 - Excelsior (D) D1 7  -  9
ODO D1 - Valto D2 7  -  5
Valto D3 - Avanti/Flexcom D4 11  -  2
Valto D4 - Korbis D3 9  -  0
Valto D5 - Nieuwerkerk D4 0  -  18
Valto E1 - ODO E1 10  -  12
Valto E2 - Refleks E3 10  -  3 (5  -  4)
HKV/Ons Eibernest E1 - Valto E3 21  -  0 (1  -  2)
Avanti/Flexcom E6 - Valto E5 8  -  6 (2  -  5)
Valto E6 - Avanti/Flexcom E8 4  -  0 (4  -  2)
Meervogels/Física E4 - Valto E7 2  -  9 (5  -  5)
Valto F2 - Excelsior (D) F1 3  -  10 (4  -  4)
Die Haghe F2 - Valto F3 19  -  4 (5  -  1)

Saturday 02 February 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - ONDO (M) 1 29  -  20
Valto 2 - TOP/SolarCompleet 4 19  -  24
Valto 3 - Nieuwerkerk 3 10  -  19
Avanti/Flexcom 4 - Valto 4 16  -  9
Avanti/Flexcom 5 - Valto 5 19  -  13
Valto 6 - Paal Centraal 4 19  -  10
Valto 7 - Meervogels/Física 7 10  -  8
Nieuwerkerk 9 - Valto 8 9  -  13
Valto A1 - Avanti/Flexcom A1 17  -  19
Avanti/Flexcom A2 - Valto A2 30  -  13
Twist A3 - Valto A3 5  -  14
Refleks B1 - Valto B1 13  -  13
ONDO (G) B2 - Valto B2 10  -  9
Valto B3 - Achilles (Hg) B2 5  -  7
Valto C1 - Oranje Wit (D) C1 9  -  9
Maassluis C2 - Valto C2 3  -  12
Valto D1 - Olympia (S) D1 13  -  4
Valto D2 - OZC D1 5  -  4
Achilles (Hg) D3 - Valto D4 5  -  4
Die Haghe D3 - Valto D5 5  -  1
Phoenix E1 - Valto E1 13  -  12
Meervogels/Física E2 - Valto E2 8  -  7 (2  -  4)
Valto E3 - ONDO (G) E7 6  -  6 (3  -  1)
Valto E4 - DES (D) E1 8  -  9 (3  -  3)
Valto E6 - Pernix E5 3  -  6 (3  -  3)
Valto E7 - Excelsior (D) E7 11  -  2 (2  -  0)
Fortuna/Delta Logistiek F1 - Valto F1 10  -  12 (3  -  2)
Valto F3 - Excelsior (D) F4 10  -  13 (0  -  5)

Saturday 26 January 2019

Wedstrijd Uitslag  
Ten Donck 1 - Valto 1 19  -  33
TOP (A) 2 - Valto 2 26  -  17
KCR 3 - Valto 3 19  -  12
Valto 4 - KZ Danaïden 2 10  -  30
Valto 5 - Weidevogels 4 10  -  19
Valto 6 - Avanti/Flexcom 8 11  -  17
Valto 7 - Dijkvogels 4 12  -  9
Die Haghe A1 - Valto A1 29  -  11
Valto A2 - Dijkvogels A1 10  -  16
Valto A3 - Weidevogels A2 7  -  10
Valto B1 - Fortuna/Delta Logistiek B2 16  -  11
Valto B2 - WION B1 13  -  13
Valto B3 - Avanti/Flexcom B5 7  -  5
Valto C1 - KCC/SO natural C1 11  -  21
Vitesse (Ba) C2 - Valto C2 6  -  12
't Capproen C1 - Valto C3 4  -  5
Weidevogels C2 - Valto C4 2  -  2
KCR D1 - Valto D1 11  -  6
Valto D2 - Fortuna/Delta Logistiek D3 16  -  9
Valto D3 - DES (D) D2 25  -  5
Valto D4 - Excelsior (D) D3 10  -  8
Weidevogels D2 - Valto D5 5  -  9
Excelsior (D) E1 - Valto E1 10  -  9
Futura E2 - Valto E2 8  -  6 (4  -  6)
Valto E3 - Weidevogels E1 2  -  10 (4  -  1)
Excelsior (D) E4 - Valto E4 10  -  6 (2  -  3)
KIOS (N) E5 - Valto E5 3  -  8 (2  -  6)
Valto E6 - Nieuwerkerk E10 5  -  2 (2  -  4)
Valto E7 - Maassluis E6 4  -  11 (2  -  5)
Valto F1 - Nieuwerkerk F1 7  -  10 (5  -  4)
KOAG F1 - Valto F2 3  -  1 (5  -  3)
Valto F3 - Meervogels/Física F3 17  -  6 (3  -  2)

