Standen

Stand veld - Overgangsklasse (OKD)
Stand zaal - Overgangsklasse (OKD)
Stand veld
1 Valto 1 8 7 1 0 134 95 39 0 15
2 Excelsior 1 8 5 1 2 145 118 27 0 11
3 GKV/Enomics 1 8 4 2 2 137 121 16 0 10
4 Swift (M) 1 8 4 0 4 140 137 3 0 8
5 Nieuwerkerk 1 8 3 1 4 119 126 -7 0 7
6 KCR 1 8 2 2 4 114 135 -21 0 6
7 KOAG 1 8 1 2 5 120 152 -32 0 4
8 ONDO (G) 1 8 1 1 6 124 149 -25 0 3
Stand zaal
1 Fortis 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Die Haghe 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HKV/Ons Eibernest 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (M) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RWA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tilburg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vriendenschaar (H) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve hoofdklasse (RHKB)
Stand zaal - Reserve 1e klasse (R1H)
Stand veld
1 SKF 3 8 7 0 1 136 108 28 0 14
2 Fiks 2 8 6 0 2 119 114 5 0 12
3 Sporting Delta 2 8 6 0 2 118 104 14 0 12
4 TOP (A) 2 8 5 0 3 116 112 4 0 10
5 Avanti/Post Makelaardij 2 8 3 0 5 115 117 -2 0 6
6 GKV/Enomics 2 8 2 0 6 125 127 -2 0 4
7 DeetosSnel 2 8 2 0 6 110 141 -31 0 4
8 Valto 2 8 1 0 7 106 122 -16 0 2
Stand zaal
1 Fortis 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Die Haghe 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HKV/Ons Eibernest 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RWA 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TOP (A) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vriendenschaar (H) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 2e klasse (R2L)
Stand zaal - Reserve 2e klasse (R2L)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek 5 8 8 0 0 167 89 78 1 15
2 Valto 3 8 4 2 2 115 109 6 0 10
3 VEO 3 8 4 2 2 106 95 11 0 10
4 Excelsior 3 8 4 1 3 116 123 -7 0 9
5 DES (D) 3 8 3 2 3 95 106 -11 0 8
6 Avanti/Post Makelaardij 4 8 3 0 5 107 123 -16 0 6
7 ONDO (G) 3 8 2 1 5 113 111 2 0 5
8 Die Haghe 3 8 0 0 8 87 150 -63 0 0
Stand zaal
1 DES (D) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fortuna/Delta Logistiek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Korbis 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Weidevogels 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 3e klasse (R3R)
Stand zaal - Reserve 3e klasse (R3T)
Stand veld
1 DES (D) 4 8 8 0 0 128 72 56 0 16
2 ODO 3 8 6 0 2 133 75 58 0 12
3 Valto 4 8 5 0 3 101 100 1 0 10
4 Dijkvogels 2 8 4 0 4 95 95 0 0 8
5 KVS/Groeneveld Keukens 6 8 3 0 5 100 105 -5 0 6
6 TOP/IAA fresh 5 8 2 1 5 95 132 -37 0 5
7 Velocitas 4 8 2 0 6 79 123 -44 0 4
8 Tempo 5 8 1 1 6 87 116 -29 0 3
Stand zaal
1 ADO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dunas 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Meervogels 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WION 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 3e klasse (R3S)
Stand zaal - Reserve 3e klasse (R3R)
Stand veld
1 KVS/Groeneveld Keukens 5 8 7 0 1 136 91 45 0 14
2 Maassluis 3 8 7 0 1 123 84 39 0 14
3 Excelsior 5 8 5 0 3 106 91 15 0 10
4 Velocitas 3 8 5 0 3 108 76 32 0 10
5 Valto 5 8 3 0 5 82 111 -29 0 6
6 Weidevogels 4 8 3 0 5 99 132 -33 0 6
7 Refleks 4 8 1 0 7 89 99 -10 0 2
8 VEO 5 8 1 0 7 70 129 -59 0 2
Stand zaal
1 DES (D) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJsselvogels 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Refleks 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Twist 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Valto 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vitesse (Ba) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vriendenschaar (B) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Reserve 4e klasse (R4L)
Stand zaal - Reserve 4e klasse (R4N)
Stand veld
1 Dunas 3 8 7 0 1 122 85 37 0 14
2 Paal Centraal 2 8 5 1 2 98 89 9 0 11
3 Excelsior 6 8 5 1 2 106 82 24 0 11
4 ONDO (G) 4 8 5 0 3 108 113 -5 0 10
5 DES (D) 5 8 3 1 4 85 100 -15 0 7
6 Valto 6 8 3 0 5 99 96 3 0 6
7 Dijkvogels 3 8 2 1 5 82 94 -12 0 5
8 ALO 4 8 0 0 8 67 108 -41 0 0
Stand zaal
