Word ambassadeur en maak korfbal Zichtbaar Sportief!

Wellicht heb je al eens gehoord van “Korfbal Zichtbaar Sportief”. Het feit dat korfbal ‘fair’, sociaal en sportief is, is iets om trots op te zijn en dit zou vooral zoveel mogelijk zichtbaar gemaakt moeten worden. Het is tenslotte de kracht van korfbal! Die zichtbaarheid wil het KNKV samen met verenigingsambassadeurs gaan bewerkstelligen.

Verenigingsambassadeurs worden ingezet om te werken aan een veilige, sociale en sportieve korfbalvereniging. Zij verspreiden deze boodschap binnen onze vereniging en zorgen voor voldoende draagvlak bij de leden, ouders en andere betrokkenen. Korfbal Zichtbaar Sportief moet de sportieve waarden en krachten van korfbal versterken, niet alleen binnen, maar ook buiten onze vereniging.

Iets voor jou?

Zet jij korfbal nog beter op de kaart? Wil jij VALTO actief steunen? Korfbal klaarstomen voor de toekomst?  Meedenken op speciale bijeenkomsten van het KNKV? Net als het nationaal team ambassadeur zijn?

Meld je aan als Zichtbaar Sportief Ambassadeur!

Kijk voor meer informatie op: http://val.to/maak-korfbal-zichtbaar-sportief en http://val.to/word-ambassadeur.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.