Saturday 19 January 2019

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Roda 1 33  -  29
Valto 2 - KCC/SO natural 4 19  -  24
Valto 3 - Rust Roest 3 14  -  23
Atlas 2 - Valto 4 14  -  15
ODO 4 - Valto 5 20  -  17
Fortuna/Delta Logistiek 6 - Valto 6 10  -  9
Valto 7 - Weidevogels 5 8  -  10
Valto 8 - VEO 6 10  -  16
Valto 9 - Achilles (Hg) 7 14  -  11
Valto A1 - PKC/SWKGroep A2 22  -  20
Maassluis A2 - Valto A2 15  -  11
Avanti/Flexcom B3 - Valto B2 7  -  12
KCC/SO natural B3 - Valto B3 5  -  4
Valto C2 - Die Haghe C2 9  -  1
Valto C3 - KCR C2 7  -  3
Valto C4 - RWA C2 4  -  8
Korbis D1 - Valto D1
Nikantes D1 - Valto D3 1  -  21
Valto D5 - Excelsior (D) D4 4  -  9
Valto E1 - Nieuwerkerk E2 8  -  4
Valto E2 - Phoenix E4 13  -  0 (3  -  5)
Die Haghe E2 - Valto E3 5  -  9 (4  -  2)
Valto E4 - Nexus E1 4  -  13 (0  -  1)
Valto E5 - Meervogels/Física E5 7  -  9 (1  -  4)
DES (D) E2 - Valto E6 3  -  5 (3  -  2)
Dubbel Zes E3 - Valto E7 2  -  7 (0  -  1)
RWA F1 - Valto F1 6  -  17 (4  -  4)
Valto F2 - Die Haghe F1 4  -  28 (0  -  4)
GKV (H) F1 - Valto F3 3  -  11 (3  -  1)

Saturday 12 January 2019

Wedstrijd Uitslag  
Excelsior (D) 1 - Valto 1 16  -  28
Excelsior (D) 2 - Valto 2 27  -  22
KOAG 3 - Valto 3 16  -  16
Valto 5 - Excelsior (D) 6 11  -  11
Valto 6 - Excelsior (D) 8 5  -  10
KOAG 5 - Valto 9 14  -  18
Nieuwerkerk A1 - Valto A1 18  -  15
Valto A2 - Phoenix A1 17  -  14
Valto A3 - WION A2 15  -  12
Valto B1 - KVS/Maritiem B1 14  -  8
Valto B2 - Fortuna/Delta Logistiek B3 6  -  9
Valto B3 - ODO B2 4  -  7
Valto C1 - Maassluis C1 12  -  16
Avanti/Flexcom C2 - Valto C2 8  -  5
Trekvogels C1 - Valto C4 8  -  5
Valto D1 - Vitesse (Ba) D2 11  -  4
Valto D3 - Fortuna/Delta Logistiek D5 9  -  4
Valto D4 - ONDO (G) D3 6  -  6
Avanti/Flexcom D5 - Valto D5 5  -  2
Valto E1 - Phoenix E1 11 (3)  -  8 (4)
Valto E2 - Meervogels/Física E2 6 (4)  -  10 (5)
Valto E3 - Excelsior (D) E5 9 (2)  -  5 (4)
Dijkvogels E3 - Valto E4 9  -  6
HKV/Ons Eibernest E3 - Valto E5 5 (2)  -  5 (3)
Valto E6 - Die Haghe E3 8 (3)  -  1 (2)
Valto E7 - Avanti/Flexcom E7 15 (5)  -  6 (4)
Valto F1 - ODO F1 6 (8)  -  4 (2)
Valto F3 - Dijkvogels F2 8 (2)  -  19 (2)

