Standen

Stand veld - Overgangsklasse (OKD)
Stand zaal - Overgangsklasse (OKD)
Stand veld
1 Pernix 1 8 7 0 1 146 117 29 0 14
2 SDO/BlijWerkt 1 8 6 0 2 158 131 27 0 12
3 Valto 1 8 4 1 3 137 133 4 0 9
4 KVA 1 8 3 2 3 140 139 1 0 8
5 VEO 1 8 3 1 4 109 137 -28 0 7
6 Excelsior (D) 1 8 3 0 5 104 107 -3 0 6
7 Oranje Wit (D) 1 8 1 2 5 115 144 -29 0 4
8 ONDO (M) 1 8 2 0 6 134 135 -1 0 4
Stand zaal
1 GKV/Enomics 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HKV/Ons Eibernest 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Maritiem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sporting Trigon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Swift (M) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VEO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vriendenschaar (H) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve overgangsklasse (ROKC)
Stand zaal - Reserve 1e klasse (R1D)
Stand veld
1 SKF 3 8 7 0 1 164 128 36 0 14
2 DVO/Accountor 3 7 5 1 1 133 111 22 0 11
3 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 7 4 2 1 134 117 17 0 10
4 Valto 2 8 3 3 2 123 115 8 0 9
5 Oranje Wit (D) 2 8 2 3 3 125 135 -10 0 7
6 Pernix 2 8 3 0 5 127 125 2 0 6
7 OVVO/De Kroon 3 8 1 2 5 99 130 -31 0 4
8 SDO/BlijWerkt 2 8 0 1 7 96 140 -44 0 1
Stand zaal
1 HKV/Ons Eibernest 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KZ/Thermo4U 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OVVO/De Kroon 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Refleks 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SDO/BlijWerkt 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VEO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vriendenschaar (H) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 3e klasse (R3S)
Stand zaal - Reserve 3e klasse (R3S)
Stand veld
1 Valto 3 8 7 0 1 121 79 42 0 14
2 KZ Danaïden 5 8 6 0 2 87 72 15 0 12
3 ONDO (G) 3 8 4 1 3 101 92 9 1 8
4 Meervogels/Física 3 8 4 0 4 113 75 38 0 8
5 Refleks 4 8 4 0 4 91 111 -20 0 8
6 ODO 3 8 3 1 4 86 105 -19 0 7
7 Excelsior (D) 6 8 2 0 6 74 108 -34 0 4
8 KVS/Maritiem 5 8 1 0 7 77 108 -31 0 2
Stand zaal
1 DES (D) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maassluis 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twist 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vriendenschaar (B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Weidevogels 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 3e klasse (R3U)
Stand zaal - Reserve 3e klasse (R3Q)
Stand veld
1 HKC (Ha) 4 8 8 0 0 101 85 16 0 16
2 Korbis 3 8 4 2 2 106 95 11 0 10
3 Excelsior (D) 5 8 4 2 2 115 89 26 0 10
4 Twist 4 8 2 4 2 92 89 3 0 8
5 Maassluis 3 8 2 2 4 92 103 -11 0 6
6 IJsselvogels 4 8 2 1 5 98 111 -13 0 5
7 Vitesse (Ba) 4 8 2 1 5 94 107 -13 0 5
8 Valto 4 8 1 2 5 86 105 -19 0 4
Stand zaal
1 Achilles (Hg) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES (D) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dijkvogels 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior (D) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VEO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 3e klasse (R3R)
Stand zaal - Reserve 4e klasse (R4O)
Stand veld
1 Excelsior (D) 4 8 8 0 0 147 80 67 0 16
2 Velocitas 4 8 5 1 2 120 82 38 0 11
3 VEO 4 8 5 0 3 122 112 10 0 10
4 Dijkvogels 3 8 5 0 3 112 109 3 0 10
5 Valto 5 8 3 0 5 89 99 -10 0 6
6 Twist 3 8 3 0 5 103 120 -17 0 6
7 DES (D) 4 8 1 1 6 75 123 -48 0 3
8 Achilles (Hg) 6 8 1 0 7 84 127 -43 0 2
Stand zaal
1 Dubbel Zes/Futura 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KVS/Maritiem 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Olympia (S) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OZC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Paal Centraal 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VEO 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Senioren BK nj (S-030)
Stand zaal - Senioren BK (S-041)
Stand veld
1 Paal Centraal 4 6 4 1 1 69 48 21 0 9
2 Valto 6 6 4 0 2 67 54 13 0 8
3 Fortuna/Delta Logistiek 6 6 3 1 2 67 55 12 0 7
4 GKV (H) 3 6 0 0 6 53 99 -46 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DeetosSnel 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fortuna/Delta Logistiek 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nikantes 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Trekvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Senioren BK nj (S-069)
Stand zaal - Senioren BK (S-044)
Stand veld
1 Weidevogels 5 6 4 1 1 73 74 -1 0 9
2 ONDO (G) 7 6 3 1 2 80 65 15 0 7
3 Dijkvogels 5 6 2 0 4 62 67 -5 0 4
4 Valto 7 6 2 0 4 57 66 -9 0 4
