Programma

zaterdag 24 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
15:30 oefenDe Meeuwen 1 - Valto 1 Sportpark Putter Eng 14:00
14:00 oefenDe Meeuwen 2 - Valto 2 Sportpark Putter Eng 12:30
12:30 oefenValto A1 - KOAG A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
10:30 oefenValto B1 - Vitessa (Ba) B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:00
10:30 oefenValto C1 - KOAG C1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:00

dinsdag 27 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
19:00 oefenONDO B1 - Valto B1 Juliana Sportpark 18:00

woensdag 28 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
17:00 oefenONDO D1 - Valto D1 Juliana Sportpark 16:00

donderdag 29 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
20:45 oefenSporting Delta 1 - Valto 1 Sportcomplex Gravensingel 19:15
19:30 oefenSporting Delta 2 - Valto 2 Sportcomplex Gravensingel 18:00

zaterdag 31 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
09:00 oefenOverige jeugdteams - Toernooi bij Excelsior Sportpark Biesland 08:00
14:00 oefenVictum toernooi - Valto 1 Sportpark Weteringhoek 12:30
14:00 oefenVictum toernooi - Valto 2 Sportpark De Zwet 12:30
15:00 oefenValto 3 - Excelsior 4 Sportpark De Zwet 14:30
16:15 oefenValto 4 - Excelsior 6 Sportpark De Zwet 15:45
16:15 oefenValto 5 - VEO 5 Sportpark De Zwet 15:45
14:00 oefenVitesse 5 - Valto 6 Sportpark De Zwet 13:00
15:00 oefenValto 7 - ALO 6 Sportpark De Zwet 14:30
13:45 oefenValto 8 - DES 8 Sportpark De Zwet 13:15
13:45 oefenValto 9 - Tempo 9 Sportpark De Zwet 13:15
12:00 oefenVictum toernooi - Valto A1 Sportpark Weteringhoek 10:30
12:00 oefenVictum toernooi - Valto A2 Sportpark Weteringhoek 11:00
11:15 oefenValto A3 - Avanti A3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:15
10:00 oefenValto A4 - Avanti A4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
11:00 oefenTempo B1 - Valto B1 Sportcomplex Zegersloot 10:00
11:00 oefenTempo C1 - Valto C1 Sportcomplex Zegersloot 10:00

dinsdag 03 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
21:15 oefenValto 1 - Meervogels 1 Sportpark De Zwet 20:15
20:00 oefenValto 2 - Meervogels 2 Sportpark De Zwet 19:00
19:30 oefenMeervogels A1 - Valto A1 Vernedesportpark 18:00
19:30 oefenRWA A2 - Valto A2 Sportcomplex Landweg 18:30

woensdag 04 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
19:30 oefenValto B1 - Fortuna B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 19:00
19:00 oefenValto B2 - Maassluis B2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 18:30
18:30 oefenValto D1 - Fortuna D2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 18:00