Tuesday 08 January 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenSporting Delta 1 - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 05 January 2019

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - Tweemaal Zes 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - Tweemaal Zes 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenSporting Delta A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - KCC B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Valto C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Fortuna/Delta Logistiek E5 - Valto E2 4  -  6

Saturday 22 December 2018

Wedstrijd Uitslag  
Meervogels/Física 7 - Valto 7 9  -  21
Nexus 4 - Valto 8 10  -  6
Fortuna/Delta Logistiek C3 - Valto C3 6  -  7
Olympia (S) D1 - Valto D1 8  -  11
Korbis D3 - Valto D4 3  -  8
ONDO (G) E7 - Valto E3 14  -  4
DES (D) E1 - Valto E4 12  -  11
KVS/Maritiem E5 - Valto E5 12  -  4
Valto F2 - ODO F2 4  -  8
Valto F3 - ONDO (G) F3 2  -  14

Saturday 15 December 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - ZKV (Za) 1 25  -  16
Valto 2 - Tempo 2 15  -  22
Valto 3 - DES (D) 3 14  -  18
Excelsior (D) 5 - Valto 4 19  -  19
KVS/Maritiem 7 - Valto 5 20  -  21
Valto 6 - ONDO (G) 4 10  -  11
Valto 7 - DES (D) 7 13  -  7
IJsselvogels 5 - Valto 8 14  -  9
KCC/SO natural 7 - Valto 9 11  -  8
Valto A1 - Tempo A2 14  -  12
ALO A1 - Valto A2 23  -  15
Valto A3 - HKV/Ons Eibernest A2 16  -  9
Achilles (Hg) B1 - Valto B1 9  -  12
Twist B1 - Valto B2 15  -  9
Valto B3 - ALO B2 3  -  13
Fortuna/Delta Logistiek C1 - Valto C1 17  -  10
Valto C3 - DES (D) C2 9  -  2
Excelsior (D) D1 - Valto D1 6  -  5
Valto D2 - Phoenix D1 7  -  5
Valto D3 - Dijkvogels D2 7  -  8
Futura D2 - Valto D4 3  -  7
Valto E1 - Korbis E1 12  -  5
Achilles (Hg) E2 - Valto E2 6  -  4
Valto E3 - KVS/Maritiem E2 3  -  12
Valto E4 - Phoenix E3 11  -  5
Excelsior (D) E6 - Valto E5 2  -  7
Pernix E5 - Valto E6 4  -  10
Valto E7 - ONDO (G) E10 10  -  10
Valto F1 - WION F1 27  -  5
ODO F2 - Valto F2 8  -  2
ONDO (G) F3 - Valto F3 9  -  5