1 Fluks 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KIOS (N) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Groeneveld Keukens 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Madjoe 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Meervogels 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Velocitas 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Senioren BK nj (S-073)
Stand zaal - Senioren BK (S-042)
Stand veld
1 Refleks 5 6 5 0 1 81 43 38 0 10
2 Valto 7 6 4 0 2 71 60 11 0 8
3 Excelsior 9 6 2 0 4 54 73 -19 0 4
4 Avanti/Post Makelaardij 11 6 1 0 5 43 73 -30 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ’t Capproen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eureka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Meervogels 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reeuwijk 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - Senioren BK nj (S-081)
Stand zaal - Senioren BK (S-047)
Stand veld
1 Vitesse (Ba) 8 6 6 0 0 68 48 20 0 12
2 Valto 8 6 4 0 2 56 46 10 0 8
3 IJsselvogels 6 6 4 0 2 71 54 17 0 8
4 ONDO (G) 7 6 3 0 3 50 61 -11 0 6
5 WION 6 6 2 0 4 51 55 -4 0 4
6 Phoenix 4 6 1 1 4 47 64 -17 0 3
7 NIO 3 6 0 1 5 59 74 -15 0 1
Stand zaal
1 ’t Capproen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJsselvogels 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nikantes 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NIO 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd overgangsklasse (AOKC)
Stand zaal - A-jeugd overgangsklasse (AOKC)
Stand veld
1 Valto A1 8 7 0 1 129 85 44 0 14
2 TOP/IAA fresh A2 8 6 0 2 128 106 22 0 12
3 Refleks A1 8 5 0 3 126 106 20 0 10
4 Vitesse (Ba) A1 8 4 0 4 100 107 -7 0 8
5 KOAG A1 8 4 0 4 103 101 2 0 8
6 Fortuna/Delta Logistiek A2 8 4 0 4 108 112 -4 0 8
7 Avanti/Post Makelaardij A2 8 2 0 6 88 105 -17 0 4
8 HKV/Ons Eibernest A1 8 0 0 8 77 137 -60 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen-Geel A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Die Haghe A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KZ Danaïden A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KZ/Thermo4U A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TOP/IAA fresh A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valto A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd 2e klasse (A2G)
Stand zaal - A-jeugd 2e klasse (A2G)
Stand veld
1 Nieuwerkerk A2 7 6 0 1 95 65 30 0 12
2 DES (D) A1 7 5 0 2 71 60 11 0 10
3 Dijkvogels A1 7 4 1 2 89 57 32 0 9
4 Valto A2 7 4 1 2 98 77 21 0 9
5 IJsselvogels A2 7 3 0 4 84 87 -3 0 6
6 Twist A1 6 1 0 5 42 70 -28 0 2
7 KCR A2 7 0 0 7 37 100 -63 2 -2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES (D) A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dijkvogels A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Fortuna/Delta Logistiek A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Weidevogels A1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - A-jeugd BK nj (A-053)
Stand zaal - A-jeugd BK (A-031)
Stand veld
1 DES (D) A2 6 5 0 1 47 41 6 0 10
2 Twist A2 6 3 1 2 52 37 15 0 7
3 Valto A3 6 2 0 4 45 59 -14 0 4
4 Korbis A3 6 1 1 4 48 55 -7 0 3
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij A6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES (D) A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KCR A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Korbis A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist A2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto A3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd hoofdklasse (BHKC)
Stand zaal - B-jeugd hoofdklasse (BHKD)
Stand veld
1 Fortuna/Delta Logistiek B1 7 7 0 0 122 81 41 0 14
2 Avanti/Post Makelaardij B1 7 4 0 3 105 78 27 0 8
3 Die Haghe B1 7 3 1 3 90 76 14 0 7
4 Velocitas B1 7 3 1 3 102 104 -2 0 7
5 ONDO (G) B1 6 3 0 3 75 89 -14 0 6
6 Maassluis B1 7 2 1 4 71 97 -26 0 5
7 Valto B1 7 0 1 6 76 116 -40 0 1
Stand zaal
