Update FOCUS project

Zoals jullie allemaal nog wel weten is in juni het FOCUS project bij Valto van start gegaan. Het FOCUS project is een project vanuit de KNKV om zowel de kwaliteit, als de kwantiteit van onze vereniging te verbeteren. Achter de schermen is er dan ook al hard gewerkt om e.e.a. voor te bereiden en langzamerhand zullen jullie ook gaan merken waar we de afgelopen maanden mee bezig zijn geweest. Zo is er een verenigingsplan opgesteld, waarin de punten staan waar we graag aan willen werken bij Valto.  Aan de hand van het verenigingsplan zijn er verschillende werkgroepen opgericht, zoals de werkgroep Fit en Fun, Kangoeroes en Schoolkorfbaltoernooi. Bij iedere werkgroep hoort ook een coördinator, die een plan van aanpak opgesteld heeft. We zijn begonnen met de werkgroepen waar we al vrij snel resultaat verwachten m.b.t. ledengroei, namelijk Fit en Fun, Kangoeroes en schoolkorfbal. In november hopen we nog een werkgroep op te richten voor sponsoring/communicatie en breedtesport. Het bestuur en een aantal afgevaardigden van verschillende commissies volgt de cursus “besturen met een visie”. Dit is een cursus van de KNKV om een visie voor de komende 5 jaar te ontwikkelen. De eerste avond is inmiddels achter de rug en leverde al een hoop stof tot nadenken op. Zoals jullie in de vorige BijBlijver hebben kunnen lezen is de werkgroep FOCUS naar de landelijke FOCUS dag geweest en ook daar hebben wij weer verschillende nieuwe inzichten verkregen, die we af gaan wegen of ze toepasbaar zijn binnen onze vereniging. Kortom het project verloopt prima, iedereen die we, tot nu toe, gevraagd hebben is enthousiast en zet zich volledig in. Heel fijn te merken dat er ook draagvlak is voor het FOCUS project! Willen jullie nog meer weten over het project, dan kunnen jullie ons er altijd naar vragen.

Namens de werkgroep Focus,

Marjo Hoogerbrugge

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.