Saturday 08 December 2018

Wedstrijd Uitslag  
Tilburg 1 - Valto 1 18  -  26
SDO/BlijWerkt 2 - Valto 2 23  -  16
PKC/SWKGroep 5 - Valto 3 30  -  14
Valto 4 - DES (D) 5 14  -  19
Valto 5 - Paal Centraal 3 15  -  11
DES (D) 7 - Valto 7 11  -  13
Valto 8 - Nieuwerkerk 9 19  -  10
Valto 9 - Meervogels/Física 5 8  -  15
Fortuna/Delta Logistiek A2 - Valto A1 19  -  21
Valto A2 - VEO A2 26  -  6
KVS/Maritiem A3 - Valto A3 11  -  19
Valto B1 - HKV/Ons Eibernest B1 13  -  11
Valto B2 - Phoenix B1 17  -  5
DES (D) B2 - Valto B3 8  -  8
Valto C1 - ONDO (G) C1 5  -  13
Valto C2 - Nikantes C1 12  -  4
Valto C3 - Avanti/Flexcom C3 3  -  2
Valto C4 - ONDO (G) C3 7  -  9
Valto D1 - KVS/Maritiem D1 12  -  7
Valto D2 - Dijkvogels D1 13  -  6
ONDO (G) D5 - Valto D3 4  -  7
ONDO (G) D6 - Valto D5 6  -  3
Avanti/Flexcom E1 - Valto E1 7  -  15
Avanti/Flexcom E5 - Valto E4 25  -  3
Valto E5 - KVS/Maritiem E5 8  -  9
Valto E6 - ONDO (G) E11 4  -  2
Avanti/Flexcom E7 - Valto E7 2  -  18
KCR F1 - Valto F1 2  -  25
Valto F2 - Nieuwerkerk F3 4  -  8

Saturday 01 December 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Rapid 1 39  -  15
Valto 2 - KVS/Maritiem 3 18  -  18
Valto 3 - GKV/Enomics 3 17  -  22
OZC 2 - Valto 4 15  -  10
Valto 6 - DES (D) 6 8  -  17
Valto 7 - ONDO (G) 7 14  -  19
WION 6 - Valto 8 9  -  16
Valto 9 - Avanti/Flexcom 6 6  -  9
Valto A1 - KVS/Maritiem A1 13  -  27
KVS/Maritiem A2 - Valto A2 15  -  8
Achilles (Hg) A4 - Valto A3 7  -  15
ONDO (G) B1 - Valto B1 16  -  14
Nieuwerkerk B2 - Valto B2 6  -  8
Valto B3 - KOAG B3 1  -  11
Valto C1 - Nieuwerkerk C1 11  -  9
Olympia (S) C1 - Valto C2 3  -  11
Avanti/Flexcom C3 - Valto C3 6  -  5
Valto C4 - Oranje Wit (D) C4 4  -  9
Valto D1 - KCR D1 8  -  12
Valto D2 - ODO D1 4  -  12
Avanti/Flexcom D4 - Valto D3 3  -  12
Nieuwerkerk D4 - Valto D5 9  -  1
ODO E1 - Valto E1 10  -  11
Refleks E3 - Valto E2 7  -  6
Valto E3 - HKV/Ons Eibernest E1 0  -  15
Avanti/Flexcom E8 - Valto E6 5  -  7
Valto E7 - Meervogels/Física E4 5  -  8

Saturday 24 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
ONDO (M) 1 - Valto 1 21  -  24
TOP/SolarCompleet 4 - Valto 2 25  -  24
Nieuwerkerk 3 - Valto 3 32  -  17
Valto 4 - Avanti/Flexcom 4 16  -  15
Valto 5 - Avanti/Flexcom 5 16  -  10
Paal Centraal 4 - Valto 6 8  -  9
Avanti/Flexcom 10 - Valto 7 6  -  6
NIO 5 - Valto 8 15  -  15
Avanti/Flexcom A1 - Valto A1 16  -  14
Valto A2 - Avanti/Flexcom A2 15  -  15
Valto A3 - Twist A3 20  -  3
Valto B1 - Refleks B1 23  -  12
Valto B2 - ONDO (G) B2 7  -  8
Achilles (Hg) B2 - Valto B3 9  -  9
Oranje Wit (D) C1 - Valto C1 9  -  16
Valto C2 - Maassluis C2 15  -  4
KCR C2 - Valto C3 5  -  6
OZC D1 - Valto D2 10  -  2
Valto D4 - Achilles (Hg) D3 7  -  2
Valto D5 - Die Haghe D3 3  -  10
Maassluis E6 - Valto E7 17  -  5
Valto F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1 15  -  13
Valto F2 - Korbis F2 8  -  10
Excelsior (D) F4 - Valto F3 9  -  7

