Interview van Lisanne, Rob en Thom bij WOS radio

Afgelopen zondag waren Lisanne, Rob en Thom te gast bij WOS radio waar ze in de studio hun verhaal mochten doen over afgelopen zaterdag, maar vooral ook over onze vereniging, de groei in prestaties en aanpak die daaraan ten grondslag ligt. Maar ook het behoud van de gezelligheid, wat onze vereniging zo typeert.

Er wordt in ruim 20 minuten duidelijk dat VALTO in relatief korte tijd van de 3e klasse (veld en zaal) naar de de 1e klasse (veld een zaal) is doorgestoten, iets dat Rob met de bijbehorende kampioenschappen nog heeft meegemaakt. Mooi om van Lisanne te horen dat zij als nieuwkomer heeft gevonden wat ze zocht bij de club, waarbij het op niveau spelen wordt gecombineerd met de cultuur van de vereniging.  En Thom die vertelt over zijn blessure en de hoop dat hij er op het veld weer bij is. Dat hopen wij natuurlijk ook Thom!

Luister de rest van het boeiende interview via de mediaspeler hieronder.


Goed gedaan dame en heren. Niet alleen sportieve, maar ook media talentjes!

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.