Stand zaal
1 ‘t Capproen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsselvogels 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maassluis 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meervogels/Física 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Senioren BK nj (S-083)
Stand zaal - Senioren BK (S-048)
Stand veld
1 Avanti/Post Makelaardij 9 6 5 0 1 52 39 13 0 10
2 Excelsior (D) 9 6 4 1 1 65 54 11 0 9
3 Valto 8 6 2 1 3 48 54 -6 0 5
4 DES (D) 7 6 0 0 6 46 64 -18 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Korbis 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwerkerk 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SKV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WION 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Senioren BK nj (S-013)
Stand zaal - Senioren BK (S-038)
Stand veld
1 Trekvogels 1 6 4 1 1 77 65 12 0 9
2 VEO 6 6 3 1 2 68 65 3 0 7
3 ONDO (G) 4 6 1 2 3 56 63 -7 0 4
4 Valto 9 6 2 0 4 64 72 -8 0 4
Stand zaal
1 Achilles (Hg) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti/Post Makelaardij 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ONDO (G) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Refleks 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TOP/SolarCompleet 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VEO 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd 1e klasse (A1F)
Stand zaal - A-jeugd overgangsklasse (AOKD)
Stand veld
1 ONDO (G) A1 8 8 0 0 138 69 69 0 16
2 Valto A1 8 5 2 1 113 80 33 0 12
3 Refleks A1 8 4 3 1 120 103 17 0 11
4 Tempo A2 8 4 0 4 114 112 2 0 8
5 Achilles (Hg) A2 8 3 1 4 98 125 -27 0 7
6 VEO A1 8 2 1 5 100 124 -24 0 5
7 Weidevogels A1 8 0 3 5 88 117 -29 0 3
8 Pernix A1 8 1 0 7 82 123 -41 0 2
Stand zaal
1 ONDO (G) A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oranje Wit (D) A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 PKC/SWKGroep A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sporting Delta A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TOP (A) A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vitesse (Ba) A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd 2e klasse (A2I)
Stand zaal - A-jeugd 2e klasse (A2H)
Stand veld
1 Phoenix A1 8 6 1 1 110 70 40 0 13
2 Refleks A2 8 6 0 2 104 75 29 0 12
3 ONDO (G) A2 8 5 0 3 89 76 13 0 10
4 Dijkvogels A1 8 4 2 2 92 59 33 0 10
5 ODO A1 8 3 1 4 81 83 -2 0 7
6 Valto A2 8 3 0 5 90 90 0 0 6
7 DES (D) A1 8 3 0 5 82 93 -11 0 6
8 Excelsior (D) A1 8 0 0 8 42 144 -102 0 0
Stand zaal
1 ALO A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ESDO A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Luno A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Madjoe A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meervogels/Física A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Refleks A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valto A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd BK nj (A-021)
Stand zaal - A-jeugd BK (A-038)
Stand veld
1 Phoenix A2 6 5 1 0 66 32 34 0 11
2 Fortuna/Delta Logistiek A4 6 4 1 1 71 43 28 0 9
3 Valto A3 6 2 0 4 52 55 -3 0 4
4 Refleks A3 6 0 0 6 28 87 -59 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KOAG A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meervogels/Física A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Olympia (S) A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Valto A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weidevogels A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WION A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd BK nj (A-084)
Stand zaal - A-jeugd BK (A-042)
Stand veld
1 ONDO (G) A4 6 5 1 0 68 36 32 0 11
2 Valto A4 6 4 1 1 59 42 17 0 9
3 ALO A2 6 1 1 4 45 62 -17 0 3
4 Avanti/Post Makelaardij A6 6 0 1 5 27 59 -32 0 1
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij A4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Korbis A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwerkerk A4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) A5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OZC A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto A4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vriendenschaar (B) A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd hoofdklasse (BHKD)
Stand zaal - B-jeugd 1e klasse (B1F)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek B1 8 7 1 0 132 97 35 0 15
2 PKC/SWKGroep B1 8 7 0 1 147 93 54 0 14
3 Valto B1 8 6 0 2 132 98 34 0 12
4 Fortis B1 8 3 1 4 93 114 -21 0 7
5 Albatros B1 8 3 1 4 130 130 0 0 7
6 KCC B1 8 2 1 5 130 142 -12 0 5