1 Albatros B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DeetosSnel B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KCR B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maassluis B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwerkerk B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PKC/Vertom B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TOP (A) B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valto B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd BK nj (B-053)
Stand zaal - B-jeugd BK (B-030)
Stand veld
1 ODO B1 6 5 1 0 82 46 36 0 11
2 Valto B2 6 3 1 2 46 49 -3 0 7
3 Phoenix B1 6 3 0 3 54 61 -7 0 6
4 TOP/IAA fresh B4 6 0 0 6 43 69 -26 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODO B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ONDO (G) B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pernix B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TOP/IAA fresh B4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd BK nj (B-057)
Stand zaal - B-jeugd BK (B-036)
Stand veld
1 Achilles (Hg) B2 6 6 0 0 68 30 38 0 12
2 Maassluis B2 6 5 0 1 54 32 22 0 10
3 ODO B2 6 4 0 2 37 33 4 0 8
4 ’t Capproen B1 6 2 1 3 35 43 -8 0 5
5 ONDO (G) B4 6 2 0 4 34 48 -14 0 4
6 Phoenix B2 6 0 2 4 33 43 -10 0 2
7 Valto B3 6 0 1 5 27 59 -32 0 1
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij B4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Phoenix B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RWA B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - B-jeugd BK nj (B-061)
Stand zaal - B-jeugd BK (B-034)
Stand veld
1 KVS/Groeneveld Keukens B3 6 5 0 1 49 28 21 0 10
2 Excelsior B2 6 4 0 2 48 40 8 0 8
3 Fortuna/Delta Logistiek B4 6 3 1 2 39 44 -5 0 7
4 Phoenix B3 6 3 0 3 31 33 -2 0 6
5 Reeuwijk B1 6 3 0 3 31 30 1 0 6
6 Achilles (Hg) B3 6 1 1 4 30 36 -6 0 3
7 Valto B4 6 1 0 5 38 55 -17 0 2
Stand zaal
1 Fortuna/Delta Logistiek B4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KOAG B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Groeneveld Keukens B3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nexus B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NIO B2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto B4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZKV (Zu) B1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd hoofdklasse (CHKC)
Stand zaal - C-jeugd hoofdklasse (CHKC)
Stand veld
1 Die Haghe C1 8 7 1 0 91 55 36 0 15
2 Fortuna/Delta Logistiek C1 8 5 3 0 77 59 18 0 13
3 ONDO (G) C1 8 5 1 2 72 59 13 0 11
4 Nieuwerkerk C1 8 4 1 3 54 54 0 0 9
5 Valto C1 8 3 2 3 76 67 9 0 8
6 Albatros C1 8 2 1 5 58 79 -21 0 5
7 Vitesse (Ba) C1 8 0 2 6 53 89 -36 0 2
8 KCR C1 8 0 1 7 39 58 -19 0 1
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen-Geel C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Die Haghe C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KZ/Thermo4U C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TOP/IAA fresh C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valto C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-070)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-042)
Stand veld
1 Phoenix C1 6 6 0 0 59 23 36 0 12
2 ALO C1 6 3 1 2 49 26 23 0 7
3 Dunas C1 6 1 1 4 31 41 -10 0 3
4 Valto C2 6 1 0 5 15 64 -49 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dunas C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemini C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwerkerk C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ONDO (G) C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-073)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-043)
Stand veld
1 ONDO (G) C3 6 5 0 1 33 17 16 0 10
2 Dijkvogels C1 6 2 1 3 12 21 -9 0 5
3 Valto C3 6 2 1 3 21 17 4 0 5
4 RWA C2 6 2 0 4 20 31 -11 0 4
Stand zaal
1 IJsselvogels C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Korbis C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maassluis C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Olympia (S) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZKV (Zu) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-075)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-047)
