Standen

Stand veld - Overgangsklasse (OKD)
Stand zaal - 1e klasse (1E)
Stand veld
1 Swift (M) 1 8 8 0 0 163 112 51 0 16
2 HKC (Ha) 1 8 6 0 2 150 126 24 0 12
3 Nieuwerkerk 1 8 6 0 2 158 135 23 0 12
4 Oranje Wit (D) 1 8 4 1 3 145 141 4 0 9
5 Merwede/Multiplaat 1 8 2 1 5 110 133 -23 0 5
6 Vriendenschaar (H) 1 8 2 1 5 122 143 -21 0 5
7 GKV/Enomics 1 8 1 1 6 136 161 -25 0 3
8 Valto 1 8 1 0 7 122 155 -33 0 2
Stand zaal
1 Valto 1 12 11 0 1 344 243 101 0 22
2 ZKV (Za) 1 12 9 1 2 307 253 54 0 19
3 Excelsior (D) 1 12 8 0 4 261 228 33 0 16
4 ONDO (M) 1 12 7 0 5 290 247 43 0 14
5 Tilburg 1 12 6 0 6 273 266 7 0 12
6 Roda 1 12 4 1 7 281 267 14 0 9
7 Rapid 1 12 2 0 10 212 339 -127 0 4
8 Ten Donck 1 12 0 0 12 221 346 -125 2 -2


Stand veld - Reserve 1e klasse (R1G)
Stand zaal - Reserve overgangsklasse (ROKB)
Stand veld
1 Swift (M) 2 8 6 2 0 132 96 36 0 14
2 Valto 2 8 7 0 1 155 108 47 0 14
3 TOP (A) 3 8 4 1 3 110 115 -5 0 9
4 Merwede/Multiplaat 2 8 3 2 3 128 122 6 0 8
5 PKC/SWKGroep 4 8 3 1 4 122 128 -6 0 7
6 Rust Roest 2 8 2 0 6 108 135 -27 0 4
7 Tilburg 2 8 2 1 5 100 126 -26 2 3
8 HKC (Ha) 2 8 1 1 6 89 114 -25 0 3
Stand zaal
1 KVS/Maritiem 3 12 9 1 2 286 239 47 0 19
2 Tempo 2 13 8 2 3 292 265 27 0 18
3 TOP (A) 2 12 8 0 4 294 251 43 0 16
4 TOP/SolarCompleet 4 12 7 0 5 287 292 -5 0 14
5 KCC/SO natural 4 12 6 0 6 273 276 -3 0 12
6 Excelsior (D) 2 12 5 1 6 252 267 -15 0 11
7 SDO/BlijWerkt 2 13 2 1 10 244 285 -41 0 5
8 Valto 2 12 1 1 10 224 277 -53 0 3


Stand veld - Reserve 2e klasse (R2M)
Stand zaal - Reserve 2e klasse (R2P)
Stand veld
1 Vitesse (Ba) 2 8 8 0 0 145 82 63 0 16
2 Vriendenschaar (H) 2 8 7 0 1 134 94 40 0 14
3 Avanti/Flexcom 4 8 5 0 3 122 99 23 0 10
4 WION 2 8 5 0 3 118 119 -1 0 10
5 KOAG 3 8 4 0 4 126 99 27 0 8
6 Weidevogels 3 8 2 0 6 93 132 -39 0 4
7 DES (D) 4 8 1 0 7 87 139 -52 0 2
8 Valto 3 8 0 0 8 92 153 -61 0 0
Stand zaal
1 Nieuwerkerk 3 12 12 0 0 261 176 85 0 24
2 GKV/Enomics 3 12 7 1 4 214 207 7 0 15
3 DES (D) 3 12 7 1 4 224 205 19 0 15
4 KCR 3 12 5 2 5 214 211 3 0 12
5 KOAG 3 12 5 2 5 213 222 -9 0 12
6 Rust Roest 3 12 4 2 6 219 220 -1 0 10
7 PKC/SWKGroep 5 12 3 1 8 203 221 -18 0 7
8 Valto 3 12 0 1 11 163 249 -86 0 1