Saturday 17 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto - Kangoeroes Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 1 - KVA 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - KVA 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 3 - Avanti 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 4 - Avanti 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5 - Avanti 6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 6 - Avanti 9 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 7 - Avanti 10 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A1 - KVA A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - Avanti A3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A3 - Avanti A4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Velocitas B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Avanti B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B3 - Avanti B4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - De Meervogels C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2 - Avanti C2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C3 - Avanti C3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C4 - Avanti C6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D1 - Avanti D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D2 - De Meervogels D2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D3 - Avanti D3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D4 - Avanti D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D5 - Avanti D5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1 - De Meervogels F2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Tuesday 13 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenOranje Wit 1 - Valto 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenOranje Wit 2 - Valto 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 10 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto - Kangoeroe-instuif Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 1 - AVO 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - AVO 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 9 - Odo 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto A2 - ONDO A2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Tempo B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B2 - Tempo B2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C en B - clinic Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C1 - Tempo C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto C2 - Dijkvogels C1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto D - clinic Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E1 - Avanti E1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E2 - Avanti E2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E3 - Avanti E3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E4 - Avanti E4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E5 - Avanti E6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E6 - Avanti E7 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto E7 - Avanti E8 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F2 - ONDO F2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F3 - Avanti F2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Friday 09 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto A1 - indien door Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 07 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenDe Meervogels A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 05 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenDie Haghe A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 03 November 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenHKV/OE A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto B1 - Die Haghe B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Monday 29 October 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenMaassluis D1 - Valto D1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Saturday 27 October 2018

Wedstrijd Uitslag  
Oranje Wit (D) 1 - Valto 1 19  -  18
PKC/SWKGroep 4 - Valto 2 23  -  27
WION 2 - Valto 3 15  -  11
Valto 4 - Dijkvogels 2 11  -  11
Valto 5 - KVS/Maritiem 7 9  -  8
Maassluis 4 - Valto 6 15  -  10
Achilles (Hg) A1 - Valto A1 13  -  8
Refleks A1 - Valto A2 18  -  10
Fortuna/Delta Logistiek C1 - Valto C1 13  -  7

Saturday 20 October 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Nieuwerkerk 1 19  -  22
Valto 2 - TOP (A) 3 21  -  11
Valto 3 - Vitesse (Ba) 2 10  -  22
ONDO (G) 3 - Valto 4 13  -  9
Valto 5 - Futura 3 15  -  13
Tempo A1 - Valto A1 17  -  16
Dijkvogels A1 - Valto A2 14  -  13
DES (D) A2 - Valto A3 13  -  11
oefenValto B2 - ALO B1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Achilles (Hg) C1 - Valto C1 7  -  10
Valto C4 - Gemini C2 4  -  5
oefenValto D1-3 - Valto D1-3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenAchilles D3 - Valto D4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
Valto D5 - Avanti/Flexcom D5 4  -  5
oefenValto E1-7 - Valto E1-7 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto F1-3 - Valto F1-3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen

Wednesday 17 October 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 4 - ODO 3 18  -  18