Stand veld
1 Dunas C3 6 6 0 0 70 18 52 0 12
2 Maassluis C2 6 4 0 2 54 25 29 0 8
3 Avanti/Post Makelaardij C3 6 2 0 4 24 54 -30 0 4
4 Valto C4 6 0 0 6 22 73 -51 0 0
Stand zaal
1 Dunas C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJsselvogels C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KOAG C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODO C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reeuwijk C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twist C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - C-jeugd BK nj (C-083)
Stand zaal - C-jeugd BK (C-048)
Stand veld
1 Die Haghe C2 6 6 0 0 70 18 52 0 12
2 ONDO (G) C4 6 4 0 2 34 29 5 0 8
3 Valto C5 6 2 0 4 25 36 -11 0 4
4 KOAG C3 6 0 0 6 9 55 -46 0 0
Stand zaal
1 ’t Capproen C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Groeneveld Keukens C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) C4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Refleks C2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto C5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vriendenschaar (B) C1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd hoofdklasse (DHKE)
Stand zaal - D-jeugd hoofdklasse (DHKC)
Stand veld
1 ONDO (G) D1 6 5 0 1 50 37 13 0 10
2 Die Haghe D1 6 4 0 2 41 35 6 0 8
3 Fortuna/Delta Logistiek D1 6 3 0 3 42 41 1 0 6
4 Valto D1 6 0 0 6 26 46 -20 0 0
Stand zaal
1 Fortuna/Delta Logistiek D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen-Geel D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Die Haghe D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KZ/Thermo4U D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TOP/IAA fresh D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valto D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-079)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-046)
Stand veld
1 De Meervogels D1 6 4 2 0 55 33 22 0 10
2 ALO D1 6 3 1 2 46 43 3 0 7
3 Valto D2 6 3 1 2 36 34 2 0 7
4 Excelsior D2 6 0 0 6 32 59 -27 0 0
Stand zaal
1 KCC/CK Kozijnen D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KCR D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KOAG D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwerkerk D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse (Ba) D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-083)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-049)
Stand veld
1 NIO D1 6 5 0 1 41 21 20 0 10
2 Valto D3 6 4 0 2 48 34 14 0 8
3 Dijkvogels D2 6 2 0 4 36 49 -13 0 4
4 ODO D2 6 1 0 5 32 53 -21 0 2
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dijkvogels D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Die Haghe D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Korbis D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NIO D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODO D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - D-jeugd BK nj (D-091)
Stand zaal - D-jeugd BK (D-056)
Stand veld
1 ONDO (G) D3 6 5 1 0 48 16 32 0 11
2 Fortuna/Delta Logistiek D4 6 5 0 1 48 37 11 0 10
3 Korbis D4 6 4 0 2 40 27 13 0 8
4 ODO D3 6 3 0 3 34 35 -1 0 6
5 Dunas D2 6 2 0 4 33 48 -15 0 4
6 Valto D4 6 1 0 5 14 37 -23 0 2
7 ALO D2 6 0 1 5 22 39 -17 0 1
Stand zaal
1 KCC/CK Kozijnen D3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Meervogels D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwerkerk D5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OZC D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reeuwijk D1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto D4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse (Ba) D2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-113)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-070)
Stand veld
1 ONDO (G) E1 6 6 0 0 83 25 58 0 12
2 Vitesse (Ba) E1 6 4 0 2 51 51 0 0 8
3 Valto E1 6 2 0 4 28 55 -27 0 4
4 Nieuwerkerk E2 6 0 0 6 25 56 -31 0 0
Stand zaal