zaterdag 07 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - Oranje Wit (D) 1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Oranje Wit (D) 2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
15:00 ODO 3 - Valto 3 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 14:00
13:30 Maassluis 3 - Valto 4 Wipperspark Veld 1 (40x20) 12:30
12:45 Velocitas 4 - Valto 5 Sport- en recreatiepark De Bloemerd Veld 1 (40x20) 11:45
18:30 GKV (H) 3 - Valto 6 Bezuidenhoutseweg Den Haag Veld 1 (40x20) 17:30
15:30 Dijkvogels 5 - Valto 7 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 14:30
14:25 DES (D) 7 - Valto 8 Sportpark Biesland Veld 3 (40x20) (des) 13:25
15:30 Weidevogels A1 - Valto A1 Sportcomplex Merenveld Veld 1 (40x20) 14:00
15:20 Valto A2 - ODO A1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:50
17:20 Valto A3 - Refleks A3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 16:20
12:45 ONDO (G) A4 - Valto A4 Juliana Sportpark Veld 1 (40x20) 11:45
12:15 Valto B1 - Oranje Wit (D) B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:45
11:00 Valto B2 - ODO B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
12:35 Nikantes B1 - Valto B3 Sportcomplex Botreep Veld 1 (40x20) 11:35
13:30 Valto C1 - KZ/Thermo4U C1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:00
13:00 Valto C2 - Avanti/Flexcom C4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:30
12:00 Valto C3 - Nieuwerkerk C3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:30
11:00 Valto C4 - Excelsior (D) C3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:30
13:00 Phoenix C2 - Valto C5 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 2 (40x20) 12:00
10:30 IJsselvogels D1 - Valto D1 Sportlaan Moordrecht Veld 1 (40x20) 09:30
10:00 Valto D2 - Avanti/Flexcom D3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:30
09:00 Valto D3 - DES (D) D2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:30
09:30 Excelsior (D) D4 - Valto D4 Sportpark Biesland Veld 8 (40x20) 08:30
11:00 Refleks E1 - Valto E1 Sportpark Prinses Irene Veld 2 (60x30) 10:00
09:00 Valto E2 - Excelsior (D) E1 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
11:00 Fortuna/Delta Logistiek E2 - Valto E3 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 1 (40x20) 10:00
09:00 KVS/Maritiem E2 - Valto E4 Cas van Dijkpark 5K24 08:00
09:00 Valto E5 - Die Haghe E2 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
10:00 Valto E6 - Phoenix E3 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
09:00 Avanti/Flexcom E7 - Valto E7 Sportpark De Groene Wijdte Veld 3 (24x12) 08:00
13:10 GKV (H) E1 - Valto E8 Bezuidenhoutseweg Den Haag Veld 1 (40x20) 12:10
10:00 Valto F1 - Fortuna/Delta Logistiek F2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
10:00 Fortuna/Delta Logistiek F3 - Valto F2 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 1 (40x20) 09:00
09:00 Avanti/Flexcom F4 - Valto F3 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 08:00

zaterdag 14 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
15:30 SDO/BlijWerkt 1 - Valto 1 Sportpark Mijzijde Veld 1 (40x20) 14:00
14:00 SDO/BlijWerkt 2 - Valto 2 Sportpark Mijzijde Veld 1 (40x20) 12:30
12:30 Valto 3 - ONDO (G) 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:00
16:30 Valto 4 - IJsselvogels 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 16:00
15:10 Valto 5 - DES (D) 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:40
12:45 Valto 6 - Paal Centraal 4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:15
15:05 Valto 7 - Weidevogels 5 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:35
16:25 Valto 8 - Avanti/Flexcom 9 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:55
13:15 ONDO (G) 4 - Valto 9 Juliana Sportpark Veld 1 (60x30) 12:15
13:50 Valto A1 - Achilles (Hg) A2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:50
15:30 Refleks A2 - Valto A2 Sportpark Prinses Irene Veld 1 (40x20) 14:30
12:15 Fortuna/Delta Logistiek A4 - Valto A3 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 4 (40x20) 10:45
11:00 Valto A4 - Avanti/Flexcom A6 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
11:45 KCC B1 - Valto B1 Sportpark Schenkel Veld 1 (40x20) 10:45
13:30 Weidevogels B1 - Valto B2 Sportcomplex Merenveld Veld 1 (40x20) 12:30
11:30 Valto B3 - Avanti/Flexcom B3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:00
13:00 Fortuna/Delta Logistiek C1 - Valto C1 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 2 (40x20) 12:00
10:45 ODO C1 - Valto C2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 09:45
11:45 OZC C2 - Valto C3 Sportcomplex De Enk Veld 1 (40x20) 10:45
11:15 ONDO (G) C4 - Valto C4 Juliana Sportpark Veld 2 (40x20) 10:15
14:05 Valto C5 - Refleks C2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:35
09:30 Valto D1 - Nieuwerkerk D2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:00
10:30 Excelsior (D) D2 - Valto D2 Sportpark Biesland Veld 7 (40x20) 09:30
11:30 Excelsior (D) D3 - Valto D3 Sportpark Biesland Veld 7 (40x20) 10:30
10:30 Valto D4 - Weidevogels D2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:00
10:00 Valto E1 - Die Haghe E1 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
12:30 Avanti/Flexcom E1 - Valto E2 Sportpark De Groene Wijdte Veld 3 (24x12) 11:30
10:00 Valto E3 - Phoenix E2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
09:00 Valto E4 - ONDO (G) E7 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
10:30 Dijkvogels E2 - Valto E5 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 4 (24x12) 09:30
09:30 ONDO (G) E10 - Valto E6 Juliana Sportpark Veld 3 (40x20/gras) 08:30
09:00 Valto E7 - ONDO (G) E12 Sportpark De Zwet Veld 3 (24x12) 08:30
09:00 Valto E8 - DES (D) E1 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
09:30 ONDO (G) F2 - Valto F1 Juliana Sportpark Veld 3 (40x20/gras) 08:30
09:00 Valto F2 - DES (D) F1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
10:00 Valto F3 - Korbis F2 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30

