Kantinerooster

Hieronder vinden jullie het schema van de barbezetting voor de komende weken.

  • Degene die op zaterdag bij de eerste dienst als eerste genoemd staat moet van tevoren de sleutel en kas ophalen bij Teun Voskamp, van Montegnestraat 2, 06-40673596. Stuur hem van tevoren even een berichtje om wat af te spreken hierover. En als je de sleutel bij iemand anders ophaalt ook even een berichtje naar Teun.
  • Degene die de kantine afsluit moet de sleutels en de kas weer terugbrengen bij Teun Voskamp. Dit moet voor 22.45 uur gebeuren. Mocht dit niet lukken dan moet degene een sms naar Teun sturen met de mededeling hoe laat hij de spullen komt langs brengen, in ieder geval vóór 13.00 uur de volgende dag!
  • Als je erop staat, maar je kan niet dan zelf even voor vervanging zorgen en doorgeven op jbridder@caiw.nl.
  • Alvast bedankt voor jullie hulp.

Groetjes,
Mariëlle Ridder, 06-48761966

Datum Dag Gebeurtenis

Tijdsduur

Aantal

Bezetting 1 Bezetting 2 Bezetting 3 Ass keuken Keuken
09/mei do Training

19.00-23.30

1

Arie Dijkstra
11-mei za Competitie

08.15-12.00

2

Sandra Kortekaas Jolanda de Meulmeester
11-mei za Competitie

11.00-14.00

1

Karlijn van Lenteren
11-mei za Competitie

12.00-15.00

2

Margriet vd Berg Heleen van Dasler
11-mei za Competitie

15.00-18.00

2

Corine Vreugdenhil Liesbeth van Staalduinen
11-mei za V1 uit

17.30-20.30

2

Valto 6 Valto 6 2 leden Valto 6
16/mei do Training

19.00-23.30

1

Jeroen Voskamp
18-mei za Competitie

08.15-12.00

3

Irma Koornneef Annemieke Dukker Inge Scholtes
18-mei za Competitie

12.00-15.00

3

Wendy vd Meijs Chantal van Kester Susan Zwinkels
18-mei za Competitie

15.00-18.00

3

Nico Kolenbrander Anne Marie Schenkeveld Denise Vermeer
18-mei za V1 thuis

17.30-20.30

4

Valto 9 Valto 9 Valto 9 Valto 9 Laurens v Eijk en Jesper Valstar
22-mei wo 2tegen2

18.45-21.00

1

Mariëlle Ridder
wo 2tegen2

21.00-23.30

1

Arie Dijkstra
23-mei do Training

19.00-23.30

1

André Bongaards
25-mei za Competitie

09.15-12.00

2

Dita Poot Caroline Schouten
25-mei za Competitie

11.00-14.00

1

Heleen Vermeer
25-mei za Competitie

12.00-15.00

2

Simone Bongaards Otwin of Jacqueline van Geest
25-mei za Competitie

15.00-18.00

2

Corine Vreugdenhil Suzanne Oussoren
25-mei za V1 uit

17.30-20.30

2

Valto 8 Valto 8 2 leden Valto 8
30-mei do Training

19.00-23.30

1

GJ Stolk
1-jun. za Competitie

08.15-12.00

3

Denise Vermeer Annemarie Schenkeveld Ellen vd Kaaij
1-jun. za Competitie

12.00-15.00

3

Janine Krapels Chantal van Kester Martien van Dijk
1-jun. za Competitie

15.00-18.00

3

Caroline Schouten Marcel Schouten Claudia vd Voorn
1-jun. za V1 thuis

17.30-20.30

4

Valto 7 Valto 7 Valto 7 Valto 7 Arco Poot en GJ Stolk
5-jun. wo schoolkorfbal

13.00-15.00

2

Irma Koornneef Annemieke Dukker
5-jun. wo schoolkorfbal

15.00-17.00

2

Mariëlle Ridder Ramona van Dijk
6-jun. do Training

19.00-23.30

1

Ben van Duijn
8-jun. za Competitie

08.15-12.00

2

Simone Bongaards Karlijn van Lenteren
8-jun. za Competitie

12.00-15.00

2

André van Geest Mathilde Oussoren
8-jun. za Competitie

15.00-18.00

2

Liesbeth van Staalduinen Martien van Dijk
13-jun. do Training

19.00-23.30

1

Pim vd Beukel
15-jun. za Competitie

08.15-12.00

2

Dita Poot Kristel Kagchelland
15-jun. za Competitie

11.00-14.00

1

Heleen van Dasler
15-jun. za Competitie

12.00-15.00

2

Helma Stolze Margriet vd Berg
15-jun. za Competitie

15.00-18.00

2

Sandra Volkering Henk Molenaar
15-jun. za V1 uit

17.30-20.30

2

Valto 5 Valto 5 Hans Ridder en Martin vd Wel