Bericht van overlijden Claudia Groen – Jongejan
Woensdagmorgen 6 mei bereikte ons het verdrietige bericht dat Claudia Groen-Jongejan is overleden. Claudia heeft een ongelijke strijd moeten voeren de afgelopen jaren.
Een ontzettend verdrietig bericht voor het gezin en bekenden die om de familie Groen heen staan. Zoals het bovenaan op de rouwkaart staat verwoord, daar kan ik mij helemaal in vinden: “Een persoonlijkheid en een geweldig mens heeft ons verlaten”. Een groot gat en leegte is ontstaan in dit gezin.
Woensdagmiddag 13 mei vindt de uitvaartplechtigheid plaats in Heineoord. Aangezien er niet voor iedereen plek is tijdens de plechtigheid, is er aansluitend van ongeveer 14.15 tot 15.15 uur gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Het gezin beweegt zich vrij door de aula om langs de aanwezigen te lopen. Daarna wordt Claudia in besloten kring begraven.
Namens het bestuur,
Marco Stolze





Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!