zaterdag 21 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - VEO 1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - DVO/Accountor 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
17:00 Excelsior (D) 6 - Valto 3 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 16:00
16:50 Korbis 3 - Valto 4 Sportpark Sniep Veld 1 (40x20) 15:50
15:30 Dijkvogels 3 - Valto 5 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 14:30
16:55 Valto 6 - Fortuna/Delta Logistiek 6 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:25
14:45 ONDO (G) 7 - Valto 7 Juliana Sportpark Veld 2 (60x30) 13:45
15:35 Valto 8 - Excelsior (D) 9 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:05
15:30 VEO 6 - Valto 9 Sportcomplex Westvliet Veld 1 (60x30) 14:30
10:45 Tempo A2 - Valto A1 Sportcomplex Zegersloot Veld 2 (40x20) 09:15
17:20 Valto A2 - DES (D) A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 16:50
14:00 Phoenix A2 - Valto A3 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 2 (40x20) 12:30
14:15 Valto A4 - ALO A2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:45
13:15 Valto B1 - Albatros B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:45
12:00 Valto B2 - Sporting Delta B2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
12:00 KCR B2 - Valto B3 Reyerpark KCR Veld 1 (40x20) 11:00
11:00 Valto C1 - BEP C1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
13:15 Valto C2 - Excelsior (D) C1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:45
10:00 KOAG C2 - Valto C3 Groene Wetering Veld 3 (40x20) 09:00
12:15 Valto C4 - KVS/Maritiem C3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:45
14:00 VEO C2 - Valto C5 Sportcomplex Westvliet Veld 2 (40x20) 13:00
11:15 Valto D1 - Olympia (S) D1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
10:05 Meervogels/Física D2 - Valto D2 Vernedesportpark Veld 2 (40x20) 09:05
10:15 Valto D3 - Phoenix D4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
09:15 Valto D4 - Phoenix D5 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
09:00 Meervogels/Física E1 - Valto E1 Vernedesportpark Veld 1 (60x30) 08:00
10:00 Valto E2 - Meervogels/Física E2 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
09:30 KVS/Maritiem E3 - Valto E3 Cas van Dijkpark 5K24 08:30
10:00 Achilles (Hg) E2 - Valto E4 Pomonaplein Veld 1 (24x12) 09:00
10:30 ONDO (G) E8 - Valto E5 Juliana Sportpark Veld 4 (40x20/gras) 09:30
10:00 Valto E6 - Excelsior (D) E6 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
09:00 Valto E7 - Meervogels/Física E6 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
11:30 VEO E3 - Valto E8 Sportcomplex Westvliet Veld 3 (40x20/gras) 10:30
09:00 Valto F1 - Dubbel Zes F1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
09:00 Valto F2 - ODO F2 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30