Stand veld - Reserve 3e klasse (R3S)
Stand zaal - Reserve 3e klasse (R3S)
Stand veld
1 Weidevogels 4 8 7 1 0 113 68 45 0 15
2 KVS/Maritiem 5 8 6 2 0 98 77 21 0 14
3 ODO 3 8 3 1 4 103 108 -5 0 7
4 ONDO (G) 3 8 3 2 3 95 85 10 1 7
5 Valto 4 8 2 2 4 110 100 10 0 6
6 Achilles (Hg) 5 8 2 1 5 89 125 -36 0 5
7 Excelsior (D) 4 8 2 1 5 83 111 -28 0 5
8 Dijkvogels 2 8 1 2 5 89 106 -17 0 4
Stand zaal
1 Avanti/Flexcom 4 11 8 1 2 214 135 79 0 17
2 KZ Danaïden 2 10 7 2 1 194 128 66 0 16
3 OZC 2 10 6 1 3 163 165 -2 0 13
4 DES (D) 5 11 4 0 7 169 177 -8 0 8
5 Valto 4 10 3 1 6 136 184 -48 0 7
6 Excelsior (D) 5 10 3 1 6 156 185 -29 0 7
7 Atlas 2 10 2 0 8 128 186 -58 0 4


Stand veld - Reserve 4e klasse (R4M)
Stand zaal - Reserve 4e klasse (R4P)
Stand veld
1 Excelsior (D) 6 6 6 0 0 139 44 95 0 12
2 Refleks 4 7 6 0 1 96 67 29 0 12
3 Valto 5 7 4 0 3 86 91 -5 0 8
4 KVS/Maritiem 7 7 3 0 4 94 97 -3 0 6
5 ODO 4 7 3 0 4 71 93 -22 0 6
6 Paal Centraal 3 7 2 0 5 64 108 -44 0 4
7 Futura 3 7 0 0 7 56 106 -50 0 0
Stand zaal
1 Excelsior (D) 6 10 9 1 0 225 99 126 0 19
2 Weidevogels 4 11 9 0 2 207 160 47 0 18
3 Valto 5 10 5 1 4 152 160 -8 0 11
4 ODO 4 11 4 1 6 148 175 -27 0 9
5 Avanti/Flexcom 5 10 4 0 6 150 157 -7 0 8
6 KVS/Maritiem 7 10 2 1 7 133 184 -51 0 5
7 Paal Centraal 3 10 1 0 9 109 189 -80 0 2


Stand veld - Senioren BK vj (S-052)
Stand zaal - Senioren BK (S-030)
Stand veld
1 Excelsior (D) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GKV (H) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Paal Centraal 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Flexcom 8 11 10 0 1 208 136 72 0 20
2 DES (D) 6 11 7 1 3 157 133 24 0 15
3 Excelsior (D) 8 11 6 1 4 129 133 -4 0 13
4 Fortuna/Delta Logistiek 6 10 4 1 5 119 134 -15 0 9
5 ONDO (G) 4 11 4 0 7 119 128 -9 0 8
6 Valto 6 10 3 1 6 105 118 -13 0 7
7 Paal Centraal 4 12 2 0 10 116 171 -55 0 4


Stand veld - Senioren BK vj (S-078)
Stand zaal - Senioren BK (S-054)
Stand veld
1 DES (D) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONDO (G) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Paal Centraal 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 DES (D) 7 11 7 1 3 127 115 12 0 15
2 Weidevogels 5 10 6 3 1 104 83 21 0 15
3 ONDO (G) 7 10 7 1 2 130 98 32 0 15
4 Valto 7 10 6 1 3 120 101 19 0 13
5 Dijkvogels 4 10 3 0 7 96 116 -20 0 6
6 Meervogels/Física 7 11 2 0 9 107 142 -35 0 4
7 Avanti/Flexcom 10 10 1 2 7 89 118 -29 0 4


