Organisatie

De organisatie van Valto is opgebouwd uit een bestuur met daaronder, per bestuurslid, een aantal commissies.

Bestuur

Marco Stolze

Marco Stolze

Voorzitter

Verantwoordelijk voor algemene zaken, externe contacten en vertrouwenspersonen.

Fiona Rijsdijk

Fiona Rijsdijk

Secretaris

Verantwoordelijk voor administratie en correspondentie, leden en vrijwilligers.

Pascal van Dijk

Pascal van Dijk

Penningmeester

Verantwoordelijk voor de clubfinanciën, onze prachtige accommodatie en materialen.

Bart Versteegen

Bart Versteegen

PR & Marketing

Verantwoordelijk voor communicatie, werving, sponsoring en activiteiten.

Jan Jaap Elenbaas

Jan Jaap Elenbaas

Voorzitter Technische Commissie

Verantwoordelijk voor technische zaken, arbitrage, Fit & Fun, Otlav Support en VakkieV.

Technische Commissie

Jan Jaap Elenbaas

Jan Jaap Elenbaas

Voorzitter Technische Commissie

Verantwoordelijk voor technische zaken, arbitrage, Fit & Fun, Otlav Support en VakkieV.

Petra Dijkstra

Petra Dijkstra

Coördinator Wedstrijden / Wedstrijdsecretariaat
Mark van Geest

Mark van Geest

Coördinator Senioren wedstrijdsport
Frank Poot

Frank Poot

Coördinator Senioren breedtesport
Vacature (interim Petra Dijkstra)

Vacature (interim Petra Dijkstra)

Coördinator A en B jeugd
Marleen Slaman

Marleen Slaman

Coördinator C en D jeugd
Romy van den Berg

Romy van den Berg

Coördinator E en F jeugd + Kangoeroes
Thom Voskamp

Thom Voskamp

Coördinator Arbitrage

Arbitrage

Cock Matthijsse

Cock Matthijsse

Voorzitter Arbitrage Commissie

Verantwoordelijk voor de arbitrage en beleid wat daar uit voortvloeit.

Thijs Dijkstra

Thijs Dijkstra

Scheidsrechterzaken

Verantwoordelijk voor de indeling van clubscheidsrechters.

Peter de Rijcke

Peter de Rijcke

Coördinator gastheren

Gastheren zijn verantwoordelijk voor ontvangst externe scheidsrechters

Sponsoring

Michiel van den Bos

Michiel van den Bos

Voorzitter Sponsorcommissie
Hans Ridder

Hans Ridder

Sponsorcommissie
Marco Stolze

Marco Stolze

Sponsorcommissie
Dennis Voskamp

Dennis Voskamp

Sponsorcommissie

Kantine en materialen

Teun Voskamp

Teun Voskamp

Kantinezaken
Gert-Jan Stolk

Gert-Jan Stolk

Inkoop en klusteam
Mariëlle Ridder

Mariëlle Ridder

Coördinator kantinerooster
Edith van Geest

Edith van Geest

Coördinator schoonmaakrooster
Vacature (interim: Frank Poot)

Vacature (interim: Frank Poot)

Materialen

Activiteiten

Ruben Kester

Ruben Kester

Voorzitter AC
Vera Lagerwerf

Vera Lagerwerf

Activiteiten lid
Linda Stolk

Linda Stolk

Activiteiten lid
Fiona Rijsdijk

Fiona Rijsdijk

vanuit bestuur activiteiten lid
Nick Voskamp

Nick Voskamp

Activiteiten lid
Wouter Wubben

Wouter Wubben

Activiteiten lid
Wietske van der Meer

Wietske van der Meer

Activiteiten lid

Trainingsweekend

Arco Poot

Arco Poot

Organisatie trainingsweekend

AdFysio GigaKangoeroedag

Bart Versteegen

Bart Versteegen

vanuit bestuur
Ingrid van Vliet

Ingrid van Vliet

Organisatie kangoeroedag
Dita Poot

Dita Poot

Organisatie kangoeroedag
Caroline Schouten

Caroline Schouten

Organisatie kangoeroedag
Ellen van der Kaaij

Ellen van der Kaaij

Organisatie kangoeroedag

Priva Schoolkorfbaltoernooi

Petra Dijkstra

Petra Dijkstra

Organisatie schoolkorfbal
Frank de Rijcke

Frank de Rijcke

Organisatie schoolkorfbal

Melior Jeugdweekend

Mark van Geest

Mark van Geest

Organisatie jeugdweekend
Aileen Willemse

Aileen Willemse

Organisatie jeugdweekend
Vacature

Vacature

Organisatie jeugdweekend
Vacature

Vacature

Organisatie jeugdweekend

Informatie en redactie BijBlijver

Peter de Rijcke

Peter de Rijcke

Redactie BijBlijver
Annemieke Lagerwerf

Annemieke Lagerwerf

Redactie BijBlijver

Sportverzorging (met partnership AdFysio)

Willy van den Akker

Willy van den Akker

Sportverzorger
Danny van Dijk

Danny van Dijk

Sportverzorger
Rik Tanke (van AdFysio)

Rik Tanke (van AdFysio)

Fitnesstrainer selectie
AdFysio

AdFysio

Ondersteuning verzorging