zaterdag 28 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - Excelsior (D) 1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
14:00 Refleks 4 - Valto 3 Sportpark Prinses Irene Veld 2 (40x20) 13:00
14:50 Vitesse (Ba) 4 - Valto 4 Sportpark De Bongerd Veld 1 (40x20) 13:50
12:30 Twist 3 - Valto 5 Sportcomplex Claudius Civilislaan Veld 1 (40x20) 11:30
13:30 Fortuna/Delta Logistiek 6 - Valto 6 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 3 (40x20) 12:30
14:45 Valto 7 - ONDO (G) 7 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:15
13:30 Excelsior (D) 9 - Valto 8 Sportpark Biesland Veld 7 (40x20) 12:30
13:05 Valto 9 - VEO 6 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:35
12:30 Pernix A1 - Valto A1 Merenwijk Veld 1 (40x20) 11:00
11:45 Valto A2 - Phoenix A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:15
16:10 Valto A3 - Phoenix A2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:10
12:30 ALO A2 - Valto A4 Bosjes van Pex Veld 1 (40x20) 11:30
10:00 Valto B1 - PKC/SWKGroep B1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:30
10:00 Sporting Delta B2 - Valto B2 Sportcomplex Gravensingel Veld 1 (40x20) 09:00
11:15 Valto B3 - KCR B2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
16:00 Avanti/Flexcom C1 - Valto C1 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 15:00
10:30 Excelsior (D) C1 - Valto C2 Sportpark Biesland Veld 7 (40x20) 09:30
13:30 Valto C3 - Twist C1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:00
10:45 KVS/Maritiem C3 - Valto C4 Cas van Dijkpark Veld 1 (40x20) 09:45
12:30 Valto C5 - VEO C2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:00
12:15 Olympia (S) D1 - Valto D1 Sportpark De Brug Veld 2 (40x20) 11:15
09:00 Valto D2 - Meervogels/Física D2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:30
12:00 Phoenix D4 - Valto D3 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 1 (40x20) 11:00
11:00 Phoenix D5 - Valto D4 Van Doornenplantsoen (veld) Veld 1 (40x20) 10:00
10:30 Valto E1 - Meervogels/Física E1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:00
09:00 Meervogels/Física E2 - Valto E2 Vernedesportpark Veld 1 (60x30) 08:00
09:30 Valto E3 - KVS/Maritiem E3 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:00
10:30 Valto E4 - Achilles (Hg) E2 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 10:00
10:30 Valto E5 - ONDO (G) E8 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 10:00
11:30 Excelsior (D) E6 - Valto E6 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 10:30
09:00 Meervogels/Física E6 - Valto E7 Vernedesportpark Veld 2 (60x30) 08:00
09:30 Valto E8 - VEO E3 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:00
10:00 Dubbel Zes F1 - Valto F1 Stokroosveld (DZ) Veld 1 (40x20) 09:00
10:00 ODO F2 - Valto F2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 09:00
09:30 Valto F3 - Nieuwerkerk F6 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:00