Saturday 13 October 2018

Wedstrijd Uitslag  
Vriendenschaar (H) 1 - Valto 1 21  -  14
Rust Roest 2 - Valto 2 13  -  15
Vriendenschaar (H) 2 - Valto 3 19  -  11
Valto 4 - Weidevogels 4 7  -  12
Maassluis 4 - Valto 5
Valto 6 - Maassluis 4 6  -  6
Weidevogels 5 - Valto 7 8  -  8
Valto 8 - Fortuna/Delta Logistiek 6 12  -  15
Valto A1 - Die Haghe A1 6  -  15
Valto A2 - DES (D) A1 11  -  5
Meervogels/Física A3 - Valto A3 12  -  6
Dijkvogels B1 - Valto B1 10  -  18
Phoenix B1 - Valto B2 9  -  10
Valto B3 - Avanti/Flexcom B4 8  -  7
Valto C1 - Die Haghe C1 8  -  14
Avanti/Flexcom C2 - Valto C2 8  -  11
VEO C2 - Valto C3 7  -  6
LYNX C1 - Valto C4 10  -  3
Valto D1 - Excelsior (D) D1 6  -  4
Valto D2 - Excelsior (D) D2 9  -  4
Valto D3 - Dijkvogels D2 6  -  4
Avanti/Flexcom D4 - Valto D4 3  -  6
Dubbel Zes D2 - Valto D5 2  -  12
ONDO (G) E5 - Valto E1 8  -  9
Valto E2 - Olympia (S) E1 4  -  6
Valto E3 - Meervogels/Física E3 5  -  12
Valto E4 - Fortuna/Delta Logistiek E5 0  -  9
Avanti/Flexcom E6 - Valto E5 7  -  0
Avanti/Flexcom E7 - Valto E6 13  -  2
Valto E7 - Fortuna/Delta Logistiek E6 6  -  11
Valto F1 - ONDO (G) F1 8  -  5
ODO F1 - Valto F2 14  -  2
Excelsior (D) F3 - Valto F3 9  -  7

Saturday 06 October 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Swift (M) 1 12  -  23
Valto 2 - Swift (M) 2 13  -  14
Valto 3 - Avanti/Flexcom 4 14  -  27
Excelsior (D) 4 - Valto 4 11  -  10
Valto 5 - Paal Centraal 3 13  -  8
VEO 6 - Valto 6 7  -  9
Valto 7 - KVS/Maritiem 8 9  -  7
ONDO (G) 4 - Valto 8 11  -  9
Valto A1 - KVS/Maritiem A1 11  -  19
Valto A2 - Excelsior (D) A1 8  -  20
Valto A3 - DES (D) A2 3  -  11
Valto B1 - Nieuwerkerk B1 18  -  9
Valto B2 - Fortuna/Delta Logistiek B3 2  -  9
Achilles (Hg) B2 - Valto B3 6  -  14
Valto C1 - Groen Geel C1 12  -  13
Valto C2 - KOAG C2 9  -  1
Valto C3 - ALO C1 9  -  7
Meervogels/Física D1 - Valto D1 8  -  5
ONDO (G) D2 - Valto D2 4  -  8
ONDO (G) D5 - Valto D3 5  -  6
Valto D4 - Excelsior (D) D4 11  -  0
Valto D5 - ONDO (G) D6 0  -  2
Valto E1 - Phoenix E1 17  -  20
ONDO (G) E2 - Valto E2 7  -  8
Excelsior (D) E3 - Valto E3 20  -  1
Phoenix E4 - Valto E4 9  -  2
Valto E5 - ONDO (G) E9 2  -  0
Valto E6 - Excelsior (D) E7 0  -  6
Nieuwerkerk E10 - Valto E7 1  -  3
Dijkvogels F1 - Valto F1 4  -  6
Valto F2 - Fortuna/Delta Logistiek F1 4  -  23
Valto F3 - ONDO (G) F5 15  -  9