Stand veld - Senioren BK vj (S-059)
Stand zaal - Senioren BK (S-024)
Stand veld
1 Avanti/Flexcom 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Meervogels/Física 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Valto 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VEO 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 IJsselvogels 5 12 10 0 2 168 111 57 0 20
2 VEO 6 10 6 2 2 135 114 21 0 14
3 NIO 5 10 5 2 3 107 116 -9 0 12
4 Nexus 4 9 4 2 3 92 90 2 0 10
5 Valto 8 9 4 1 4 113 105 8 0 9
6 WION 6 11 2 1 8 127 156 -29 0 5
7 Nieuwerkerk 9 11 1 0 10 112 162 -50 0 2


Stand veld - A-jeugd overgangsklasse (AOKD)
Stand zaal - A-jeugd overgangsklasse (AOKC)
Stand veld
1 Tempo A1 8 6 2 0 143 107 36 0 14
2 Kinderdijk A1 8 6 0 2 119 109 10 0 12
3 KVS/Maritiem A1 8 5 1 2 144 121 23 0 11
4 Achilles (Hg) A1 8 5 0 3 125 105 20 0 10
5 Die Haghe A1 8 3 0 5 115 122 -7 0 6
6 Meervogels/Física A1 8 2 1 5 102 123 -21 0 5
7 Vitesse (Ba) A1 8 2 0 6 112 121 -9 0 4
8 Valto A1 8 1 0 7 79 131 -52 0 2
Stand zaal
1 KVS/Maritiem A1 12 11 0 1 317 208 109 0 22
2 Fortuna/Delta Logistiek A2 12 9 0 3 260 231 29 0 18
3 Die Haghe A1 11 7 0 4 230 207 23 0 14
4 Avanti/Flexcom A1 12 7 0 5 230 213 17 0 14
5 Nieuwerkerk A1 12 5 1 6 231 244 -13 0 11
6 Valto A1 12 4 1 7 202 245 -43 0 9
7 PKC/SWKGroep A2 12 3 0 9 222 262 -40 0 6
8 Tempo A2 11 0 0 11 183 265 -82 0 0


Stand veld - A-jeugd 2e klasse (A2I)
Stand zaal - A-jeugd 2e klasse (A2I)
Stand veld
1 Refleks A1 8 7 1 0 148 86 62 0 15
2 Excelsior (D) A1 8 6 1 1 108 65 43 0 13
3 Dijkvogels A1 8 5 0 3 123 95 28 0 10
4 Maassluis A2 8 5 0 3 113 74 39 0 10
5 Valto A2 8 3 0 5 84 109 -25 0 6
6 DES (D) A1 8 3 0 5 77 86 -9 0 6
7 ODO A1 8 2 0 6 72 98 -26 0 4
8 Weidevogels A2 8 0 0 8 53 165 -112 0 0
Stand zaal
1 ALO A1 12 10 1 1 221 153 68 0 21
2 Avanti/Flexcom A2 12 8 3 1 239 152 87 0 19
3 Dijkvogels A1 12 7 0 5 195 146 49 0 14
4 Maassluis A2 12 6 1 5 171 159 12 0 13
5 Phoenix A1 12 5 0 7 173 182 -9 0 10
6 KVS/Maritiem A2 12 5 0 7 166 180 -14 0 10
7 Valto A2 12 4 1 7 186 206 -20 0 9
8 VEO A2 12 0 0 12 86 259 -173 0 0


Stand veld - A-jeugd BK vj (A-044)
Stand zaal - A-jeugd BK (A-026)
Stand veld
1 Avanti/Flexcom A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KVS/Maritiem A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Valto A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VEO A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Weidevogels A2 10 9 0 1 142 80 62 0 18
2 Valto A3 11 9 0 2 161 98 63 0 18
3 Achilles (Hg) A4 11 5 0 6 113 117 -4 0 10
4 KVS/Maritiem A3 10 5 0 5 99 110 -11 0 10
5 HKV/Ons Eibernest A2 10 4 0 6 74 89 -15 0 8
6 WION A2 10 4 0 6 81 101 -20 0 8
7 Twist A3 10 0 0 10 56 131 -75 0 0