zaterdag 05 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 ONDO (M) 1 - Valto 1 Sportpark De Brigge Veld 1 (40x20) 14:30
15:30 SKF 3 - Valto 2 Sportpark De Groene Velden Veld 1 (40x20) 14:00
11:00 Valto 3 - KVS/Maritiem 5 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
13:40 Valto 4 - HKC (Ha) 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:10
15:00 Valto 5 - VEO 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:30
15:50 Valto 6 - GKV (H) 3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 15:20
17:10 Valto 7 - Dijkvogels 5 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:40
16:20 Valto 8 - DES (D) 7 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:50
10:30 Trekvogels 1 - Valto 9 Ingang De Waghemakerestraat Veld 1 (40x20) 09:30
12:20 Valto A1 - VEO A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:20
12:30 Dijkvogels A1 - Valto A2 Sportveld Dijkvogels Maasdijk Veld 1 (40x20) 11:30
15:30 Refleks A3 - Valto A3 Sportpark Prinses Irene Veld 1 (40x20) 14:00
14:30 Valto A4 - ONDO (G) A4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:00
10:00 Fortuna/Delta Logistiek B1 - Valto B1 Sportpark Kruithuisweg-Oost Veld 3 (40x20) 09:00
11:45 ODO B1 - Valto B2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 10:45
11:15 Valto B3 - Nikantes B1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
13:30 Valto C1 - TOP/SolarCompleet C1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:00
16:00 Avanti/Flexcom C4 - Valto C2 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 15:00
13:15 Olympia (S) C2 - Valto C3 Sportpark De Brug Veld 2 (40x20) 12:15
10:00 Excelsior (D) C3 - Valto C4 Sportpark Biesland Veld 8 (40x20) 09:00
12:30 Valto C5 - Phoenix C2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:00
10:15 Valto D1 - IJsselvogels D1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
12:30 Avanti/Flexcom D3 - Valto D2 Sportpark De Groene Wijdte Veld 4 (40x20/gras) 11:30
09:10 DES (D) D2 - Valto D3 Sportpark Biesland Veld 3 (40x20) (des) 08:10
09:15 Valto D4 - Excelsior (D) D4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
09:00 Valto E1 - Refleks E1 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
10:15 Excelsior (D) E1 - Valto E2 Sportpark Biesland Veld 2 (24x12) (exc) 09:15
10:00 Valto E3 - Fortuna/Delta Logistiek E2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
10:00 Valto E4 - KVS/Maritiem E2 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30
11:00 Die Haghe E2 - Valto E5 Baambruggestraat 10 Veld 1 (24x12) 10:00
12:00 Phoenix E3 - Valto E6 Van Doornenplantsoen (veld) 3bVeld 1 (24x12) 11:00
09:00 Valto E7 - Avanti/Flexcom E7 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 08:30
10:00 Valto E8 - GKV (H) E1 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
10:00 Fortuna/Delta Logistiek F2 - Valto F1 Sportpark Kruithuisweg-Oost 2bVeld 2 (40x20) 09:00
09:00 Valto F2 - Fortuna/Delta Logistiek F3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
09:00 Weidevogels F2 - Valto F3 Sportcomplex Merenveld Veld 1a (24x12) 08:00