1 Achilles (Hg) E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ALO E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KCR E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Korbis E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Meervogels E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwerkerk E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWA E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valto E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-116)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-071)
Stand veld
1 Korbis E1 6 6 0 0 76 25 51 0 12
2 Weidevogels E1 6 2 1 3 56 57 -1 0 5
3 Valto E2 6 2 1 3 48 63 -15 0 5
4 Maassluis E1 6 1 0 5 25 60 -35 0 2
Stand zaal
1 Dunas E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Excelsior E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Die Haghe E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KCC/CK Kozijnen E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Refleks E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-120)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-072)
Stand veld
1 Valto E3 6 5 1 0 91 33 58 0 11
2 Excelsior E3 6 4 1 1 62 28 34 0 9
3 Dijkvogels E2 6 2 0 4 26 66 -40 0 4
4 Die Haghe E4 6 0 0 6 18 70 -52 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maassluis E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Olympia (S) E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VEO E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-118)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-078)
Stand veld
1 Achilles (Hg) E1 6 6 0 0 73 20 53 0 12
2 Nieuwerkerk E3 6 3 1 2 40 21 19 0 7
3 Avanti/Post Makelaardij E2 6 2 1 3 53 43 10 0 5
4 Valto E4 6 0 0 6 8 90 -82 0 0
Stand zaal
1 Avanti/Post Makelaardij E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES (D) E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Groeneveld Keukens E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ONDO (G) E5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twist E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Valto E4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weidevogels E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - E-jeugd nj (E-135)
Stand zaal - E-jeugd BK (E-084)
Stand veld
1 ODO E1 6 6 0 0 88 6 82 0 12
2 Avanti/Post Makelaardij E5 6 5 0 1 60 21 39 0 10
3 VEO E3 6 4 0 2 61 25 36 0 8
4 Vriendenschaar (B) E2 6 3 0 3 22 62 -40 0 6
5 Valto E5 6 2 0 4 30 72 -42 0 4
6 KVS/Groeneveld Keukens E5 6 1 0 5 28 48 -20 0 2
7 KOAG E4 6 0 0 6 20 75 -55 0 0
Stand zaal
1 Dunas E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Die Haghe E6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Groeneveld Keukens E7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LYNX E1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODO E3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks E2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto E5 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - F-jeugd nj (F-055)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-037)
Stand veld
1 Valto F1 6 5 0 1 67 25 42 0 10
2 Achilles (Hg) F1 6 5 0 1 59 31 28 0 10
3 Korbis F1 6 2 0 4 35 46 -11 0 4
4 ALO F1 6 0 0 6 23 82 -59 0 0
Stand zaal
1 Excelsior F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fortuna/Delta Logistiek F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 KVS/Groeneveld Keukens F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Meervogels F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ONDO (G) F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Refleks F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Stand veld - F-jeugd nj (F-061)
Stand zaal - F-jeugd BK (F-043)
Stand veld
1 ODO F1 6 6 0 0 82 36 46 0 12
2 Maassluis F1 6 4 0 2 61 50 11 0 8
3 Valto F2 6 2 0 4 39 54 -15 0 4
4 Achilles (Hg) F2 6 0 0 6 21 63 -42 0 0
Stand zaal
1 ALO F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dunas F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Die Haghe F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KVS/Groeneveld Keukens F5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LYNX F1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Valto F2 0 0 0 0 0 0 0 0 0