Saturday 29 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
HKC (Ha) 1 - Valto 1 24  -  20
HKC (Ha) 2 - Valto 2 11  -  23
Weidevogels 3 - Valto 3 17  -  13
ODO 4 - Valto 5 15  -  14
DES (D) 6 - Valto 6 7  -  7
Valto 7 - Dijkvogels 4 8  -  6
Valto 8 - Excelsior (D) 9 14  -  20
Vitesse (Ba) A1 - Valto A1 22  -  7
Maassluis A2 - Valto A2 15  -  10
Phoenix A3 - Valto A3 7  -  6
KVS/Maritiem B1 - Valto B1 14  -  16
Valto B2 - ONDO (G) B2 7  -  8
Dijkvogels B2 - Valto B3 20  -  1
KZ/Thermo4U C1 - Valto C1 5  -  2
Valto C2 - Olympia (S) C1 9  -  2
Avanti/Flexcom C3 - Valto C3 3  -  4
Phoenix C3 - Valto C4 6  -  3
Valto D1 - Fortuna/Delta Logistiek D2 4  -  4
Valto D2 - DES (D) D1 7  -  5
ODO D2 - Valto D3 3  -  10
ONDO (G) D3 - Valto D4 10  -  6
Valto D5 - Avanti/Flexcom D5 2  -  11
Valto E1 - Achilles (Hg) E1 12  -  10
Valto E2 - Excelsior (D) E2 4  -  10
ONDO (G) E7 - Valto E3 4  -  1
Avanti/Flexcom E3 - Valto E4 7  -  6
ODO E5 - Valto E5 7  -  2
Valto E6 - ONDO (G) E10 2  -  7
Valto E7 - Excelsior (D) E6 3  -  7
Excelsior (D) F1 - Valto F1 7  -  7
IJsselvogels F1 - Valto F2 19  -  8
Valto F3 - Fortuna/Delta Logistiek F6 6  -  2

Tuesday 25 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
Refleks 4 - Valto 5 20  -  10

Saturday 22 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - GKV/Enomics 1 16  -  14
Valto 2 - Tilburg 2 19  -  10
Valto 3 - KOAG 3 8  -  22
KVS/Maritiem 5 - Valto 4 15  -  14
Valto 6 - DES (D) 6 8  -  10
Dijkvogels 4 - Valto 7 5  -  8
Excelsior (D) 9 - Valto 8 16  -  10
Valto A1 - Meervogels/Física A1 9  -  7
Valto A2 - Weidevogels A2 15  -  11
Valto A3 - Phoenix A3 8  -  12
Valto B1 - KVS/Maritiem B1 20  -  10
ONDO (G) B2 - Valto B2 8  -  10
Valto C1 - TOP/SolarCompleet C1 5  -  15
Olympia (S) C1 - Valto C2 2  -  8
Valto C3 - Avanti/Flexcom C3 6  -  5
Valto C4 - Nieuwerkerk C4 3  -  4
Fortuna/Delta Logistiek D2 - Valto D1 1  -  8
DES (D) D1 - Valto D2 3  -  8
Valto D3 - ODO D2 6  -  2
Valto D4 - ONDO (G) D3 8  -  3
Avanti/Flexcom D5 - Valto D5 4  -  1
Achilles (Hg) E1 - Valto E1 11  -  12
Excelsior (D) E2 - Valto E2 19  -  1
Valto E3 - ONDO (G) E7 4  -  7
Valto E4 - Avanti/Flexcom E3 2  -  9
Valto E5 - ODO E5 4  -  12
ONDO (G) E10 - Valto E6 8  -  0
Excelsior (D) E6 - Valto E7 2  -  4
Valto F1 - Excelsior (D) F1 16  -  6
Valto F2 - IJsselvogels F1 5  -  17
Fortuna/Delta Logistiek F6 - Valto F3 4  -  9