zaterdag 12 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 Valto 1 - Pernix 1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 15:00
14:30 Valto 2 - Pernix 2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 13:30
12:00 KZ Danaïden 5 - Valto 3 Montgomerystraat Veld 1 (60x30) 11:00
11:00 Excelsior (D) 5 - Valto 4 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 10:00
16:55 Valto 5 - Achilles (Hg) 6 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 16:25
12:00 Paal Centraal 4 - Valto 6 Sportcentrum TU Delft Veld 1 (40x20) 11:00
14:00 Weidevogels 5 - Valto 7 Sportcomplex Merenveld Veld 2 (40x20) 13:00
17:00 Avanti/Flexcom 9 - Valto 8 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 16:00
17:30 Valto 9 - ONDO (G) 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 17:00
10:00 ONDO (G) A1 - Valto A1 Juliana Sportpark Veld 1 (60x30) 08:30
14:15 Valto A2 - ONDO (G) A2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:45
15:35 Valto A3 - Fortuna/Delta Logistiek A4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 14:35
11:30 Avanti/Flexcom A6 - Valto A4 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 10:30
13:15 Valto B1 - Fortis B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:45
12:00 Valto B2 - Weidevogels B1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:30
13:30 Avanti/Flexcom B3 - Valto B3 Sportpark De Groene Wijdte Veld 2 (40x20) 12:30
11:00 Valto C1 - GG/IJskoud de Beste C1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 10:30
13:15 Valto C2 - ODO C1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 12:45
12:15 Valto C3 - RWA C2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 11:45
11:15 Valto C4 - ONDO (G) C4 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 10:45
13:00 Refleks C2 - Valto C5 Sportpark Prinses Irene Veld 1 (40x20) 12:00
10:00 Nieuwerkerk D2 - Valto D1 De Kleine Vink Veld Veld 3 (40x20) 09:00
10:15 Valto D2 - Excelsior (D) D2 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 09:45
09:15 Valto D3 - Excelsior (D) D3 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 08:45
10:00 Weidevogels D2 - Valto D4 Sportcomplex Merenveld Veld 1 (40x20) 09:00
11:00 Die Haghe E1 - Valto E1 Baambruggestraat 10 2bVeld 2 (24x12) 10:00
09:00 Valto E2 - Avanti/Flexcom E1 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 08:30
10:00 Phoenix E2 - Valto E3 Van Doornenplantsoen (veld) 3bVeld 1 (24x12) 09:00
11:30 ONDO (G) E7 - Valto E4 Juliana Sportpark Veld 3 (40x20/gras) 10:30
10:00 Valto E5 - Dijkvogels E2 Sportpark De Zwet Veld 1a (24x12) 09:30
10:00 Valto E6 - ONDO (G) E10 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:30
10:30 ONDO (G) E12 - Valto E7 Juliana Sportpark Veld 4 (40x20/gras) 09:30
12:00 DES (D) E1 - Valto E8 Sportpark Biesland Veld 4 (24x12) (des) 11:00
09:00 Valto F1 - ONDO (G) F2 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 08:30
09:00 DES (D) F1 - Valto F2 Sportpark Biesland Veld 4 (24x12) (des) 08:00
10:00 Valto F3 - Vriendenschaar (B) F2 Sportpark De Zwet Veld 1b (24x12) 09:30

zaterdag 19 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
16:00 KVA 1 - Valto 1 Amstelveen Veld 1 (60x30) 14:30
12:00 OVVO/De Kroon 3 - Valto 2 Sportpark Daalseweide Veld 1 (40x20) 10:30
11:30 Valto 3 - Meervogels/Física 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:00
13:15 Valto 4 - Twist 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:45
13:45 Excelsior (D) 4 - Valto 5 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 12:45
14:00 Valto 9 - Trekvogels 1 Sportpark De Zwet Veld 2 (40x20) 13:30
15:00 Valto A1 - Refleks A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:00
12:15 Excelsior (D) A1 - Valto A2 Sportpark Biesland Veld 1 (40x20) (exc) 11:15
11:30 KOAG B1 - Valto B1 Groene Wetering Veld 1 (40x20) 10:30
10:15 Die Haghe C1 - Valto C1 Baambruggestraat 10 Veld 1 (40x20) 09:15
10:00 Phoenix F1 - Valto F3 Van Doornenplantsoen (veld) 3bVeld 1 (24x12) 09:00

zaterdag 26 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Aanw
15:30 Oranje Wit (D) 1 - Valto 1 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 14:00
14:00 Oranje Wit (D) 2 - Valto 2 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 12:30
11:30 Valto 3 - ODO 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 11:00
14:30 Valto 4 - Maassluis 3 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 14:00
13:00 Valto 5 - Velocitas 4 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 12:30
10:00 Valto A1 - Weidevogels A1 Sportpark De Zwet Veld 1 (40x20) 09:00
13:00 ODO A1 - Valto A2 Sportpark De Commandeur Veld 1 (40x20) 12:00
17:00 Oranje Wit (D) B1 - Valto B1 Sportcomplex Stadspolders Veld 1 (40x20) 16:00
10:00 KZ/Thermo4U C1 - Valto C1 Sportpark De Koog Veld 1 (40x20) 09:00