Stand veld - B-jeugd 1e klasse (B1F)
Stand zaal - B-jeugd 1e klasse (B1F)
Stand veld
1 Achilles (Hg) B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KCR B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 ONDO (G) B1 11 11 0 0 201 115 86 0 22
2 Valto B1 11 7 1 3 168 128 40 0 15
3 HKV/Ons Eibernest B1 10 7 0 3 181 115 66 0 14
4 Achilles (Hg) B1 10 3 1 6 112 116 -4 0 7
5 KVS/Maritiem B1 10 3 1 6 126 155 -29 0 7
6 Refleks B1 10 2 1 7 104 183 -79 0 5
7 Fortuna/Delta Logistiek B2 10 1 0 9 104 184 -80 0 2


Stand veld - B-jeugd BK vj (B-007)
Stand zaal - B-jeugd BK (B-002)
Stand veld
1 Avanti/Flexcom B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONDO (G) B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Thor (R) B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 WION B1 12 8 2 2 135 98 37 0 18
2 ONDO (G) B2 12 9 0 3 121 88 33 0 18
3 Fortuna/Delta Logistiek B3 12 8 1 3 135 93 42 0 17
4 Twist B1 12 8 1 3 142 101 41 0 17
5 Valto B2 12 6 1 5 119 109 10 0 13
6 Avanti/Flexcom B3 12 4 1 7 94 118 -24 0 9
7 Nieuwerkerk B2 12 1 0 11 62 117 -55 0 2
8 Phoenix B1 12 1 0 11 71 155 -84 0 2


Stand veld - B-jeugd BK vj (B-043)
Stand zaal - B-jeugd BK (B-024)
Stand veld
1 ALO B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES (D) B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior (D) B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 ODO B2 12 10 1 1 117 43 74 0 21
2 DES (D) B2 12 8 2 2 103 88 15 0 18
3 KOAG B3 12 8 2 2 117 63 54 0 18
4 KCC/SO natural B3 12 7 1 4 92 84 8 0 15
5 ALO B2 12 4 1 7 100 105 -5 0 9
6 Achilles (Hg) B2 12 3 2 7 89 114 -25 0 8
7 Valto B3 12 1 2 9 60 110 -50 0 4
8 Avanti/Flexcom B5 12 1 1 10 63 134 -71 0 3


Stand veld - C-jeugd hoofdklasse (CHKD)
Stand zaal - C-jeugd hoofdklasse (CHKD)
Stand veld
1 TOP/SolarCompleet C1 8 8 0 0 137 51 86 0 16
2 Fortuna/Delta Logistiek C1 8 7 0 1 127 76 51 0 14
3 Groen Geel C1 8 5 0 3 101 75 26 0 10
4 Die Haghe C1 8 4 1 3 95 89 6 0 9
5 Tempo C1 8 3 1 4 91 114 -23 0 7
6 KZ/Thermo4U C1 8 3 0 5 63 78 -15 0 6
7 Valto C1 8 1 0 7 60 93 -33 0 2
8 Achilles (Hg) C1 8 0 0 8 39 137 -98 0 0
Stand zaal
1 Fortuna/Delta Logistiek C1 10 9 1 0 178 82 96 0 19
2 Maassluis C1 10 8 0 2 163 115 48 0 16
3 KCC/SO natural C1 10 7 1 2 162 132 30 0 15
4 Nieuwerkerk C1 11 4 0 7 123 147 -24 0 8
5 Valto C1 11 3 1 7 105 138 -33 0 7
6 ONDO (G) C1 10 2 0 8 83 138 -55 0 4
7 Oranje Wit (D) C1 10 1 1 8 94 156 -62 0 3


