Dank en trots …
De afgelopen week stond in het teken van onze potgrond- en violenactie. Nog één keer een campagne versturen via de mail, tevens een bericht op de socials. Nog een piek in de bestellingen voordat de webshop woensdagmiddernacht sluit. Donderdagavond met het hele team bij elkaar om de viool traytjes te mixen en de wijken uit te draaien voor de verdelers. Vrijdagmiddag en -avond doen we alvast de wijken buiten De Lier rondbrengen. Omdat wij een record hebben bereikt met deze mooie actie, doen wij nog een extra beroep op ouders van onze leden voor extra hulp met het rondbrengen van de bestellingen. Zaterdagmorgen 07:30 starten de eerste mensen al om het voorwerk te doen. Helaas kwamen wij erachter dat er een aantal zakken dennenschors niet geleverd zijn. Dit is ter plekke nog aangepast in de bestellingen. De extra zakken worden de aankomende week nog geleverd. Oftewel deze hebben jullie natuurlijk nog te goed van ons. Omdat wij zoveel hulp hadden, verliep alles voorspoedig. Even voor 12 uur waren wij al klaar. Oftewel vele handen maken licht werk. Dank aan een ieder die ons geholpen heeft de bestellingen allemaal bij de mensen thuis geleverd te krijgen. Zonder jullie geen potgrondactie bij Valto. Met een schitterend resultaat die later deze week bekend zal worden.
In de middag en na een douche de bus in richting V4 en de kampioenswedstrijd tegen Dunas 2. Wij waren vanaf het begin de baas daar en zagen het 4e afstand nemen van de tegenstander. En na een vraag van het publiek toch Simon nog ingezet voor de laatste minuut. Simon scoorde direct het laatste doelpunt en de scheidsrechter floot de wedstrijd af. Het kampioenschap is binnen voor V4. Een volle bus met aanhang was getuige van dit mooie resultaat. Allemaal weer de bus in en door naar de sportcampus voor de wedstrijd van V1. Eenmaal in de hal waren wij getuige van onze U19-1 die aan het spelen was tegen Die Haghe. Na een spannend begin van de 2e helft liep Die Haghe helaas uit naar een ruime overwinning. Inmiddels zat onze kant van de tribune helemaal vol. Zo’n 200 supporters waren meegereisd om de finale te bekijken en wat een feest op de tribune. De eerste helft was voor ons, echter kwamen wij minder de kleedkamer uit en Die Haghe ging beter spelen en scherper schieten. Halverwege de 2e helft wisten wij wel dat Die Haghe de betere ploeg was. Na het laatste fluitsignaal kon het kampioensfeest van Die Haghe van start gaan. Natuurlijk teleurstelling aan onze kant. Maar trots overheerst hoe wij allemaal achter ons Valto zijn gaan staan. Buiten natuurlijk de teleurstelling zijn wij ontzettend trots dat wij zover zijn gekomen en dat we met zovelen naar Den Haag zijn gereisd. Natuurlijk bij thuiskomst nog even met z’n allen de Villa in om een feestje te bouwen. Het kampioenschap van V4 moet immers gevierd worden.
Allen aankomende week succes op school of werk. We gaan weer naar buiten alleen zijn er de aankomende week geen trainingen gepland.
Met sportieve groet
Marco Stolze
voorzitter@ckv-valto.nl
06-30728817



Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!