7 KOAG B1 8 1 2 5 118 129 -11 0 4
8 Oranje Wit (D) B1 8 0 0 8 75 154 -79 0 0
Stand zaal
1 Achilles (Hg) B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HKV/Ons Eibernest B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KVS/Maritiem B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meervogels/Física B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd 2e klasse (B2P)
Stand zaal - B-jeugd 2e klasse (B2F)
Stand veld
1 ODO B1 6 6 0 0 93 50 43 0 12
2 Sporting Delta B2 6 4 0 2 72 52 20 0 8
3 Valto B2 6 2 0 4 66 68 -2 0 4
4 Weidevogels B1 6 0 0 6 40 101 -61 0 0
Stand zaal
1 ALO B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti/Post Makelaardij B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meervogels/Física B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Merwede/Multiplaat B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODO B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd BK nj (B-044)
Stand zaal - B-jeugd BK (B-036)
Stand veld
1 KCR B2 6 6 0 0 80 27 53 0 12
2 Avanti/Post Makelaardij B3 6 2 2 2 47 43 4 0 6
3 Valto B3 6 2 0 4 51 70 -19 0 4
4 Nikantes B1 6 0 2 4 33 71 -38 0 2
Stand zaal
1 Achilles (Hg) B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ALO B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Avanti/Post Makelaardij B4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Die Haghe B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwerkerk B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia (S) B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd hoofdklasse (CHKC)
Stand zaal - C-jeugd hoofdklasse (CHKC)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek C1 8 8 0 0 114 65 49 0 16
2 Die Haghe C1 8 7 0 1 103 56 47 2 12
3 KZ/Thermo4U C1 8 6 0 2 91 54 37 0 12
4 Avanti/Post Makelaardij C1 8 4 0 4 81 63 18 0 8
5 GG/IJskoud de Beste C1 8 3 1 4 62 74 -12 0 7
6 TOP/SolarCompleet C1 8 1 1 6 51 94 -43 0 3
7 Valto C1 8 0 3 5 38 90 -52 0 3
8 BEP C1 8 0 1 7 51 95 -44 0 1
Stand zaal
1 Albatros C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti/Post Makelaardij C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsselvogels C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KCC C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwerkerk C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ONDO (G) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vitesse (Ba) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-003)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-047)
Stand veld
1 Excelsior (D) C1 6 4 1 1 36 27 9 0 9
2 ODO C1 6 3 0 3 30 29 1 0 6
3 Valto C2 6 2 1 3 26 26 0 0 5
4 Avanti/Post Makelaardij C4 6 1 2 3 23 33 -10 0 4
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsselvogels C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Korbis C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODO C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OVVO/De Kroon C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-032)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-050)
Stand veld
1 KOAG C2 6 5 1 0 42 27 15 0 11
2 Twist C1 6 2 4 0 33 27 6 0 8
3 Nieuwerkerk C3 6 3 0 3 31 33 -2 0 6
4 Valto C3 6 2 1 3 29 27 2 0 5
5 RWA C2 6 2 1 3 27 37 -10 0 5
6 OZC C2 6 2 1 3 39 34 5 0 5
7 Olympia (S) C2 6 1 0 5 22 38 -16 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij C5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Die Haghe C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwerkerk C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODO C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse (Ba) C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-104)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-056)
Stand veld
1 Excelsior (D) C3 6 5 1 0 51 7 44 0 11
2 KVS/Maritiem C3 6 4 1 1 40 15 25 0 9
3 Valto C4 6 2 0 4 11 42 -31 0 4
4 ONDO (G) C4 6 0 0 6 5 43 -38 0 0
Stand zaal
1 KCR C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KVS/Maritiem C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Olympia (S) C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Thor (R) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZKV (Zu) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-046)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-052)
Stand veld
1 Refleks C2 6 5 0 1 46 23 23 0 10
2 Phoenix C2 6 5 0 1 33 25 8 0 10
3 Valto C5 6 1 0 5 29 46 -17 0 2
4 VEO C2 6 1 0 5 13 27 -14 0 2
Stand zaal