Stand veld - C-jeugd BK vj (C-005)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-008)
Stand veld
1 Avanti/Flexcom C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dubbel Zes C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Valto C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VEO C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Flexcom C2 10 9 0 1 123 51 72 0 18
2 Valto C2 10 9 0 1 102 45 57 0 18
3 Maassluis C2 11 8 0 3 73 67 6 0 16
4 Nikantes C1 11 4 0 7 62 86 -24 0 8
5 Die Haghe C2 10 3 0 7 55 81 -26 0 6
6 Vitesse (Ba) C2 10 3 0 7 58 90 -32 0 6
7 Olympia (S) C1 10 0 0 10 41 94 -53 0 0


Stand veld - C-jeugd BK vj (C-031)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-024)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Meervogels/Física C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODO C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 ALO C1 10 8 1 1 75 47 28 0 17
2 Valto C3 10 8 0 2 68 43 25 0 16
3 Fortuna/Delta Logistiek C3 11 6 1 4 64 67 -3 0 13
4 ‘t Capproen C1 10 4 3 3 70 59 11 0 11
5 Avanti/Flexcom C3 10 5 1 4 50 37 13 0 11
6 KCR C2 11 1 1 9 57 80 -23 0 3
7 DES (D) C2 10 0 1 9 25 76 -51 0 1


Stand veld - C-jeugd BK vj (C-107)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-059)
Stand veld
1 Gemini C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Phoenix C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Twist C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 ONDO (G) C3 10 10 0 0 99 43 56 0 20
2 Oranje Wit (D) C4 11 6 1 4 80 57 23 0 13
3 Avanti/Flexcom C6 11 5 2 4 47 53 -6 0 12
4 Trekvogels C1 10 5 0 5 82 71 11 0 10
5 RWA C2 10 5 0 5 55 58 -3 0 10
6 Weidevogels C2 10 2 2 6 35 66 -31 0 6
7 Valto C4 10 0 1 9 38 88 -50 0 1


Stand veld - D-jeugd BK vj (D-001)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-001)
Stand veld
1 Excelsior (D) D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Korbis D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Maritiem D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 KCR D1 12 11 0 1 149 78 71 0 22
2 KVS/Maritiem D1 10 8 0 2 101 88 13 0 16
3 Korbis D1 10 5 1 4 113 93 20 0 11
4 Excelsior (D) D1 10 5 1 4 94 95 -1 0 11
5 Valto D1 10 5 0 5 88 73 15 0 10
6 Olympia (S) D1 10 1 0 9 63 123 -60 0 2
7 Vitesse (Ba) D2 10 0 0 10 65 123 -58 0 0


Stand veld - D-jeugd BK vj (D-014)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-009)
Stand veld
1 Dijkvogels D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Meervogels/Física D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Valto D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Weidevogels D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 OZC D1 11 8 1 2 92 39 53 0 17
2 ODO D1 10 8 0 2 83 49 34 0 16
3 Dijkvogels D1 10 5 1 4 77 80 -3 0 11
4 Valto D2 10 5 0 5 68 72 -4 0 10
5 Fortuna/Delta Logistiek D3 9 3 1 5 55 72 -17 0 7
6 Phoenix D1 10 2 1 7 49 73 -24 0 5
7 Avanti/Flexcom D2 10 1 2 7 48 87 -39 0 4


Stand veld - D-jeugd BK vj (D-035)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-041)
Stand veld
1 Achilles (Hg) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meervogels/Física D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Dijkvogels D2 11 10 0 1 99 33 66 0 20
2 Valto D3 10 9 0 1 116 37 79 0 18
3 ONDO (G) D5 11 8 0 3 95 45 50 0 16
4 Avanti/Flexcom D4 10 3 1 6 43 67 -24 0 7
5 DES (D) D2 10 3 0 7 35 112 -77 0 6
6 Nikantes D1 10 2 0 8 44 84 -40 0 4
7 Fortuna/Delta Logistiek D5 12 1 1 10 34 88 -54 0 3


