Organisatie

De organisatie van Valto is opgebouwd uit een bestuur met daaronder, per bestuurslid, een aantal commissies.

Bestuur

Marco Stolze

Marco Stolze

Voorzitter

Verantwoordelijk voor algemene zaken, externe contacten en vertrouwenspersonen.

Fiona Rijsdijk

Fiona Rijsdijk

Secretaris

Verantwoordelijk voor administratie en correspondentie, leden en vrijwilligers.

Pascal van Dijk

Pascal van Dijk

Penningmeester

Verantwoordelijk voor de clubfinanciën, onze prachtige accommodatie en materialen.

Thomas Ris

Thomas Ris

PR & Marketing

Verantwoordelijk voor communicatie, werving, sponsoring en activiteiten.

Jan Jaap Elenbaas

Jan Jaap Elenbaas

Voorzitter Technische Commissie

Verantwoordelijk voor technische zaken, arbitrage, Fit & Fun, Otlav Support en VakkieV.

Technische Commissie

Jan Jaap Elenbaas

Jan Jaap Elenbaas

Voorzitter Technische Commissie

Verantwoordelijk voor technische zaken, arbitrage, Fit & Fun, Otlav Support en VakkieV.

Petra Dijkstra

Petra Dijkstra

Coördinator Wedstrijden / Wedstrijdsecretariaat
Mark van Geest

Mark van Geest

Coördinator Senioren wedstrijdsport
Frank Poot

Frank Poot

Coördinator Senioren breedtesport
Twan Korteland

Twan Korteland

Coördinator A en B jeugd
Marleen Boekestijn

Marleen Boekestijn

Coördinator C en D jeugd
Romy van den Berg

Romy van den Berg

Coördinator E en F jeugd + Kangoeroes
Thom Voskamp

Thom Voskamp

Coördinator Arbitrage
Marleen Slaman

Marleen Slaman

Contactpersoon oefenwedstrijden en zaalhuur

Arbitrage

Thom Voskamp

Thom Voskamp

Coördinator Arbitrage
Peter de Rijcke

Peter de Rijcke

Coördinator gastheren

Gastheren zijn verantwoordelijk voor ontvangst externe scheidsrechters

Sponsoring

Michiel van den Bos

Michiel van den Bos

Voorzitter Sponsorcommissie
Hans Ridder

Hans Ridder

Sponsorcommissie
Dennis Voskamp

Dennis Voskamp

Sponsorcommissie
Floris van Muyen

Floris van Muyen

Sponsorcommissie
Sjors van Dijk

Sjors van Dijk

Sponsorcommissie
Marco Stolze

Marco Stolze

Sponsorcommissie; vanuit bestuur

Kantine en materialen

Teun Voskamp

Teun Voskamp

Kantinezaken
Gert-Jan Stolk

Gert-Jan Stolk

Inkoop en klusteam
Inge Scholtes

Inge Scholtes

Coördinator kantinerooster
Edith van Geest

Edith van Geest

Coördinator schoonmaakrooster
Vacature (interim: Frank Poot)

Vacature (interim: Frank Poot)

Materialen
Pascal van Dijk

Pascal van Dijk

vanuit bestuur

Activiteiten

Wietske van der Meer

Wietske van der Meer

Voorzitter AC
Max Hulsebosch

Max Hulsebosch

Activiteiten lid
Vera Lagerwerf

Vera Lagerwerf

Activiteiten lid
Caroline Schouten

Caroline Schouten

Activiteiten lid
Anne Marie Schenkeveld

Anne Marie Schenkeveld

Activiteiten lid
Joyce Meijer

Joyce Meijer

Activiteiten lid
Koert Ridder

Koert Ridder

Activiteiten lid
Wouter Dijkstra

Wouter Dijkstra

Activiteiten lid
Thomas Ris

Thomas Ris

vanuit bestuur activiteiten lid

Trainingsweekend

Gert-Jan Stolk

Gert-Jan Stolk

Organisatie trainingsweekend
Vacature

Vacature

Organisatie trainingsweekend
Vacature

Vacature

Organisatie trainingsweekend

AdFysio GigaKangoeroedag

Ingrid van Vliet

Ingrid van Vliet

Organisatie kangoeroedag
Dita Poot

Dita Poot

Organisatie kangoeroedag
Caroline Schouten

Caroline Schouten

Organisatie kangoeroedag
Ellen van der Kaaij

Ellen van der Kaaij

Organisatie kangoeroedag
Thomas Ris

Thomas Ris

vanuit bestuur

Priva Schoolkorfbaltoernooi

Petra Dijkstra

Petra Dijkstra

Organisatie schoolkorfbal
Frank de Rijcke

Frank de Rijcke

Organisatie schoolkorfbal

Melior Jeugdweekend

Mark van Geest

Mark van Geest

Organisatie jeugdweekend
Aileen Willemse

Aileen Willemse

Organisatie jeugdweekend
Esmee Binnendijk

Esmee Binnendijk

Organisatie jeugdweekend
Max Hulsebosch

Max Hulsebosch

Organisatie jeugdweekend
Mandy Herbert

Mandy Herbert

Organisatie jeugdweekend

Website en redactie BijBlijver

Peter de Rijcke

Peter de Rijcke

Redactie BijBlijver / website
Annemieke Lagerwerf

Annemieke Lagerwerf

Redactie BijBlijver
Jan Jaap Elenbaas

Jan Jaap Elenbaas

Website

Sportverzorging (met partnership AdFysio)

Willy van den Akker

Willy van den Akker

Sportverzorger
AdFysio

AdFysio

Ondersteuning verzorging

Kleding commissie

Ramona van Dijk

Ramona van Dijk

Lid kledingcommissie
Sandra Kortekaas

Sandra Kortekaas

Lid kledingcommissie
Floris van Muijen

Floris van Muijen

vanuit sponsorcommissie

Streaming

Jan Jaap Elenbaas

Jan Jaap Elenbaas

Voorzitter streaming

OTLAV (supportersvereniging)