1 Excelsior (D) C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsselvogels C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KCC C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meervogels/Física C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nexus C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto C5 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-082)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-054)
Stand veld
1 Valto D1 6 6 0 0 61 29 32 0 12
2 IJsselvogels D1 6 4 0 2 44 40 4 0 8
3 Olympia (S) D1 6 1 1 4 36 52 -16 0 3
4 Nieuwerkerk D2 6 0 1 5 33 53 -20 0 1
Stand zaal
1 Achilles (Hg) D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti/Post Makelaardij D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KCR D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NIO D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olympia (S) D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RWA D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-045)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-057)
Stand veld
1 Avanti/Post Makelaardij D3 6 5 0 1 44 23 21 0 10
2 Valto D2 6 4 0 2 36 20 16 0 8
3 Excelsior (D) D2 6 2 0 4 31 43 -12 0 4
4 Meervogels/Física D2 6 1 0 5 18 43 -25 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KCC D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NIO D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODO D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) D5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse (Ba) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-074)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-058)
Stand veld
1 Phoenix D4 6 5 0 1 34 15 19 0 10
2 Valto D3 6 5 0 1 44 20 24 0 10
3 Excelsior (D) D3 6 2 0 4 35 32 3 0 4
4 DES (D) D2 6 0 0 6 14 60 -46 0 0
Stand zaal
1 Achilles (Hg) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Futura D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Die Haghe D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meervogels/Física D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODO D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-104)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-052)
Stand veld
1 Weidevogels D2 6 6 0 0 68 9 59 0 12
2 Valto D4 6 3 1 2 42 33 9 0 7
3 Phoenix D5 6 1 1 4 15 44 -29 0 3
4 Excelsior (D) D4 6 1 0 5 13 52 -39 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij D5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dubbel Zes D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior (D) D4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HKV/Ons Eibernest D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto D4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VEO D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-008)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-080)
Stand veld
1 Refleks E1 6 6 0 0 112 51 61 0 12
2 Die Haghe E1 6 2 2 2 52 56 -4 0 6
3 Meervogels/Física E1 6 2 2 2 51 66 -15 0 6
4 Valto E1 6 0 0 6 43 85 -42 0 0
Stand zaal
1 KVS/Maritiem E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maassluis E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwerkerk E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODO E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-024)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-079)
Stand veld
1 Meervogels/Física E2 6 6 0 0 94 41 53 0 12
2 Valto E2 6 4 0 2 57 61 -4 0 8
3 Excelsior (D) E1 6 2 0 4 62 63 -1 0 4
4 Avanti/Post Makelaardij E1 6 0 0 6 34 82 -48 0 0
Stand zaal
1 Excelsior (D) E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJsselvogels E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Korbis E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Meervogels/Física E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwerkerk E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-034)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-081)
Stand veld
1 KVS/Maritiem E3 6 5 0 1 62 34 28 0 10
2 Phoenix E2 6 5 0 1 61 35 26 0 10
3 Valto E3 6 2 0 4 43 56 -13 0 4
4 Fortuna/Delta Logistiek E2 6 0 0 6 40 81 -41 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Futura E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Korbis E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KVS/Maritiem E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse (Ba) E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-064)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-082)
Stand veld
1 Achilles (Hg) E2 6 5 1 0 52 20 32 0 11
2 ONDO (G) E7 6 3 1 2 56 36 20 0 7
3 Valto E4 6 3 0 3 51 36 15 0 6
4 KVS/Maritiem E2 6 0 0 6 12 79 -67 0 0
Stand zaal