Stand veld - D-jeugd BK vj (D-075)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-057)
Stand veld
1 Dijkvogels D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODO D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto D4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 KVS/Maritiem D2 11 9 1 1 72 35 37 0 19
2 Valto D4 10 6 1 3 66 38 28 0 13
3 Excelsior (D) D3 10 6 1 3 68 55 13 0 13
4 Achilles (Hg) D3 11 6 0 5 66 51 15 0 12
5 ONDO (G) D3 11 4 2 5 45 59 -14 0 10
6 Futura D2 10 2 0 8 24 56 -32 0 4
7 Korbis D3 11 1 1 9 24 71 -47 0 3


Stand veld - D-jeugd BK vj (D-130)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-064)
Stand veld
1 DVS ’69 D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Twist D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Valto D5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZKV (Zu) D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Nieuwerkerk D4 10 9 0 1 90 22 68 0 18
2 Excelsior (D) D4 10 8 0 2 66 35 31 0 16
3 Die Haghe D3 11 6 0 5 46 46 0 0 12
4 Weidevogels D2 10 4 0 6 52 49 3 0 8
5 Avanti/Flexcom D5 10 4 0 6 29 51 -22 0 8
6 ONDO (G) D6 11 4 0 7 32 62 -30 0 8
7 Valto D5 10 1 0 9 29 79 -50 0 2


Stand veld - E-jeugd nj (E-009)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-006)
Stand veld
1 Phoenix E1 6 5 0 1 82 61 21 0 10
2 Valto E1 6 4 0 2 73 68 5 0 8
3 Achilles (Hg) E1 6 2 0 4 55 63 -8 0 4
4 ONDO (G) E5 6 1 0 5 42 60 -18 0 2
Stand zaal
1 ODO E1 10 9 0 1 131 76 55 0 18
2 Phoenix E1 11 8 0 3 146 128 18 0 16
3 Valto E1 10 5 0 5 106 94 12 0 10
4 Excelsior (D) E1 10 4 0 6 107 116 -9 0 8
5 Avanti/Flexcom E1 11 4 0 7 118 143 -25 0 8
6 Nieuwerkerk E2 10 3 0 7 71 93 -22 0 6
7 Korbis E1 10 3 0 7 63 92 -29 0 6


Stand veld - E-jeugd nj (E-044)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-030)
Stand veld
1 Excelsior (D) E2 6 6 0 0 71 32 39 0 12
2 Olympia (S) E1 6 3 0 3 36 37 -1 0 6
3 ONDO (G) E2 6 2 0 4 42 44 -2 0 4
4 Valto E2 6 1 0 5 25 61 -36 0 2
Stand zaal
1 Meervogels/Física E2 10 9 0 1 115 65 50 0 18
2 Refleks E3 10 5 1 4 72 98 -26 0 11
3 Achilles (Hg) E2 11 5 1 5 67 75 -8 0 11
4 Valto E2 10 5 0 5 77 55 22 0 10
5 Fortuna/Delta Logistiek E5 11 5 0 6 102 96 6 0 10
6 Phoenix E4 10 3 1 6 68 77 -9 0 7
7 Futura E2 10 2 1 7 71 106 -35 0 5


Stand veld - E-jeugd nj (E-067)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-045)
Stand veld
1 Excelsior (D) E3 6 6 0 0 80 22 58 0 12
2 Meervogels/Física E3 6 4 0 2 68 36 32 0 8
3 ONDO (G) E7 6 2 0 4 27 73 -46 0 4
4 Valto E3 6 0 0 6 15 59 -44 0 0
Stand zaal
1 HKV/Ons Eibernest E1 10 10 0 0 188 36 152 0 20
2 Weidevogels E1 10 8 1 1 130 59 71 0 17
3 KVS/Maritiem E2 11 6 1 4 139 79 60 0 13
4 Excelsior (D) E5 10 4 1 5 63 85 -22 0 9
5 ONDO (G) E7 11 3 2 6 78 153 -75 0 8
6 Valto E3 10 2 1 7 42 110 -68 0 5
7 Die Haghe E2 10 0 0 10 36 154 -118 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-080)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-074)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek E5 6 5 0 1 69 31 38 0 10
2 Avanti/Flexcom E3 6 4 1 1 45 39 6 0 9
3 Phoenix E4 6 2 1 3 51 41 10 0 5
4 Valto E4 6 0 0 6 11 65 -54 0 0
Stand zaal
1 Nexus E1 11 10 0 1 120 56 64 0 20
2 Phoenix E3 10 7 1 2 142 51 91 0 15
3 Avanti/Flexcom E5 10 5 0 5 99 82 17 0 10
4 Dijkvogels E3 10 4 1 5 56 83 -27 0 9
5 DES (D) E1 10 3 2 5 78 123 -45 0 8
6 Excelsior (D) E4 11 3 0 8 52 110 -58 0 6
7 Valto E4 10 2 0 8 66 108 -42 0 4