Saturday 15 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
Merwede/Multiplaat 1 - Valto 1 13  -  9
Merwede/Multiplaat 2 - Valto 2 17  -  21
DES (D) 4 - Valto 3 16  -  15
Valto 4 - Achilles (Hg) 5 22  -  8
Valto 5 - Excelsior (D) 6 7  -  16
Valto 7 - Weidevogels 5 7  -  4
Fortuna/Delta Logistiek 6 - Valto 8 15  -  7
Kinderdijk A1 - Valto A1 17  -  15
ODO A1 - Valto A2 11  -  12
Valto A3 - De Meervogels/Fisica A3 14  -  12
Valto B1 - Dijkvogels B1 16  -  7
Valto B2 - Phoenix B1 15  -  4
Avanti/Flexcom B4 - Valto B3 5  -  6
Tempo C1 - Valto C1 8  -  7
Valto C2 - Avanti/Flexcom C2 9  -  4
Valto C3 - VEO C2 5  -  9
Twist C2 - Valto C4 3  -  5
Excelsior (D) D1 - Valto D1 11  -  9
Excelsior (D) D2 - Valto D2 5  -  6
Dijkvogels D2 - Valto D3 3  -  5
Valto D4 - Avanti/Flexcom D4 2  -  2
Valto D5 - Dubbel Zes D2 4  -  1
Valto E1 - ONDO (G) E5 10  -  5
Olympia (S) E1 - Valto E2 12  -  5
De Meervogels/Fisica E3 - Valto E3 7  -  2
Fortuna/Delta Logistiek E5 - Valto E4 15  -  0
Valto E5 - Avanti/Flexcom E6 1  -  6
Valto E6 - Avanti/Flexcom E7 3  -  3
Fortuna/Delta Logistiek E6 - Valto E7 10  -  1
ONDO (G) F1 - Valto F1 8  -  14
Valto F2 - ODO F1 2  -  20
Valto F3 - Excelsior (D) F3 2  -  7

Wednesday 12 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 2 - PKC/SWKGroep 4 16  -  9

Saturday 08 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
Valto 1 - Oranje Wit (D) 1 14  -  19
Valto 3 - WION 2 10  -  15
Dijkvogels 2 - Valto 4 12  -  19
KVS/Maritiem 7 - Valto 5 11  -  18
Valto 6 - VEO 6 15  -  5
KVS/Maritiem 8 - Valto 7 8  -  12
Valto 8 - ONDO (G) 4 4  -  11
Valto A1 - Achilles (Hg) A1 7  -  21
Valto A2 - Refleks A1 5  -  15
Nieuwerkerk B1 - Valto B1 6  -  15
Fortuna/Delta Logistiek B3 - Valto B2 10  -  10
Valto B3 - Achilles (Hg) B2 6  -  5
Valto C1 - Fortuna/Delta Logistiek C1 9  -  18
KOAG C2 - Valto C2 1  -  8
ALO C1 - Valto C3 5  -  6
Valto C4 - ONDO (G) C3 5  -  11
Valto D1 - De Meervogels/Fisica D1 13  -  8
Valto D2 - ONDO (G) D2 7  -  3
Valto D3 - ONDO (G) D5 9  -  2
Excelsior (D) D4 - Valto D4 3  -  11
ONDO (G) D6 - Valto D5 4  -  2
Phoenix E1 - Valto E1 14  -  13
Valto E2 - ONDO (G) E2 3  -  7
Valto E3 - Excelsior (D) E3 2  -  9
Valto E4 - Phoenix E4 1  -  16
ONDO (G) E9 - Valto E5 1  -  0
Excelsior (D) E7 - Valto E6 0  -  0
Valto E7 - Nieuwerkerk E10 10  -  0
Valto F1 - Dijkvogels F1 13  -  4
Fortuna/Delta Logistiek F1 - Valto F2 4  -  2
ONDO (G) F5 - Valto F3 2  -  6

Saturday 01 September 2018

Wedstrijd Uitslag  
oefenValto 1 - Die Haghe 1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 2 - Die Haghe 2 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis 3 - Valto 3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenMaassluis 4 - Valto 4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 5 - ODO 5 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenDe Meervogels 8 - Valto 7 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenValto 8 - ODO 6 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenSKF A1 - Valto A1 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenHKV/Ons Eibernest e.a. - Valto A2 + A3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenHKV/Ons Eibernest e.a. - Valto B1 t/m C4 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen
oefenHKV/Ons Eibernest e.a. - Valto A2 t/m F3 Van oefenwedstrijden zijn doorgaans geen uitslagen