1 Maassluis E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 PKC/SWKGroep E5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWA E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Twist E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Valto E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vitesse (Ba) E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WION E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-054)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-084)
Stand veld
1 Dijkvogels E2 6 6 0 0 55 23 32 0 12
2 ONDO (G) E8 6 4 0 2 54 14 40 0 8
3 Valto E5 6 2 0 4 22 40 -18 0 4
4 Die Haghe E2 6 0 0 6 17 71 -54 0 0
Stand zaal
1 Achilles (Hg) E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HKV/Ons Eibernest E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsselvogels E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Meervogels/Física E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RWA E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto E5 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-128)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-092)
Stand veld
1 Excelsior (D) E6 6 6 0 0 49 17 32 0 12
2 ONDO (G) E10 6 3 0 3 29 34 -5 0 6
3 Valto E6 6 2 1 3 29 30 -1 0 5
4 Phoenix E3 6 0 1 5 22 48 -26 0 1
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij E5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior (D) E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Maritiem E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) E9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto E6 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-183)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-095)
Stand veld
1 Avanti/Post Makelaardij E7 6 5 1 0 22 9 13 0 11
2 Valto E7 6 4 1 1 30 13 17 0 9
3 ONDO (G) E12 6 1 1 4 9 19 -10 0 3
4 Meervogels/Física E6 6 0 1 5 10 30 -20 0 1
Stand zaal
1 Fortuna/Delta Logistiek E6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KOAG E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Korbis E8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) E10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Valto E7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vitesse (Ba) E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-122)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-093)
Stand veld
1 GKV (H) E1 6 5 0 1 76 13 63 0 10
2 DES (D) E1 6 5 0 1 61 15 46 0 10
3 Valto E8 6 2 0 4 25 42 -17 0 4
4 VEO E3 6 0 0 6 4 96 -92 0 0
Stand zaal
1 Albatros E7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Korbis E6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maassluis E6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NIO E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olympia (S) E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto E8 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - F-jeugd nj (F-035)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-040)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek F2 6 5 0 1 78 38 40 0 10
2 Valto F1 6 4 1 1 52 31 21 0 9
3 Dubbel Zes F1 6 2 1 3 46 58 -12 0 5
4 ONDO (G) F2 6 0 0 6 27 76 -49 0 0
Stand zaal
1 Achilles (Hg) F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsselvogels F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KVS/Maritiem F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - F-jeugd nj (F-046)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-035)
Stand veld
1 ODO F2 6 4 2 0 46 27 19 0 10
2 DES (D) F1 6 3 3 0 45 26 19 0 9
3 Fortuna/Delta Logistiek F3 6 2 1 3 34 39 -5 0 5
4 Valto F2 6 0 0 6 18 51 -33 0 0
Stand zaal
1 ALO F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti/Post Makelaardij F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dubbel Zes F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Fortuna/Delta Logistiek F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HKV/Ons Eibernest F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - F-jeugd nj (F-092)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-043)
Stand veld
1 Korbis F2 6 5 1 0 44 13 31 0 11
2 Weidevogels F2 6 4 0 2 19 24 -5 0 8
3 Phoenix F1 6 3 1 2 26 21 5 0 7
4 Avanti/Post Makelaardij F4 6 3 0 3 39 30 9 0 6
5 Valto F3 6 2 0 4 24 28 -4 0 4
6 Vriendenschaar (B) F2 6 2 0 4 26 43 -17 0 4
7 Nieuwerkerk F6 6 1 0 5 16 35 -19 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij F4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Futura F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Maritiem F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwerkerk F6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nikantes F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ONDO (G) F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto F3 0 0 0 0 0 0 0 0 0