Stand veld - E-jeugd nj (E-177)
Stand veld
1 Avanti/Flexcom E6 6 5 0 1 28 10 18 0 10
2 ODO E5 6 4 0 2 31 16 15 0 8
3 ONDO (G) E9 6 2 0 4 5 14 -9 0 4
4 Valto E5 6 1 0 5 9 33 -24 0 2
Stand zaal


Stand veld - E-jeugd nj (E-196)
Stand veld
1 ONDO (G) E10 6 5 1 0 49 11 38 0 11
2 Excelsior (D) e7 6 3 2 1 21 19 2 0 8
3 Avanti/Flexcom E7 6 1 1 4 23 33 -10 0 3
4 Valto E6 6 0 2 4 7 37 -30 0 2
Stand zaal


Stand veld - E-jeugd nj (E-190)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek E6 6 6 0 0 47 9 38 0 12
2 Valto E7 6 3 0 3 27 31 -4 0 6
3 Excelsior (D) E6 6 3 0 3 17 22 -5 0 6
4 Nieuwerkerk E10 6 0 0 6 3 32 -29 0 0
Stand zaal


Stand veld - F-jeugd BK vj (F-007)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-003)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODO F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ONDO (G) F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Nieuwerkerk F1 11 11 0 0 207 60 147 0 22
2 Valto F1 10 8 0 2 155 70 85 0 16
3 ODO F1 10 7 0 3 127 67 60 0 14
4 Fortuna/Delta Logistiek F1 10 4 0 6 117 110 7 0 8
5 RWA F1 11 4 0 7 112 126 -14 0 8
6 WION F1 10 2 0 8 55 188 -133 0 4
7 KCR F1 10 0 0 10 37 189 -152 0 0


Stand veld - F-jeugd BK vj (F-075)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-030)
Stand veld
1 Avanti/Flexcom F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODO F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Die Haghe F1 10 9 0 1 201 75 126 0 18
2 Korbis F2 12 9 0 3 163 115 48 0 18
3 Excelsior (D) F1 10 6 0 4 93 77 16 0 12
4 ODO F2 11 6 0 5 88 101 -13 0 12
5 Nieuwerkerk F3 10 4 0 6 75 109 -34 0 8
6 KOAG F1 9 2 0 7 52 112 -60 0 4
7 Valto F2 10 0 0 10 38 121 -83 0 0


Stand veld - F-jeugd BK vj (F-057)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-033)
Stand veld
1 Excelsior (D) F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ONDO (G) F6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal
1 Dijkvogels F2 10 8 1 1 129 75 54 0 17
2 ONDO (G) F3 11 8 1 2 120 73 47 0 17
3 Die Haghe F2 10 7 1 2 134 64 70 0 15
4 Excelsior (D) F4 11 5 1 5 100 92 8 0 11
5 GKV (H) F1 10 4 0 6 76 97 -21 0 8
6 Valto F3 10 2 0 8 72 116 -44 0 4
7 Meervogels/Física F3 10 0 0 10 32 146 -114 0 0


Stand veld - F-jeugd BK vj (F-127)
Stand veld
1 DES (D) F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KCC/SO natural F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ONDO (G) F7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Valto F4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stand zaal